Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

DJ Hazel 18.11.2009 19:19

Jestem zniesmaczony postawą Smudy który wpuścił Małego na 5 minut!!On mógł się właśnie sprawdzić w takim meczu niczym ten Rybus.Mam nadzieje że jeszcze dostanie swoje szansę...Najgorzej wypadł Seweryn G.ja nie rozumiem dlaczego nie zastąpił go nasz Brozio to nie wynika z faktu że faworyzuje naszych ale żal mi było patrzeć na jego grę.Boję się że Franek będzie stwiał na swoich byłych podopiecznych z Lecha bo z wyjątkiem Peszki wszyscy zawiedli.Poza tym mecz nie był zły mieliśmy masę okazji może chociaż troszkę podciągniemy się w rankingu.Teraz przerwa ale wierzę że ta reprezentacja wreszcie zrobiła krok w dobrym kierunku.

martin_6 18.11.2009 19:27

DJ Hazel: Akurat w kontekście Lecha to Smuda ma tyle wspólnego z Gancarczykiem, co z Messim, bo ten drugi przyszedł, jak już Franza w tym klubie nie było :)

Przewrotnie powiem, że to lepiej, że Mały nie strzelił, bo wtedy by mu już chyba całkiem odbiło :].

Żmijka 18.11.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 818089)
Jestem zniesmaczony postawą Smudy który wpuścił Małego na 5 minut!

Po tym co podobno wyrabiał Mały na zgrupowaniu dobrze, że dotrwał do jego końca ...

Mecz nawet, powiedzmy, że nie trzeba było się bardzo katować oglądając go. Zaskakujące kilkakrotne strzały z dystansu Dudki, szkoda, że nic z tego nie wpadło, bo kilka naprawdę było ciekawych.
Bramka Rybusa bardzo ładna, dośrodkowanie Obraniaka (to i kilka innych) niezłe. Dziś słabsza postawa Kosy, mimo asysty.

Śmiechowe trochę reakcje Szczęsnego seniora, ale w sumie rzeczywiście nietypowa sytuacja i dla niego bardzo emocjonalna.

zidanemarcin 18.11.2009 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 818093)
Po tym co podobno wyrabiał Mały na zgrupowaniu dobrze, że dotrwał do jego końca ...

A co wyprawiał Patryk, bo akurat nie jestem w temacie ?

mcovalski 18.11.2009 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 818093)
Po tym co podobno wyrabiał Mały na zgrupowaniu dobrze, że dotrwał do jego końca ...

Mecz nawet, powiedzmy, że nie trzeba było się bardzo katować oglądając go. Zaskakujące kilkakrotne strzały z dystansu Dudki, szkoda, że nic z tego nie wpadło, bo kilka naprawdę było ciekawych.
Bramka Rybusa bardzo ładna, dośrodkowanie Obraniaka (to i kilka innych) niezłe. Dziś słabsza postawa Kosy, mimo asysty.

Śmiechowe trochę reakcje Szczęsnego seniora, ale w sumie rzeczywiście nietypowa sytuacja i dla niego bardzo emocjonalna.

Można jakieś szczegóły bo nic nie wiem ?

DJ Hazel 18.11.2009 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 818099)
A co wyprawiał Patryk, bo akurat nie jestem w temacie ?

No właśnie jakieś argumenty bym prosił bo jakoś nic o uszy mi się nie obiło.Lepiej by było jak Mały już po przerwie zastąpiłby Lewandowskiego!

Tasio1906 18.11.2009 20:11

Oceny (w skali 1-6):
Kuszczak- 2,5 (przytrafiło mu się kilka błędów)
Rzeźniczak- 3 (solidnie w defensywie ofensywie nieco gorzej)
Żewłakow-3 (wnosił spokój w grze)
Sadlok- 3 (dobry mecz;będą z niego ludzie)
Gancarczyk-2,5 (w defensywie bez większego błędu, w ofensywie katastrofa)
Peszko- 3 (dobry mecz, starał sie pokazywać partnerom)
Dudka- 3,5 (kilka przechwytów, kilka strzałów z dystansu; R.Murawski ma solidnego konkurenta)
Obraniak- 4 (był niemal wszędzie na boisku, dobrze wykonywał stałe fragmenty)
Rybus- 3,5 (zapowiada się jako ciekawy zawodnik, ciekawe jak będzie w spotkaniach z silniejszym rywalem)
Kosowski- 3 (gorszy mecz niż w sobotę z Rumunami,dużo niecelnych wrzutek)
Lewandowski- 3,5 (wykonał niesamowitą prace na boisku)
Rezerwowi:
Szczęsny-3,5 ( zaliczył bezbłędne 45 minut)
Kowalczyk-2,5 (zaprezentował się gorzej niż Rzeźniczak)
Smuda-4 (widać poprawe w stosunku do meczu z Rumunią; obrał ciekawą taktyke; wreszcie były strzały z dystansu...)

AYALA 18.11.2009 20:43

w piłke to jeszcze z Kanadą wygramy 1-0 ale w hokeja by nas zdeklasowali

Pan Jotka 18.11.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 818134)
w piłke to jeszcze z Kanadą wygramy 1-0 ale w hokeja by nas zdeklasowali

Ale nie w tego na trawie ;P
Ogólnie grali jhak to nasi-archaicznie, bez pomysłu, nieskutecznie. Jedyne co in plus to chyba pewien większy i zauważalny poziom zaangażowania w walkę.

Krissu 18.11.2009 21:57

Osobnego tematu o el. MŚ nie ma. Cóż... będzie tu:
banderowcy out, teraz pora na kacapów :)

AdiWiślak. 18.11.2009 21:59

Najpierw my sie nie zakwalifikowaliśmy, dzisiaj Ukraińcy.. I nie ma po co oglądać MŚ ;/

Blondas 18.11.2009 22:00

Nie wiadamo ile mniej więcej Irlandczyków na meczu z Francją?

leyzer87 18.11.2009 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 818160)
Osobnego tematu o el. MŚ nie ma. Cóż... będzie tu:
banderowcy out, teraz pora na kacapów :)

Doskonałe podejście. Jesteś jedyną osobą, która potrafiła mi poprawić humor po zdupconych eliminacjach.:D:rotfl:

fialo 18.11.2009 22:04

Nie wiecie, czy Andraz gra ?

luke1906 18.11.2009 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blondas (Post 818163)
Nie wiadamo ile mniej więcej Irlandczyków na meczu z Francją?

Nie wiem, ale całe mnóstwooooooo. Wygląda to kapitalnie.
Oby Ajrisze dali radę :)

raztaman 18.11.2009 22:15

no i kirm jedna noga na ms :) ruscy graja juz w 10

Pan Jotka 18.11.2009 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 818165)
Doskonałe podejście. Jesteś jedyną osobą, która potrafiła mi poprawić humor po zdupconych eliminacjach.:D:rotfl:

Żabojady następne w kolejce po abonament na oglądanie MŚ 2010. Bosnia tez raczej out.

dostuffca 18.11.2009 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 818169)
Nie wiem, ale całe mnóstwooooooo. Wygląda to kapitalnie.
Oby Ajrisze dali radę :)

W radiu mówili, że ma ich być 25k.A ile w tym jest prawdy to nie wiem :)
Mam nadzieję, że Słoweńcy strzelą jeszcze jedną bo boję się bramki z dupy i Ruskich w finałach..

Cetnik 18.11.2009 22:24

Przed meczem podawano że niewiele ponad 10 tysiecy Irlandczyków będzie na stadionie w Paryżu. :)
Ale może i więcej ich jest..choc Domenech apelował by Stade de France nie stał się ,,zielony'' tego wieczora. Zresztą nie tylko ten mecz elektryzował dziś Paryż..zabroniono tam np. pokazywac mecz Algierii z Egiptem by nie doszlo do zamieszek w czasie jego trwania i po jego zakończeniu między społecznościami arabskimi tam mieszkającymi.

raztaman 18.11.2009 22:41

brawo, kirm na ms!

zidanemarcin 18.11.2009 22:42

haha Słowency przyrkecili kurek :D

dostuffca 18.11.2009 22:42

i po ruskich. A nasi kopaczy powinny się zaangażowania od Słoweńców uczyć..

Krissu 18.11.2009 22:44

Guus Hiddink, gdzie te cuda?!

Teraz kciuki za Irysów...

Cetnik 18.11.2009 22:45

No to Ruskie out..szkoda troche Bośni że odpadła z Portugalią jednak. :) Teraz zostaje jeszcze kibicowanie Irlandii.

raztaman 18.11.2009 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 818220)
Guus Hiddink, gdzie te cuda?!

przyszla kryska na matyska :)

a teraz: jazda irole!

maro olTSkul 18.11.2009 22:47

ufff... brawo Słowenia, brawo !!! emocji mnóstwo, 2 czerwone dla ruskich ,w tej chwili to się od Słoweńców możemy futbolu uczyć... kibcowsko- ten stadionik robi wrażenie , choc nieduży. Słoweńcy zrobili napradwe swietną atmosferę, za to po drugiej stronie jakiś czerwony parch machał sobie w najlepsze flagą z sierpem i młotem ...

Wojtas 18.11.2009 22:56

Komentator gada cos o 15 tys Irlandczykach w Paryzu

grrubo :D

Choc Francuzow lubie,trzymam za Irlandczykow :D

!!IRIVER!! 18.11.2009 22:57

Kurde, w necie muli ten mecz, jest gdzieś w tv transmisja? :|

Dogrywka zaraz.

maro olTSkul 18.11.2009 23:01

Ajrisze po karnych !! - get luck :)

Blondas 18.11.2009 23:03

Na sopcascie sprobuj kanal 6002. Po arabsku ale bufor na 95 jest i bez zacinania

dostuffca 18.11.2009 23:07

Channel - 29995 - też działa

Wojtas 18.11.2009 23:13

Ja p**** jak z Maradona


ciekawe czy Thierry sie przyzna,ale kazdy widzial ze sobie pomagal...

!!IRIVER!! 18.11.2009 23:13

No i k#$%@ Tjeri Ąri i 1:1. :( kwadrans nadziei. :(

dzięki za pomoc. ;P

Raphael 18.11.2009 23:13

Cóż, jak widać nasza grupa eliminacyjna nie była taka słaba jak się mogło wydawać. Oby teraz kirm miał zdwojoną motywację żeby się dobrze przygotować na udział w MŚ poprzez grę w Wiśle :).

Co do Hiddinka tym razem jego drużyna najwyraźniej nie dostała takiej pomocy od sędziów jak 7 lat temu ;). To jest też kolejny dowód na to, że na boisku grają piłkarze i nawet najlepszy trener nie zrobi nic jeśli jego kopacze nie dają rady (to odnośnie dyskutowanej ostatnio na forum zmiany Skorzy na "lepszego" menedżera).

dostuffca 18.11.2009 23:14

nie dość że spalony to jeszcze ręka.. żał Irlandii..
ale jak i kiedy to się stało, że i Irlandia i Słowenia grają od nas ładniejszy i lepszy futbol?

For_FuN_ 18.11.2009 23:14

Jaki wielblad sedziego...spalony i reka w jednym :D. Cos czuje, ze w Paryzu nie bedzie spokojnie, jesli zakonczy sie takim wynikiem.

Trzeba koniecznie wprowadzic powtorki w takich sytuacjach.

Chyba w Niemczech byly takie sytuacje, gdzie na tych wielkich telebimach byly powtorki i w kilku spotkaniach sedziowie zmieniali swoje decyzje. Pamietam, ze wtedy FIFA sie oburzyla...

Kamson 18.11.2009 23:16

No i żabojady mogą dziękować sędziemu za bramke...

raztaman 18.11.2009 23:17

o zesz... #$#@$! co za przekret... maradona i furtok sie umywaja przy tym....

Wizard 18.11.2009 23:19

Byłem cały czas za Francją... ale po tej oszukanej bramce, mam wątpliwości co teraz... Skandal.

Fuks 18.11.2009 23:22

on chyba dotknal tą piłke ręką 3 razy :D , chyba dobrze ze nie jestesmy w tych barazach, bo jakbysmy mieli po czyms takim odpasc to bym przez okno skoczył... jeszcze moze Irlandia cos strzeli


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl