![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Spartak, który nakupował worek kopaczy z Getafe i Almerii z Amiką gra dzisiaj, natomiast z "silnym" Permem Amika zmierzy się za dwa dni. |
Balon z napisem Lewandowski Robert jest pompowany niemilosiernie.
Wlasnie zostal wyceniony (przez specjalistow pokroju kolton czy borek) na 5mln euro ( :lol: ). Malo tego. Na 100% odejdzie w lecie, bijac wszelkie rekordy - wg tychze samych specjalistow. Mysle, ze jak odejdzie to pobije jeden rekord, dotad dzierzony przez Matusiaka - najkrotszej kariery zawdzieczanej mediom. |
Cytat:
Nie chcę być złym prorokiem, ale jego kariera zbyt przypomina tą Piechny... obecnie reprezentanta Kolejarza Stróże. |
Cytat:
Cytat:
|
http://www.legialive.pl/news/29161_P...s_z_Legii.html
bardzo ciekawy tekst. szacuneczek dla goscia ktory to napisał. |
Cytat:
A co do Zenitu. Oni z góry mieli ustalony plan,a z tego co czytam to Amika w.......iła im się,znaczy chciała na siłę. Poza tym muszą ćwiczyć nowe rozwiązania po odejściu Arszwina. A z taką Amiką to by się po czołach kopali. A co do Permu to szkoda pisać. Zachowując proporcje to jest to taka Polonia Bytom. |
Perm slaby, ale przypomnijmy ze za Van Nistelrooya robil u nich nasz Branko Radovanovic.
|
Cytat:
Cytat:
Co do tego Lewandowskiego to wiadomo jak jest.........Niedawno te same zródła wysyłały Wawrzyniaka do Juventusu za 7mln ojro.:lol: :lol: :lol: Według transfermarkt , które wbrew opinią niektórych osób jest chyba najbardziej profesjonalnie wyceniającą piłkarzy stroną, Lewandowski jest wart 1,65 mln i moim zdaniem sumy od 1,5- 2 mln odpowiadają faktycznej wartości tego piłkarza.Czymś trzeba w końcu odciągnąć uwage od kłopotów Amici i napisać o tym jak " Zachodnie kluby biją się o Polaka". Niestety na zachodnim rynku też znają sie na rzeczy..... Nikt nie da tyle kasy za piłkarza ,który zdobył 8 bramek w polskiej ekstraklasie i 3-4 w PUCHARZE UEFA. Wielu jest o podobnym dorobku w ligach bałkańskich , wschodnich itd. Nie wykluczone , że wartość Lewandowskiego jeszcze znacząco wzrośnie ale jak na razie nie należy się spodziewać jakiś transferowych " bomb". Za 5 mln to można mieć lepszych a napewno bardziej ukształtowanych piłkarzy. Jak ktoś jest zainteresowany to po 72 minutach Lech przegrywa ze Spartakiem 1:0 .:) Relacja LIVE jest tutaj : http://www.wielkopolskisport.pl/?live=35 Autor relacji : "I jeszcze jedno - dziś w relacji nie będzie "śmichów-hihów". Wydarzenia ostatnich dni sprawiają, że jakoś nie mamy ochoty na żarty.":lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Nie ma co sie smiac z Amkar Perm - to aktualnie 4 druzyna u ruskich....Zenit 5, Spartak 7
|
Cytat:
Aczkolwiek rywale Lecha faktycznie nie porywają w porównaniu z zapowiedziami, z drugiej strony polskie drużyny zimą nigdy nie pograją z lepszymi drużynami, bo tak naprawdę tylko Ruscy i Rumuni nam pozostają z tych silniejszych. Za późno ligę zaczynamy. mitazaq, widzę ze Lech powoli staje się sensem Twoich wpisów na tym forum. Tak trzymaj chłopie, a potem się zastanów, co to oznacza. |
Cytat:
|
^^ Liczę że nie, wczoraj przecież jakiś z Waszych chciał nam w.......ić po wiosennym spotkaniu ;)
Post kierowany był do jednej osoby, nie do ogółu moderatorze, więc no offence. |
sblablabla :)
Liverpool i Sevilla to Ruscy czy Rumuni? :) |
Cytat:
Do rzeczy : Poprostu sobie sprawdzam wyniki Amici bo jest to w końcu nasz najwiekszy konkurent w walce o mistrza, mimo tego ,że nie darze was sympatią to doceniam to jaki macie zespół i , że w piłke umiecie grać. A co do tego , że skomentowałem Lewandowskiego to akurat w tym aspekcie nie patrzyłem na to czy gra w Amice czy gdzie indziej....... Po prostu twierdze , że nikt za niego nie da 5 mln i tak samo bym twierdził jakby grał w Wiśle. P.S Co do tego "niby" kibica Wisły to nie będę tego komentował. Powiem tylko ,że w każdym zgromadzeniu czy grupie zdarzają się "odmieńcy" |
Zimą? Jeśli tak, to oddaje honor. Ale nie powiesz, że latem o lepszych sparingpartnerów nie jest łatwiej.
|
Sparing to sparing....czasem lepiej zagrac z jakims polskim 2/3 ligowcem ,dla ktorego mecz z Wisla to cos wyjatkowego ,niz z Szachtarem gdzies w szczerym polu, ktory traktuje to jak zwykly trening.
Co innego taki turniej jak w USA swego czasu. |
Cytat:
Turniej był dobry szczególnie zważywszy na termin ,było to dobre przetarcie przed startem ligi Ps.Choć w sumie że "czasem" to się nawet zgadzam ,ale to raczej nie reguła |
Z tym Permem to mniej więcej tak jak z Cracovia, która była na 4 miejscu w lidze:).
Zresztą ich kopacz, Nikola Drinchich, który jest rozgrywającym reprezentacji Czarnogóry, sam mówi, że aby powtórzyć 4 miejsce potrzeba wzmocnień, nie sądzi, aby udało im się znów ugrać 4 miejsce. Zresztą wysokie miejsce Permu było możliwe dzięki zbiegowi okoliczności. Słabiej grał Spartak, Zenit. Zmiana trenera w przypadku tego pierwszego ,a Zenit zwyczajnie nie podołał grze na dwa fronty. Poza tym Spartak potencjał ma o niebo wyższy od Permu, i na 8 miejsce, które zajął w lidze. Niemniej nie ma co umniejszać,zajęli 4 miejsce,które także dla nich jest nie małym zaskoczeniem. Jest to solidna drużyna rosyjska, nic poza to. I nie rozumiem,po co z Amiki piszą,o Permie, że jest równie silny jak Zenit. W samym Amkarze pewnie jakby to przeczytali to by się ze śmiechu nie pozbierali z tydzień. |
Cytat:
|
Smuda trenerem Celticu ? http://www.sport.pl/pilka/1,70993,62..._Celticu_.html
|
Z czegos gazety zyc musza. Jest ktos kto wierzy w te glupoty?
|
Cytat:
|
Te super sensacje w gazetach to tylko zapychacz stron, żeby gotowy numer za mało stron nie miał. A fantazja dziennikarzy, szczególnie PS, to nie zna granic. Też sobie wymyślili kiedyś: "Brożek do Hoffenheim" a pismak swoimi słowami w pseudoartykule dał do zrozumienia, że to tylko jego domysly. Czy wogóle jest jeszcze jakas gazeta sportowa, co rzetelnie pisze o sytuacji klubów z OE ? A nie same wyssane z palca bzdury.
|
Tak jak mówiłem już w sprawie "newsu"o Lewandowskim. Przegląd Sportowy ,który tak chwalił Amice i przedstawiał ich jako wzór, "jedynych sprawiedliwych" itp. ,teraz musi jakoś odwrócić uwage od tego co się w ostatnich dniach dzieje. PS jest znany z tego , że czasami znacząco "nagina" fakty ,ale bez przesady. Mając takie warunki jak Smuda w Amice, ( silna kadra, możliwości transferów itd.) to większość trenerów z naszej ekstraklasy by osiągnęła takie same, albo lepsze wyniki.. Jeśli Smuda będzie w Celticu, to wiecie ,że podobno Maciek Skorża ma trenować Arsenal ....:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: (jeszcze to w PS jutro napiszą - "Polska myśl szkoleniowa opanuje Wyspy "):lol: :lol: :lol: :lol:
|
Cytat:
Nie odnoszę się do tego artykuły ,ale ten Strachan jest kiepski moim zdaniem,u nas kibice parokrotnie by go już zwolnili. |
Cytat:
|
Cytat:
W sumie władze Śląska zachowały się w porządku w stosunku do zawodnika. |
Pogromca Francji do Wisły!
http://sport.interia.pl/raport/trans...-wisly,1255525 "Hajduch to człowiek, który zatrzymał wielką Francję na Saint-Denis!" Już z niego robia gwiazdę europejskich boisk .:p :p :p Król strzelców w Legii ! http://sport.interia.pl/news/krol-st...-legii,1255888 "Legia ma nadzieję, że Evans wzmocni rywalizację o miejsce w ataku" Jak to mówią : "Nadzieja matką ...........":lol: :lol: :lol: :lol: |
To ten, który ma kosztować 200 bilionów $ ?? Mógłby się dowartościować chłopak. Ile dajecie mu czasu, że też będzie chciał grać w naszej kadrze :P
|
:lol: :lol: A on to przypadkiem nie debiutował już w Zimbabwe?:lol:
To ja już chyba wole naszego BETO. |
Spokojnie :) jak Legia go kupi ( niech zmarnują kolejną kasę ) to El-Presidento załatwi obywatelstwo; w pałacu, na czerwonym dywanie, z masą reporterów i dziennikarzy :P Co do Beto to patrząc na niego dochodzę do wniosku, że w tym momencie jest w gorszej formie niż Niedzielan. Musi się chłopak postarać :)
|
Dużo to my tego Beto nie widzieliśmy.Kilka skrutów widać że na razie nie ma formy ale jest jeszcze czas.
Legia ma teraz Ostrowskiego na lewym skrzydle to będzie nidługo postrachem Ekstraklasu przyjdzie jeszcze murzyn i komorowski z Poloni Bytom to będą mieli ekipe:rotfl: |
Cytat:
|
Coś u Amicii spokojnie narazie i najlepiej żeby tak zostało. :P Zastanawia mnie czemu nikt po Murawskiego nie idzie ? Kluby zagraniczne powinny się bić o niego skoro jest taki świetny ( Sobolowi do pięt nie dorasta ). Liczmy, że po sezonie odejdzie Stilić, Lewandowski i Murawski, i kadra się sypie. U nas nie wypadałoby 3 z pierwszej "11". Ewentualnie Paweł B. i Marcelo w co wątpie.
|
Cytat:
|
No nie powisz mi chyba że Ostrowski i Komorowski to są mega wzmocnienia Legii?Tego waszego murzyna to nawet nie wiadomo czy zakontrakrujecie. Nie mówie że my mamy już mistrza i walczymy o lige mistrzów szanuje naszych przeciwników ale nie sądze byście tymi transferami sie wielce wzmocnili.
|
Murzyna na oczy nie widziałeś, Ostrowski miał dobrą rundę i może się przydać, Komorowski to jest opcja rezerwowa no ale ty pewnie wiesz lepiej
|
Na naszą lige to i tak pewnie wystarczy. Może będziecie gdzieś w 4.
|
Zapomniałeś jeszcze dodać jeszcze o dwóch murzynach testowanych ale to tylko reprezentanci Zimbwabe jak Choto i Chiny ale o nich to już szkoda wspominać... u was by na pewno nie pograli
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl