Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

zybert77 27.05.2011 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1101076)
A czemu ja? To raczej ty chcesz wszystko zamykać, ja jestem raczej liberalny :)

cóż, dla Ciebie w końcu nic złego się nie dzieje... a i gieroj dziennikarce kręgosłupa nie złamał ... a może go sprowokowała

panew 27.05.2011 14:34

ten temat to straszne gówno

zbanujcie tego idiote bo tych wypocin sie czytać nie da

zybert77 27.05.2011 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 1101081)
i dla Twojej pożywki- żyd to żyd, pedał to pedał, a czarny jest czarny (bo nie zielony przecież?)

Wytłumaczysz to UEFA jak nam zamknie stadion?

WiślakMyślenice 27.05.2011 14:40

http://i52.tinypic.com/2s1t1yb.jpg

zybert77- nawet Mariborczyk, którego polskie realia powinny gówno obchodzić ma więcej jaj niż Ty.

salek 27.05.2011 14:42

szczerze? idąt Twoim tokiem myślenia- UEFA zamyka wszystkie stadiony, bo tam przecież sami szowiniści, antysemici (kto to jest semita Twoim zdaniem?) i ksenofobi.

Nie ma kibiców- nie ma sponsorów, nie ma telewizji, nie ma kasy, nie ma sportu... widzisz tu pewną logikę? Niech zamykają... tylko dopowiedz sobie na pytanie, z czego te darmozjady będą żyły?

palikot 27.05.2011 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zybert77 (Post 1101082)
cóż, dla Ciebie w końcu nic złego się nie dzieje... a i gieroj dziennikarce kręgosłupa nie złamał ... a może go sprowokowała

Czytnij sobie... tam psycholodzy mówią pewne ciekawe rzeczy o których juz mowa padła.
http://www.rp.pl/artykul/505353,6634...pieczniej.html
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...l?ticaid=1c60f

Troche inne spostrzerzenie niż w GW nie prawda? :D

Cytat:

- W roku wejścia w życie nowych rozwiązań 2009 odnotowano 237 wybryków o charakterze chuligańskim, rok później tylko 152, co daje spadek aż o prawie 36% - wylicza Adam Rapacki, przypominając, że co roku w Polsce odbywa się kilka tysięcy imprez sportowych, w tym ponad dwa tysiące meczów piłki nożnej. Zdecydowana ich większość przebiega spokojnie.
hmmm... i Kibice w Mariborze też to wiedzą?

zybert77 27.05.2011 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1101093)
http://i52.tinypic.com/2s1t1yb.jpg

zybert77- nawet Mariborczyk, którego polskie realia powinny gówno obchodzić ma więcej jaj niż Ty.

no i czego to ma niby dowodzić? myślisz, że jak wkleisz zdjęcie to uznam, że kibolom trzeba rozwijać czerwony dywan jak na Lechu bo o atmosferę dbają?

Znacznie bliżej mi do poglądów kibica z Gdyni niż do Was: http://www.weszlo.com/news/6945

Więc pozwól, że protestował nie będę. Co więcej zamierzam dopingować i cieszyć się z mistrzostwa.

zybert77 27.05.2011 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1101096)
Czytnij sobie... tam psycholodzy mówią pewne ciekawe rzeczy o których juz mowa padła.
http://www.rp.pl/artykul/505353,6634...pieczniej.html
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...l?ticaid=1c60f

Troche inne spostrzerzenie niż w GW nie prawda? :D

jestem pewien, że Ci co byli na meczu PP to podzielają... szczególnie jedna dziennikarka

zybert77 27.05.2011 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 1101094)
szczerze? idąt Twoim tokiem myślenia- UEFA zamyka wszystkie stadiony, bo tam przecież sami szowiniści, antysemici (kto to jest semita Twoim zdaniem?) i ksenofobi.

Nie ma kibiców- nie ma sponsorów, nie ma telewizji, nie ma kasy, nie ma sportu... widzisz tu pewną logikę? Niech zamykają... tylko dopowiedz sobie na pytanie, z czego te darmozjady będą żyły?

albo się kluby podporządkują albo ich biznes zbankrutuje... na Wiśle też zrozumieli że trzeba uważnie wchodzących kontrolować bo się komuś może nóż wysmyknąć z kieszeni

WiślakMyślenice 27.05.2011 14:51

Cytat:

no i czego to ma niby dowodzić? myślisz, że jak wkleisz zdjęcie to uznam, że kibolom trzeba rozwijać czerwony dywan jak na Lechu bo o atmosferę dbają?

Znacznie bliżej mi do poglądów kibica z Gdyni niż do Was: http://www.weszlo.com/news/6945

Więc pozwól, że protestował nie będę. Co więcej zamierzam dopingować i cieszyć się z mistrzostwa.
Pisali - fans. Czyt. fanom, kibicom. Ideologię "kibola" do fanatyków, ultrasów (ogólnie tych, dla których Wisła to nie jest tylko miejsce do zeżarcia kiełbaski i zapalenia papierosa) dorabiasz sam. W rodzinie zawsze musi się znaleźć czarna owca (a co dopiero w tak licznej).

Jeżeli nie będziemy razem (E+G) jak i całe środowisko kibicowskie, to z tego protestu nic nie wyjdzie.

PS- jak Tusk nakaże by wydawać zakazy stadionowe tym, którzy na stadion przychodzą w jeansach to będziesz protestował czy też zaczniesz popylać w spodenkach czy Bóg wie czym jeszcze?

heoij 27.05.2011 14:55

Takich ludzi jak zybert77 trzeba ignorować i nie odpisywać na jego posty, jego już nikt nie przekona. Szkoda czasu, biedny człowiek :rotfl:

palikot 27.05.2011 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zybert77 (Post 1101099)
jestem pewien, że Ci co byli na meczu PP to podzielają... szczególnie jedna dziennikarka

To uważasz, że liczba incydentów w 2010 roku wzrosła w stosunku do 2009 po kopnieciu dziennikarki w 2011?? tak :rotfl::pobity:

Kocham taką upartość! Gość jest wstanie podważyć wsszystko!! Nawet gdy słońce swieci powie ze jest noc! :D

Proud 27.05.2011 14:56

Jest taka opcja "ignoruj" zawsze można z niej skorzystać. Po co kopać się z koniem.

salek 27.05.2011 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zybert77 (Post 1101105)
albo się kluby podporządkują albo ich biznes zbankrutuje... na Wiśle też zrozumieli że trzeba uważnie wchodzących kontrolować bo się komuś może nóż wysmyknąć z kieszeni

ale o czym teraz mowa? o pseudopolitycznej pseudopoprawności, czy o nożu w kieszeni? o staniu i dopingowaniu, robieniu opraw, dobrej zabawie, czy patologii?

Kiedy polityk mówi że mamy durnia za prezydenta, to jest obraz wolności słowa, a kiedy KIBOL nazwie premiera matołem, to już jest obraza władz publicznych... na ten temat się wypowiedz.

Generalnie zanim temat zostanie zamknięty:

MAM W DUPIE MECZE I STADION NA KTÓRYM NIE BĘDZIE WOLNO DOBRZE SIĘ BAWIĆ.

Jeśli zrobią u nas drugą Anglię, przestanę kupować karnety i będę robił to co PRAWDZIWI kibice angielscy. W czasie meczu będę sobie siedział w knajpie i oglądał go w TV. Jedź sobie do Londynu i zobacz kto chodzi na mecze, a gdzie w tym czasie są rodowici londyńczycy to może zrozumiesz.
Choć pewnie nie, bo przecież gdzie MY KIBOLE możemy mieć rację?

salek 27.05.2011 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1101111)
Takich ludzi jak zybert77 trzeba ignorować i nie odpisywać na jego posty, jego już nikt nie przekona. Szkoda czasu, biedny człowiek :rotfl:

eee tam, jesty piątek, powoli weekend się zbliża, nudno w biurze. Zawsze to jakaś rozrywka:-)

Proponuję go od dziś nazywać Zbawicielem:-)

PlacekTSW 27.05.2011 15:04

/do wyaksowania, było już.

pirat.z.karaibow 27.05.2011 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PlacekTSW (Post 1101127)
Co prawda nie jest to z polskich stadionów, lecz słowackich, ale nawiazuje do nas:

Słoweńskich... Słoweńskich nie słowackich.

zybert77 27.05.2011 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1101107)
Pisali - fans. Czyt. fanom, kibicom. Ideologię "kibola" do fanatyków, ultrasów (ogólnie tych, dla których Wisła to nie jest tylko miejsce do zeżarcia kiełbaski i zapalenia papierosa) dorabiasz sam. W rodzinie zawsze musi się znaleźć czarna owca (a co dopiero w tak licznej).

Jeżeli nie będziemy razem (E+G) jak i całe środowisko kibicowskie, to z tego protestu nic nie wyjdzie.

PS- jak Tusk nakaże by wydawać zakazy stadionowe tym, którzy na stadion przychodzą w jeansach to będziesz protestował czy też zaczniesz popylać w spodenkach czy Bóg wie czym jeszcze?

Nie będzie jednolitego protestu... a napewno nie będę protestował ja, myślałem że mecz z Lechem Was czegoś nauczył.

Mam w głębokim poważaniu to, że umówiliście się z jakimś oszustem z Poznania, który zna się tylko na sprzedaży kiełbasy - że teraz na wszystkich stadionach ma być cicho.

W niedzielę będzie feta, zamierzam dopingować i cieszyć się z mistrzostwa - bo trochę na nie czekałem

zybert77 27.05.2011 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 1101118)
ale o czym teraz mowa? o pseudopolitycznej pseudopoprawności, czy o nożu w kieszeni? o staniu i dopingowaniu, robieniu opraw, dobrej zabawie, czy patologii?

Kiedy polityk mówi że mamy durnia za prezydenta, to jest obraz wolności słowa, a kiedy KIBOL nazwie premiera matołem, to już jest obraza władz publicznych... na ten temat się wypowiedz.

Generalnie zanim temat zostanie zamknięty:

MAM W DUPIE MECZE I STADION NA KTÓRYM NIE BĘDZIE WOLNO DOBRZE SIĘ BAWIĆ.

Jeśli zrobią u nas drugą Anglię, przestanę kupować karnety i będę robił to co PRAWDZIWI kibice angielscy. W czasie meczu będę sobie siedział w knajpie i oglądał go w TV. Jedź sobie do Londynu i zobacz kto chodzi na mecze, a gdzie w tym czasie są rodowici londyńczycy to może zrozumiesz.
Choć pewnie nie, bo przecież gdzie MY KIBOLE możemy mieć rację?

jestem pewien, że właścicielom Man U, Arsenalu, Chelsea itp. jest smutno z tego powodu, że na trybunach nie ma już prawdziwych kibiców

wislak68 27.05.2011 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zybert77 (Post 1101097)
Więc pozwól, że protestował nie będę. Co więcej zamierzam dopingować i cieszyć się z mistrzostwa.

No to Panowie uważajcie: ten jeden który będzie dopingował to będzie zybert77. Będziemy mieli okazję zobaczyć jak wygląda :> (osobiście obstawiam pryszczatego przykurcza).

PlacekTSW 27.05.2011 15:12

http://iv.pl/images/65536300897274458577.jpg
Sturm Graz(Austria).

Jaroo1 27.05.2011 15:12

Cytat:

który zna się tylko na sprzedaży kiełbasy
I w tym pieknym swiecie o ktory walczysz na forum chcialbys zeby obrazac ludzi o ktorych sie wie niewiele takimi komentarzami jak Twoj?
Jak juz bedziesz premierem to bys chcial zeby ktos napisal ze sie znasz tylko na klamaniu?

WiślakMyślenice 27.05.2011 15:14

Cytat:

Nie będzie jednolitego protestu... a napewno nie będę protestował ja, myślałem że mecz z Lechem Was czegoś nauczył.

Mam w głębokim poważaniu to, że umówiliście się z jakimś oszustem z Poznania, który zna się tylko na sprzedaży kiełbasy - że teraz na wszystkich stadionach ma być cicho.

W niedzielę będzie feta, zamierzam dopingować i cieszyć się z mistrzostwa - bo trochę na nie czekałem
Generalnie czekałem na odpowiedź na post scriptum, szkoda.

Tak, nauczył mnie- że ciszą na stadionie nic nie zdziałamy. Baa - ułatwiamy Tuskowi znaaacznie "robotę".

Tak w zasadzie to jesteś takim współczesnym Habakukiem. Zamienić tylko Boga na Tuska, niewiernych na "kiboli", a unicestwienie Ziemi na "zakazy stadionowe dla kiboli i zamykanie stadionów". Reszta się zgadza.

Ave- największy z kibiców Wisły. Mam nadzieję, że za tego ignora nie splynie na mnie Twój gniew i najwyższego mentora Twego.

wiślak 86 27.05.2011 15:16

jak to ignorować?
a gdzie moderator? od 2 stron koleś pisze farmazony a admini cicho sza.
do roboty...

zdzichu411 27.05.2011 15:18

a wam się przypadkiem nie wydaje że od paru godzin gadacie o niczym?

salek 27.05.2011 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zybert77 (Post 1101136)
jestem pewien, że właścicielom Man U, Arsenalu, Chelsea itp. jest smutno z tego powodu, że na trybunach nie ma już prawdziwych kibiców

I czego dowodzi ta wypowiedź? Polemizujesz ze mną czy nadal zamierzasz robić dziwnej treści wrzuty? Jednak mi się znudziło. Idę do domu.

Mam nadzieję, że pojawi się ktoś ogarnięty i zrobi czystkę w tym temacie bo siara...

zybert77 27.05.2011 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1101139)
I w tym pieknym swiecie o ktory walczysz na forum chcialbys zeby obrazac ludzi o ktorych sie wie niewiele takimi komentarzami jak Twoj?
Jak juz bedziesz premierem to bys chcial zeby ktos napisal ze sie znasz tylko na klamaniu?

napisałem tak, bo mam już serdecznie dość tego płakania po różnych forach jak to kibice są gnębieni... ja się gnębiony nie czuję.
a jeśli nawet chcą protestować, to czemu nie wymyślą czegoś kreatywniejszego niż siedzenie na dupie cicho?

skoro uważacie że Tusk to dureń, to z pewnością jesteście go w stanie przebić... zróbcie to co on, załóżcie partię polityczną, wygrajcie wybory, wybierzcie rząd i wprowadźcie takie przepisy, dzięki którym na stadionach będzie co najmniej tak bezpiecznie jak w wyśmiewanej Anglii

speedfashion 27.05.2011 15:22

Zybert77, a co to za feta, podczas której nie możesz nawet wejść na boisko i być blisko tego wszystkiego? Co to za mecze, podczas których za przeklinanie możesz dostać 2 lata zakazu i sporą karę? To jest piłka nożna? Nie dorastałem w takim klimacie, więc nawet jeśli podnosi się poziom sportowy, to ja staję się coraz mniej zainteresowany oglądaniem takich widowisk. Tak, oglądaniem, bo niedługo nie będzie można nawet dopingować.

Przed derbami byłem przeciwny milczącemu procesowi, ale nasz doping w tym meczu, chociaż był świetny, miał taki sam wydźwięk jak milczenie (poza tym, ze może pomógł nieco piłkarzom). Po meczu byłem zadowolony sportowo, ale kibicowsko czułem olbrzymi niedosyt. Jeśli chodzi o dzisiejszą sytuację kibiców, to milczenie, kulturalne dopingowanie oraz wykrzykiwanie abstrakcyjnych haseł ma takie same pole oddziaływania - żadne. Jednak to właśnie cisza wydaje się być najbardziej uzasadniona.

Jaroo1 27.05.2011 15:24

Cytat:

napisałem tak, bo mam już serdecznie dość tego płakania po różnych forach jak to kibice są gnębieni... ja się gnębiony nie czuję.
a jeśli nawet chcą protestować, to czemu nie wymyślą czegoś kreatywniejszego niż siedzenie na dupie cicho?
To skontaktuj sie z tym typkiem ktory kopnal ta reporterke. Moze mu sie nie podobalo jak byla ubrana i dlatego to zrobil.
Dobry argument wymysliles. Jak kogos obraze to zawsze powiem "a bo juz mam dosc tego wszytskiego, cukier drogi, beznzyna droga to chociaz sobie ulze jak Cie powyzywam". Dobre!

zybert77 27.05.2011 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1101137)
No to Panowie uważajcie: ten jeden który będzie dopingował to będzie zybert77. Będziemy mieli okazję zobaczyć jak wygląda :> (osobiście obstawiam pryszczatego przykurcza).

na meczu z Lechem też tylko jeden śpiewał

WiślakMyślenice 27.05.2011 15:25

Cytat:

skoro uważacie że Tusk to dureń, to z pewnością jesteście go w stanie przebić... zróbcie to co on, załóżcie partię polityczną, wygrajcie wybory, wybierzcie rząd i wprowadźcie takie przepisy, dzięki którym na stadionach będzie co najmniej tak bezpiecznie jak w wyśmiewanej Anglii
PR kotku PR. Jego partia jest jak sąsiadka zza miedzy- niby Cracovia, a tak naprawdę anty-WISŁA. Tak samo oni- Platforma Obywatelska to tak naprawdę anty-PiS. Tylko tyle wystarczy, by wygrać wybory.

zybert77 27.05.2011 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1101155)
To skontaktuj sie z tym typkiem ktory kopnal ta reporterke. Moze mu sie nie podobalo jak byla ubrana i dlatego to zrobil.
Dobry argument wymysliles. Jak kogos obraze to zawsze powiem "a bo juz mam dosc tego wszytskiego, cukier drogi, beznzyna droga to chociaz sobie ulze jak Cie powyzywam". Dobre!

a po co mam się z nim kontaktować? wg. mnie powinien dostać dożywotni zakaz stadionowy

palikot 27.05.2011 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zybert77 (Post 1101156)
na meczu z Lechem też tylko jeden śpiewał

No 400 was spiewało :) bedziemy Cię szukać nie martw się:-D

zybert77 27.05.2011 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1101158)
PR kotku PR. Jego partia jest jak sąsiadka zza miedzy- niby Cracovia, a tak naprawdę anty-WISŁA. Tak samo oni- Platforma Obywatelska to tak naprawdę anty-PiS. Tylko tyle wystarczy, by wygrać wybory.

zatem skoro kibice to Anty-Platforma, to łatwo wygrają wybory... do tego kibice mają szeroką zdolność koalicyjną, tyle sympatii od PIS i SLD bo parę haseł antyrządowych wywiesili... a jak się kula śniegowa nakręci to i może PSL front zmieni

zybert77 27.05.2011 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1101152)
Zybert77, a co to za feta, podczas której nie możesz nawet wejść na boisko i być blisko tego wszystkiego? Co to za mecze, podczas których za przeklinanie możesz dostać 2 lata zakazu i sporą karę? To jest piłka nożna? Nie dorastałem w takim klimacie, więc nawet jeśli podnosi się poziom sportowy, to ja staję się coraz mniej zainteresowany oglądaniem takich widowisk. Tak, oglądaniem, bo niedługo nie będzie można nawet dopingować.

Przed derbami byłem przeciwny milczącemu procesowi, ale nasz doping w tym meczu, chociaż był świetny, miał taki sam wydźwięk jak milczenie (poza tym, ze może pomógł nieco piłkarzom). Po meczu byłem zadowolony sportowo, ale kibicowsko czułem olbrzymi niedosyt. Jeśli chodzi o dzisiejszą sytuację kibiców, to milczenie, kulturalne dopingowanie oraz wykrzykiwanie abstrakcyjnych haseł ma takie same pole oddziaływania - żadne. Jednak to właśnie cisza wydaje się być najbardziej uzasadniona.

masz rację, feta będzie o wejście na boisko uboższa... tyle że pamietając co się stało po meczu z Arką kilka sezonów temu, to rozumiem obawy klubu biorąc pod uwagę, że gramy z Polonią.

A skoro już protestować to czy nie można tego robić kreatywniej? Mam siedzieć na dupie cicho za legijnym przykładem?
Podam Ci inny przykład sprzeciwu kibicowskiego "Love United Hate Glazer" - jak widać da się jednoczesnie protestować i wspierać drużynę.

WiślakMyślenice 27.05.2011 15:44

Cytat:

A skoro już protestować to czy nie można tego robić kreatywniej? Mam siedzieć na dupie cicho za legijnym przykładem?
Podam Ci inny przykład sprzeciwu kibicowskiego "Love United Hate Glazer" - jak widać da się jednoczesnie protestować i wspierać drużynę.
Porównujesz ogólnokrajowy protest do protestu przeciwko właścicielom jednego klubu w lidze? BRAWO!

Cytat:

masz rację, feta będzie o wejście na boisko uboższa... tyle że pamietając co się stało po meczu z Arką kilka sezonów temu, to rozumiem obawy klubu biorąc pod uwagę, że gramy z Polonią.
Jakoś w 2009 było normalnie. Fajne masz zdanie wobec nas, kibiców. Nic tylko wyzwiemy kogoś (od żydów, pedałów, czarnuchów, komuchów, faszywców)albo obrazimy, rozp**rdolimy coś (najlepiej piłkarzy "czarnych koszul") puchar, w ogóle cały stadion.

I ty się jeszcze uważasz za Wiślaka?

Na post scriptum dalej nie odpowiedziałeś (ani w tym wątku, ani na pw) na moje pytanie, szybko zmieniasz temat (nawet na politykę) gdy tylko nie znajdziesz racjonalnych argumentów. Gdy na ciebie plują udajesz, że pada deszcz. Iście żałosne wypowiedzi.
EDIT:

Cytat:

Chcę Wam uświadomić, że jest realnym podniesienie poziomu bez rozwijania czerwonego dywanu przed kibolami.
Wszyscy protestujący są kibolami?

Cytat:

Milczący sprzeciw jest przeciwskuteczny...
Jedyny punkt, w którym się zgadzamy.

zybert77 27.05.2011 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 1101145)
I czego dowodzi ta wypowiedź? Polemizujesz ze mną czy nadal zamierzasz robić dziwnej treści wrzuty? Jednak mi się znudziło. Idę do domu.

Mam nadzieję, że pojawi się ktoś ogarnięty i zrobi czystkę w tym temacie bo siara...

dowodzi to mniej więcej tego, że da się równocześnie pozbyć kibolstwa, podnieść kulturę kibicowania, podnieść komfort stadionu i infrastruktury, podnieść przychody klubom, podnieść poziom ligi itp.

Chcę Wam uświadomić, że jest realnym podniesienie poziomu bez rozwijania czerwonego dywanu przed kibolami.
Milczący sprzeciw jest przeciwskuteczny...

speedfashion 27.05.2011 15:48

Równie dobrze piłkarze Polonii mogą opuścić boisko w ciągu pięciu minut, a później można otworzyć bramy. Dałoby się? Ano tak.

Zapewne można protestować "kreatywniej". Jednak dla mnie taki "kreatywny" (w cudzysłowie, ponieważ to Twoje sformułowanie) proces wiązałby się z otwartą wojną, bo to jedyne wyjście. Niestety w takim wypadku kibice zostaliby skazani na pożarcie. Takie działanie to już kwestia ostateczna.

Jeśli odgórnie zostanie zarządzone milczenie, to wszyscy mają milczeć i amen. Nie robisz tego na wzór "warszawskich i poznańskich bandytów", ale robisz to dla siebie, dla kibiców oraz dla swoich dzieci i potomków, by dane było im żyć w wolnym i wyznającym pewne wartości społeczeństwie.

Jaroo1 27.05.2011 15:49

Cytat:

Podam Ci inny przykład sprzeciwu kibicowskiego "Love United Hate Glazer" - jak widać da się jednoczesnie protestować i wspierać drużynę.
No a zobacz, tam bylo hate Glazer a u nas za Donal ma Tole sie ludzi zamyka. I jak Ty chcesz tego tuska nienawidziec z trybun? Moze zrob transparent i krzycz caly mecz nienawidze Tuska. Zobaczymy jaki zakaz dostaniesz

Wiślak z Azorów 27.05.2011 15:51

http://i51.tinypic.com/1pbj21.png


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl