![]() |
^ tak. Zagadka Twoja.
|
no to chyba coś prostego na wieczór :) macie 10 minut ;p
http://tinypic.pl/i/00139/jcct3eoxrtqj_t.jpg |
Cytat:
Nie było pytania, więc zakładam, że o to chodziło ;) 6 minut wystarczyło, za kogo Ty mnie masz żeby dawać 10 -.- :D |
A chciałem poczekać na 9 minutę :lol: No post już był przygotowany.
|
oczywiście dobrze :) wiedziałem, że będzie szybko, ale że aż tak...? You shoot! WISŁAZWE.. to masz pół pkt :)
|
To może coś łatwego.
Co łączy tego pana http://img820.imageshack.us/img820/9786/47122959.jpg z Bitonem? |
a no Biton wczoraj zatanczyl do jego piosenk po strzelonym golui:
http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw |
pięknie. słucham tego cały czas, co pewnie źle o mnie świadczy :D, no ale cóż. Twoja kolej ;)
|
mam to samo z tą piosenką, od dwóch dni jej nieustannie słucham i mnie jakos przyciąga a nigdy takiej muzyki nawet nie słuchałęm :)
no to jako że będę pierwszy raz zadawał zagadke to moze cos takeigo: http://img641.imageshack.us/img641/3655/zagadkajp.jpg co to za gora i gdzie leży ??? |
Mitre Peak w Nowej Zelandii.
Kto to jest, czym jest owinięty, gdzie znajduje się ten posąg i z co się kiedyś w tej miejscowości zdarzyło. http://img69.imageshack.us/img69/3058/zag15.jpg |
dobrze, wiedziałem ze za proste :)
|
Zagadka w poście #3930
|
Jest to moim zdaniem św. Bartłomiej, posąg znajduje się w Duomo w Mediolanie, a święty który został obdarty ze skóry, właśnie skórą jest przepasany. A co się tam zdarzyło? Może to, że 4 tygodnie temu właśnie tam się oświadczyłem mojej dziewczynie, a obecnie już narzeczonej (jakieś 500m od Duomo). a parę lat wcześniej Leonardo da Vinci namalował w Mediolanie Ostatnią Wieczerzę. Przy okazji: Mediolan to miasto partnerskie Krakowa.
na dokładkę wrzucam zdjęcie samego Duomo w pełnej okazałości: http://tinypic.pl/i/00139/6e4yewcmg6wa_t.jpg i jako, że jestem niemal pewien wrzucam kolejną zagadkę: co to za miejsce, w jakim mieście i do jakiego filmu posłużyło za miejsce akcji? http://tinypic.pl/i/00139/gqt0svax9c9d_t.jpg |
No wszystko się zgadza :-)
A Twoje zdjęcie, to kawiarnia Deux Moulins na Montmartre. Pracowała tam Amelia. Co to za budowla? http://img689.imageshack.us/img689/7066/img8313j.jpg |
Kościół de la Madeleine w Paryżu?
|
Cytat:
|
Co łączy Unie Europejską z:
- Akademią Górniczo-Hutniczą - Politechniką Gdańską - Politechniką Poznańską - Komendą Główną Policji i hasłem "INWIGILACJA" ? |
^ Komunizm :>
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A tak swoją drogą, proponuje zapoznać się z projektem Echelon, INDECT przy tym to pikuś. |
|
IŁŻA!
Jak tak to może mam najkrótszy czas odgadnięcia zagadki w temacie :D |
Cytat:
|
dzięki :-)
Okej, to lecimy. Jakie słynne słowa powiedział (stosunkowo niedawno) pan nr 1 do pana nr 2? Mam tu na myśli wersję oryginalną, a nie polskie tłumaczenie :> 1) http://img641.imageshack.us/img641/5213/13142367.jpg 2)http://img263.imageshack.us/img263/5438/12599033.jpg |
Wikicytaty podają że jego wysokość Król Juan Carlos powiedział Porqué no te callas? Ale nie wiem czy mogę im ufać w 100% więc proszę o potwierdzenie.
|
Cytat:
Twoja kolej :-) |
Czyj to stadion?
http://i42.tinypic.com/n54rns.jpg |
To nie gdzieś w Azji?
|
Udinese :>
|
Cytat:
|
Ok, to bardzo łatwe
http://images47.fotosik.pl/1251/878416bccaf2bca4m.jpg do kogo należy ten obiekt ? |
Czysty strzał: Zawisza Bydgoszcz :>
|
Cytat:
niiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D |
to otwarty 9 października 1949 roku stadion Partizana Belgrad.
|
Cytat:
|
kto z wielkich tego świata urodził się w tym domu i gdzie dokładnie się on znajduje?
http://tinypic.pl/i/00140/ho070y4d9ncj_t.jpg |
Chodzi o Napoleona Bonaparte. Ten budynek znajduje się we Francji w mieście Ajaccio, na wyspie Korsyka. Prosze o potwierdzenie
|
tak :) szybciutko! zadajesz!
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl