Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Silvestro 17.05.2010 20:43

Apoel w finale Pucharu Cypru przegrał z Apollonem 1:2. Bramkę strzelił Żewłakow podawał Kosa.

Tutaj jest skrót , bramka w 1.00

http://www.sportfan.pl/artykul/17497...owski-strzelil

Grał tez Jasiek od 81 minuty. Apoel jako wicemistrz Cypru zagra w II rundzie eliminacyjnej Ligi Europejskiej.

Na stronie Apollonu jest zdjęcie i artykuł o Kosie - czyżby mieli zakusy na Niego ?:-D Niestety ten język jest całkowicie niestrawny. Aha podobno dostał nową ofertę od Apoela i Apollon czeka ,czy ją przyjmie.

tofik 20.05.2010 11:47

Kosa, Żuraw, Paulista bez klubu. A Na głownej zażartowali z Kalu Uche :D Chyba by Wiślakom piana ciekła ze złości na jego widok.
Wkońcu Kali kochać wszystkich (którzy dobrze płacą)

Wasiu 20.05.2010 12:10

Uche zrobil psikusa i podpisal nowy kontrakt z Almeria.

tofik 20.05.2010 12:13

To dobrze. Gdyby odszedł za darmo nic byśmy z tego nie mieli :) A tak w dalszym ciągu obowiązuje klauzula (% od transferu) z Wisłą.

Fuks 20.05.2010 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 902172)
To dobrze. Gdyby odszedł za darmo nic byśmy z tego nie mieli :) A tak w dalszym ciągu obowiązuje klauzula (% od transferu) z Wisłą.

no własnie ktos nie tak dawno pisał, ze jak podpisze nowy to klauzula juz nieobowiazuje.

tofik 20.05.2010 12:23

Można źródło tej informacji ?

Fuks 20.05.2010 12:26

nie mam zamiaru rozsiewac plotek, bo na ten temat wiele nie wiem, po prostu pamietam ze ktos sie niedawno wypowiadał przy okazji rozwiązywania w ktoryms tematow tej zagadki z weszło, była dyskusja czy to Głowacki, i czy Lech by cos dostał, na co padła odpowiedz, ze Głowacki renegocjował juz kontrakt z Wisłą, więc Lechowi nic sie nie nalezy. No i ze podobnie bedzie w momencie kiedy Uche zrobi to samo w Almerii.

blackluk 20.05.2010 12:59

Co ma kontrakt zawodnika z kontraktem kupna-sprzedaży między klubami. Zawodnik może 100 x kontrakt renegocjować, a zapisy pomiędzy klubami pozostają.

Fuks 20.05.2010 14:15

Dlatego napisalem, ze tylko powtarzam co bylo w innym temacie, chociaz hipotetycznie zawsze moze byc tak, ze zapisy miedzy klubami dotyczą tylko transferu w czasie pierwszego kontraktu. Więc taki moze byc związek miedzy kontraktem a umową miedzy klubami.

Areo 20.05.2010 15:25

Jedno z drugim nie ma żadnego związku. Gdyby było inaczej to można by bardzo łatwo obejść taką umowę między klubami. Wystarczyłoby, że tuż po przejściu do Almerii podpisano by z Uche nowy kontrakt z kosmetycznymi zmianami i już Almeria nie musiałaby nic płacić Wiśle w razie dalszego transferu. Dlatego nadal możemy mieć nadzieję, że chłopak zostanie sprzedany, a nam coś z tego skapnie.

Kluvi 20.05.2010 16:08

tu raczej szła obawa że Uche odejdzie po wygaśnięciu kontraktu za free i wtedy my nie dostajemy nic. Teraz z nowym kontraktem niech sie zaprezentuje jak najlepiej na MŚ i ktoś sypnie grosza na niego :D

laxa 24.05.2010 12:51

Orest Lenczyk odszedł z Cracovii

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...dl-z-cracovii/

emjot 24.05.2010 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez laxa (Post 903838)

GW twierdzi że prawdopodobny następca Ulatowski, więc na szczęście nie przybędzie do nas...

Krissu 24.05.2010 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 903841)
GW twierdzi że prawdopodobny następca Ulatowski, więc na szczęście nie przybędzie do nas...

Zrobi z parchami co Beenhakker z Polakami. :D

Sakro 24.05.2010 13:07

A jeśli nowym trenerem Pasów zostanie Skorża?

Maćko 24.05.2010 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sakro (Post 903846)
A jeśli nowym trenerem Pasów zostanie Skorża?

Skorża będzie prowadził Legię, więc odpada. Poza tym nie sądzę, aby upadł tak nisko, by prowadzić KSC.

Że Lenczyk odejdzie było do przewidzenia, szkoda tylko, że w moich oczach spadł do poziomu dna.

polska.mysl.szkoleniowa 24.05.2010 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 903847)
Skorża będzie prowadził Legię, więc odpada. Poza tym nie sądzę, aby upadł tak nisko, by prowadzić KSC.

Że Lenczyk odejdzie było do przewidzenia, szkoda tylko, że w moich oczach spadł do poziomu dna.

Ale co to ma znaczyć? Prowadzenie Legii to upadek? Nie wydaje mi się. Kochamy Wisłę, kibicujemy Wiśle, ale Legia sportowo, organizacyjnie niczym nam nie ustępuje, a za najlepszych czasów doping na Łazienkowskich był godny podziwu.

Maćko 24.05.2010 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 903998)
Ale co to ma znaczyć? Prowadzenie Legii to upadek? Nie wydaje mi się. Kochamy Wisłę, kibicujemy Wiśle, ale Legia sportowo, organizacyjnie niczym nam nie ustępuje, a za najlepszych czasów doping na Łazienkowskich był godny podziwu.

Ale o co Ci chodzi? Napisałem, że nie upadł tak nisko, by prowadzić KSC - KSC to chyba nie jest Legia...

Czytanie ze zrozumieniem.

Silvestro 24.05.2010 21:19

Kosowski dogadany z nowym klubem

"Kamil Kosowski uzgodnił warunki dwuletniego kontraktu z Apollonem Limassol - informuje serwis futbolnews.pl. W ostatnim czasie spekulowało się, że być może 33-latek wróci do Wisły Kraków, jednak "Kosa" nie otrzymał oferty od działaczy "Białej Gwiazdy"."

Wisła musi poczekać do 1 czerwca :D Czyli po finale Pucharu Cypru, zdjęcie Kosy nie bez powodu ukazało się na stronie Apollonu :-D Łukasz Sosin tam kiedyś grywał .

Ela 25.05.2010 06:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 903844)
Zrobi z parchami co Beenhakker z Polakami. :D

Wprowadzi do Euro-pejskiej Ligii ? :lol:



;)

szczebrzeszcz 28.05.2010 19:48

podróbka napastnika gra w kraju podróbek
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=13269

nesta 01.06.2010 11:11

Skorza zostanie dzis przedstawiony jako nowy trener Legii. Ja tam nie placze z tego powodu ;)

..DRAGON.. 01.06.2010 16:56

Za świadomą dywersje na rzecz Legii c...j mu w dziób!!!!

Watts 01.06.2010 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ..DRAGON.. (Post 907483)
Za świadomą dywersje na rzecz Legii c...j mu w dziób!!!!

Co ****a? :D

Gucio25 01.06.2010 17:03

praca jak praca, na drugą stronę Błoń nie poszedł.

Grzadq 01.06.2010 17:06

Cytat:

Za świadomą dywersje na rzecz Legii c...j mu w dziób!!!!
Eeeee nie rozumiem tego. Takie jest życie trenera. Policzcie sobie ile klubów obskoczył Smuda, albo Lenczyk, albo inne sławy polskiej myśli szkoleniowej. Tu nie ma miłości, pracujesz tam gdzie Cie chcą i gdzie Ci płacą. To co, mając intratną propozycję z Legii miał siedzieć na bezrobociu tylko dlatego żeby honoru Wisły nie zdradzać? :rotfl: Nie róbcie se nawet jaj. Należy mu się szacunek i ciepłe przywitanie jak się pojawi w przyszłym sezonie z Legią na Reymonta, za to wszystko co zrobił dobrego dla Wisły, a sporo tego było. Co nie zmienia faktu że trzeba będzie im dokopać ;)

RAFi89 01.06.2010 17:22

To że zostanie trenerem Legi bądź Lecha było do przewidzenia i raczej zaskoczonym być nie można. Szacunek za dwa mistrzostwa mu się należy ale nie ma zmiłuj. Co ciekawe podobna sytuacja jak obejmował Wisłę, Legia też po słabym sezonie bez europejskich pucharów podobnie jak wówczas Wisła.

Mario Nh 01.06.2010 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 907489)
Eeeee nie rozumiem tego. Takie jest życie trenera. Policzcie sobie ile klubów obskoczył Smuda, albo Lenczyk, albo inne sławy polskiej myśli szkoleniowej. Tu nie ma miłości, pracujesz tam gdzie Cie chcą i gdzie Ci płacą. To co, mając intratną propozycję z Legii miał siedzieć na bezrobociu tylko dlatego żeby honoru Wisły nie zdradzać? :rotfl: Nie róbcie se nawet jaj. Należy mu się szacunek i ciepłe przywitanie jak się pojawi w przyszłym sezonie z Legią na Reymonta, za to wszystko co zrobił dobrego dla Wisły, a sporo tego było. Co nie zmienia faktu że trzeba będzie im dokopać ;)

Jest tylko jeden wyjątek :)

Oldpara 01.06.2010 18:30

Dobrze mu życze, ale mam nadzieje, że w Legii nie powtórzy wyników jakie osiągnął u nas.
Ironią losu byłoby, gdyby odmienił Legię tak jak 3 lata temu odmienił Wisłę.

brylant17 01.06.2010 18:37

Co on taki smutny? chyba nie bardzo mu się chce tam pracować szacunek za to, że nie pokazał L

Wiślak-1990 01.06.2010 18:40

Popatrzcie jaki dziwny jest ten swiat, pilkarz jak by poszedl do Legi to by nie zostawiono na Nim sluchej nitki, poszedl trener i jest wszystko w porzadku i jeszcze dostanie owacje na stojaco :-)

gooro33 01.06.2010 18:43

Macius przydomek 0-1 z Cracovia Skorza:

''Dla mnie praca w Legii to najwieksze wyzwanie w mojej dotychczasowej karierze trenerskiej i spelnienie marzen''

skeba 01.06.2010 18:44

Cytat:

To największe wyzwanie w mojej karierze i zarazem spełnienie dziecięcych marzeń.
Wazeliniarz, życzę mu dobrze, ale nie z tym klubem.

igortsw 01.06.2010 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 907486)
praca jak praca, na drugą stronę Błoń nie poszedł.


Mam dokładnie to samo zdanie, poszedł do Legii, może się jakoś z tego powodu nie ciesze, bo rywal w walce o mistrzostwo wzbogaca sie o dobrego, ambitnego trenera, ale z kolei nic mnie nie ukuło, a mogło by ukłuć; nawet mocno; gdyby Skorża wylądował (na/w?) Kałuży.

P.S. Legia w tym sezonie może być naprawdę silna: Skorża + 3 nowych perspektywicznych grajków + nowy stadion(powrót dopingu na Legię?)

fanTS1906 01.06.2010 18:46

Maciej Skorża:
"Praca w Legii to dla mnie największe wyzwanie jak do tej pory i spełnienie marzeń"
Widac od samego poczatku ze znowu gadaniem owinie sobie kibicow wokol palca

tofik 01.06.2010 18:48

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,79...O_NA_ZYWO.html

Haha Rafał Janas i Terziotti :)))) Można odliczać dni do pierwszych kontuzji w Legii.

skeba 01.06.2010 18:49

Cytat:

Widac od samego poczatku ze znowu gadaniem owinie sobie kibicow wokol palca
oby tylko gadaniem, nie wynikami!

felipe 01.06.2010 18:52

Maciej S.:"W Legii pomagać mi będą Rafał Janas i Paolo Teriziotti"

:lol:

Nie ma się czego bać.

Proud 01.06.2010 18:52

Może czas zrozumieć, że Skorża gdzie by nie pracował, będzie się podlizywał kibicom. Taki typ człowieka. Wazelina i tyle.

fanTS1906 01.06.2010 18:53

Szul odszedl z Legii, cos czuje ze juz z naszymi rozmawia...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl