![]() |
Cytat:
|
Poszukuje wiślackiego dopingu w formacie mp3. Ma ktoś coś takiego?
|
Polećcie mi radio do samochodu, cena max 100-150zł? Przydałoby się, aby miało CD/MP3.
Co sądzicie np o TYM? Liczę na Waszą pomoc. Z góry dzięki ;) |
Cytat:
jesli nie wroca i ta osoba tez ich nie odbierze - atakuj poczte, bo cie najzwyczajniej okradli. |
czy tylko mnie denerwuje reklama ''bliskich.pl'' na tym forum? :-)
|
Cytat:
Majać Mozille niewiem o co Ci chodzi :) |
Cytat:
Ponadto składa się dokładnie z 11 linii, co ma oznaczać, że tylko 11 grających razem na boisku (a nie indywidualności) tworzą prawdziwy Ajax. Policzcie dokładnie ;) |
Ile kosztuje Taxi w okresie Sylwester/ Nowy Rok?
I czy są problemy żeby np. Przyjychała kilkanascie km za Kraków i zawiozła pozniej tez tak daleko? |
Cytat:
|
przenosze moje pytanie z tematu o sprzęcie komputerowym, bo tamten temat jest gdzieś mało uczęszczany :)
co sądzicie o laptopach Toshiby?? jak się prezentują na tle HP i Asusów?? mam pewien problem z laptopem tej firmy. Mianowicie kupiłem go bez systemu operacyjnego. Ponieważ miałem od PC oryginalny jeszcze nie używany system to chciałem go wgrać. Jednak po rozpoczęciu instalacji wyskakuje komunikat o jakimś błędzie z dyskiem twardym, że należy sprawdzić dysk w celu przeskanowania go antywirusem... wie ktoś może jak to rozwiązać...i czy w ogóle można wgrywać Windowsa XP na laptopa?? mam dokładnie tego laptopa http://www.allegro.pl/item496983571_...wdz_s am.html z góry thx |
O ile się nie myle to trzeba przełączyć dysk z trybu SATA, poszukaj na googlu. Bo gdzies juz kiedys z takim wlasnie problemem i jego rozwiazaniem sie spotkalem.
|
Mam pytanie ..zgubilem dowód osobisty i prawo jazdy..powiedzcie mi jak wygląda sprawa z powtornym wyrobieniem dokumentow , jakie sa koszta , czy dostaje jakis papierek zamiast dowodu i prawa jazdy do czasu wyrobienia?jak mam sie ogolnie za to zabrac bo niewiem . Z góry Dzieki:)
|
UMK i składasz wnioski. Internet nie gryzie zasadniczo ...
Dowód osobisty: https://www.bip.krakow.pl/index.php?...ura&proc=SA-10 Prawo jazdy: https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=538 |
Bry
Interesują mnie jakiekolwiek informacje odnośnie muzyki do filmu Fałszerze/Fälscher, Die (2007) a już będę wniebowzięty pięknym mikołajkowym prezentem w postaci nazwy utworu który leci na końcu filmu podczas napisów :) Pozdrawiam znalazłem: http://www.linkbucks.com/link/1c127e37 |
Instaluję sobie SimCity 4. Instalacja kończy się dochodzi do 100%, otwiera się jakaś aplikacja, a właściwie jedynie obrazek mostu i nic się dalej nie dzieje. Przy próbie ręcznego odpalenia gry wywala bluescreen i restart (działam na Viście). Co to za ustrojstwo?
|
Cytat:
Pewnie coś się kłóci pod Direct X 10. http://www.simtropolis.com/forum/mes...&enterthread=y |
Cytat:
|
Witam ! Czy orientuje się ktoś gdzie kupię ten zestaw kina domowego LG HT552TH w Krakowie ?
|
Cytat:
|
W jakim formacie obrazki zajmują najmniej miejsca ?? Chcę sobie wstawić avatarek na forum, a musi być mniejszy niż 19,5 kb :(
EDIT: 888 - dzięki, wziąłem .gif ;) |
Mam problem, mianowicie mam telefon w mixie w Erze i aktywowalem pakiet 500smsow i dostałem potwierdzenie, że jest aktywny, a na drugi dzień okazało sie, że za każdy wysłany sms do Ery pobierają mi 20gr... Nie wiecie może o co chodzi z tym pakietem i dlaczego tak się dzieje?
|
czy można gdzieś obejrzeć/ściągnąć walke pacquiao vs de la hoya????
|
Ja mam pytanie ilu nas było w Gliwicach pe ?? przegrany mecz 0:1 :/ A najlepiej to mógłby ktoś wkleic zdjęcie naszych kibiców tam ?
|
Cytat:
Kod:
http://filebase.to/files/130329/HBO.Boxing.De.La.Hoya.vs.Pacquiao.MAIN.EVENT.HDTV.XviD-aAF.part1.rar |
Infected ktoś oglądał ten film?Wart ściągnięcia?
|
Czy ktos wie kiedy na Krakowskim rynku, beda rozdawane choinki ? Z gory dzieki
|
Czy ma ktoś może do udostępnienia pełną wersje programu do nauki gry na giełdzie "wirtualny inwestor"? tzn keygen do niego?
I jeszcze jedno pytanie jak zmienić date modyfikacji pliku tzn pierwszego jego uruchomienia? |
Cytat:
|
Jas sie nazywa ten sklep "Adidas-Reebok" na Zakopiance obok hurtowni Pumy (obok Carrefouru)?
Bo wpisujac "outlet" wyswietla sie tylko ten "vobbi" w SolvayPark :/ |
Cytat:
a) jeśli nie masz żadnych skomplikowanych elementów typu gradient czy efekty świetlne itp wybrać GIFa b) jeśli w/w nie odpowiada wybierz JPGa w wysokiej jakość a na pewno będziesz zadowolony z rezultatu |
Cytat:
http://wisla.krakow.pl/galerie/2008_...etr_losowy=132 chyba 150 nas tam było |
Gdzie znajdę galerie zdjęć Wisły od jesieni 2004? Jest jakieś archiwum? W googlach jakoś nie mogę znaleźć.
|
Siemanko, ej nie wiecie gdzie są zamieszczone jakieś zdjęcia z meczu z Odrą ale wyłącznie zdjęcia z kibicami na sektorach, głównie na D i E ?????
|
Cytat:
|
wiecie może jak nazywa sie ta muzyka z tej nowej reklamy 36.6? ta z tej reklamy co masz zawsze kogos pod ręką nawet bez kasy na koncie. Google nie chce pomoc/...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
gdzie w centrum moge zakupic bluze fruit of the loom? :>
|
Witam. Znacie moze namiary jakiejs firmy produkujacej czapki zimowe na zamowienie? Pozdro
|
Mam pytanie....Chciałem się poradzic jakie buty propnujecie na zimie??:)pozdro z Gory THX
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl