![]() |
A na dzisiaj taki kuponik :)
Werder-Eint. Frankfurt Typ:1 Kurs:1,40 Dortmund-Koln Typ:1 Kurs:1,70 Hertha-Hannover Typ:1 Kurs:1,80 Hoffenheim-Bayern M. Typ:2 Kurs:1,90 Nurnberg-Schalke Typ:2 Kurs:2,10 Kurs:17,09 Stawka:3zł Max wygrana:46,10 Opinie mile widziane :) |
Moja opinia jest taka, że przegraleś 3 zeta.
|
A moja zebys sobie kupił lepiej za 3 zl PIWO niz puszczał taki szajs.
|
Liga Chińska: Shanghai Shenhua - Chengdu
2.liga Islandzka: Haukar - Vikingur Liga Bosniacka: Borac - Leotar Taki kupon dla jaj puszczony :) tzn dałem na faworytów tych egzotycznych lig,zeby nie bylo :P MLB: LA Angels - Texas mecz nr.1!!!!! bo pozniej w nocy graja drugie spotkanie :) NY Yankees - Boston Chicago WS - Cleveland i LA Dodgers - Atlanta Philadelphia - Florida 1.kolejek lig zachodnich nie ruszam:) |
Cytat:
NYY-BOS to mozna powiedziec klasyk MLB,mecz na szczycie.Pierwsze 2 gry dla Yankees.licze ze i w 3.meczu dadza rade Bostonowi ktory w ostatnich kilkunastu meczach pokazał iż są w lekkim dołku NYY u siebie : 37 wygranych - 17 przegranych Boston na wyjazdach: 27-29 LAA- Texas pierwszy mecz,ktory był w nocy niespodziewanie dla Straznikow Teksasu.dzis mysle ze Aniołki wezmą rewanż i wygrają obie gry LAA home: 32-21 Tex away: 24-26 Chicago-Cleveland tak jak wyzej w 1 meczu niespodzianka i zwyciestwo gosci. takze mysle ze White Sox jako duzo lepsza druzyna wezma rewanz na slabiutkim Cleveland Chicago home: 32-26 Cleveland away: 23-32 Dodgersi bedac faworytem tez przegrali pierwsza gre wiec sytuacja jak wyzej LAD home:36-20 ATL away:28-29 PHi-Flo i tutaj takze gospodarz pierwszy mecz w dupe:) choc wydaje sie ze tutaj goscie nie odstaja bardzo poziomem od PHI PHI home:29-27(jedna z niewielu druzyn lepiej grajacych na wyjazdach) FLO away:27-27 kamikaze: wiekszosc wejdzie,byc moze nawet wszystkie:) moim zdaniem najwieksze ryzyko moze byc w meczu Yankees i Phillies z Floridą |
macie na dziś takie mecze żeby w miarę łatwo było o ponad 2,5 gola,oczywiście poza ligą węgierską bo tam zawsze tego pełno:)
Rocco ja przeważnie Texas i Arizonę gram na ilość punktów więcej niż ...:) |
zapomniałem napisać :
schalke 2 borussia 1 bayern 2 polonia bytom 02 jagiellonia 02 widzew 2 kurs 30.84 skromnie za 5zł do wygrania 150 zł |
Bełchatów - Jagiellonia x2 1.81
Flota - Sandecja 1 1.6 Podbeskidzie - Kluczbork 1 1.4 Stal - Widzew 2 1.6 Odra - Polonia x2 1.58 KSZO - Łęczna 1x 1.41 ako: 14.45 Hertha - Hannover 1 1.75 Le Mans - Lyon 2 2.0 Grenoble - Marsylia 2 1.85 Roda - Groningen x2 1.39 Hoffenheim - Bayern 1x 1.71 FK Moskwa - Rubin x2 1.37 ako: 21.08 |
Pierd... Podbeskidzie,dobrze że przynajmniej na meczu Hoffenheim-Bayern się odbiłem na duży plus:)
Bula dałem że obie drużyny strzelą gola:) |
lukas a co dales w meczu bayernu ?? bo ja ma 2
a jaki fuks Jagi bo mam 02 a przed chwilą ujek karnego nie strzelił hahha |
gdyby nie Werder bylbym 500 zl do przodu. zawsze jakis glupi mecz nie wejdzie.
|
chyba jednak zacznę grać to że obie drużyny strzelą gola:D
jutro tak postawię na mecze Korona-Lech i Polonia-Śląsk a do tego Freiburg-HSV oraz Vitesse-Feyenoord na to samo:) |
z moich obserwacji wynika ze lepiej obstawiac ze 3 max 4 mecze niz wiecej Teraz jest tyle niespodzianek ze głowa mała, kazdy moze z kazdym wygrac, zauwazyłem tez ze niewazne czy stawka 1.10 czy 1.80, i tak to 1.10 wtopi co jakis czas wiec moze zamiast 4 1.10 dawania na kupon to dac jedno 1.80.... Mysle ze lepiej tez obstawiac za wiekza stawke a mniej meczy, no bo jak ktos chce wygrac ze 100 zł to z tych 3-4 meczow ciezko tyle bedzie ugrac za np 3 zł ;)
To c pisze to moze nie jest zbyt odkrywcze ale kurde taka prawda, w bukmacherce wazna jest konsekwencja. Ja teraz gram sposobem zwanym progresja i powoli sobie ciułam kase, i juz bym był na sporym plusie tylko... no wlasnie konsekwencja, mimo ze gram progresja (a tam sie obstawia po 2 meczyki, oby był kurs 2.0) to zawsze dla tego ryzyka, zeby sie poemocjonowac to wale za kilka zł kilka meczow, i oczywiscie w plecy :P Bo jak kurde pisałem ciagle jakies głupie niespodzianki ;/ I tak wlasnie dzisiaj stawiam taki kupon: Girondins Bordeaux - RC Lens 1 1,45 OSC Lille - FC Lorient 1 1,65 KAA Gent - Yellow-Red KV Mechelen 1 1,45 CSKA Moscow - Amkar Perm 1 1,30 FC Zenit St Petersburg - Tom Tomsk 1 1,30 FK Austria Wien - SC Magna Wr Neustadt 1 1,50 Kurs 8.97 za 5 zł do wygrania 43.97 zł Niby powinno wejsc ale oczywiscie jak zawsze jedna niepsodzianka bedzie i po ptokach. Najlepij byłoby to poparowac na 2 kupony i postawic za wieksza stawke, ale co jak kasy nie ma :P |
ma ktos cos zeby sie odbic bo ja przez ostanie 3 dni wielki minus
|
Cytat:
|
Dynamo Moskwa 1
Bochum 1 Feyenoord 2 FC Midtjylland 1 kurs 14.22 za 4zł do wygrania 56zł taki kupon żeby się przełamać Bordeaux 1 Manchester United 1 Hamburger SV 2 Galatasaray 2 FC Porto 1 Legia 2 PSV 02 kurs 41.39 za 3zł do wygrania 124zł Bochum 1 Manchester United - Chelsea FC (under/over 2.5) 2 KAA Gent 1 Korona Kielce - Lech Poznan (under/over 2.5) 2 Kalmar FF 2 kurs 21.36 za 5zł do wygrania ponad 100zł coś musi dziś wejść nie ma bata :) |
Lille - lorient 1... 1.72
Austria W.- Wr Neustad 1...1.45 Zenit- TOm tomsk 1 ...1.32 Freiburg-Hamburger 2...2.0 Gent- KV mechelen 1...1.45 Bordeaux - lens 1...1.45 za 3 zł 37.40..... |
Korona 1
Freiburg 1 Basel 1 2z3 za 15zl Kirilenko/Radwanska 1 Genclerbirligi 1 Feyenoord 2 2z3 za 15zl Zenit 1 Bursaspor 1 Bordeaux 1 M. Fyrstenberg/M. Matkowski 1 Legia 2 za 5 zl:) |
Grenoble-Marseille 2
Rennes-Boulogne 1 Bordeaux-Lens 1 no to niech jeszcze tylko wygra Bordeaux i będzie dobrze:) ogólnie Grenoble i Boulogne chyba będą pierwsze do spadku |
No wiec,po chwilowej przerwie na dzis idzie :
Polonia - Śląsk x2 1,79 Arka- Legia 2 1,75 Korona-Lech over 2,5 1,85 Ako: 5,8 Stawka :150zł Wygrana:880,86zł pozdrawiam :) |
to tak na dzisiaj;)
lille-lorient 1 1.75 denizli-fenerbahe 2 1.80 breda-heracles 1 1.58 orgryte-ifk goeteborg 2 1.60 bordeaux-lens 1 1.45 cska moskwa-perm 1 1.25 austria w-neustadt 1 1.52 young boys-bellinzona 1 1.35 szahtar-metalurg d. 1 1.35 fc brugge-lokern 1 1.57 sonderjylland-FCkopenhaga 2 1.40 steaua-cluj 2 2.90 lokomotiv p.-cska 2 1.62 freiburg-hamburger 2 2.05 komentarze mile widziane;) |
Cytat:
|
ładnie by było gdyby Polonia nie strzelila 2 bramek w 50 sekund. czemu zawsze gdy obstawie kilka meczy 1 nie wejdzie a kiedy chce obstawic cos i sie nagle powstrzymam to te mecze akurat wchodzą :D? cuda sie dzieją
|
Cytat:
|
ostatni kupon za ostatnie 10zł
Galatasaray 2 Apoel 1 Bordeaux Strum 02 Porto 1 za 10zł do wygrania 50zł trochę się odbiłem ;) |
http://www.efortuna.pl/pl/strona_glo...3sFeXXg%3D
zabawowy,ale może wejdzie,w ogóle na 5 meczy,4 zakończyły się wynikiem 1-1 |
zagrałem na weekend 4z8 ,żeby zobaczyć ile można w tej zabawie wygrać. Postawiłem najniższa stawke jaką trzeba postawić czyli 37,10zł.
Beskid Andrychów-Wierna 1 2,40 Grenoble-Marsylia 2 1,95 Le Mans - Lyon 2 2,05 Hoffenhaim-Bayern 2 1,90 Garbarnia-Kmita 1 1,75 Wolfsburg-Stuttgart 1 2,00 Zagłebie-Wisła 2 1,90 Cracovia-Lechia 2 3,10 Trafiłem 6 na 8 i tak w zabawie za 37,10 wygrałem 171,92zł :D Bordeaux-Lens 1 1,47 4-1 Washington-Real Madryt 2 1,30 0-3 na zakończenie weekendu za 493,71zł do wygrania943,48zł OLE ! poniedzialek tylko jeden mecz Wisła Płock-Górnik Zabrze 2 2,55 za 120,12zł do wygrania 306,30zł dobranoc |
Sturm Graz 1.23
Duisburg 1.35 Basel 1.27 Szachtar 1.35 Kazan 1.37 Rijeka 1.13 Cottbus 1.16 Steaua 1.30 Fenerbahce 1.16 Unirea 1.24 Slavia Praga 1.30 Galatasaray 1.20 elegancko :-P |
mecze towarzyskie to moim zdaniem ryzyko ;/ Nieraz cholera wie czy nawet na taki mecz ktos 1 skład wystawia, na pewno warto byłoby cos poczytac o takim meczu zeby wlasnie zalapac czy ktos gra 1 skaldem czy raczej traktuja mecz jako okazje do eksperymentalnego ustawienia itp, takie jest moje zdanie :D zawsze to jest wielka niewiadoma, jedni chca wygrywac wszytskie mecze a inni na towarzyskie nie maja cisnienia is e odpuszczaja :)
|
St. Patrics-Bohemians 2 1,75. warto ? bo wygląda to bardzo pewnie.
|
poniedziałek tylko jeden mecz :
Wisła Płock-Górnik Zabrze 2 2,55 za 120,12zł do wygrania 306,30zł GITARA !!! Sparingi reprezentacyjne teraz o jest toto-lotek ! Nasza ekipa moim zdaniem wcale nie jest najsilniejsza, czyli niekoniecznie Ci co powinni zostali powołani ! poprostu bez poważnego obstawiania ! Wtorek mało ciekawy, więc odpuszczam! Za to w środę ... Górnik Wieliczka-Hetman Włoszczowa 1 1,35 7-2 Kmita Zabierzów-Puszcza Niepołomice 2 1,60 2-3 za 306,30 do wygrania 661,61 PIęKNIE !!! |
Jakie zakłady przez internet polecacie ??? w jakich jest Polska Ekstraklasa do obstawiania ???
|
Expekt,Bah,Bwin
|
Cytat:
|
z Betssona jeszcze nie wypłacałem ale poki co gromadze i powiekszam tam fundusze :P z gry tam jestem zadowolony:) poza tym Expekt,Bwin,Tobet.
na dzis na pewno New York Yankees - Toronto |
chce zalozyc sobie konto internetowe u jakiegos buka ale kompletnie nie siedze w nich, wiec moze doradzicie cos ciekawego :D
|
coś takiego na środę:
Andora-Rumunia 2 Slowenia-San Marino - handicap 0:1 1 Bialorus-Chorwacja - podwojna szansa 2-2 Azerbejdzan-Niemcy - handicap 1:0 2 Wyspy Owcze-Francja - handicap 1:0 2 opinie mile widziane |
Z tych zakładów które mi podaliscie czy na któryś nie trzeba wysyłać kopi dowodu osobistego ??? W sensie ,że nie jestem pełnoletni a chciałbym sobie konto założyć ... żeby później żadnych problemów nie było z wypłacaniem...
|
Wszedzie Ci moga sprawdzic,graj u naziemnych albo zaloz konto na tate/mame. Jak poprosza to im przeslesz..Innego wyjscia nie ma,pozdrawiam
|
w bet at home nie chcą, szansa ze sprawdzą jest bardzo mała
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl