Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

pawelwp9 08.08.2009 10:23

A na dzisiaj taki kuponik :)

Werder-Eint. Frankfurt
Typ:1
Kurs:1,40

Dortmund-Koln
Typ:1
Kurs:1,70

Hertha-Hannover
Typ:1
Kurs:1,80

Hoffenheim-Bayern M.
Typ:2
Kurs:1,90

Nurnberg-Schalke
Typ:2
Kurs:2,10

Kurs:17,09
Stawka:3zł
Max wygrana:46,10


Opinie mile widziane :)

pan Dudi 08.08.2009 10:45

Moja opinia jest taka, że przegraleś 3 zeta.

WLD-SZRW 08.08.2009 10:49

A moja zebys sobie kupił lepiej za 3 zl PIWO niz puszczał taki szajs.

rocco_1906 08.08.2009 12:07

Liga Chińska: Shanghai Shenhua - Chengdu
2.liga Islandzka: Haukar - Vikingur
Liga Bosniacka: Borac - Leotar

Taki kupon dla jaj puszczony :) tzn dałem na faworytów tych egzotycznych lig,zeby nie bylo :P

MLB:
LA Angels - Texas mecz nr.1!!!!! bo pozniej w nocy graja drugie spotkanie :)
NY Yankees - Boston
Chicago WS - Cleveland

i

LA Dodgers - Atlanta
Philadelphia - Florida


1.kolejek lig zachodnich nie ruszam:)

rocco_1906 08.08.2009 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 775824)
rocco_1906 jesteś pewny tych typów MLB? warto obstawiać?

pewnosci nie ma nigdy:) ale tak po krotce:

NYY-BOS to mozna powiedziec klasyk MLB,mecz na szczycie.Pierwsze 2 gry dla Yankees.licze ze i w 3.meczu dadza rade Bostonowi ktory w ostatnich kilkunastu meczach pokazał iż są w lekkim dołku

NYY u siebie : 37 wygranych - 17 przegranych
Boston na wyjazdach: 27-29

LAA- Texas pierwszy mecz,ktory był w nocy niespodziewanie dla Straznikow Teksasu.dzis mysle ze Aniołki wezmą rewanż i wygrają obie gry

LAA home: 32-21
Tex away: 24-26


Chicago-Cleveland tak jak wyzej w 1 meczu niespodzianka i zwyciestwo gosci. takze mysle ze White Sox jako duzo lepsza druzyna wezma rewanz na slabiutkim Cleveland

Chicago home: 32-26
Cleveland away: 23-32


Dodgersi bedac faworytem tez przegrali pierwsza gre wiec sytuacja jak wyzej

LAD home:36-20
ATL away:28-29

PHi-Flo i tutaj takze gospodarz pierwszy mecz w dupe:) choc wydaje sie ze tutaj goscie nie odstaja bardzo poziomem od PHI
PHI home:29-27(jedna z niewielu druzyn lepiej grajacych na wyjazdach)
FLO away:27-27


kamikaze:
wiekszosc wejdzie,byc moze nawet wszystkie:) moim zdaniem najwieksze ryzyko moze byc w meczu Yankees i Phillies z Floridą

LuKaS TSW 08.08.2009 12:45

macie na dziś takie mecze żeby w miarę łatwo było o ponad 2,5 gola,oczywiście poza ligą węgierską bo tam zawsze tego pełno:)

Rocco ja przeważnie Texas i Arizonę gram na ilość punktów więcej niż ...:)

bula1010 08.08.2009 15:18

zapomniałem napisać :
schalke 2
borussia 1

bayern 2
polonia bytom 02
jagiellonia 02
widzew 2

kurs 30.84 skromnie za 5zł do wygrania 150 zł

banasik 08.08.2009 15:42

Bełchatów - Jagiellonia x2 1.81
Flota - Sandecja 1 1.6
Podbeskidzie - Kluczbork 1 1.4
Stal - Widzew 2 1.6
Odra - Polonia x2 1.58
KSZO - Łęczna 1x 1.41

ako: 14.45

Hertha - Hannover 1 1.75
Le Mans - Lyon 2 2.0
Grenoble - Marsylia 2 1.85
Roda - Groningen x2 1.39
Hoffenheim - Bayern 1x 1.71
FK Moskwa - Rubin x2 1.37

ako: 21.08

LuKaS TSW 08.08.2009 18:30

Pierd... Podbeskidzie,dobrze że przynajmniej na meczu Hoffenheim-Bayern się odbiłem na duży plus:)

Bula dałem że obie drużyny strzelą gola:)

bula1010 08.08.2009 18:53

lukas a co dales w meczu bayernu ?? bo ja ma 2

a jaki fuks Jagi bo mam 02 a przed chwilą ujek karnego nie strzelił hahha

jk93 08.08.2009 21:45

gdyby nie Werder bylbym 500 zl do przodu. zawsze jakis glupi mecz nie wejdzie.

LuKaS TSW 08.08.2009 22:12

chyba jednak zacznę grać to że obie drużyny strzelą gola:D
jutro tak postawię na mecze Korona-Lech i Polonia-Śląsk a do tego Freiburg-HSV oraz Vitesse-Feyenoord na to samo:)

Jaroo1 09.08.2009 08:08

z moich obserwacji wynika ze lepiej obstawiac ze 3 max 4 mecze niz wiecej Teraz jest tyle niespodzianek ze głowa mała, kazdy moze z kazdym wygrac, zauwazyłem tez ze niewazne czy stawka 1.10 czy 1.80, i tak to 1.10 wtopi co jakis czas wiec moze zamiast 4 1.10 dawania na kupon to dac jedno 1.80.... Mysle ze lepiej tez obstawiac za wiekza stawke a mniej meczy, no bo jak ktos chce wygrac ze 100 zł to z tych 3-4 meczow ciezko tyle bedzie ugrac za np 3 zł ;)
To c pisze to moze nie jest zbyt odkrywcze ale kurde taka prawda, w bukmacherce wazna jest konsekwencja. Ja teraz gram sposobem zwanym progresja i powoli sobie ciułam kase, i juz bym był na sporym plusie tylko... no wlasnie konsekwencja, mimo ze gram progresja (a tam sie obstawia po 2 meczyki, oby był kurs 2.0) to zawsze dla tego ryzyka, zeby sie poemocjonowac to wale za kilka zł kilka meczow, i oczywiscie w plecy :P Bo jak kurde pisałem ciagle jakies głupie niespodzianki ;/
I tak wlasnie dzisiaj stawiam taki kupon:

Girondins Bordeaux - RC Lens 1 1,45
OSC Lille - FC Lorient 1 1,65
KAA Gent - Yellow-Red KV Mechelen 1 1,45
CSKA Moscow - Amkar Perm 1 1,30
FC Zenit St Petersburg - Tom Tomsk 1 1,30
FK Austria Wien - SC Magna Wr Neustadt 1 1,50

Kurs 8.97
za 5 zł do wygrania 43.97 zł
Niby powinno wejsc ale oczywiscie jak zawsze jedna niepsodzianka bedzie i po ptokach. Najlepij byłoby to poparowac na 2 kupony i postawic za wieksza stawke, ale co jak kasy nie ma :P

bula1010 09.08.2009 09:12

ma ktos cos zeby sie odbic bo ja przez ostanie 3 dni wielki minus

Donki 09.08.2009 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 776070)
ma ktos cos zeby sie odbic bo ja przez ostanie 3 dni wielki minus

Korona-Lech 1x lub 1 DNB:D

bula1010 09.08.2009 10:57

Dynamo Moskwa 1
Bochum 1
Feyenoord 2
FC Midtjylland 1

kurs 14.22 za 4zł do wygrania 56zł taki kupon żeby się przełamać

Bordeaux 1
Manchester United 1
Hamburger SV 2
Galatasaray 2
FC Porto 1
Legia 2
PSV 02

kurs 41.39 za 3zł do wygrania 124zł

Bochum 1
Manchester United - Chelsea FC (under/over 2.5) 2
KAA Gent 1
Korona Kielce - Lech Poznan (under/over 2.5) 2
Kalmar FF 2

kurs 21.36 za 5zł do wygrania ponad 100zł coś musi dziś wejść nie ma bata :)

Rapu1906 09.08.2009 12:21

Lille - lorient 1... 1.72
Austria W.- Wr Neustad 1...1.45
Zenit- TOm tomsk 1 ...1.32
Freiburg-Hamburger 2...2.0
Gent- KV mechelen 1...1.45
Bordeaux - lens 1...1.45

za 3 zł 37.40.....

daniello1987 09.08.2009 12:55

Korona 1
Freiburg 1
Basel 1

2z3 za 15zl


Kirilenko/Radwanska 1
Genclerbirligi 1
Feyenoord 2

2z3 za 15zl


Zenit 1
Bursaspor 1
Bordeaux 1
M. Fyrstenberg/M. Matkowski 1
Legia 2

za 5 zl:)

LuKaS TSW 09.08.2009 13:16

Grenoble-Marseille 2
Rennes-Boulogne 1
Bordeaux-Lens 1

no to niech jeszcze tylko wygra Bordeaux i będzie dobrze:)
ogólnie Grenoble i Boulogne chyba będą pierwsze do spadku

El'kabat 09.08.2009 13:28

No wiec,po chwilowej przerwie na dzis idzie :

Polonia - Śląsk x2 1,79
Arka- Legia 2 1,75
Korona-Lech over 2,5 1,85

Ako: 5,8

Stawka :150zł
Wygrana:880,86zł


pozdrawiam :)

Wisła V 09.08.2009 14:04

to tak na dzisiaj;)

lille-lorient 1 1.75
denizli-fenerbahe 2 1.80
breda-heracles 1 1.58
orgryte-ifk goeteborg 2 1.60





bordeaux-lens 1 1.45
cska moskwa-perm 1 1.25
austria w-neustadt 1 1.52
young boys-bellinzona 1 1.35
szahtar-metalurg d. 1 1.35




fc brugge-lokern 1 1.57
sonderjylland-FCkopenhaga 2 1.40
steaua-cluj 2 2.90
lokomotiv p.-cska 2 1.62
freiburg-hamburger 2 2.05


komentarze mile widziane;)

Genio 09.08.2009 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 776164)
No wiec,po chwilowej przerwie na dzis idzie :

Polonia - Śląsk x2 1,79
Arka- Legia 2 1,75
Korona-Lech over 2,5 1,85

Ako: 5,8

Stawka :150zł
Wygrana:880,86zł


pozdrawiam :)

ładnie Ci się zaczęło

jk93 09.08.2009 17:49

ładnie by było gdyby Polonia nie strzelila 2 bramek w 50 sekund. czemu zawsze gdy obstawie kilka meczy 1 nie wejdzie a kiedy chce obstawic cos i sie nagle powstrzymam to te mecze akurat wchodzą :D? cuda sie dzieją

El'kabat 09.08.2009 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 776164)
No wiec,po chwilowej przerwie na dzis idzie :

Polonia - Śląsk x2 1,79 -
Arka- Legia 2 1,75 +
Korona-Lech over 2,5 1,85 +

Ako: 5,8

Stawka :150zł
Wygrana:880,86zł


pozdrawiam :)

Polonia po prostu to co zrobiła to przechodzi ludzkie pojecie :) Ja rozumiem strzelic gola w doliczonym czasie,ale po cholere dwa...

bula1010 09.08.2009 18:44

ostatni kupon za ostatnie 10zł
Galatasaray 2
Apoel 1
Bordeaux
Strum 02

Porto 1
za 10zł do wygrania 50zł trochę się odbiłem ;)

LuKaS TSW 09.08.2009 18:59

http://www.efortuna.pl/pl/strona_glo...3sFeXXg%3D

zabawowy,ale może wejdzie,w ogóle na 5 meczy,4 zakończyły się wynikiem 1-1

jaro1985r 09.08.2009 19:05

zagrałem na weekend 4z8 ,żeby zobaczyć ile można w tej zabawie wygrać. Postawiłem najniższa stawke jaką trzeba postawić czyli 37,10zł.
Beskid Andrychów-Wierna 1 2,40
Grenoble-Marsylia 2 1,95

Le Mans - Lyon 2 2,05
Hoffenhaim-Bayern 2 1,90

Garbarnia-Kmita 1 1,75
Wolfsburg-Stuttgart 1 2,00
Zagłebie-Wisła 2 1,90
Cracovia-Lechia 2 3,10

Trafiłem 6 na 8 i tak w zabawie za 37,10 wygrałem 171,92zł :D

Bordeaux-Lens 1 1,47 4-1
Washington-Real Madryt 2 1,30 0-3

na zakończenie weekendu za 493,71zł do wygrania943,48zł OLE !


poniedzialek tylko jeden mecz
Wisła Płock-Górnik Zabrze 2 2,55 za 120,12zł do wygrania 306,30zł

dobranoc

Robbie92 09.08.2009 22:43

Sturm Graz 1.23
Duisburg 1.35
Basel 1.27
Szachtar 1.35
Kazan 1.37
Rijeka 1.13
Cottbus 1.16
Steaua 1.30
Fenerbahce 1.16
Unirea 1.24
Slavia Praga 1.30
Galatasaray 1.20


elegancko :-P

Jaroo1 10.08.2009 21:02

mecze towarzyskie to moim zdaniem ryzyko ;/ Nieraz cholera wie czy nawet na taki mecz ktos 1 skład wystawia, na pewno warto byłoby cos poczytac o takim meczu zeby wlasnie zalapac czy ktos gra 1 skaldem czy raczej traktuja mecz jako okazje do eksperymentalnego ustawienia itp, takie jest moje zdanie :D zawsze to jest wielka niewiadoma, jedni chca wygrywac wszytskie mecze a inni na towarzyskie nie maja cisnienia is e odpuszczaja :)

Opętany 10.08.2009 21:20

St. Patrics-Bohemians 2 1,75. warto ? bo wygląda to bardzo pewnie.

jaro1985r 10.08.2009 22:16

poniedziałek tylko jeden mecz :
Wisła Płock-Górnik Zabrze 2 2,55 za 120,12zł do wygrania 306,30zł GITARA !!!


Sparingi reprezentacyjne teraz o jest toto-lotek ! Nasza ekipa moim zdaniem wcale nie jest najsilniejsza, czyli niekoniecznie Ci co powinni zostali powołani ! poprostu bez poważnego obstawiania !

Wtorek mało ciekawy, więc odpuszczam! Za to w środę ...
Górnik Wieliczka-Hetman Włoszczowa 1 1,35 7-2
Kmita Zabierzów-Puszcza Niepołomice 2 1,60 2-3
za 306,30 do wygrania 661,61 PIęKNIE !!!

kadziolek1906 11.08.2009 09:23

Jakie zakłady przez internet polecacie ??? w jakich jest Polska Ekstraklasa do obstawiania ???

Opętany 11.08.2009 09:33

Expekt,Bah,Bwin

Donki 11.08.2009 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 777099)
Jakie zakłady przez internet polecacie ??? w jakich jest Polska Ekstraklasa do obstawiania ???

Betsson.com :D

rocco_1906 11.08.2009 11:16

z Betssona jeszcze nie wypłacałem ale poki co gromadze i powiekszam tam fundusze :P z gry tam jestem zadowolony:) poza tym Expekt,Bwin,Tobet.

na dzis na pewno New York Yankees - Toronto

Robbie92 11.08.2009 11:27

chce zalozyc sobie konto internetowe u jakiegos buka ale kompletnie nie siedze w nich, wiec moze doradzicie cos ciekawego :D

LuKaS TSW 11.08.2009 12:08

coś takiego na środę:
Andora-Rumunia 2
Slowenia-San Marino - handicap 0:1 1
Bialorus-Chorwacja - podwojna szansa 2-2
Azerbejdzan-Niemcy - handicap 1:0 2
Wyspy Owcze-Francja - handicap 1:0 2

opinie mile widziane

kadziolek1906 11.08.2009 12:10

Z tych zakładów które mi podaliscie czy na któryś nie trzeba wysyłać kopi dowodu osobistego ??? W sensie ,że nie jestem pełnoletni a chciałbym sobie konto założyć ... żeby później żadnych problemów nie było z wypłacaniem...

El'kabat 11.08.2009 12:13

Wszedzie Ci moga sprawdzic,graj u naziemnych albo zaloz konto na tate/mame. Jak poprosza to im przeslesz..Innego wyjscia nie ma,pozdrawiam

jk93 11.08.2009 12:15

w bet at home nie chcą, szansa ze sprawdzą jest bardzo mała


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl