![]() |
Cytat:
|
ten temat to straszne gówno
zbanujcie tego idiote bo tych wypocin sie czytać nie da |
Cytat:
|
http://i52.tinypic.com/2s1t1yb.jpg
zybert77- nawet Mariborczyk, którego polskie realia powinny gówno obchodzić ma więcej jaj niż Ty. |
szczerze? idąt Twoim tokiem myślenia- UEFA zamyka wszystkie stadiony, bo tam przecież sami szowiniści, antysemici (kto to jest semita Twoim zdaniem?) i ksenofobi.
Nie ma kibiców- nie ma sponsorów, nie ma telewizji, nie ma kasy, nie ma sportu... widzisz tu pewną logikę? Niech zamykają... tylko dopowiedz sobie na pytanie, z czego te darmozjady będą żyły? |
Cytat:
http://www.rp.pl/artykul/505353,6634...pieczniej.html http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...l?ticaid=1c60f Troche inne spostrzerzenie niż w GW nie prawda? :D Cytat:
|
Cytat:
Znacznie bliżej mi do poglądów kibica z Gdyni niż do Was: http://www.weszlo.com/news/6945 Więc pozwól, że protestował nie będę. Co więcej zamierzam dopingować i cieszyć się z mistrzostwa. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli nie będziemy razem (E+G) jak i całe środowisko kibicowskie, to z tego protestu nic nie wyjdzie. PS- jak Tusk nakaże by wydawać zakazy stadionowe tym, którzy na stadion przychodzą w jeansach to będziesz protestował czy też zaczniesz popylać w spodenkach czy Bóg wie czym jeszcze? |
Takich ludzi jak zybert77 trzeba ignorować i nie odpisywać na jego posty, jego już nikt nie przekona. Szkoda czasu, biedny człowiek :rotfl:
|
Cytat:
Kocham taką upartość! Gość jest wstanie podważyć wsszystko!! Nawet gdy słońce swieci powie ze jest noc! :D |
Jest taka opcja "ignoruj" zawsze można z niej skorzystać. Po co kopać się z koniem.
|
Cytat:
Kiedy polityk mówi że mamy durnia za prezydenta, to jest obraz wolności słowa, a kiedy KIBOL nazwie premiera matołem, to już jest obraza władz publicznych... na ten temat się wypowiedz. Generalnie zanim temat zostanie zamknięty: MAM W DUPIE MECZE I STADION NA KTÓRYM NIE BĘDZIE WOLNO DOBRZE SIĘ BAWIĆ. Jeśli zrobią u nas drugą Anglię, przestanę kupować karnety i będę robił to co PRAWDZIWI kibice angielscy. W czasie meczu będę sobie siedział w knajpie i oglądał go w TV. Jedź sobie do Londynu i zobacz kto chodzi na mecze, a gdzie w tym czasie są rodowici londyńczycy to może zrozumiesz. Choć pewnie nie, bo przecież gdzie MY KIBOLE możemy mieć rację? |
Cytat:
Proponuję go od dziś nazywać Zbawicielem:-) |
/do wyaksowania, było już.
|
Cytat:
|
Cytat:
Mam w głębokim poważaniu to, że umówiliście się z jakimś oszustem z Poznania, który zna się tylko na sprzedaży kiełbasy - że teraz na wszystkich stadionach ma być cicho. W niedzielę będzie feta, zamierzam dopingować i cieszyć się z mistrzostwa - bo trochę na nie czekałem |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Jak juz bedziesz premierem to bys chcial zeby ktos napisal ze sie znasz tylko na klamaniu? |
Cytat:
Tak, nauczył mnie- że ciszą na stadionie nic nie zdziałamy. Baa - ułatwiamy Tuskowi znaaacznie "robotę". Tak w zasadzie to jesteś takim współczesnym Habakukiem. Zamienić tylko Boga na Tuska, niewiernych na "kiboli", a unicestwienie Ziemi na "zakazy stadionowe dla kiboli i zamykanie stadionów". Reszta się zgadza. Ave- największy z kibiców Wisły. Mam nadzieję, że za tego ignora nie splynie na mnie Twój gniew i najwyższego mentora Twego. |
jak to ignorować?
a gdzie moderator? od 2 stron koleś pisze farmazony a admini cicho sza. do roboty... |
a wam się przypadkiem nie wydaje że od paru godzin gadacie o niczym?
|
Cytat:
Mam nadzieję, że pojawi się ktoś ogarnięty i zrobi czystkę w tym temacie bo siara... |
Cytat:
a jeśli nawet chcą protestować, to czemu nie wymyślą czegoś kreatywniejszego niż siedzenie na dupie cicho? skoro uważacie że Tusk to dureń, to z pewnością jesteście go w stanie przebić... zróbcie to co on, załóżcie partię polityczną, wygrajcie wybory, wybierzcie rząd i wprowadźcie takie przepisy, dzięki którym na stadionach będzie co najmniej tak bezpiecznie jak w wyśmiewanej Anglii |
Zybert77, a co to za feta, podczas której nie możesz nawet wejść na boisko i być blisko tego wszystkiego? Co to za mecze, podczas których za przeklinanie możesz dostać 2 lata zakazu i sporą karę? To jest piłka nożna? Nie dorastałem w takim klimacie, więc nawet jeśli podnosi się poziom sportowy, to ja staję się coraz mniej zainteresowany oglądaniem takich widowisk. Tak, oglądaniem, bo niedługo nie będzie można nawet dopingować.
Przed derbami byłem przeciwny milczącemu procesowi, ale nasz doping w tym meczu, chociaż był świetny, miał taki sam wydźwięk jak milczenie (poza tym, ze może pomógł nieco piłkarzom). Po meczu byłem zadowolony sportowo, ale kibicowsko czułem olbrzymi niedosyt. Jeśli chodzi o dzisiejszą sytuację kibiców, to milczenie, kulturalne dopingowanie oraz wykrzykiwanie abstrakcyjnych haseł ma takie same pole oddziaływania - żadne. Jednak to właśnie cisza wydaje się być najbardziej uzasadniona. |
Cytat:
Dobry argument wymysliles. Jak kogos obraze to zawsze powiem "a bo juz mam dosc tego wszytskiego, cukier drogi, beznzyna droga to chociaz sobie ulze jak Cie powyzywam". Dobre! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A skoro już protestować to czy nie można tego robić kreatywniej? Mam siedzieć na dupie cicho za legijnym przykładem? Podam Ci inny przykład sprzeciwu kibicowskiego "Love United Hate Glazer" - jak widać da się jednoczesnie protestować i wspierać drużynę. |
Cytat:
Cytat:
I ty się jeszcze uważasz za Wiślaka? Na post scriptum dalej nie odpowiedziałeś (ani w tym wątku, ani na pw) na moje pytanie, szybko zmieniasz temat (nawet na politykę) gdy tylko nie znajdziesz racjonalnych argumentów. Gdy na ciebie plują udajesz, że pada deszcz. Iście żałosne wypowiedzi. EDIT: Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Chcę Wam uświadomić, że jest realnym podniesienie poziomu bez rozwijania czerwonego dywanu przed kibolami. Milczący sprzeciw jest przeciwskuteczny... |
Równie dobrze piłkarze Polonii mogą opuścić boisko w ciągu pięciu minut, a później można otworzyć bramy. Dałoby się? Ano tak.
Zapewne można protestować "kreatywniej". Jednak dla mnie taki "kreatywny" (w cudzysłowie, ponieważ to Twoje sformułowanie) proces wiązałby się z otwartą wojną, bo to jedyne wyjście. Niestety w takim wypadku kibice zostaliby skazani na pożarcie. Takie działanie to już kwestia ostateczna. Jeśli odgórnie zostanie zarządzone milczenie, to wszyscy mają milczeć i amen. Nie robisz tego na wzór "warszawskich i poznańskich bandytów", ale robisz to dla siebie, dla kibiców oraz dla swoich dzieci i potomków, by dane było im żyć w wolnym i wyznającym pewne wartości społeczeństwie. |
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl