Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

heoij 12.05.2011 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1090966)
protesty nic nie dadza.

Tak najlepiej nic nie robić i siedzieć cicho ........

Gdyby Polacy w swojej historii nie protestowali przeciw polityce władz to żyłbyś dzisiaj w drugiej Białorusi !

mr_kwolf 12.05.2011 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1090973)
A ilu sponsorow nie chce miec nic wspolnego z pilka kopana dzieki reputacji kibicow? Kto by sie chcial reklamowac na meczach przerywanych przez race lub kibicow kopiacych kobiety?
Jakos przeciwko temu nikt nigdy nie strajkował..

Konkrety czy wróżysz z fusów? Znasz chociaż jedną firmę, która z tego powodu nie weszła w sponsoring?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090977)

Gdyby Polacy w swojej historii nie protestowali przeciw polityce władz to żyłbyś dzisiaj w drugiej Białorusi !

A nie żyjemy? O_o?

Jery 12.05.2011 16:58

Tusk znalazł rozwiązanie - zakazać wyjazdów... Cytat za onet.pl

"Jak powiedział, istotna część konfliktów i agresji na stadionach wynika właśnie z tego, że na stadionach są grupy kibiców klubów walczących na murawie. Zdaniem Tuska, konwojowanie i zapewnianie bezpieczeństwa przyjezdnym kibicom kosztuje samą policję rocznie 20 mln zł."

Nie można na to pozwolić!! Kur wa szanujmy się. Brak dopingu to nie jest rozwiązanie, ale transparenty, przyśpiewki, oprawy antyRZĄDOWE + być może ogólnopolska demonstracja już tak. I mam w dupie to o tym sądzi nasz kochany Pan prezes!! STOP cenzurze!

piotrek06 12.05.2011 16:59

Ja proponuje zrobić taki doping jaak jest w Anglii czyli przez 30% meczu śpiewać o tym że matka któregoś z piłkarzy Ks-u jest ku..ą
Chcieli Anglii niech mają

mr_kwolf 12.05.2011 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1090985)
Ja proponuje zrobić taki doping jaak jest w Anglii czyli przez 30% meczu śpiewać o tym że matka któregoś z piłkarzy Ks-u jest ....#
Chcieli Anglii niech mają

No to zamkną nam stadion, faktycznie najlepsze rozwiązanie. Brawo.

A Tobie dadzą mandat za obraźliwy przyśpiewki jak kibicom Olimpii Grudziądz.

Wg mnie niektórzy mylą cel naszego protestu. Znaczy w kogo on ma uderzyć. On ma nie uderzać w Tuska, w Wisłe, w prezesów naszego klubu itd. On powinien trafić w zwykłych obywateli żeby zmienić stereotyp kibica-kibola. Wtedy będzie można walczyć z Tuskiem i jego POjebaną ekipą. Np. zorganizować mecz podczas którego siedzieliby kibice wielu klubów (w tym zwaśnionych) na jednym sektorze czy coś w ten deseń.

heoij 12.05.2011 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1090955)
A kogo bardziej zaboli to ze zamyka sie stadiony? Kilku bandytow czy niewinnych kibicow?
Jakos chyba trzeba wywrzec presje na kluabch za to ze sie obsraly przed rzadem? Jak inaczej Twoim zdaniem mamy z tym walczyc?
pilkarze pewnie sie nie ciesza ze graja w ciszy ale to zniosa. Przeciez im nie kazemy grac w lyzwach. Bez dopingu sie obejda. Nie mowcie ze doping ma wplyw na losy spotkania bo inaczej to nigdy nie przegralibysmy na sowim stadionie. Przeciez doping zawsze zajebisty jest.
My nie prowadizmy dopingu bo mamy jakis powod (walka z rzadem i klubem ktory sie na nas wypial), a Tusk zamyka stadiony bo robi pokazowke. I po ktorej stronie wolicie stawac? Dalej jestescie z Tuskiem?



Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1090971)
Powiedz mi, jak wczoraj zaszkodzono pilkarzom? Tak ze wygrali 1:0? Co Ty gadasz o jakies walce o MP, ze wlansie teraz trzeba pomagac? Mamy 4 mecze i wystarczy wygrac z nich 1 i mamy Mistrza w kieszeni. Cos Ty sobie ubzdural ze jak nie bedzie dopingu to sie swiat zawali, pilkarze przegraja i nie bedzie Mistrza. To nie jeste jeden, jedyny ostatni mecz ktory zdecyduje o losach tej ligi.
Ja to widze tak. nie bylo dopingu to byla prestizowa wygrana z Lechem. Moze wiec nigdy nie dopingujmy i zawsze bedziemy wygrywac? Ostatnio na Gorniku jak byl doping to cos slabo gra wygladala. A wiec moze metoda na wygrywanie jest w braku dopingu?!!!

Zgadzam się ze słowami Jaroo1, piłkarze jakoś wczoraj nie odczuli, że nie było dopingu z naszej strony ? Gdyby doping decydował czy piłkarze Wisły wygrywają to na własnym stadionie powinniśmy nie przegrać ?

Kociewiak 12.05.2011 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jery (Post 1090983)
Tusk znalazł rozwiązanie - zakazać wyjazdów... Cytat za onet.pl

"Jak powiedział, istotna część konfliktów i agresji na stadionach wynika właśnie z tego, że na stadionach są grupy kibiców klubów walczących na murawie. Zdaniem Tuska, konwojowanie i zapewnianie bezpieczeństwa przyjezdnym kibicom kosztuje samą policję rocznie 20 mln zł."

Nie można na to pozwolić!! Kur wa szanujmy się. Brak dopingu to nie jest rozwiązanie, ale transparenty, przyśpiewki, oprawy antyRZĄDOWE + być może ogólnopolska demonstracja już tak. I mam w dupie to o tym sądzi nasz kochany Pan prezes!! STOP cenzurze!

transparentu pewnie nie da rady wywiesic, a jeśli już to potem zamkną stadion. Później znowu transparent i znowu zamkniety stadion ;/ Masakra w tym kraju sie dzieje

Snow 12.05.2011 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1090973)
A ilu sponsorow nie chce miec nic wspolnego z pilka kopana dzieki reputacji kibicow? Kto by sie chcial reklamowac na meczach przerywanych przez race lub kibicow kopiacych kobiety?
Jakos przeciwko temu nikt nigdy nie strajkował..

To niech ich łapią, a nie urządzają pokazówki dla mediów!
A odbijając piłeczkę ilu sponsorów ilustrowało swój produkt, obrazkami z opraw, filmikami z dopingu, zajebistą atmosferą? Nieraz pokazywali nawet nielegalne race! Poza tym zakoszenie nam sponsora z koszulek przyniosło prawdopodobnie większa stratę finansową Wiśle niż potencjalna zadyma na każdym meczu z osobna.

Markus 12.05.2011 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1090971)
Powiedz mi, jak wczoraj zaszkodzono pilkarzom? Tak ze wygrali 1:0? Co Ty gadasz o jakies walce o MP, ze wlansie teraz trzeba pomagac? Mamy 4 mecze i wystarczy wygrac z nich 1 i mamy Mistrza w kieszeni. Cos Ty sobie ubzdural ze jak nie bedzie dopingu to sie swiat zawali, pilkarze przegraja i nie bedzie Mistrza. To nie jeste jeden, jedyny ostatni mecz ktory zdecyduje o losach tej ligi.
Ja to widze tak. nie bylo dopingu to byla prestizowa wygrana z Lechem. Moze wiec nigdy nie dopingujmy i zawsze bedziemy wygrywac? Ostatnio na Gorniku jak byl doping to cos slabo gra wygladala. A wiec moze metoda na wygrywanie jest w braku dopingu?!!!

Jest pewna granica śmieszności i absurdu, której nie warto przekraczać. Nagłe sugerowanie, obojętnie, czy ironiczne, czy nie, że brak dopingu nie tylko nie szkodzi drużynie, ale wręcz pomaga, jest przekroczeniem tej granicy. Ja nie zamierzam prowadzić tu niepoważnej dyskusji, dlatego nawet tego nonsensu mającego rzekomo coś uzasadniać szerzej nie skomentuje.

Bądźcie choć przez moment odrobinę poważni i odpowiedzialn, myśląc nie tylko o sobie, ale przede wszystkim o Wiśle. Brakiem dopingu nic nie wywalczycie i nie zmienicie, najwyżej możecie zaszkodzić Wiśle i pomóc Cracovii oraz reszcie goniących Wisłę rywali.

Nie na tym ma polegać kibicowska solidarność i troska o klub.

19sebawro06 12.05.2011 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090977)
Tak najlepiej nic nie robić i siedzieć cicho ........

Gdyby Polacy w swojej historii nie protestowali przeciw polityce władz to żyłbyś dzisiaj w drugiej Białorusi !


czytam te twoje posty i nie rozumiem czego ci tak zależy aby na derbach nie było dopingu. My już swój jeden mecz bez dopingu mieliśmy i na tym poprzestańmy. Wiem że protest ten był skierowany w zarząd klubu ale to nie ważne. Pokażmy że potrafimy dopingować swoją ukochaną drożynę w kulturalny sposób. Wiem że rząd jest jaki jest ale walczmy z nim w inny sposób. Pomyślcie jak będą czuli się piłkarze podczas najważniejszego meczu w sezonie. Mogą zapewnić sobie mistrzostwo. A po meczu co? Podejdą pod trybunę i będą dziękować za cisze? Nie sorry jak by przegrywali (oby nie) to gwizdy na pewno będzie słychać.

heoij 12.05.2011 17:07

Ok, niech będzie doping na derbach, ale jakie masz rozwiązanie walki z takim stanem rzeczy jaki jest teraz jak za oprawy, transparenty czy okrzyki będzie kara ? Jak z tym walczyć ?

mitmichael 12.05.2011 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090989)
Zgadzam się ze słowami Jaroo1, piłkarze jakoś wczoraj nie odczuli, że nie było dopingu z naszej strony ? Gdyby doping decydował czy piłkarze Wisły wygrywają to na własnym stadionie powinniśmy nie przegrać ?

Ale bez dopingu pilkarzom z tego powodu na pewno nie bylo miło. Nawet sami pilkarze Lecha powiedzieli, ze bez dopingu kibicow to nie jest to samo. Teraz wychodzi na to, ze bez oprawy nie ma co chodzic na stadiony.

fan01 12.05.2011 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090989)
Gdyby doping decydował czy piłkarze Wisły wygrywają to na własnym stadionie powinniśmy nie przegrać ?

No to po cholere w ogole dopingowac? Wynika, ze doping jest tylko dla zabawy, pilkarze maja w dupie czy sie spiewa czy nie ;) mozna w takim razie przeznaczyc 90 minut na agitacje polityczna, wielu sie ucieszy

Jery 12.05.2011 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kociewiak (Post 1090992)
transparentu pewnie nie da rady wywiesic, a jeśli już to potem zamkną stadion. Później znowu transparent i znowu zamkniety stadion ;/ Masakra w tym kraju sie dzieje

Ale k...a za co nam zamkną ten stadion?! Za mówienie prawdy w kraju w którym jest rzekomo demokracja?! Jak zamkną to przyjdziemy pod. Trzeba pojechać po bandzie na debrach, a na świętowanie mistrza i tak pójdziemy na rynek z pod stadionu ;). Myślę, że ultrasi znajdą sposób, żeby jakoś transparent przemycić na stadion... No bez przesady!! Nie można się bać tych bałwanów, bo zrobią co tylko będą chcieli... A co do antyrządowych transparentów to nie umiem sobie wyobrazić, że za taki można zamknąć stadion, to już jest kuźwa PRL. Nie możemy im dać innego pretekstu tz rac, awantury itp.

mr_kwolf 12.05.2011 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1090997)
No ale przecież w Anglii jest idealnie i nie ma żadnego problemu z kibicami:>:D
Może taka właśnie akcja otworzyła by co poniektórym oczy :evil:

Na jakim ty świecie żyjesz, pokażą w TVNie w Faktach że cały mecz hołota stadionowa klnęła więc trzeba zamknąć stadion żeby hamować rozsiew rozpusty co łykną "niedzielni kibice" i osoby nieinteresujące się futbolem.

Telus 12.05.2011 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090977)
Tak najlepiej nic nie robić i siedzieć cicho ........

Gdyby Polacy w swojej historii nie protestowali przeciw polityce władz to żyłbyś dzisiaj w drugiej Białorusi !

Proponuje Ci ochłonąć i w przeciwieństwie do Ciebie tutaj zgromadzeni umieją czytać więc nie musisz pogrubiać bzdur, które piszesz i nie napinaj się.

For_FuN_ 12.05.2011 17:11

Czyli zaczelo sie na calego...zobaczymy jakie beda efekty, bo jesli rzeczywiscie skasuje sie w ten sposob bandytow stadionowych, to bedzie mozna poniesc taki koszt. "Protesty" nic nie dadza, bo duza czesc spoleczenstwa jest za konkretnymi dzialaniami rzadu w tej sprawie. Ciekawe jakie zmiany w prawie sie szykuja, bo to tez moze wiele zmienic.

Makaveli90 12.05.2011 17:12

A może by tak po meczach ekstraklasy(z normalnym dopingiem) robić pochody pod ratusze itp. bo jak dalej pójdzie to wkońcu będzie trzeba wyjść na ulice

heoij 12.05.2011 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Telus (Post 1091010)
Proponuje Ci ochłonąć i w przeciwieństwie do Ciebie tutaj zgromadzeni umieją czytać więc nie musisz pogrubiać bzdur, które piszesz i nie napinaj się.

Ok, to może odpowiesz mi na pytanie jakie postawiłem powyżej:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1091004)
Ok, niech będzie doping na derbach, ale jakie masz rozwiązanie walki z takim stanem rzeczy jaki jest teraz jak za oprawy, transparenty czy okrzyki będzie kara ? Jak z tym walczyć ?


Kociewiak 12.05.2011 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jery (Post 1091008)
Ale k...a za co nam zamkną ten stadion?! Za mówienie prawdy w kraju w którym jest rzekomo demokracja?! Jak zamkną to przyjdziemy pod. Trzeba pojechać po bandzie na debrach, a na świętowanie mistrza i tak pójdziemy na rynek z pod stadionu ;). Myślę, że ultrasi znajdą sposób, żeby jakoś transparent przemycić na stadion... No bez przesady!! Nie można się bać tych bałwanów, bo zrobią co tylko będą chcieli... A co do antyrządowych transparentów to nie umiem sobie wyobrazić, że za taki można zamknąć stadion, to już jest kuźwa PRL. Nie możemy im dać innego pretekstu tz rac, awantury itp.

płemieł powiedział, żeby zamykać stadiony jak pojawią sie znowu transparenty przeciwko "niemu" rządowi. Białoruś pany Białoruś. A bedą sie do wszystkiego przpier...alać do czasu wyborów, później bedą to mieli w dupie bo posadki na 4 lata zapewnione

piotrek06 12.05.2011 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1091009)
Na jakim ty świecie żyjesz, pokażą w TVNie w Faktach że cały mecz hołota stadionowo klnęła więc trzeba zamknąć stadion żeby hamować rozsiew rozpusty co łyknął "niedzielni kibice" i osoby nieinteresujące się futbolem.

W moim pierwszym poście nie wyczułeś ironii.
Ja jednak sądzę że ludzi trzeba uświadamiać że wzorce które im sie podsuwa wcale nie są takie idealne:-P
a jak to robić to już zadanie dla osób decyzyjnych

19sebawro06 12.05.2011 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1090989)
Zgadzam się ze słowami Jaroo1, piłkarze jakoś wczoraj nie odczuli, że nie było dopingu z naszej strony ? Gdyby doping decydował czy piłkarze Wisły wygrywają to na własnym stadionie powinniśmy nie przegrać ?

Jeśli doping nie pomaga drużynie to po co chodzisz na mecze?? Po co zdzierasz gardło dla swojej drużyny?
Przecież to jest bez sensu jak drużynie nie pomożesz? Jak tak myślisz to usiądź przed telewizorem z piwkiem w ręku i na mecze nie chodź. Bo po co? Może zamiast Ciebie (nie pisze tego do Ciebie tylko ogółem) na stadion przyjdzie osoba która wie że w ten sposób pomaga drużynie.

Kociewiak 12.05.2011 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madziar (Post 1091002)
W takim razie w formie prostestu prononuje aby kazdy skopal przynajmniej jedna reporterke tudziez dla bardziej "odwaznych" reportera:P

no bo telewizja kłamie a przecież kłamać nie wolno ;) :P

John1906 12.05.2011 17:17

Ekstraklasa SA przyjęła decyzję zarządu PZPN i potwierdziła, że wszystkie mecze ekstraklasy do końca obecnego sezonu zostaną rozegrane bez udziału kibiców gości.
Wcześniej PZPN podjął taką samą decyzję w sprawie spotkań I i II ligi.

- Z pełnym zrozumieniem i akceptacją przyjmujemy tę decyzję, biorąc pod uwagę stanowisko Komendanta Głównego Policji przekazane we wniosku do PZPN - powiedział PAP rzecznik Ekstraklasy Adrian Skubis.


Jeszcze niech się ktoś odezwie, że ten protest nie jest słuszny...
Niech zamkną stadiony do Euro i kij im w oko.

Worcester 12.05.2011 17:20

W takiej sytuacji stowarzyszenia wszystkich klubów powinny wydać zalecenie, aby na stadiony NIE PRZYCHODZIĆ.
Zamiast tego przychodzić pod stadiony, a po meczach organizować pochody. Na mecz z Polonią nie powinniśmy kupować biletów.
Jeśli nie zostaną podjęte radykalne działania, przegramy.

JAR0 12.05.2011 17:22

Ja się może nie znam i nie jestem "kumaty". Ale moim zdaniem trzeba być nieźle naiwnym żeby wierzyć że takie protesty typu nie dopingujemy cokolwiek dadzą. Myślicie że Donek sie tym choć trochę przejmie że nie będziecie dopingować. Że będzie cisza, spokój na stadionie. Moim zdaniem efekt tego będzie całkiem inny, który utwierdzi rządzących że to co robią jest słuszne. Niech sobie kibice protestują, a my wreszcie mamy spokój na stadionach. Kumaci może powinni wymyślić inną formę protestu. Bo jak już kilka osób wspomniało taka forma dotyka piłkarzy i klub. Powinniście właśnie robić dalej swoje. Gramy o mistrza, w niedziele derby "święta wojna". Nie wyobrażam sobie tego meczu bez dopingu. Nie trafia do mnie argument że piłkarze poradzą sobie te kilka meczów bez wsparcia. Nie chce drugi raz być na takim meczu jak wczoraj. Podobała się Wam taka atmosfera. Tylko to dzieli kibiców swojej drużyny. Przykre to było strasznie.A jak kumate G chce tak protestować to może lepiej niech nikt nie przychodzi na ten mecz kto ma na ten sektor bilet. Efekt będzie taki sam, a wizualnie zrobi większe wrażenie pusta trybuna, niż pełna z siedzącymi cicho kibicami. Chociaż jedno i drugie nie zrobi na nikim z rządzących wrażenia.Im właśnie o to chodzi. Jeśli derby maja wyglądać jak mecz z Amicą to mogę komuś oddać swój bilet za free. A zamiast fety na rynku proponuje zrobić marsz milczenia.

heoij 12.05.2011 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Worcester (Post 1091025)
W takiej sytuacji stowarzyszenia wszystkich klubów powinny wydać zalecenie, aby na stadiony NIE PRZYCHODZIĆ.
Zamiast tego przychodzić pod stadiony, a po meczach organizować pochody. Na mecz z Polonią nie powinniśmy kupować biletów.
Jeśli nie zostaną podjęte radykalne działania, przegramy.

Po niektórych wpisach na tym forum widać, że już przegraliśmy bo nawet w trudnych chwilach (czasach) nie potrafimy się zjednoczyć i działać w jeden intencji !

WISŁAZWE 12.05.2011 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1090955)
A kogo bardziej zaboli to ze zamyka sie stadiony? Kilku bandytow czy niewinnych kibicow?
Jakos chyba trzeba wywrzec presje na kluabch za to ze sie obsraly przed rzadem? Jak inaczej Twoim zdaniem mamy z tym walczyc?
pilkarze pewnie sie nie ciesza ze graja w ciszy ale to zniosa. Przeciez im nie kazemy grac w lyzwach. Bez dopingu sie obejda. Nie mowcie ze doping ma wplyw na losy spotkania bo inaczej to nigdy nie przegralibysmy na sowim stadionie. Przeciez doping zawsze zajebisty jest.
My nie prowadizmy dopingu bo mamy jakis powod (walka z rzadem i klubem ktory sie na nas wypial), a Tusk zamyka stadiony bo robi pokazowke. I po ktorej stronie wolicie stawac? Dalej jestescie z Tuskiem?


Wiesz, kogo to zaboli zwykłych Kibiców, czy uważasz, że jeżeli nie będziemy śpiewać na najważniejszym meczu w sezonie to tym wywrzemy presję na zarządzie klubu bo jak twierdzisz obsrał się przed rządem - otóż pragnę Cię poinformować, że na 90%nie ma takiej możliwości o czym przekonałeś się wczoraj na meczu, zarząd ma w dupie, czy będzie oprawa czy jej nie będzie, dla nich liczy się to, że Kibice zakupując bilety zasilili kasę klubu, ba śmie twierdzić, że wczoraj i tak nie źle przyrobili, bo jeszcze nie widziałem takiego ruchu przy budkach z hot dogami, co chwila ktoś wychodził z G3 i wracał z bułką ( nie bronię nikomu kupować hot dogów żeby nie było) tylko zwracam uwagę, że Klubowi takie rozwiązanie było na rękę bo zamiast dopingować, ludzie z nudów czy z głodu poszli kupić osławione kiełbaski.
Jeżeli doping byłby normalny moim zdaniem połowa by nawet nie poszła.

Walczyć to można jak Kibice z Legii, w ramach protestu poszli na pochód, manifestując swoje niezadowolenie z zaistniałej sytuacji.
W klub uderzmy tylko wtedy, gdy nie kupimy biletów nie zasilimy kasy klubu wtedy uderzymy bezpośrednio w klub. A nie w sytuacji gdy kasa się zgadza bo to na nic nie zrobi wrażenia.

Rozumiem, że walcząc z rządem, psujemy na swoim stadionie atmosferę, przez brak dopingu, powtórzę jeszcze raz bo może nie doczytałeś, nie zauważyłeś, albo nie chciałeś zauważyć - Tusk ma dupie to czy będzie dopingować czy nie, robimy na złość Wiśle - piłkarzom!

Nie jest za Tuskiem, nie głosowałem na niego i nie będę głosował, popieram protest ale kiedy on nie godzi w zawodników naszego klubu, bo oni nie są nic winni, że Tusk zamyka stadiony a cierpią na tym najbardziej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1090971)
Powiedz mi, jak wczoraj zaszkodzono pilkarzom? Tak ze wygrali 1:0? Co Ty gadasz o jakies walce o MP, ze wlansie teraz trzeba pomagac? Mamy 4 mecze i wystarczy wygrac z nich 1 i mamy Mistrza w kieszeni. Cos Ty sobie ubzdural ze jak nie bedzie dopingu to sie swiat zawali, pilkarze przegraja i nie bedzie Mistrza. To nie jeste jeden, jedyny ostatni mecz ktory zdecyduje o losach tej ligi.
Ja to widze tak. nie bylo dopingu to byla prestizowa wygrana z Lechem. Moze wiec nigdy nie dopingujmy i zawsze bedziemy wygrywac? Ostatnio na Gorniku jak byl doping to cos slabo gra wygladala. A wiec moze metoda na wygrywanie jest w braku dopingu?!!!

.

Jak zaszkodzono piłkarzom - w prosty sposób, brakiem dopingu, za walkę którą zostawiali na boisku, za serce które wczoraj włożyli w wygranie tego meczu.
Piłkarze czują, że jesteśmy ich 12 zawodnikiem, lepiej się gra jak za Twoimi plecami, słyszysz doping, że nawet wtedy kiedy nie idzie, Kibice potrafią pociągnąć zespół do zwycięstwa, pamiętasz mecz z Zagłębiem Lubin, jak się męczyli, pamiętasz?
Naszym dopingiem sprawiliśmy, że bramka na 1-0 wpadał w 89 minucie wygraliśmy ten mecz.

Wczoraj miało być święto, miały być piękne chwilę, pomoc piłkarzom w odniesieniu zwycięstwa nad drużyną z którą nam nie szło ostatnio, smakuje Ci takie zwycięstwo? Smakuje Ci zwycięstwo bez dopingu ? Bo mi powiem szczerze jakoś nie za bardzo.

Ciekawe czy tak samo byś mówił o braku dopingu jak np. od wczorajszego meczu zależałoby nasze utrzymanie w lidze, też byłbyś za tym aby nie prowadzić dopingu?
Teraz to łatwo jest powiedzieć, że w 4 meczach 1 punkt i gitara, ciekawi tylko fakt jak sytuacja w tabeli byłaby z goła odmienna...

Łukasz1987 12.05.2011 17:23

Jak dla mnie idealną formą protestu byłoby zebranie się ludzi piłki, kibiców i wyjście na ulicę... Protest chociażby pod urzędem marszałkowskim albo w innym miejscu... Mogłaby to być akcja ogólnopolska w każdym z miast... Bo brak dopingu na meczach to zupełnie nie jest rozwiązanie! Jak wiele osób się tutaj wypowiadało brak dopingu godzi w piłkarzy a nie w Tuska!!! I jak przez cały mecz z Lechem mimo siedzenia na trybunie D zachowywałem się dokładnie jak kibice z G to uważam, że na derbach ma być doping na pełnej ***wie! Jak kibice z G nie chcą dopingować-spoko... Ale niech nie wyzywają ludzi z E, którzy zaczną doping...

Pamiętacie ostatnie derby?? Samobój Jopa=remis Wisły+ praktycznie mistrz dla Lecha+uratowanie Cracovii przed spadkiem... Teraz jest szansa na rewanż!!! Nasza wygrana daje Nam mistrza+droga do utrzymania Cracovii tylko się wydłuża...

dwdx1906 12.05.2011 17:24

Nie wiem czy było...
http://www.weszlo.com/news/6852

Chodzi mi o ten fragment:
"My w tej kolejce pojechaliśmy na inny mecz, konkretnie na Widzew i dowiedzieliśmy się, że w godzinach wieczornych policja przysłała do klubu pismo z żądaniem zidentyfikowania kibiców, którzy... przeklinali na stadionie. Serio. Ponieważ przeklinali prawie wszyscy, najciekawsze dopiero przed nami. Będą karać finansowo? Wlepiać zakazy? Czy może pójdą po rozum do głowy? W każdym razie wydaje nam się, że jeśli osoby przeklinające mają być ścigane przez policję, to warto zacząć od tego młodego polityka z Platformy Obywatelskiej. Nie dość, że klnie, to jeszcze w telewizji, w programie na żywo!"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl