Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

sandbender 05.02.2009 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 668751)
Ciekaw jestem jak się ten nowy Carioca pokarze w Spartaku,

Będzie się chłostał..

Marszałek 05.02.2009 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 668809)
Będzie się chłostał..

Jeju, tak to jest jak za dużo się czyta ludzi z dysmuzgowiem piszących w sieci. Wstyd na całą okolicę:)


Spartak, który nakupował worek kopaczy z Getafe i Almerii z Amiką gra dzisiaj, natomiast z "silnym" Permem Amika zmierzy się za dwa dni.

7 kotów 05.02.2009 11:43

Balon z napisem Lewandowski Robert jest pompowany niemilosiernie.
Wlasnie zostal wyceniony (przez specjalistow pokroju kolton czy borek) na 5mln euro ( :lol: ).
Malo tego. Na 100% odejdzie w lecie, bijac wszelkie rekordy - wg tychze samych specjalistow.

Mysle, ze jak odejdzie to pobije jeden rekord, dotad dzierzony przez Matusiaka - najkrotszej kariery zawdzieczanej mediom.

MicK 05.02.2009 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 668851)
Balon z napisem Lewandowski Robert jest pompowany niemilosiernie.
Wlasnie zostal wyceniony (przez specjalistow pokroju kolton czy borek) na 5mln euro ( :lol: ).
Malo tego. Na 100% odejdzie w lecie, bijac wszelkie rekordy - wg tychze samych specjalistow.

Na podstawie czego go wyceniono? Football Manager'a 2009? Już widzę w gazecie: "Przeprowadziliśmy 20 niezależnych symulacjii, w 16 Lewandowski przechodzi do Premiership za 5-8 mln Ojro, w 2 do Barcelony, w jednej do AC Milan, a w ostatniej został w Lechu i osiągnął z Polską drużyną światowy sukces zwyciężając Ligę Mistrzów" :lol:

Nie chcę być złym prorokiem, ale jego kariera zbyt przypomina tą Piechny... obecnie reprezentanta Kolejarza Stróże.

matizaq 05.02.2009 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 668751)
no i co zrobią z Mozartem, którego już nie lubią:)na jego miejsce wszak przyszedł Carioca.

Może przyjdzie do nas:) Idealny następca dla Sobola ! Oczywiście musieliby nam go oddać za darmo i jeszcze opłacić pół kontraktu.:lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stronka Amici (Post 668751)
-Mieliśmy również zmierzyć się z Zenitem St. Petersburg, jednak w związku z tym, że możemy na siebie wpaść w 1/8 finału Pucharu UEFA, Rosjanie ostatecznie nie chcieli wcześniej spotykać się w meczu sparingowym. Zamiast tego zagramy z również silnym Amkarem Perm - mówi Dyrektor Sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk..

Poprostu uznali , że Amica jest dla nich za słaba .:lol: Rzeczywiście Amkar Perm jest prawie tak silny jak Zenit.:lol: :lol: Zna ktoś jakiegoś piłkarza ,tego grającego regularnie w pucharach klubu ?:rotfl: :rotfl:

lodecki 05.02.2009 12:11

http://www.legialive.pl/news/29161_P...s_z_Legii.html

bardzo ciekawy tekst. szacuneczek dla goscia ktory to napisał.

Marszałek 05.02.2009 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matizaq (Post 668854)
Może przyjdzie do nas:) Idealny następca dla Sobola ! Oczywiście musieliby nam go oddać za darmo i jeszcze opłacić pół kontraktu.:lol:



Poprostu uznali , że Amica jest dla nich za słaba .:lol: Rzeczywiście Amkar Perm jest prawie tak silny jak Zenit.:lol: :lol: Zna ktoś jakiegoś piłkarza ,tego grającego regularnie w pucharach klubu ?:rotfl: :rotfl:

Mozarta chcieli upchnąć za 1,5 mln w Udinese. Tylko ,ze dla Włochów to żadne wzmocnienie. Oni takich mają od metra. Póki co to facet będzie pewnie siedział na ławie, i oglądł Carioce.


A co do Zenitu. Oni z góry mieli ustalony plan,a z tego co czytam to Amika w.......iła im się,znaczy chciała na siłę. Poza tym muszą ćwiczyć nowe rozwiązania po odejściu Arszwina. A z taką Amiką to by się po czołach kopali. A co do Permu to szkoda pisać. Zachowując proporcje to jest to taka Polonia Bytom.

7 kotów 05.02.2009 12:35

Perm slaby, ale przypomnijmy ze za Van Nistelrooya robil u nich nasz Branko Radovanovic.

matizaq 05.02.2009 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 668864)
Mozarta chcieli upchnąć za 1,5 mln w Udinese. Tylko ,ze dla Włochów to żadne wzmocnienie. Oni takich mają od metra. Póki co to facet będzie pewnie siedział na ławie, i oglądł Carioce.

Szkoda go ! W końcu to niedoszły reprezentant Polski :lol: No faktycznie przy takich piłkarzach w Udinese jak : Di Natale , Quagliarella, Sánchez, Obodo , İnler to raczej by nie pograł. Ale jak na naszą lige mógłby być niezły...... W końcu pare lat w Rosji a wcześniej w Reginie pograł .:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 668864)
Zachowując proporcje to jest to taka Polonia Bytom.

Nie obrażając Polonii Bytom:lol: :lol: :lol: Oni przynajmniej mają reprezentantów kraju......:

Co do tego Lewandowskiego to wiadomo jak jest.........Niedawno te same zródła wysyłały Wawrzyniaka do Juventusu za 7mln ojro.:lol: :lol: :lol: Według transfermarkt , które wbrew opinią niektórych osób jest chyba najbardziej profesjonalnie wyceniającą piłkarzy stroną, Lewandowski jest wart 1,65 mln i moim zdaniem sumy od 1,5- 2 mln odpowiadają faktycznej wartości tego piłkarza.Czymś trzeba w końcu odciągnąć uwage od kłopotów Amici i napisać o tym jak " Zachodnie kluby biją się o Polaka". Niestety na zachodnim rynku też znają sie na rzeczy..... Nikt nie da tyle kasy za piłkarza ,który zdobył 8 bramek w polskiej ekstraklasie i 3-4 w PUCHARZE UEFA. Wielu jest o podobnym dorobku w ligach bałkańskich , wschodnich itd.
Nie wykluczone , że wartość Lewandowskiego jeszcze znacząco wzrośnie ale jak na razie nie należy się spodziewać jakiś transferowych " bomb". Za 5 mln to można mieć lepszych a napewno bardziej ukształtowanych piłkarzy.

Jak ktoś jest zainteresowany to po 72 minutach Lech przegrywa ze Spartakiem 1:0 .:) Relacja LIVE jest tutaj :
http://www.wielkopolskisport.pl/?live=35

Autor relacji :
"I jeszcze jedno - dziś w relacji nie będzie "śmichów-hihów". Wydarzenia ostatnich dni sprawiają, że jakoś nie mamy ochoty na żarty.":lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

1q2 05.02.2009 15:50

Nie ma co sie smiac z Amkar Perm - to aktualnie 4 druzyna u ruskich....Zenit 5, Spartak 7

skttrbrain 05.02.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 668869)
Perm slaby, ale przypomnijmy ze za Van Nistelrooya robil u nich nasz Branko Radovanovic.

Tak, tak, tyle że jak sam napisałeś - ROBIŁ. Kilka lat temu. No ale skoro 7 kotów mówi, że Amkar słaby, to nie ma opcji, tak musi być.
Aczkolwiek rywale Lecha faktycznie nie porywają w porównaniu z zapowiedziami, z drugiej strony polskie drużyny zimą nigdy nie pograją z lepszymi drużynami, bo tak naprawdę tylko Ruscy i Rumuni nam pozostają z tych silniejszych. Za późno ligę zaczynamy.

mitazaq, widzę ze Lech powoli staje się sensem Twoich wpisów na tym forum. Tak trzymaj chłopie, a potem się zastanów, co to oznacza.

wolfy 05.02.2009 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 669027)
mitazaq, widzę ze Lech powoli staje się sensem Twoich wpisów na tym forum. Tak trzymaj chłopie, a potem się zastanów, co to oznacza.

Wiesz, u nas sami kompleksiarze, od lat nie doświadczyliśmy żadnego sukcesu sportowego, to na forum sobie to odbijamy. Ale poczekaj tylko, niech nasi piłkarze zaczną grać lepiej - się wtedy będzie działo. Jak wam zrobimy wjazd na forum, to się nie pozbieracie.

skttrbrain 05.02.2009 18:30

^^ Liczę że nie, wczoraj przecież jakiś z Waszych chciał nam w.......ić po wiosennym spotkaniu ;)
Post kierowany był do jednej osoby, nie do ogółu moderatorze, więc no offence.

vote-for-mikey 05.02.2009 18:56

sblablabla :)
Liverpool i Sevilla to Ruscy czy Rumuni? :)

matizaq 05.02.2009 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 669027)
mitazaq, widzę ze Lech powoli staje się sensem Twoich wpisów na tym forum. Tak trzymaj chłopie, a potem się zastanów, co to oznacza.

Heh nie zrozum mnie zle , ale trochę sie uśmiałem...... Ja za Amicą ? No dobre , dobre........
Do rzeczy : Poprostu sobie sprawdzam wyniki Amici bo jest to w końcu nasz najwiekszy konkurent w walce o mistrza, mimo tego ,że nie darze was sympatią to doceniam to jaki macie zespół i , że w piłke umiecie grać.
A co do tego , że skomentowałem Lewandowskiego to akurat w tym aspekcie nie patrzyłem na to czy gra w Amice czy gdzie indziej....... Po prostu twierdze , że nikt za niego nie da 5 mln i tak samo bym twierdził jakby grał w Wiśle.

P.S Co do tego "niby" kibica Wisły to nie będę tego komentował. Powiem tylko ,że w każdym zgromadzeniu czy grupie zdarzają się "odmieńcy"

skttrbrain 05.02.2009 18:59

Zimą? Jeśli tak, to oddaje honor. Ale nie powiesz, że latem o lepszych sparingpartnerów nie jest łatwiej.

1q2 05.02.2009 21:00

Sparing to sparing....czasem lepiej zagrac z jakims polskim 2/3 ligowcem ,dla ktorego mecz z Wisla to cos wyjatkowego ,niz z Szachtarem gdzies w szczerym polu, ktory traktuje to jak zwykly trening.

Co innego taki turniej jak w USA swego czasu.

jachting 05.02.2009 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 669164)
Sparing to sparing....czasem lepiej zagrac z jakims polskim 2/3 ligowcem ,dla ktorego mecz z Wisla to cos wyjatkowego ,niz z Szachtarem gdzies w szczerym polu, ktory traktuje to jak zwykly trening.

Co innego taki turniej jak w USA swego czasu.

Dyskutował bym ,jednak poziom gierki ma jakieś znaczenie,poza tym przecież to jest właśnie etap treningu ,choć ważny w przygotowaniach ,fakt że w zależności od etapu przygotowań różnie traktowany i wykorzystywany(ale to samo jest w Wiśle ). Więc może lepiej jednak że się mniej kopią po kostkach .

Turniej był dobry szczególnie zważywszy na termin ,było to dobre przetarcie przed startem ligi

Ps.Choć w sumie że "czasem" to się nawet zgadzam ,ale to raczej nie reguła

Marszałek 06.02.2009 12:33

Z tym Permem to mniej więcej tak jak z Cracovia, która była na 4 miejscu w lidze:).

Zresztą ich kopacz, Nikola Drinchich, który jest rozgrywającym reprezentacji Czarnogóry, sam mówi, że aby powtórzyć 4 miejsce potrzeba wzmocnień, nie sądzi, aby udało im się znów ugrać 4 miejsce. Zresztą wysokie miejsce Permu było możliwe dzięki zbiegowi okoliczności. Słabiej grał Spartak, Zenit. Zmiana trenera w przypadku tego pierwszego ,a Zenit zwyczajnie nie podołał grze na dwa fronty. Poza tym Spartak potencjał ma o niebo wyższy od Permu, i na 8 miejsce, które zajął w lidze. Niemniej nie ma co umniejszać,zajęli 4 miejsce,które także dla nich jest nie małym zaskoczeniem. Jest to solidna drużyna rosyjska, nic poza to. I nie rozumiem,po co z Amiki piszą,o Permie, że jest równie silny jak Zenit. W samym Amkarze pewnie jakby to przeczytali to by się ze śmiechu nie pozbierali z tydzień.

wolfy 06.02.2009 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 669414)
I nie rozumiem,po co z Amiki piszą,o Permie, że jest równie silny jak Zenit. W samym Amkarze pewnie jakby to przeczytali to by się ze śmiechu nie pozbierali z tydzień.

Może chodziło im o to, że obie drużyny są od nich lepsze?

AYALA 06.02.2009 15:10

Smuda trenerem Celticu ? http://www.sport.pl/pilka/1,70993,62..._Celticu_.html

Maciuś 06.02.2009 15:14

Z czegos gazety zyc musza. Jest ktos kto wierzy w te glupoty?

Marszałek 06.02.2009 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 669511)
Z czegos gazety zyc musza. Jest ktos kto wierzy w te glupoty?

jakieś granice abstrakcji są, ale jak widac nie dla polskich gazet. Tak to jest jak do poważnego i odpowiedzialnego zawodu, dorwała się swołocz.

Philips_Zaspa 06.02.2009 15:21

Te super sensacje w gazetach to tylko zapychacz stron, żeby gotowy numer za mało stron nie miał. A fantazja dziennikarzy, szczególnie PS, to nie zna granic. Też sobie wymyślili kiedyś: "Brożek do Hoffenheim" a pismak swoimi słowami w pseudoartykule dał do zrozumienia, że to tylko jego domysly. Czy wogóle jest jeszcze jakas gazeta sportowa, co rzetelnie pisze o sytuacji klubów z OE ? A nie same wyssane z palca bzdury.

matizaq 06.02.2009 19:08

Tak jak mówiłem już w sprawie "newsu"o Lewandowskim. Przegląd Sportowy ,który tak chwalił Amice i przedstawiał ich jako wzór, "jedynych sprawiedliwych" itp. ,teraz musi jakoś odwrócić uwage od tego co się w ostatnich dniach dzieje. PS jest znany z tego , że czasami znacząco "nagina" fakty ,ale bez przesady. Mając takie warunki jak Smuda w Amice, ( silna kadra, możliwości transferów itd.) to większość trenerów z naszej ekstraklasy by osiągnęła takie same, albo lepsze wyniki.. Jeśli Smuda będzie w Celticu, to wiecie ,że podobno Maciek Skorża ma trenować Arsenal ....:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: (jeszcze to w PS jutro napiszą - "Polska myśl szkoleniowa opanuje Wyspy "):lol: :lol: :lol: :lol:

jachting 06.02.2009 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matizaq (Post 669602)
Tak jak mówiłem już w sprawie "newsu"o Lewandowskim. Przegląd Sportowy ,który tak chwalił Amice i przedstawiał ich jako wzór, "jedynych sprawiedliwych" itp. ,teraz musi jakoś odwrócić uwage od tego co się w ostatnich dniach dzieje. PS jest znany z tego , że czasami znacząco "nagina" fakty ,ale bez przesady. Mając takie warunki jak Smuda w Amice, ( silna kadra, możliwości transferów itd.) to większość trenerów z naszej ekstraklasy by osiągnęła takie same, albo lepsze wyniki.. Jeśli Smuda będzie w Celticu, to wiecie ,że podobno Maciek Skorża ma trenować Arsenal ....:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: (jeszcze to w PS jutro napiszą - "Polska myśl szkoleniowa opanuje Wyspy "):lol: :lol: :lol: :lol:

Lech nie jest a tym bardziej nie był żadną potęgą .Smuda zbudował silną drużynę na Polskie warunki , Lech także dobrze spisał się w Europie.Więc szacunek jakiś się należy .
Nie odnoszę się do tego artykuły ,ale ten Strachan jest kiepski moim zdaniem,u nas kibice parokrotnie by go już zwolnili.

matizaq 06.02.2009 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jachting (Post 669604)
Lech nie jest a tym bardziej nie był żadną potęgą .Smuda zbudował silną drużynę na Polskie warunki , Lech także dobrze spisał się w Europie.Więc szacunek jakiś się należy .
Nie odnoszę się do tego artykuły ,ale ten Strachan jest kiepski moim zdaniem,u nas kibice parokrotnie by go już zwolnili.

Gdzie napisałem , ze Amica była czy jest potęgą ? Napisałem ,że ma silną kadrę bo taka jest prawda. Smuda zbudowal drużyne ? Co Amica grała w tamtym sezonie ? Nawet do pucharów sie nie zakwalifikowała .Przed sezonem Smuda dostał 4 dobrych grajków : Arbolede, Stilica, Lewandowskiego i Peszke.Stilica to on nawet nie chciał. Pozostałymi piłkarzami sie pół polskiej ligi interesowało, więc żadna w tym zasługa scautów Lecha. Poprostu mają najwięcej kasy i wzieli najlepszych ,którzy byli do wziecia..Z takich piłkarzy to nawet ja bym "zbudował"zespół na Europę.Zespól to zbudował Marek Motyka w Bytomiu praktycznie z niczego . To taka mała dygresja dla "fanów" Smudy ,którzy znów ujrzeli w nim najlepszego trenera ekstraklasy i wzieliby go na selekcjonera.:D :D :D :D :D

Krissu 06.02.2009 21:01

Cytat:

Krzysztof Ostrowski przechodzi ze Śląska Wrocław do Legii Warszawa już teraz, a nie jak wcześniej zapisano w kontrakcie od 1 lipca 2009 roku.

Od kilkunastu dni już wiadomo było, że Krzysztof Ostrowski tak czy inaczej na Łazienkowską trafi. Piłkarzowi z końcem czerwca wygasa kontrakt ze Śląskiem i zgodnie z przepisami PZPN mógł już podpisać umowę z nowym klubem. I tak zrobił. Kontrakt z Legią miał obowiązywać od 1 lipca 2009 roku, choć klub ze stolicy chciał, by 27-letni skrzydłowy grał na Łazienkowskiej już wiosną.

Na to jednak nie chciał się zgodzić Śląsk, choć trener Ryszard Tarasiewicz zapowiedział, że Ostrowskiego nie widzi w pierwszym składzie. - To byłoby niezdrowe dla drużyny. Co powiedzieliby chłopcy, którzy mają tu jeszcze dwuletnie kontrakty? Gdybym stawiał na Krzyśka, mogliby się zastanawiać, po co w ogóle tu trenują, skoro gra zawodnik, którego za trzy miesiące nie będzie. W ich oczach wyglądałbym jak śmieć, a nie trener - mówił "Gazecie" Tarasiewicz. - Żalu nie krył też sam zawodnik. - Stałem się ofiarą transferu do Legii, ale rozumiem trenera Tarasiewicza, który nie chce wystawiać mnie w meczach rundy rewanżowej. Zostanę wypożyczony do innego klubu - mówi Sport.pl piłkarz Śląska Wrocław, a od czerwca Legii Krzysztof Ostrowski.

Śląsk był jednak skłonny już teraz wypuścić Ostrowskiego ale za 100 tys. zł odstępnego. Negocjacje trwały, aż do dnia dzisiejszego. - Doszliśmy do porozumienia z Legią i zgodziliśmy się na wcześniejsze przejście Ostrowskiego - powiedział Piotr Mazur, wiceprezes Śląska.
Kolejny sukces pana Mirosława :D

W sumie władze Śląska zachowały się w porządku w stosunku do zawodnika.

matizaq 06.02.2009 21:24

Pogromca Francji do Wisły!

http://sport.interia.pl/raport/trans...-wisly,1255525

"Hajduch to człowiek, który zatrzymał wielką Francję na Saint-Denis!"
Już z niego robia gwiazdę europejskich boisk .:p :p :p

Król strzelców w Legii !

http://sport.interia.pl/news/krol-st...-legii,1255888

"Legia ma nadzieję, że Evans wzmocni rywalizację o miejsce w ataku"
Jak to mówią : "Nadzieja matką ...........":lol: :lol: :lol: :lol:

maksinho 06.02.2009 21:33

To ten, który ma kosztować 200 bilionów $ ?? Mógłby się dowartościować chłopak. Ile dajecie mu czasu, że też będzie chciał grać w naszej kadrze :P

martinius028 06.02.2009 21:37

:lol: :lol: A on to przypadkiem nie debiutował już w Zimbabwe?:lol:
To ja już chyba wole naszego BETO.

maksinho 06.02.2009 21:44

Spokojnie :) jak Legia go kupi ( niech zmarnują kolejną kasę ) to El-Presidento załatwi obywatelstwo; w pałacu, na czerwonym dywanie, z masą reporterów i dziennikarzy :P Co do Beto to patrząc na niego dochodzę do wniosku, że w tym momencie jest w gorszej formie niż Niedzielan. Musi się chłopak postarać :)

martinius028 06.02.2009 21:47

Dużo to my tego Beto nie widzieliśmy.Kilka skrutów widać że na razie nie ma formy ale jest jeszcze czas.

Legia ma teraz Ostrowskiego na lewym skrzydle to będzie nidługo postrachem Ekstraklasu przyjdzie jeszcze murzyn i komorowski z Poloni Bytom to będą mieli ekipe:rotfl:

Ricken 06.02.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matizaq (Post 669686)
Pogromca Francji do Wisły!

http://sport.interia.pl/raport/trans...-wisly,1255525

"Hajduch to człowiek, który zatrzymał wielką Francję na Saint-Denis!"
Już z niego robia gwiazdę europejskich boisk .:p :p :p

Król strzelców w Legii !

http://sport.interia.pl/news/krol-st...-legii,1255888

"Legia ma nadzieję, że Evans wzmocni rywalizację o miejsce w ataku"
Jak to mówią : "Nadzieja matką ...........":lol: :lol: :lol: :lol:

mnie tylko ciekawi czemu zamiast nazwiska użyli imię nowego legionisty czyżby się wstydzili czy za bardzo pokręcone:D

maksinho 06.02.2009 22:05

Coś u Amicii spokojnie narazie i najlepiej żeby tak zostało. :P Zastanawia mnie czemu nikt po Murawskiego nie idzie ? Kluby zagraniczne powinny się bić o niego skoro jest taki świetny ( Sobolowi do pięt nie dorasta ). Liczmy, że po sezonie odejdzie Stilić, Lewandowski i Murawski, i kadra się sypie. U nas nie wypadałoby 3 z pierwszej "11". Ewentualnie Paweł B. i Marcelo w co wątpie.

krwawy 06.02.2009 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 669696)
Dużo to my tego Beto nie widzieliśmy.Kilka skrutów widać że na razie nie ma formy ale jest jeszcze czas.

Legia ma teraz Ostrowskiego na lewym skrzydle to będzie nidługo postrachem Ekstraklasu przyjdzie jeszcze murzyn i komorowski z Poloni Bytom to będą mieli ekipe:rotfl:

Kolego trochę skromniej proszę, wystarczy że przypomnę wasze wpisy z przed tego sezonu że na ligę polską to wy się wzmacniać nie musicie bo macie takie gwiazdy ... i tylko na ligę mistrzów wam wzmocnienia potrzebne. Jedziecie po Legii i po Lechu a sami za nami jesteście, ale rozumiem wy od razu do ligi mistrzów startujecie a mistrza i tak już macie :)

martinius028 06.02.2009 23:51

No nie powisz mi chyba że Ostrowski i Komorowski to są mega wzmocnienia Legii?Tego waszego murzyna to nawet nie wiadomo czy zakontrakrujecie. Nie mówie że my mamy już mistrza i walczymy o lige mistrzów szanuje naszych przeciwników ale nie sądze byście tymi transferami sie wielce wzmocnili.

krwawy 07.02.2009 00:01

Murzyna na oczy nie widziałeś, Ostrowski miał dobrą rundę i może się przydać, Komorowski to jest opcja rezerwowa no ale ty pewnie wiesz lepiej

martinius028 07.02.2009 00:03

Na naszą lige to i tak pewnie wystarczy. Może będziecie gdzieś w 4.

krwawy 07.02.2009 00:08

Zapomniałeś jeszcze dodać jeszcze o dwóch murzynach testowanych ale to tylko reprezentanci Zimbwabe jak Choto i Chiny ale o nich to już szkoda wspominać... u was by na pewno nie pograli


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl