Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

888 05.12.2008 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 638475)
co mi sie takiego zrobilo ze w photoshopie zamiast kursora mam jakas łapke ktora nie chce wykonywac zadnych polecen?

Może masz włączone jakieś narzędzie?

wisl@k_TS 06.12.2008 00:09

Poszukuje wiślackiego dopingu w formacie mp3. Ma ktoś coś takiego?

w0lno. 06.12.2008 09:56

Polećcie mi radio do samochodu, cena max 100-150zł? Przydałoby się, aby miało CD/MP3.
Co sądzicie np o TYM?

Liczę na Waszą pomoc. Z góry dzięki ;)

Coglin 06.12.2008 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez concedi (Post 638667)
jeśli ktoś mi wysłał paczkę za pobraniem, zapłaciłem pieniądze listonoszowi a ta osoba pieniędzy nie odbierze to pieniądze wrócą do mnie czy zostaną na poczcie? jak to wygląda?

powinny wrocic do ciebie.
jesli nie wroca i ta osoba tez ich nie odbierze - atakuj poczte, bo cie najzwyczajniej okradli.

born2b3k 06.12.2008 13:34

czy tylko mnie denerwuje reklama ''bliskich.pl'' na tym forum? :-)

Sensej 06.12.2008 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 638907)
czy tylko mnie denerwuje reklama ''bliskich.pl'' na tym forum? :-)


Majać Mozille niewiem o co Ci chodzi :)

dj_ibutti 06.12.2008 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gse (Post 638362)
Kto wie co oznacza chłopek w herbie Ajaxu....

Jest to Ajax, jeden z bohaterów wojny trojańskiej.
Ponadto składa się dokładnie z 11 linii, co ma oznaczać, że tylko 11 grających razem na boisku (a nie indywidualności) tworzą prawdziwy Ajax. Policzcie dokładnie ;)

Sensej 06.12.2008 15:09

Ile kosztuje Taxi w okresie Sylwester/ Nowy Rok?

I czy są problemy żeby np. Przyjychała kilkanascie km za Kraków i zawiozła pozniej tez tak daleko?

888 06.12.2008 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 638967)
Ile kosztuje Taxi w okresie Sylwester/ Nowy Rok?

I czy są problemy żeby np. Przyjychała kilkanascie km za Kraków i zawiozła pozniej tez tak daleko?

Rezerwuj wcześniej bo możesz mieć lipę. Dwa razy próbowałem w sylwka łapać taryfę przed i po 24 i tylko raz mi się udało bo zagrodziłem mu drogę własnym ciałem :>

Proud 06.12.2008 18:32

przenosze moje pytanie z tematu o sprzęcie komputerowym, bo tamten temat jest gdzieś mało uczęszczany :)


co sądzicie o laptopach Toshiby?? jak się prezentują na tle HP i Asusów??

mam pewien problem z laptopem tej firmy. Mianowicie kupiłem go bez systemu operacyjnego. Ponieważ miałem od PC oryginalny jeszcze nie używany system to chciałem go wgrać. Jednak po rozpoczęciu instalacji wyskakuje komunikat o jakimś błędzie z dyskiem twardym, że należy sprawdzić dysk w celu przeskanowania go antywirusem...

wie ktoś może jak to rozwiązać...i czy w ogóle można wgrywać Windowsa XP na laptopa??

mam dokładnie tego laptopa http://www.allegro.pl/item496983571_...wdz_s am.html

z góry thx

Serwatkus 06.12.2008 18:43

O ile się nie myle to trzeba przełączyć dysk z trybu SATA, poszukaj na googlu. Bo gdzies juz kiedys z takim wlasnie problemem i jego rozwiazaniem sie spotkalem.

Pars 06.12.2008 21:01

Mam pytanie ..zgubilem dowód osobisty i prawo jazdy..powiedzcie mi jak wygląda sprawa z powtornym wyrobieniem dokumentow , jakie sa koszta , czy dostaje jakis papierek zamiast dowodu i prawa jazdy do czasu wyrobienia?jak mam sie ogolnie za to zabrac bo niewiem . Z góry Dzieki:)

Żmijka 06.12.2008 21:05

UMK i składasz wnioski. Internet nie gryzie zasadniczo ...

Dowód osobisty: https://www.bip.krakow.pl/index.php?...ura&proc=SA-10

Prawo jazdy: https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=538

888 06.12.2008 21:55

Bry
Interesują mnie jakiekolwiek informacje odnośnie muzyki do filmu Fałszerze/Fälscher, Die (2007) a już będę wniebowzięty pięknym mikołajkowym prezentem w postaci nazwy utworu który leci na końcu filmu podczas napisów :)
Pozdrawiam



znalazłem: http://www.linkbucks.com/link/1c127e37

shad 06.12.2008 22:04

Instaluję sobie SimCity 4. Instalacja kończy się dochodzi do 100%, otwiera się jakaś aplikacja, a właściwie jedynie obrazek mostu i nic się dalej nie dzieje. Przy próbie ręcznego odpalenia gry wywala bluescreen i restart (działam na Viście). Co to za ustrojstwo?

Manson33 06.12.2008 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shad (Post 639169)
Instaluję sobie SimCity 4. Instalacja kończy się dochodzi do 100%, otwiera się jakaś aplikacja, a właściwie jedynie obrazek mostu i nic się dalej nie dzieje. Przy próbie ręcznego odpalenia gry wywala bluescreen i restart (działam na Viście). Co to za ustrojstwo?

Vista jak sam piszesz.

Pewnie coś się kłóci pod Direct X 10.

http://www.simtropolis.com/forum/mes...&enterthread=y

shad 07.12.2008 01:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manson33 (Post 639173)
Vista jak sam piszesz.

Pewnie coś się kłóci pod Direct X 10.

http://www.simtropolis.com/forum/mes...&enterthread=y

Też tak myślałem, ale to raczej nie to. Zainstalowałem na XPku, znowu sama końcówka identyczna, odpala się coś z mostem w tle (tzn wiem co, SimCity 4.exe) i nic. Po wejsciu ręcznym nie ma bluescreen za to wywala do pulpitu. Dla uściślenia, to jest SimCity 4 Deluxe.

mac251_251 07.12.2008 10:34

Witam ! Czy orientuje się ktoś gdzie kupię ten zestaw kina domowego LG HT552TH w Krakowie ?

gigant 07.12.2008 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 639328)
Witam ! Czy orientuje się ktoś gdzie kupię ten zestaw kina domowego LG HT552TH w Krakowie ?

Tak np ja.

filip_wislak 07.12.2008 10:46

W jakim formacie obrazki zajmują najmniej miejsca ?? Chcę sobie wstawić avatarek na forum, a musi być mniejszy niż 19,5 kb :(

EDIT: 888 - dzięki, wziąłem .gif ;)

Lupo 07.12.2008 11:24

Mam problem, mianowicie mam telefon w mixie w Erze i aktywowalem pakiet 500smsow i dostałem potwierdzenie, że jest aktywny, a na drugi dzień okazało sie, że za każdy wysłany sms do Ery pobierają mi 20gr... Nie wiecie może o co chodzi z tym pakietem i dlaczego tak się dzieje?

born2b3k 07.12.2008 11:33

czy można gdzieś obejrzeć/ściągnąć walke pacquiao vs de la hoya????

Wisła&Lechia 07.12.2008 11:41

Ja mam pytanie ilu nas było w Gliwicach pe ?? przegrany mecz 0:1 :/ A najlepiej to mógłby ktoś wkleic zdjęcie naszych kibiców tam ?

Romy S. 07.12.2008 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 639359)
czy można gdzieś obejrzeć/ściągnąć walke pacquiao vs de la hoya????

Do ściągnięcia:

Kod:

http://filebase.to/files/130329/HBO.Boxing.De.La.Hoya.vs.Pacquiao.MAIN.EVENT.HDTV.XviD-aAF.part1.rar
http://filebase.to/files/130331/HBO.Boxing.De.La.Hoya.vs.Pacquiao.MAIN.EVENT.HDTV.XviD-aAF.part2.rar
http://filebase.to/files/130332/HBO.Boxing.De.La.Hoya.vs.Pacquiao.MAIN.EVENT.HDTV.XviD-aAF.part3.rar
http://filebase.to/files/130333/HBO.Boxing.De.La.Hoya.vs.Pacquiao.MAIN.EVENT.HDTV.XviD-aAF.part4.rar

lub

http://rapidshare.com/files/171068632/HBO.Boxing.De.La.Hoya.vs.Pacquiao.MAIN.EVENT.HDTV.XviD-aAF.part1.rar
http://rapidshare.com/files/171069076/HBO.Boxing.De.La.Hoya.vs.Pacquiao.MAIN.EVENT.HDTV.XviD-aAF.part2.rar
http://rapidshare.com/files/171068845/HBO.Boxing.De.La.Hoya.vs.Pacquiao.MAIN.EVENT.HDTV.XviD-aAF.part3.rar
http://rapidshare.com/files/171068357/HBO.Boxing.De.La.Hoya.vs.Pacquiao.MAIN.EVENT.HDTV.XviD-aAF.part4.rar

hasło: release24.info


TSW Fanatyk 07.12.2008 11:47

Infected ktoś oglądał ten film?Wart ściągnięcia?

Musiek1906 07.12.2008 11:51

Czy ktos wie kiedy na Krakowskim rynku, beda rozdawane choinki ? Z gory dzieki

Svartis 07.12.2008 12:03

Czy ma ktoś może do udostępnienia pełną wersje programu do nauki gry na giełdzie "wirtualny inwestor"? tzn keygen do niego?

I jeszcze jedno pytanie jak zmienić date modyfikacji pliku tzn pierwszego jego uruchomienia?

Kyno 07.12.2008 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła&Lechia (Post 639367)
Ja mam pytanie ilu nas było w Gliwicach pe ??

Ponad 100 osób.

Zola 07.12.2008 13:34

Jas sie nazywa ten sklep "Adidas-Reebok" na Zakopiance obok hurtowni Pumy (obok Carrefouru)?
Bo wpisujac "outlet" wyswietla sie tylko ten "vobbi" w SolvayPark :/

888 07.12.2008 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip_wislak (Post 639333)
W jakim formacie obrazki zajmują najmniej miejsca ?? Chcę sobie wstawić avatarek na forum, a musi być mniejszy niż 19,5 kb :(

W zależności od tego co na danej grafice jest wybiera się odpowiedni format. Nie podajesz żadnych szczegółów etc więc wnioskuje, że chodzi Ci o podstawowy zarys sprawy a nie zbadanie tematu dogłębnie. Proponuje:
a) jeśli nie masz żadnych skomplikowanych elementów typu gradient czy efekty świetlne itp wybrać GIFa
b) jeśli w/w nie odpowiada wybierz JPGa w wysokiej jakość a na pewno będziesz zadowolony z rezultatu

South 07.12.2008 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła&Lechia (Post 639367)
Ja mam pytanie ilu nas było w Gliwicach pe ?? przegrany mecz 0:1 :/ A najlepiej to mógłby ktoś wkleic zdjęcie naszych kibiców tam ?


http://wisla.krakow.pl/galerie/2008_...etr_losowy=132

chyba 150 nas tam było

ja_ka_ 07.12.2008 14:16

Gdzie znajdę galerie zdjęć Wisły od jesieni 2004? Jest jakieś archiwum? W googlach jakoś nie mogę znaleźć.

jurukuru 07.12.2008 14:21

Siemanko, ej nie wiecie gdzie są zamieszczone jakieś zdjęcia z meczu z Odrą ale wyłącznie zdjęcia z kibicami na sektorach, głównie na D i E ?????

888 07.12.2008 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 639475)
Gdzie znajdę galerie zdjęć Wisły od jesieni 2004? Jest jakieś archiwum? W googlach jakoś nie mogę znaleźć.

Kiedyś tu (zresztą to była najlepsza strona z fotkami o Wiśle), szkoda że już nie działają :-/

Arteka1906 07.12.2008 15:35

wiecie może jak nazywa sie ta muzyka z tej nowej reklamy 36.6? ta z tej reklamy co masz zawsze kogos pod ręką nawet bez kasy na koncie. Google nie chce pomoc/...

mic 07.12.2008 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arteka1906 (Post 639533)
wiecie może jak nazywa sie ta muzyka z tej nowej reklamy 36.6? ta z tej reklamy co masz zawsze kogos pod ręką nawet bez kasy na koncie. Google nie chce pomoc/...

http://muzykazreklam.pl/ pomoze ;)

WislakWiDoK 07.12.2008 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 639668)
Może ktoś dać linka do tej stronki co są mecze Wisły do sciagniecia i tą z szalikami Wisły i zgodowymi? Z góry dzieki

http://www.szalikits.friko.pl/

born2b3k 07.12.2008 19:32

gdzie w centrum moge zakupic bluze fruit of the loom? :>

buldus 07.12.2008 20:50

Witam. Znacie moze namiary jakiejs firmy produkujacej czapki zimowe na zamowienie? Pozdro

MISTA92 07.12.2008 21:24

Mam pytanie....Chciałem się poradzic jakie buty propnujecie na zimie??:)pozdro z Gory THX


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl