Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

royalmichael 11.06.2009 10:43

Widocznie mają umowę, że jak nie wykonają pracy w terminie to będą płacić kary i być może mają jakieś lekkie spóźnienia bo dzisiaj jest dzień ustawowo wolny. W każdym razie ja tym ludziom współczuje.

pysio 11.06.2009 10:46

czego współczujesz?

faktu, że pracują w czwartek? zwykły dzień tygodnia przecież, co innego gdyby to byłą np. niedziela...

Coach 11.06.2009 10:49

Trzeba było się nie opierdzielać wcześniej to dzisiaj mieliby wolne. Termin rzecz święta

Donki 11.06.2009 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 743733)
czego współczujesz?

faktu, że pracują w czwartek? zwykły dzień tygodnia przecież, co innego gdyby to byłą np. niedziela...

CO by nie mówić jest to święto:P
Ale bardzo dobrze niech robią :D

royalmichael 11.06.2009 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 743733)
czego współczujesz?

faktu, że pracują w czwartek? zwykły dzień tygodnia przecież, co innego gdyby to byłą np. niedziela...

Boże Ciało, dzień ustawowo wolny, nawet wszystkie sklepiki pozamykane ;o

Gawron1906 11.06.2009 11:37

Tak jak mówili poprzednicy, widocznie mają jakieś opóźnienia i chcą nadrabiać... Myślę, że zostały na budowie tylko te osoby, które mogły (być może chciały - kasa) więc nie ma co dramatyzować ;)

ciastek11 11.06.2009 11:41

witam , posiada ktoś link do czynnej kamery skierowanej na budowę nowej trybuny? niestety wszystkie linki które posiadałem nie działają obecnie

Robbie92 11.06.2009 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciastek11 (Post 743755)
witam , posiada ktoś link do czynnej kamery skierowanej na budowę nowej trybuny? niestety wszystkie linki które posiadałem nie działają obecnie

http://www.krakow.pl/kamera/wisla/ ten musi dzialac :P

Donki 11.06.2009 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 743756)

Jemu pewnie chodzi o kamerę pokazującą sektor C która niestety nie działa:-)

peterwislak 11.06.2009 15:09

to chyba na dzis koniec pracy bo nikogo nie widac:)

Seba_sc 12.06.2009 10:09

Jedno pytanie: czy pod A/B też trzeba będzie kopać i robić tak duże fundamenty jak z C?

PS Na pewno nikt niema linku do działającej kamerki na C?

ciastek11 12.06.2009 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Seba_sc (Post 744074)
Jedno pytanie: czy pod A/B też trzeba będzie kopać i robić tak duże fundamenty jak z C?

PS Na pewno nikt niema linku do działającej kamerki na C?

z tego co słyszałem to po wyburzeniu A/B również będzie robiona ścianka szczelinowa , głowy nie dam sobie uciąć ale chyba już nawet pojawił się odpowiedni sprzęt na terenie stadionu

peterwislak 12.06.2009 11:30

ja slyszalem ze tez bedzie scianka szczelinowa a wykopy beda nie takie glebokiej jak pod C
a tez w poniedzialek slyszalem ze murawa i podgrzewanie jej idzie do kosza
sciagnie murawy kosztowalo by 1 milnion 200 tys. cos takiego

jerry1990 12.06.2009 13:17

Ścianka na 99,99 % będzie bo stoi maszyna do jej zrobienia przynajmniej tak mi sie wydaje :)

peterwislak 12.06.2009 13:53

co tam robi koparka w narozniku lub blizej trybuny D??
mogli by dokonczyc burzenie

Grzadq 12.06.2009 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez peterwislak (Post 744179)
co tam robi koparka w narozniku lub blizej trybuny D??
mogli by dokonczyc burzenie

Zostaw to fachowcom :) Wiedzą co robią.

rav 12.06.2009 15:35

Jak dla mnie to poszerzają fundamenty narożników. Można to wreszcie zrobić, gdy D i E nie są używane oraz usunięto słupy oświetleniowe.

Grzadq 12.06.2009 16:29

Usunęli już oświetlenie z okrąglaka, teraz zapewne będą "ciąć" słup :)

Tak poza tym to rzeczywiście, Reymana przestanie istnieć, no chyba że jakoś przesuną w stronę parku...

PvD 12.06.2009 16:34

Reymana ma być traktem rowerowo-pieszym

Grzadq 12.06.2009 16:37

Aha, okey, dzięki za info.

Chociaż np na Reymonta 2-pasmówki sobie nie wyobrażam, gdzie oni tam to wcisną? O_o

_gilardino_ 12.06.2009 16:48

Cały stadion ma być skończony w Czerwcu a kiedy oddana zostanie trybuna na miejscu dawnej "C" ?

<wislak88> 12.06.2009 17:00

W grudniu ma by gotowa.

Arkas 12.06.2009 17:46

Ja mam takie pytanko, jak już będzie wybudowany stadion to zamierzają go otynkowac? Bo te szare płyty na D i E wyglądają niezbyt fajnie...

ciacho 12.06.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 744267)
Ja mam takie pytanko, jak już będzie wybudowany stadion to zamierzają go otynkowac? Bo te szare płyty na D i E wyglądają niezbyt fajnie...

Podobno nie ma takich planów.

Fuks 12.06.2009 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 744242)
Aha, okey, dzięki za info.

Chociaż np na Reymonta 2-pasmówki sobie nie wyobrażam, gdzie oni tam to wcisną? O_o

a to nie ma byc przypadkiem droga trzypasmowa - w sensie - jeden pas w strone piastowskiej, jeden w strone aleji, i jeden wolny posrodku uzywany zaleznie od potrzeb? :D

Hudy 12.06.2009 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 744294)
a to nie ma byc przypadkiem droga trzypasmowa - w sensie - jeden pas w strone piastowskiej, jeden w strone aleji, i jeden wolny posrodku uzywany zaleznie od potrzeb? :D

Odcinek ul. Reymonta między ul. Piastowską a Chodowieckiego ma mieć pięć pasów. Środkowy, piąty pas będzie przeznaczony zależnie od potrzeb albo dla samochodów jadących na mecz, albo dla wyjeżdżających spod stadionu. Dalej w kierunku Alei Trzech Wieszczów Reymonta ma mieć już po dwa pasy w każdą stronę; ulica jest przewidziana jako dojazd do podziemnego parkingu planowanego przy Uniwersytecie Rolniczym.

ciacho 12.06.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hudy (Post 744302)
Odcinek ul. Reymonta między ul. Piastowską a Chodowieckiego ma mieć pięć pasów. Środkowy, piąty pas będzie przeznaczony zależnie od potrzeb albo dla samochodów jadących na mecz, albo dla wyjeżdżających spod stadionu. Dalej w kierunku Alei Trzech Wieszczów Reymonta ma mieć już po dwa pasy w każdą stronę; ulica jest przewidziana jako dojazd do podziemnego parkingu planowanego przy Uniwersytecie Rolniczym.

Wszystko fanie to wygląda w teorii, ale trzeba mieć niezłą wyobraźnię żeby przy braku Euro w Krakowie wierzyć w realizację tych planów w ciągu najbliższych lat.

Konrad. 12.06.2009 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 744307)
Wszystko fanie to wygląda w teorii, ale trzeba mieć niezłą wyobraźnię żeby przy braku Euro w Krakowie wierzyć w realizację tych planów w ciągu najbliższych lat.

Dlaczego?

Co roku budowane, remontowane, poszerzane są kolejne ulice, mimo że o Euro nikt nie słyszał...

Hanex 12.06.2009 19:52

A jakim brakiem wyobrazni trzeba sie wykazac, zeby zostawic uklad komunikacyjny w rejonei stadionu w obecnym stanie? 35 tys ludzi bedzie puszczalo okolice stadionu dobrych kilka godzin.

Konrad. 12.06.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanex (Post 744314)
A jakim brakiem wyobrazni trzeba sie wykazac, zeby zostawic uklad komunikacyjny w rejonei stadionu w obecnym stanie? 35 tys ludzi bedzie puszczalo okolice stadionu dobrych kilka godzin.

Sęk w tym, że budowa choćby i pięciu pasów w tamtym rejonie nic nie da, bo i tak auta będą musiały wbić się na Aleje lub Piastowską.

Jedynym rozwiązaniem jest budowa pasów dla busów i współpraca Wisły z MPKa. Bo przecież mamy linie tramwajową pod samym stadionem i warto by to wykorzystać...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl