![]() |
a trzeba sie zarejestrowac na ipli aby ogladac mecz?? i najwazniejsze pytanie czy poza granica Polski wogole pojdzie mi transmisja ?bo jak chcialem obejrzec pierwszy mecz to wyskoczyl komunikat ze odtworzenie materialu jest mozliwe tylko na terytorium Polski
|
Cytat:
Z tą prędkością wejdź sobie przed meczem na http://www.livesports.pl/ i wyszukaj jakiś link ze słabiutką jakością. |
Cytat:
|
robiłem test na stronce i mam
2.16 Mbps |
Cytat:
|
powiem tak mierzyłem to na laptopie który jest połączony przez WIFI z routerm tplinka z neostradą a także w tej chwili są jeszcze podłączone 2 inne komputer..
|
Cytat:
Cytat:
więc wtf? mi się wydaje, że ten koleś wcale w takiej jakości nie nadaje |
Cytat:
@up Speedtest nie klamie:( |
1 Mbit/s = 1024 kbit/s(>850 kbit/s) więc porządny 1Mbit/s powinien bez problemu wystarczyć. Drhtv ma najlepszą dostępną w internecie jakość i to jest bezsprzeczne. Ostatnio jak sobie oglądałem mecz ze Skonto to aż sobie podpiąłem do 37" i całkiem nieźle to wyglądało.
|
Możecie dać linki do jakichś streamów na Wisła : Skonto? Było kilka stron wcześniej ale na prawdę nie mam czasu szukać... Z góry dziękuję.
|
Cytat:
|
Jutro zerknijcie na http://www.meczyki.pl/ tam będą aktualne streamy :D
|
Cytat:
Lepszego streamu nie znajdziesz, na prawdę polecam. upomnienie za pisanie nie w temacie |
Cytat:
|
Dwa najlepsze jakościowo streamy to:
http://sportltv.com/mecze-na-zywo.html http://www.drhtv.com.pl/transmisja-3391.html Do tego ipla i Tomcio. Do pierwszych dwóch stron wystarczy dobry internet 1mb(Problemy będą z internetem typu era/orange/plus itd) Ipla płatna ale najmniej prawdopodobne, że będzie zacinać. Do oglądania TomcioTv potrzebny jest dobry upload a nie download(Z tego co pamiętam 800kb+ ale chyba 1.5mb optymalnie + sopcast + IE), test można wykonać na speedtest.net. Transmisje będziecie mogli jutro wyszukać na: http://meczyki.pl/ http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia http://www.sport-typ.info/106,online...rzow-live.html http://www.lshunter.tv/football-live...ing-video.html P.S. Czym więcej tu podajecie strony tym więcej ludzi będzie oglądać i mogą być potem problemy z zacięciami. |
Cytat:
Osobna kwestia to nasze nastawienie - czy nagradzać Polsat za jego politykę kodowania naszych meczów, przy jednoczesnym puszczaniu meczów "ich" Śląska w kanale otwartym. Efekt - w przypadku pierwszego meczu Wisłę ze Skonto oglądało ok 450 tys. osób, a Śląsk z Dundee - 1,1 mln. (ciekawe czy nad naszym stadionem też dziś będzie latał helikopter...) Choć akurat w przypadku meczu w Krakowie taka polityka powinna wyjść Wiśle wyjść na dobre. Więcej osób zdecyduje się przyjść na stadion. |
Transmisja meczu w barze/pubie
Jestem obecnie w Bieszczadach, dokładniej w Polańczyku. Znajdzie się tutaj jakiś pub albo bar gdzie można przy browarze oglądnąć mecz?
|
Cytat:
|
Gdzie na 1000-lecia jest polsat sport?
Dzięki |
Cytat:
|
A wie ktoś może która z łotewskich telewizji planuje transmisję meczu? Nie mogę tego nigdzie znaleźć w necie.
Proszę o pilne info, bo kolega jest na wakacjach na Łotwie i chciał oglądnąć |
Czy ktoś z was był w Kołobrzegu i zna jakaś przyjemną knajpkę, w której można obejrzeć mecze polskich drużyn w pucharach oraz mecze ligowe?
|
Cytat:
|
http://www.malopolskatv.pl/po-meczu-wisla-skonto/ - tutaj będzie pomeczowa konferencja prasowa na żywo
|
Do wcześniejszych linków do transmisji które podał kolega to można jeszcze dołączyć
http://sportstream24.com/ tu raczej na pewno powinna być |
Nie kiedy tam transmisja leci w Polsat Sport HD oglądałem tam mecz Jagi
|
Cytat:
|
na jakiej częstotliwości radiowej jest transmisja
|
101.6 Radio Kraków Malopolska
|
Mam nadzieję, że będzie na Radiu Kraków. 101,6 FM.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
witam, a wiadomo czy bedzie transmisja na jakims kanale na sopcascie?
|
Public Sport 3 - tam będzie mecz.
|
na drhtv.com.pl jest transmisja juz od 19:30
|
Witam,
mam takie ciężkie pytanie, używam blueconnecta mam limit 3 gb i chciałbym się dowiedzieć o jakiś stream z który mi jak najmniej danych ściągnie przy dość dobrej jakości obrazu, |
na jakiej stacji radiowej będzie transmisja
|
Mi kiedyś na Orange'u na mecz to ściągało tak 350 - 450 mb na DRHTV. Dużo zależy od tego, jakimi paczkami masz przesyłane dane.
Ja mam paczki po 50 kb. Ale jeśli łącze jest stabilne, to nie sądzę, żeby przekroczyło 500 mb na paczkach 100kb (takie są chyba w Erze) |
Cytat:
|
a ktory kanał ma Public Sport 3? Chetnie obejrzalbym to na dvhtv, ale pokazuje mi ze mam nieaktualny plugin, a jak go instaluje, to nic nie zmienia...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl