Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

vip2008 18.07.2011 22:51

a trzeba sie zarejestrowac na ipli aby ogladac mecz?? i najwazniejsze pytanie czy poza granica Polski wogole pojdzie mi transmisja ?bo jak chcialem obejrzec pierwszy mecz to wyskoczyl komunikat ze odtworzenie materialu jest mozliwe tylko na terytorium Polski

Angmir 18.07.2011 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jacula (Post 1129151)
TAK mam 1mb i dlatego nie wiem czy na ipla by mi poszło za 5 zł ,ktoś pisał że się nie tnie...

nie pójdzie ci nawet za 200zł - to twój internet jest problemem.
Z tą prędkością wejdź sobie przed meczem na http://www.livesports.pl/ i wyszukaj jakiś link ze słabiutką jakością.

rnandez 18.07.2011 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1129159)
nie pójdzie ci nawet za 200zł - to twój internet jest problemem.
Z tą prędkością wejdź sobie przed meczem na http://www.livesports.pl/ i wyszukaj jakiś link ze słabiutką jakością.

Glupoty wygadujesz, kolega , malo tego , ze ma 1MB, to jeszcze w Neostradzie( co daje okolo 400kb u normalneho dostawcy) Bez problemow ogladal mecze Wiselki i Barcdlony na DRHTV, nie cielo mu sie, poza GD, gdzie masa ludzi ogladala mecz.

jacula 18.07.2011 23:15

robiłem test na stronce i mam
2.16 Mbps

Angmir 18.07.2011 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rnandez (Post 1129167)
Glupoty wygadujesz, kolega , malo tego , ze ma 1MB, to jeszcze w Neostradzie( co daje okolo 400kb u normalneho dostawcy) Bez problemow ogladal mecze Wiselki i Barcdlony na DRHTV, nie cielo mu sie, poza GD, gdzie masa ludzi ogladala mecz.

To sobie przeczytaj ze do oglądania na DRHtv potrzebne jest 850 kb/sec. Kolega ma albo szybszego neta albo skłonność do kłamania.

jacula 18.07.2011 23:25

powiem tak mierzyłem to na laptopie który jest połączony przez WIFI z routerm tplinka z neostradą a także w tej chwili są jeszcze podłączone 2 inne komputer..

JrQ- 18.07.2011 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rnandez (Post 1128839)
A u jakiegoo dostawcy? Bo np. 15MB w neostradzie jest gorsze od 2 w UPC

jasne :rotfl::rotfl::rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1129172)
To sobie przeczytaj ze do oglądania na DRHtv potrzebne jest 850 kb/sec. Kolega ma albo szybszego neta albo skłonność do kłamania.

ja mam neostradę 1 mb i tam mi nigdy nie tnie...
więc wtf? mi się wydaje, że ten koleś wcale w takiej jakości nie nadaje

rnandez 18.07.2011 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1129172)
To sobie przeczytaj ze do oglądania na DRHtv potrzebne jest 850 kb/sec. Kolega ma albo szybszego neta albo skłonność do kłamania.

Na pewno laczy sie poprzez taka swiecaca skrzynke, a nie normslny router, sam mam cyfre i n, i wlasnie kolege z neostrada wyposazonego w cyfrowy polsat, wiec jedyne co ogladam poprzez te streamy to mecze Borussi, jak nie sa pokazane na Eurosporcie, a ze internetu nie mam najgorszego, nigdy nie mialem problemow. A przypadkeim DRH nie ma teraz po kilka streamow do jednego meczu?
@up
Speedtest nie klamie:(

crazykaro 18.07.2011 23:52

1 Mbit/s = 1024 kbit/s(>850 kbit/s) więc porządny 1Mbit/s powinien bez problemu wystarczyć. Drhtv ma najlepszą dostępną w internecie jakość i to jest bezsprzeczne. Ostatnio jak sobie oglądałem mecz ze Skonto to aż sobie podpiąłem do 37" i całkiem nieźle to wyglądało.

mikel 18.07.2011 23:53

Możecie dać linki do jakichś streamów na Wisła : Skonto? Było kilka stron wcześniej ale na prawdę nie mam czasu szukać... Z góry dziękuję.

Angmir 18.07.2011 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jacula (Post 1129173)
powiem tak mierzyłem to na laptopie który jest połączony przez WIFI z routerm tplinka z neostradą a także w tej chwili są jeszcze podłączone 2 inne komputer..

czyli podejrzewam że na DrHTV pójdzie ci dobrze jak przytniesz internet na innych komputerach. Bo rozdzielanie 1 łącza na kilka komputerów nawet najszybsze łącza zamula - stąd się brały te przycinki.

pitbull03 19.07.2011 00:35

Jutro zerknijcie na http://www.meczyki.pl/ tam będą aktualne streamy :D

Piotson 19.07.2011 00:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mikel (Post 1129181)
Możecie dać linki do jakichś streamów na Wisła : Skonto? Było kilka stron wcześniej ale na prawdę nie mam czasu szukać... Z góry dziękuję.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/mapa/
Lepszego streamu nie znajdziesz, na prawdę polecam.

upomnienie za pisanie nie w temacie

gianbuffon 19.07.2011 01:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotson (Post 1129187)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/mapa/
Lepszego streamu nie znajdziesz, na prawdę polecam.

Kur.a ale mnie już wkurzają takie posty. Czy wy ludzie nie rozumiecie, że niektórzy nie są w stanie być na meczu?! Może ktoś jest za granicą, może ktoś mieszka w Białymstoku, ma wesele, czy ch.j wie co? W ogóle to jakby tak każdy mógł, czy chciał iść na mecz, to ile stadion by musiał mieć pojemności? Kto ma możliwość pójdzie, ale nie zapominajcie, że Wisła ma kibiców w całym kraju, a nawet i na świecie i każdy by chciał chociaż obejrzeć mecz w TV, czy w internecie...

transmisje 19.07.2011 01:57

Dwa najlepsze jakościowo streamy to:
http://sportltv.com/mecze-na-zywo.html
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-3391.html

Do tego ipla i Tomcio.

Do pierwszych dwóch stron wystarczy dobry internet 1mb(Problemy będą z internetem typu era/orange/plus itd)
Ipla płatna ale najmniej prawdopodobne, że będzie zacinać.
Do oglądania TomcioTv potrzebny jest dobry upload a nie download(Z tego co pamiętam 800kb+ ale chyba 1.5mb optymalnie + sopcast + IE), test można wykonać na speedtest.net.

Transmisje będziecie mogli jutro wyszukać na:
http://meczyki.pl/
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
http://www.sport-typ.info/106,online...rzow-live.html
http://www.lshunter.tv/football-live...ing-video.html

P.S. Czym więcej tu podajecie strony tym więcej ludzi będzie oglądać i mogą być potem problemy z zacięciami.

rav 19.07.2011 06:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1129102)
(...)
Trzeba byc niezłym Łosiem zeby za gdzie indziej darmową transmisję bulić 5 zł - jeszcze żeby Ipla była bardziej "legalna" w przeciwieństwie do reszty internetu - nie jest ...

Trzeba być niezłym Łosiem, żeby uważać, ze IPLA jest tak samo legalna, jak wszystkie pozostałe "źródła" transmisji. Ipla jest jedynym legalnym miejscem w internecie, gdzie można oglądać transmisję. Z tego też powodu (ograniczenia licencyjne) usługa ta jest dostępna tylko w Polsce.

Osobna kwestia to nasze nastawienie - czy nagradzać Polsat za jego politykę kodowania naszych meczów, przy jednoczesnym puszczaniu meczów "ich" Śląska w kanale otwartym. Efekt - w przypadku pierwszego meczu Wisłę ze Skonto oglądało ok 450 tys. osób, a Śląsk z Dundee - 1,1 mln.
(ciekawe czy nad naszym stadionem też dziś będzie latał helikopter...)

Choć akurat w przypadku meczu w Krakowie taka polityka powinna wyjść Wiśle wyjść na dobre. Więcej osób zdecyduje się przyjść na stadion.

Dasqez 19.07.2011 08:45

Transmisja meczu w barze/pubie
 
Jestem obecnie w Bieszczadach, dokładniej w Polańczyku. Znajdzie się tutaj jakiś pub albo bar gdzie można przy browarze oglądnąć mecz?

FraMat 19.07.2011 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vip2008 (Post 1129155)
a trzeba sie zarejestrowac na ipli aby ogladac mecz?? i najwazniejsze pytanie czy poza granica Polski wogole pojdzie mi transmisja ?bo jak chcialem obejrzec pierwszy mecz to wyskoczyl komunikat ze odtworzenie materialu jest mozliwe tylko na terytorium Polski

Za granicą nie obejrzysz trasmisji przez IPLA

BEER BROTHER 19.07.2011 11:26

Gdzie na 1000-lecia jest polsat sport?
Dzięki

szprotson 19.07.2011 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dasqez (Post 1129218)
Jestem obecnie w Bieszczadach, dokładniej w Polańczyku. Znajdzie się tutaj jakiś pub albo bar gdzie można przy browarze oglądnąć mecz?

no barów jest pare, ale w którym jest Polszmat sport ni chuja nie wiem. Sprawdzaj, w tym koło róży wiatrów ja oglądałem różne transmisje jak bywałem w polanczyku.

salek 19.07.2011 11:42

A wie ktoś może która z łotewskich telewizji planuje transmisję meczu? Nie mogę tego nigdzie znaleźć w necie.

Proszę o pilne info, bo kolega jest na wakacjach na Łotwie i chciał oglądnąć

Reser 19.07.2011 11:48

Czy ktoś z was był w Kołobrzegu i zna jakaś przyjemną knajpkę, w której można obejrzeć mecze polskich drużyn w pucharach oraz mecze ligowe?

BEER BROTHER 19.07.2011 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BEER BROTHER (Post 1129306)
Gdzie na 1000-lecia jest polsat sport?
Dzięki

podbijam, sprawa pilna :)

alberto 19.07.2011 13:24

http://www.malopolskatv.pl/po-meczu-wisla-skonto/ - tutaj będzie pomeczowa konferencja prasowa na żywo

Patryk_185 19.07.2011 13:26

Do wcześniejszych linków do transmisji które podał kolega to można jeszcze dołączyć
http://sportstream24.com/ tu raczej na pewno powinna być

Patryk_185 19.07.2011 13:27

Nie kiedy tam transmisja leci w Polsat Sport HD oglądałem tam mecz Jagi

Dzimi 19.07.2011 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 1129319)
A wie ktoś może która z łotewskich telewizji planuje transmisję meczu? Nie mogę tego nigdzie znaleźć w necie.

To dobre pytanie. Być może tą łotewską TV można wyszukać w jednym z kilkuset niekodowanych kanałów zagranicznych np na Cyfrze+

Manager89 19.07.2011 16:01

na jakiej częstotliwości radiowej jest transmisja

kolec64 19.07.2011 16:06

101.6 Radio Kraków Malopolska

Pepsaj 19.07.2011 16:07

Mam nadzieję, że będzie na Radiu Kraków. 101,6 FM.

Pepsaj 19.07.2011 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1129504)
To dobre pytanie. Być może tą łotewską TV można wyszukać w jednym z kilkuset niekodowanych kanałów zagranicznych np na Cyfrze+

A są na Cyfrze łotewskie kanały? :p

kolec64 19.07.2011 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pepsaj (Post 1129517)
A są na Cyfrze łotewskie kanały? :p

Niestety nie

ardianek 19.07.2011 17:33

witam, a wiadomo czy bedzie transmisja na jakims kanale na sopcascie?

Jaro1991 19.07.2011 17:53

Public Sport 3 - tam będzie mecz.

ŁukaszTS 19.07.2011 18:05

na drhtv.com.pl jest transmisja juz od 19:30

cfa 19.07.2011 18:05

Witam,
mam takie ciężkie pytanie, używam blueconnecta mam limit 3 gb i chciałbym się dowiedzieć o jakiś stream z który mi jak najmniej danych ściągnie przy dość dobrej jakości obrazu,

Manager89 19.07.2011 18:06

na jakiej stacji radiowej będzie transmisja

Jachu018 19.07.2011 18:07

Mi kiedyś na Orange'u na mecz to ściągało tak 350 - 450 mb na DRHTV. Dużo zależy od tego, jakimi paczkami masz przesyłane dane.

Ja mam paczki po 50 kb. Ale jeśli łącze jest stabilne, to nie sądzę, żeby przekroczyło 500 mb na paczkach 100kb (takie są chyba w Erze)

faraway 19.07.2011 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manager89 (Post 1129594)
na jakiej stacji radiowej będzie transmisja

Radio Kraków 101.6

ardianek 19.07.2011 18:16

a ktory kanał ma Public Sport 3? Chetnie obejrzalbym to na dvhtv, ale pokazuje mi ze mam nieaktualny plugin, a jak go instaluje, to nic nie zmienia...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl