Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

Żuczek 19.02.2011 17:11

Mam tylko nadzieję, że to nasi są tacy dobrzy, a nie rywal tak słaby:-D Oby tak z Arką!

plomien23 19.02.2011 17:11

Hehe Wilk czerwona :D

Kryniu 19.02.2011 17:11

oj oby tak zlali Arkę w przyszłym tygodniu:). Po tym co widzę to jestem dobrej myśli

derr 19.02.2011 17:12

Nie sadze by był to poziom arki raczej nasza 3 liga
http://www.fcdaugava.lv/galleries/gallery/29/foto/461

pawel20 19.02.2011 17:15

mozna gdzies ogladnac?

johny96 19.02.2011 17:15

derr, Karabach i inne ekipy też, nie są poziomem, formalnie, naszej E-ksy.
Uważam, że należy umieć bez problemu pokonać słabiaków, a później zabierać się za "Barcelony".

plomien23 19.02.2011 17:15

Nie jest tylko relacja tekstowa http://www.live.wisla.krakow.pl/ Napewno niedługo będzie skrót meczu.

blanco 19.02.2011 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez derr (Post 1053121)
Nie sadze by był to poziom arki raczej nasza 3 liga
http://www.fcdaugava.lv/galleries/gallery/29/foto/461

Dokładnie, proponuję się nie napalać,że w Gdyni powieziemy Świnkę 4 bramkami...
Będzie bardzo ciężko, nowy stadion, pełne trybuny,toporny,ostro grający rywal. Ale na ten temat będzie jeszcze dyskusja w tygodniu, w każdym razie start jest niesamowicie ważny, jestem pewien,że gdyby nie 0-1 z Bełchatowem rok temu zdobylibyśmy mistrzostwo i Złotousty dalej byłby naszym trenerem.

Filippo123321 19.02.2011 17:20

Cytat:

derr, Karabach i inne ekipy też, nie są poziomem, formalnie, naszej E-ksy.
Nie porownuj tych leszczy do Karabachu. Raczej do beznadziejnego Szawle.

aNouc 19.02.2011 17:20

ja tylko przypominam że Sobol bodaj pauzuje za kartki i nie wystąpi z Arką.
Byłby człowiek z tego sędziego i dał dograć do końca Wilkowi ;)

Oni to taki poziom naszej Odry Wodzisław - Piasta Gliwice ( zertknijcie na wideo z nimi a nie wnioskujecie po dzisiejszym wyniku)

Ja się tylko boje że ten wynik (jesli dowiozą do końca lub powiększą) rozluzni ich przed meczem z Arką i znów wyjdą z założenia że bez biegania wygrają bo co to oni nie są.

Reser 19.02.2011 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1053128)
Ja się tylko boje że ten wynik (jesli dowiozą do końca lub powiększą) rozluzni ich przed meczem z Arką i znów wyjdą z założenia że bez biegania wygrają bo co to oni nie są.

A jakby przegrali, zremisowali, albo wygrali ledwo co - to byś marudził, że tak słabo grają na tydzień przed meczem z Arką. i tak w kółko - niektórym nigdy nie będzie dobrze :-)

DominoForza 19.02.2011 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1053133)
A jakby przegrali, zremisowali, albo wygrali ledwo co - to byś marudził, że tak słabo grają na tydzień przed meczem z Arką. i tak w kółko - niektórym nigdy nie będzie dobrze :-)

taki jest typowy forumowicz ,zawsze zle ,zle transfery,zly trener,zly stadion,zle ceny biletow,zly dyrektor,zly.......
mielibysmy Messiego to kijowo za duzo obcokrajowow , Dudek - napewno sie juz wypalil bedzie traktowal Wisle jak emeryture , Mourinho - zajedzie naszych grajkow , ....a i tak w kolo macieju ,jak nie mam co robic to wchodze na temat o transferach i czytam te wypociny i koj wie czy plakac czy sie smac

derr 19.02.2011 17:30

Zwyciestwo zawsze jest budujące ....

johny96 19.02.2011 17:30

Nic nie porównuje, ale Waszym tokiem myślenia takie drużyny powinniśmy z miejsca gnieść. Gdyby tak było, to nie było by piłki.
BTW. przypomnijcie sobie co mówiliśmy o Karabachu . . .

matkur 19.02.2011 17:31

Erik Cikos kontuzja, oby nie była poważna, wchodzi za niego gwiazdor Łobodziński

JAR0 19.02.2011 17:31

Zaraz coś Łobo strzeli :-D Oby nic poważnego z Erikiem

tarantulaw2 19.02.2011 17:32

Boże, byle tylko nic poważnego Cikosowi nie było...
Łobodzińskiego nie zniosę na obronie w meczu z Arką i jakimkolwiek innym.

Karherop 19.02.2011 17:34

Łobo na prawej obronie czyli cała prawa jego . Myślę że będzie nie do przejścia dla rywali . Drżyjcie Łotysze

Semper Fidelis 1985 19.02.2011 17:35

Wygląda na to że Burliga jest jeszcze słabszy od Łobo...

adikos1906 19.02.2011 17:35

Łobo zaraz gola strzeli to sie uspokoicie :lol: Z relacji wynika, że 'klei' nam sie ta gra :D Jeszcze pasowałoby zeby jakis nowy nabytek strzelił bo narazie sami Polacy :rotfl:

tofik 19.02.2011 17:36

Łobo krakowskim Danim Alvesem ? Nie widzę tego :) Szkoda, że żadnego bocznego obrońcy nie kupili. Jak nie teraz, to na pewno w trakcie sezonu przyjdzie taki mecz, że Cikos nie będzie mógł zagrać i wystąpimy w meczu o punkty z Wojtkiem na prawej obronie.

Kroff 19.02.2011 17:36

Maor i Genkov asysty znowu :) to cieszy.

Karherop 19.02.2011 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1053142)
Legia prowadzi 2-0 z Widzewem. 2 gole Hubnika...

a co do ma do rzeczy w temacie o przygotowaniach naszego zespołu ?

johny96 19.02.2011 17:39

Apeluje o zamknięcie jadaczki ! Też uważam, że Łobo jest pomyłką, ale ja chcę dać mu szansę, tą ostatnią. Wy też tak zróbcie. Nowy trener, nowa pozycja(?).

Orson 19.02.2011 17:40

tak mnie naszło... według relacji tekstowej było dziś więcej prostopadłych podań niż w całej rundzie jesiennej ;)

WhiteStarDvisionTheBest 19.02.2011 17:40

Może Łobo zaskoczy na prawej obronie i będzie odkrycie wiosny jak się patrzy :) i nie mowie tego z żadnym przekąsem..mam nadzieje,że uda mu się pokazać z dobrej strony. DAJESZ ŁOBO ! ;)

Dean 19.02.2011 17:42

Oby te kontuzje jak najmniej poważne ... bo w tej chwili z nowości to Chavez i Jirsak tak? a poza tym to Boguś tylko?

herkules 19.02.2011 17:43

ostatnio jeszcze pajilic z lodem opuszczał mecz

blanco 19.02.2011 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1053148)
a co do ma do rzeczy w temacie o przygotowaniach naszego zespołu ?

O sorry. Nie ta karta:D

matkur 19.02.2011 17:44

4-0 Jaliens brawo

Simao1 19.02.2011 17:45

Brawo Jaliens. Wreszcie jakiś obcokrajowiec strzelił :D

WhiteStarDvisionTheBest 19.02.2011 17:45

Kew !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D;D 4-0

Billy 19.02.2011 17:47

W ogóle ktoś pamięta kiedy ostatni raz zdobyliśmy bramkę po stałym fragmencie gry ? :)

Janosz963 19.02.2011 17:47

Q strzelił :d

pierdek18 19.02.2011 17:48

coś czuje ze skrót bedzie fajnie sie oglądało:)
licze jeszcze na 2 bramki:) coś czuje ze Rios strzeli

fanfan 19.02.2011 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 1053152)
Może Łobo zaskoczy na prawej obronie i będzie odkrycie wiosny jak się patrzy :) i nie mowie tego z żadnym przekąsem..mam nadzieje,że uda mu się pokazać z dobrej strony. DAJESZ ŁOBO ! ;)

Nie trzeba było wielu minut żeby Maskant zobaczył jak nasz Messi gra na prawej obronie i wprowadził Burego ,i teraz on chyba gra na obronie a Łobo na skrzydle...

Syn Kangura z 1984 19.02.2011 17:48

Jestem daleki od wielkiej podniety tym wynikiem, lecz powiało optymizmem...

herkules 19.02.2011 17:51

te ostatnie wygrane budują przed meczem z Arką
i o to chodzi

BRTS39 19.02.2011 17:53

Ja czekam na Cvetana. Bo boje sie powtórki z Christova.

skeba 19.02.2011 17:54

Rios chyba będzie ostatnią osobą, która strzeli bramkę...
Chłopakowi się nie klei gra w Wiśle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl