Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

Pablo84 05.08.2010 18:14

For Fun o **** CI chodzi z Tym Basałajem.To nie jego wina.TO CHODZI O PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE!

thebo4 05.08.2010 18:14

ja *******e... i tyle w temacie. ;/

Probos 05.08.2010 18:15

Czy widział ktoś to, co zrobił Boguski ?! Nie wierzę, nie wierzę...

PanPlamka 05.08.2010 18:15

Dzieki Bogu na razie 3:0

...bo w to, ze strzelimy nie wierze.

Mar85 05.08.2010 18:15

Najgorsze jest to że zawsze po mnie każdy jeździ, że domagam sie transferów, krytykuje te co są przeprowadzone, że marudze...efekty macię...na przyszłość proszę mnie nie obrażać bo pisałem to w dobrej wierze aby może ktoś coś zrozumiał...widać nikt w Wiśle nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu a tym bardziej o prowadzeniu klubu tak aby zarobić nie sprzedając graczy...powodzenia Panowie

harthausen 05.08.2010 18:16

przykro trochę jest , jak się ten mecz ogląda.
Serdecznie wali mnie, co przeróżne pismaki napiszą.
Mam gdzieś, co będą pisali czy gadali o nas miłośnicy innych klubów.

Ale jak nasi uznali , że trzeba mecz odpuścić bo i tak szans nie ma, to powinni wypuścić drugi skład, złożony z chłopaków, którzy powalczą a nie przejdą obok meczu.

I tak dla mnie tylko Wisła, gorzej bywało i człowiek wierzył, że kiedyś się poprawi. Poprawi się i po dzisiejszym dniu.

Po wuja było się pchać do tych rozgrywek, jeśli priorytetem był geld za obronę, której dziś nie mamy?
A swoją drogą ciekawe, czy w przyszłym roku jeszcze lepszy numer odwalą. Levadia, Karabach, ciekawe co za rok. Dobrze, że z Niecieczą nie możemy zagrać bo ten sam kraj, ci by nam dopiero tyłek skopali :D

Ehhh, pijemy, piwo Żywe z bombą, czyli 50 ml do szklaneczki. Jutro w pracy niech się kierownik arkowiec trzyma z daleka :D

serek.c2 05.08.2010 18:16

Boguski to największa **** w historii Wisły

Jacko_1 05.08.2010 18:16

To jest coś czego się nie spodziewałem po mojej Wiśle, nawet nie chce mi się pisać tego co czuję i jaki wk... jestem, nie na wynik, ale na brak chęci do gry tych "gwiazdorów". Panowie, to jest WISŁA, tu się zapier... a nie czeka na cud.

bouli76 05.08.2010 18:16

Dumni po zwycięstwie. Wierni po porażce. TYLKO WISŁA!

ale Cupiał cos musi zrobic z druzyna bo w lidze moze byc jeszcze gorzej - pierwszy mecz w lidze zweryfikuje gdzie bedziemy w tym sezonie.

Tenzen 05.08.2010 18:17

Nie gramy o awans! Gramy o honor!

Paweł Brożek - jeśli ktoś da jakiekolwiek pieniądze, sprzedawać!
Jirsak - Sprzedać lub wypożyczyć lub Młoda Ekstraklsa
Kowalski - wypożyczyć lub Młoda Ekstraklsa
Diaz - będzie oferta przedawać
Kirm - nie gra póki co ale na prawdę nie chciało by mu się bardziej od tych którzy są na boisku. Sprzedawać!
Żurawski - na ligę pewnie styknie, na pewno lepiej niż Brożek ale po roku trzeba będzie się pożegnać.

szymonw7 05.08.2010 18:17

Jest też pozytywny akcent. Nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem stadiony na 4 rundę kwalifikacji. A wracając do gry naszych piłkarzy i trenera to k.... jak oni mają grać skoro dopiero pod koniec obozu zaczęły się transfery. Kiedy oni mieli się zgrać. Teraz się dopiero zgrywają. I winowajcą nie jest Basałaj bo dzięki niemu mamy jakiekolwiek transfery. Wisła tworzy nową drużynę i za rok będzie widać efekty.

mitmichael 05.08.2010 18:17

3-1 Brozek, nadzieja umiera ostatnia

kpn 05.08.2010 18:17

Honorowy chociaz.

PanPlamka 05.08.2010 18:17

Pawel Brozek. 3:1. No to zdz.iw.ko.

pirat.z.karaibow 05.08.2010 18:17

Jeszcze tylko 4.

thebo4 05.08.2010 18:17

Jeżeli nie pojawi się w Wiśle prawdziwy trener, taki który przygotuje zespół od strony fizycznej, taktycznej i mentalnej to do tej pory będziemy grać jedno wielkie gówno! Potrzeba jakiegoś doświadczonego trenera z jajami! i nie ważne ile mu się będzie płaciło, jeżeli chcemy grać w pucharach to musi sie pojawić trener klasy światowej i tyle...

krakfilm 05.08.2010 18:17

Zaczynav sie! Wspomnicie moje slowa o 3-3 niewierni!

Borinho 05.08.2010 18:17

PrzykŁad wyszkolenia polskiego piŁkarza :
Boguski + kowalski i wszystko jasne

jeden nie umie za gŁÓwkowaĆ nie pilnowany i strzeliĆ w ŚwiatŁo bramki
drugi nie wie jak siĘ ustawiĆ na Środku obrony !!!!

To czego my chcemy ocknijmy siĘ !!! Nie przesadzamy

mac251_251 05.08.2010 18:17

Zaczynamy grać chłopaki !

rafalek 05.08.2010 18:17

No, 3:1..Może nie będzie kompromitacji...

pcpcpc 05.08.2010 18:17

nasi biegac nie umieja moze wezimiem azerskieg trenera moze chociaz dziadó biegac nauczy

Jacko_1 05.08.2010 18:17

[włączony optymizm] No, jedna jest, może pójdzie dalej...[wyłączony optymizm]

bouli76 05.08.2010 18:18

Gooooooooooooooooool

Jeszcze jeden , jeszcze jeden :)

pawelbombel 05.08.2010 18:18

Niektorzy z was muszą wreszcie dostrzec że obecność Pawła Brożka w Wiśle przynosi ogromne szkody całemu zespołowi przy praktycznie braku korzyści. Na kazdegio sie drze on jest najlepszy w szatni jest w ogole gwiazdą Boguski to powinien grać w futbol kobiecy, moze w 2 lidze by zaitstniał jako twardy piłkarz. Super transfer z 2 bundesligi rezerwowego Bunoza pokazał klase w 1 meczu. Cikos udowadnia w kazdym meczu jakim jest wzmocnieniem. Żurawski trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc ( chociaz w sumie to nie jego wina) ze tu trafil.

arrosmay 05.08.2010 18:18

Jest honorowa bramka chociaż

Brzeszczot 05.08.2010 18:18

gol jescze tylko 3 WIERZYMY !

_ukoL 05.08.2010 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakfilm (Post 952973)
Zaczynav sie! Wspomnicie moje slowa o 3-3 niewierni!

I co to 3-3 da? Wstyd.

As 05.08.2010 18:18

najlepsze jest to, ze Azerow nikt nie atakuje, chlop stoi 30sekund w polu karnym i nikt nawet nie probuje odebrac mu pilki!! PRZESTANCIE SIE ****A CZOLGAC!!!!!!!!!!!!!!!

leszekm_ 05.08.2010 18:18

jeśli nazywacie się kibicami wisły to nie puszczajcie tego płazem, tu musi być jakaś reakcja, pikieta pod stadionem, wtargniecie na trening, zostawiam do waszej kreatywności

TymonPRO 05.08.2010 18:18

Brożek golllllllllll


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl