![]() |
Mam tylko nadzieję, że to nasi są tacy dobrzy, a nie rywal tak słaby:-D Oby tak z Arką!
|
Hehe Wilk czerwona :D
|
oj oby tak zlali Arkę w przyszłym tygodniu:). Po tym co widzę to jestem dobrej myśli
|
Nie sadze by był to poziom arki raczej nasza 3 liga
http://www.fcdaugava.lv/galleries/gallery/29/foto/461 |
mozna gdzies ogladnac?
|
derr, Karabach i inne ekipy też, nie są poziomem, formalnie, naszej E-ksy.
Uważam, że należy umieć bez problemu pokonać słabiaków, a później zabierać się za "Barcelony". |
Nie jest tylko relacja tekstowa http://www.live.wisla.krakow.pl/ Napewno niedługo będzie skrót meczu.
|
Cytat:
Będzie bardzo ciężko, nowy stadion, pełne trybuny,toporny,ostro grający rywal. Ale na ten temat będzie jeszcze dyskusja w tygodniu, w każdym razie start jest niesamowicie ważny, jestem pewien,że gdyby nie 0-1 z Bełchatowem rok temu zdobylibyśmy mistrzostwo i Złotousty dalej byłby naszym trenerem. |
Cytat:
|
ja tylko przypominam że Sobol bodaj pauzuje za kartki i nie wystąpi z Arką.
Byłby człowiek z tego sędziego i dał dograć do końca Wilkowi ;) Oni to taki poziom naszej Odry Wodzisław - Piasta Gliwice ( zertknijcie na wideo z nimi a nie wnioskujecie po dzisiejszym wyniku) Ja się tylko boje że ten wynik (jesli dowiozą do końca lub powiększą) rozluzni ich przed meczem z Arką i znów wyjdą z założenia że bez biegania wygrają bo co to oni nie są. |
Cytat:
|
Cytat:
mielibysmy Messiego to kijowo za duzo obcokrajowow , Dudek - napewno sie juz wypalil bedzie traktowal Wisle jak emeryture , Mourinho - zajedzie naszych grajkow , ....a i tak w kolo macieju ,jak nie mam co robic to wchodze na temat o transferach i czytam te wypociny i koj wie czy plakac czy sie smac |
Zwyciestwo zawsze jest budujące ....
|
Nic nie porównuje, ale Waszym tokiem myślenia takie drużyny powinniśmy z miejsca gnieść. Gdyby tak było, to nie było by piłki.
BTW. przypomnijcie sobie co mówiliśmy o Karabachu . . . |
Erik Cikos kontuzja, oby nie była poważna, wchodzi za niego gwiazdor Łobodziński
|
Zaraz coś Łobo strzeli :-D Oby nic poważnego z Erikiem
|
Boże, byle tylko nic poważnego Cikosowi nie było...
Łobodzińskiego nie zniosę na obronie w meczu z Arką i jakimkolwiek innym. |
Łobo na prawej obronie czyli cała prawa jego . Myślę że będzie nie do przejścia dla rywali . Drżyjcie Łotysze
|
Wygląda na to że Burliga jest jeszcze słabszy od Łobo...
|
Łobo zaraz gola strzeli to sie uspokoicie :lol: Z relacji wynika, że 'klei' nam sie ta gra :D Jeszcze pasowałoby zeby jakis nowy nabytek strzelił bo narazie sami Polacy :rotfl:
|
Łobo krakowskim Danim Alvesem ? Nie widzę tego :) Szkoda, że żadnego bocznego obrońcy nie kupili. Jak nie teraz, to na pewno w trakcie sezonu przyjdzie taki mecz, że Cikos nie będzie mógł zagrać i wystąpimy w meczu o punkty z Wojtkiem na prawej obronie.
|
Maor i Genkov asysty znowu :) to cieszy.
|
Cytat:
|
Apeluje o zamknięcie jadaczki ! Też uważam, że Łobo jest pomyłką, ale ja chcę dać mu szansę, tą ostatnią. Wy też tak zróbcie. Nowy trener, nowa pozycja(?).
|
tak mnie naszło... według relacji tekstowej było dziś więcej prostopadłych podań niż w całej rundzie jesiennej ;)
|
Może Łobo zaskoczy na prawej obronie i będzie odkrycie wiosny jak się patrzy :) i nie mowie tego z żadnym przekąsem..mam nadzieje,że uda mu się pokazać z dobrej strony. DAJESZ ŁOBO ! ;)
|
Oby te kontuzje jak najmniej poważne ... bo w tej chwili z nowości to Chavez i Jirsak tak? a poza tym to Boguś tylko?
|
ostatnio jeszcze pajilic z lodem opuszczał mecz
|
Cytat:
|
4-0 Jaliens brawo
|
Brawo Jaliens. Wreszcie jakiś obcokrajowiec strzelił :D
|
Kew !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D;D 4-0
|
W ogóle ktoś pamięta kiedy ostatni raz zdobyliśmy bramkę po stałym fragmencie gry ? :)
|
Q strzelił :d
|
coś czuje ze skrót bedzie fajnie sie oglądało:)
licze jeszcze na 2 bramki:) coś czuje ze Rios strzeli |
Cytat:
|
Jestem daleki od wielkiej podniety tym wynikiem, lecz powiało optymizmem...
|
te ostatnie wygrane budują przed meczem z Arką
i o to chodzi |
Ja czekam na Cvetana. Bo boje sie powtórki z Christova.
|
Rios chyba będzie ostatnią osobą, która strzeli bramkę...
Chłopakowi się nie klei gra w Wiśle. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl