![]() |
Ciekawe, kto demolowal kolejne europejskie miasta...wlacznie ze swoim :D? A to tylko poczatek gory lodowej w zachowaniach tych osob, ktorych juz niedlugo nie bedzie na polsich stadionach. Po takich ekscesach wlasciciel ma pelne prawo do rzadow twardej reki...zreszta, jak widac samo panstwo tez juz zmienilo podejscie(cale szczescie).
I jeszcze jedno..jesli ktos cieszy sie ze smierci drugiego czlowieka, a innemu zyczy podobnego losu...to kogos takiego nie mozemy chyba nazywac czlowiekiem, prawda? |
Cytat:
a teraz przeczytaj jeszcze raz swój post i odpisz mi, czy Twoje słowa również idelanie nie pasują do tego, co zaprezentowała Wisła w meczu z Koroną. Czy Cupiał ma tych co pojechali na ten wyjazd też wyrwać z korzeniami? Więc najpierw dwa razy się zastanów, zanim obrazisz innych od 'półgłówków' ITI wyzywa ludzi z Zylety od dilerów i bandytów- ludzie z Żylety wypominają Walterowi, że jego córka ćpa. Dlaczego Walter może a kibice nie? Wyjaśnisz mi to? ITI nie chciało uszanować śmierci kibica minutą ciszy, czemu kibice mieli to zrobić? Wyjaśnij mi proszę, dlaczego Walter może robić pewne rzeczy, a gdy to samo robi kibic, to jest bandytą i ma zostać wykorzeniony. Są równi i równiejsi wg Ciebie? Tak to odczytuję. For_Fun ze śmierci niektórych ludzi się cieszyłem, podac Ci przykłady? I założę się, że Ty również nie żałowałeś tych ludzi. Oprócz Wilna jakie jeszcze miasta demolowała Legia? Oświecisz mnie, bom ciekaw. |
Cytat:
|
Cytat:
Wojna wojną, tego nie zmienimy - kibice będą się tłukli, będą rywalizowali i nie postrzegam tego za całkowicie złe. Natomiast szacunek zmarłym się należy. Wyśmiewanie się z kieleckiej ofiary to zachowanie dobre dla jakiś mongoslkich hord barbarzyńców co szczają na groby i jedzą dzieci, a nie dla honorowych i wiernych wojowników jakimi chce określać się większość ekip ultrasów. Nie chce tu porównywać kto lepszy czy gorszy, bo nie o to chodzi, mam jednak wrażenie, że wiślaccy ultras uczą się na błędach, ewoluują, i nie srają we własne gniazdo. Błędy się zdarzają każdemu, problem w tym, by dalej w nie nie brnąć. Myślę, że jakby jakiś matoł na Wiśle chciał wyrywać własne krzesełka, to by w mordę dostał od naszych silnorękich, a na Legii cała zgnilizna idzie od "góry" Przypuszczam, że nie raz jeszcze usłyszymy o ekscesach tej czy innej grupy ultras które w efekcie obrócą się przeciwko ich klubowi. Ale żadna grupa tak metodycznie, z taką determinacją, tępym uporem i zacietrzewieniem nie niszczy własnego klubu jak ta garstka męt które zostały ze starej "Żylety". |
Cytat:
|
Cytat:
no i widzisz, nie odpisałeś mi na zasadnicze pytanie z poprzedniego postu- dlaczego Walter może robić pewne rzeczy i jest super, a gdy kibice robią to samo to sa bandytami. |
Stalin, Hitler, to nie ludzie(podobnie, jak ci ktorzy wykrzykiwali te hasla w sobote)...
A wyjazdy do Wiednia, to byly pielgrzymki :D? Nie chce mi sie sprawdzac waszych gier pucharowych, ale co roku byla jakas dziwna historia na wyjezdzie. O Kielcach...jesli jakis idiota krzyczal jakies durnoty, to trzeba nalozyc na takiego zakaz stadionoway i ewentualnie pojsc ze sprawa takze do sadu...trudno zebym trzymal z takimi. zreszta juz wczesniej o tym pisalem. |
Cytat:
U nas kibice dorośli do fanatycznego kibicowania na stadionie, a wojnę przenieśli na inne rejony, na Legii kibole nie dorośli do niczego. Umysłowo zostali w latach 90 zeszłego wieku, a mentalnie w mrokach średnowiecza. Cały widz polega na tym, że u nas SKWK - mimo, że to środowisko dosyć radykalne, trzyma kibiców Wisły w jakich takich ryzach, i prędzej urwie gówniarzowi ręke a nie da rzucić następnego noża na murawę, a w Legii kibicowscy "decydenci" wręcz zachęcają to kolejnych i kolejnych akcji przeciwko swojemu klubowi. Kibice na Wiśle jak zobaczą delikwenta wyrywającego krzesełko to go szybko spacyfikują, a kibole na Legii tłuką tych co się ociągają z wyrywaniem krzesełek, jak "Zaśpiewajło" zarządza zadymę "Anty ITI!" Nic szczególnego nie mam do kibiców Legii, ale wasza "góra" starająca się zarządzać tym całym ruchem to tacy tragiczni debile i troglodyci, że się waszemu zarządowi klubu nie dziwie. |
Oldpara wiesz za co niektorzy dostali zakaz stadionowy? Za stanie nie na swoim miejscu, przypomnij sobie za co 741osob mieli/maja zakaz stadionowy. Kibicom Legii nigdy nie bede sie dziwil po tym co Walter zrobil z ich miloscia.
Element nie podejmuje z Toba polemiki bo piszesz o jednym, wspominasz o drugim, zupelnie z niczym nie zwiazanym. |
Cytat:
Gdyby ta "niewinna" część kibiców z zakazami odcięła się w odpowiednim momencie od dowodzącego nimi bydła, to wszystko pewnie byłoby inaczej. Nie da się babrać w gównie, i sie nie ubrudzić. Niestety. Jak podążasz dobrowonlnie za zdziczałą bandą hunów i się przyglądasz jak gwałcą i mordują, klaskając co jakiś czas, to się nie zdziw, że jak w końcu ktoś tą bandę hunów dopadnie, to twoja głowa też się potoczy. |
Cytat:
Stanowisko SKLW, jeśli kogoś to interesuje : ) Cytat:
|
Anglia jest coraz blizej :shock:
|
Ja tam wole takich kibiców, niż takie ****y jak siedzą w Anglii, ani dopingu ani nic. Jedyne to pogwiżdzą na swoich jak im sie gra nie podoba, a tak to siedza na dupach, żadnego dopingu. A do takiej sytuacji chcą doprowadzić na Legii.
|
Cytat:
|
Ogarnijcie się Ci wszyscy krytykujący kibiców Legii i zastanówcie się nad tym co pisał ToTylkoJa co by było gdyby u nas zaczęły się dziać przeróżne kosmiczne rzeczy jak w Warszawie ?
andalemono, tak zgadzam się ze to "jeszcze jeden" było przegięciem, ale władze Legii wielokrotnie ostro przeginały dając za przykład akcje przed derbami Warszawy i zgarnianie Bogu ducha winnych ludzi |
Cytat:
SKLW potępiło sobotnie zachowanie. No ludzie... Naprawde nie ma już innych metod? |
dobra koniec
Oldpara pisz moze o rzeczach o ktorych masz pojęcie, a nie tych dziejacych sie 300km od ciebie. tak więc, kto wygra Legia czy Wisła? |
Oldpara i For_Fun odpisałem na priv
|
Cytat:
...wiadomo że LEGIA :D |
Co do meczu, to mam takie wrażenie, że oba zespoły nie pokazały w tym sezonie wszystkiego co potrafią i mają trochę rezerwy. Legia zwykle jak wygrywa u siebie to przeciwnicy grają znacznie słabiej niż przeciętna ich forma, a Wisła wygrywa zasłużenie, ale ma momenty słabe. Jeśli obie drużyny się nie pogubią to może być ładny mecz. Jak dla mnie mimo różnicy w tabeli to w grze różnica jest najmniejsza od paru lat, myślę, że zadecyduje skuteczność. To jest bolączką i Legii i Wisły, która drużyna ją przełamie ta wygra, nawet jeśli po meczu będzie oceniona jako gorsza. Małecki, Chinyama w akcji i możemy spodziewać się ładnej strzelaniny w kierunku trybun w Sosnowcu, ale jeśli będą mieli swój dzień mogą ustrzelić hattricka. Moim zdaniem remis :)
|
Cytat:
|
Podaja ze Radolski polecial z Dysko-Polo
Ekstraklasa: trener zwolniony http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html Pisze ze sciagaja kogos z zagranicy... w sumie nie dziwie sie ,bo kto z polskich trenejro pakowal by sie w bagienko i panem Wojciechowskim???to musi byc ktos "nie w temacie" zeby nie wiedzial co sie dzieje/dzialo wczesniej w tym klubie :D |
Niemiec Werner Lorant były trener m.in. TSV1860 Monachium a ostatnio Dunajskiej Stredy negocjuje z Wojciechowskim prace w Poloni Warszawa.W Monachium Lorant pracował 9 lat, jednak nie sądze że Wojciechowski tak długo da mu popracowac.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html |
Taki ciekawy artkulik: http://www.sport.pl/pilka/1,70987,72...ni_kibice.html
|
Mazan jak zwykle bajki pisze. "Nawet wówczas na stadionie przy Kałuży zjawiało się po kilka tysięcy widzów. Trzeba było iść i tyle. Klub traktowało się jak coś wiecznego, obecność na stadionie była sprawą bezdyskusyjną." Co za .......enie, na ich wieczny klub w 3 lidze przed Comarchem przychodziło ich po kilkaset, w porywach trochę powyżej tysiąca.
|
Cytat:
Ja tam wlole Anglie( znaczy sie rodzaj kibicowania) i sukcesy w Europie takie jak maja Angielskie kluby. Niz gonienie po stadionie z raca i napierdalanie sie jak z Korona jak bylo w ostatnim meczu. To jest nie uniknione, czasy lat 90 ubieglego wieku a nawet poczatek tego stulecia sie juz nigdy nie wroca gdy sie szlo na mecz nie ogladac zawodnikow tylko napierda..ac przeciwnikow z sektora gosci w trakcie meczu jak i po. Jak chcemy dogonic Europe pilkarsko musimy zmienic i zachowanie na stadionach, bo spokuj na trybunach to wiecej ludzi kupi bilet i przyjdzie mecz ogladnac, wiecej ludzi na stadionach to wiecej kasy od sponsorow za reklamy i kolo sie zamyka. Ale jak wolisz taki stan rzeczy jaki jest to potem nie placz ze nas kelnerzy ogrywaja jak chca. |
Cytat:
|
saklak serio uważasz, że będziemy mieć takie sukcesy sportowe jak kluby angielskie (lub nawet połowę, ćwiartkę) gdy na polskich trybunach będzie 'wzór angielski'?
''Jak chcemy dogonic Europe pilkarsko musimy zmienic i zachowanie na stadionach, bo spokuj na trybunach to wiecej ludzi kupi bilet i przyjdzie mecz ogladnac, wiecej ludzi na stadionach to wiecej kasy od sponsorow za reklamy i kolo sie zamyka.''- Grecja, Turcja, Chorwacja- jakoś tam nie ma wzoru angielskiego a trybuny są pełne. Spójrz nawet na potęgi kibicowskie w Rosji. Te kluby które mają fanatycznych kibiców trzymają się dobrze. A i sukcesy sportowe również mają. Więc sorry, ale w zupełności nie zgadzam się z Twoim poglądem. Już nawet nie wspominam o takim kraju jak Włochy czy Francja(gdzie też sa coraz częściej protesty). |
aa tam .......isz głupoty popatrz choćby kluby Greckie ,Serbskie, Włoskie,Rosyjskie trochę mniej Francuskie tam dalej latają racami ,kartonikami ,zdarza się też że napierdalają się z przeciwnikiem(pomijając to że się nie napierdalaliśmy z koroną) a grają o niebo lepiej niż my
|
River Plate
http://www.youtube.com/watch?v=TunYx...eature=related Boca Juniors http://www.youtube.com/watch?v=1ScGH...eature=related itd kluby które występują w Copa Libertadores, odpowiedniku Ligi Mistrzów i które z powodzeniem mogą powalczyć z czołówką Angielską, Hiszpańską czy Włoską. teraz coś z europy, chociażby; PAO http://www.youtube.com/watch?v=u0rMe2Vyb9E Fenerbahce http://www.youtube.com/watch?v=8AInR7EZ-zo Olympiakos http://www.youtube.com/watch?v=JCawV45MZc4 Borussia Dortmund http://www.youtube.com/watch?v=95bIxeiqOr8 CZB http://www.youtube.com/watch?v=JSDjLBA7Rbw Z Hiszpanii, Francji, Rosji czy Włoch też by się coś znalazło, a ich kuby również z powodzeniem walczą o najwyzsze cele, tak więc teoria z dupy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl