![]() |
Widocznie mają umowę, że jak nie wykonają pracy w terminie to będą płacić kary i być może mają jakieś lekkie spóźnienia bo dzisiaj jest dzień ustawowo wolny. W każdym razie ja tym ludziom współczuje.
|
czego współczujesz?
faktu, że pracują w czwartek? zwykły dzień tygodnia przecież, co innego gdyby to byłą np. niedziela... |
Trzeba było się nie opierdzielać wcześniej to dzisiaj mieliby wolne. Termin rzecz święta
|
Cytat:
Ale bardzo dobrze niech robią :D |
Cytat:
|
Tak jak mówili poprzednicy, widocznie mają jakieś opóźnienia i chcą nadrabiać... Myślę, że zostały na budowie tylko te osoby, które mogły (być może chciały - kasa) więc nie ma co dramatyzować ;)
|
witam , posiada ktoś link do czynnej kamery skierowanej na budowę nowej trybuny? niestety wszystkie linki które posiadałem nie działają obecnie
|
Cytat:
|
Cytat:
|
to chyba na dzis koniec pracy bo nikogo nie widac:)
|
Jedno pytanie: czy pod A/B też trzeba będzie kopać i robić tak duże fundamenty jak z C?
PS Na pewno nikt niema linku do działającej kamerki na C? |
Cytat:
|
ja slyszalem ze tez bedzie scianka szczelinowa a wykopy beda nie takie glebokiej jak pod C
a tez w poniedzialek slyszalem ze murawa i podgrzewanie jej idzie do kosza sciagnie murawy kosztowalo by 1 milnion 200 tys. cos takiego |
Ścianka na 99,99 % będzie bo stoi maszyna do jej zrobienia przynajmniej tak mi sie wydaje :)
|
co tam robi koparka w narozniku lub blizej trybuny D??
mogli by dokonczyc burzenie |
Cytat:
|
Jak dla mnie to poszerzają fundamenty narożników. Można to wreszcie zrobić, gdy D i E nie są używane oraz usunięto słupy oświetleniowe.
|
Usunęli już oświetlenie z okrąglaka, teraz zapewne będą "ciąć" słup :)
Tak poza tym to rzeczywiście, Reymana przestanie istnieć, no chyba że jakoś przesuną w stronę parku... |
Reymana ma być traktem rowerowo-pieszym
|
Aha, okey, dzięki za info.
Chociaż np na Reymonta 2-pasmówki sobie nie wyobrażam, gdzie oni tam to wcisną? O_o |
Cały stadion ma być skończony w Czerwcu a kiedy oddana zostanie trybuna na miejscu dawnej "C" ?
|
W grudniu ma by gotowa.
|
Ja mam takie pytanko, jak już będzie wybudowany stadion to zamierzają go otynkowac? Bo te szare płyty na D i E wyglądają niezbyt fajnie...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Co roku budowane, remontowane, poszerzane są kolejne ulice, mimo że o Euro nikt nie słyszał... |
A jakim brakiem wyobrazni trzeba sie wykazac, zeby zostawic uklad komunikacyjny w rejonei stadionu w obecnym stanie? 35 tys ludzi bedzie puszczalo okolice stadionu dobrych kilka godzin.
|
Cytat:
Jedynym rozwiązaniem jest budowa pasów dla busów i współpraca Wisły z MPKa. Bo przecież mamy linie tramwajową pod samym stadionem i warto by to wykorzystać... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl