![]() |
Ale koszulki sprzedawane kibicom będą "czyste", czyli bez loga t-mobile na kołnierzyku i rękawie.
|
Jasne.
Ale koszulki meczowe też można zdobyć. |
Czerwone sa fajne przy rozpietym kołnierzyku , natomiast białe wygladaja chu*owo ze wzgledu na czerwony kolnierzyk , ktory powinien być tez biały jak cała koszulka
|
Koszulki mi się podobają ale spodenki z tym czymś czerwonym to porażka. Oczywiście to rzecz gustu, ale mi się spodenki nie podobają.
|
a w obecjnej logo t-mobile niby zajebiscie wyglada?
Na KAŻDEJ koszulce, KAŻDEGO klubu to logo wygląda do dupy |
Cytat:
Tak, prosząc po meczu o koszulkę od zawodnika jak podejdzie pod sektor blisko. A tak tylko na wyjazdach jest jak piątki przybijają. Chyba że znasz inny sposób :> ? Może być priv, dzięki ;-) |
Ktoś tutaj już pisał, że własnych wzorów Adidas nie może wprowadzić ponieważ jest nieopłacalne, dlatego zawsze wybiera się wzór katalogowy. Nawet Real w tamtym sezonie nie miał specjalnego tylko na podstawie katalogowego.
Co do Białej Gwiazdy to może Fanatyk zrobi podobną akcję jak w poprzednim sezonie. http://d.polskatimes.pl/k/r/2/09/98/4e6e54d21528c_p.jpg Rozumiem, że ten biały prostokącik z tyłu to miejsce na wytłoczony herb? Lipnie wg mnie to wygląda, tak samo jak czerwony kołnierzyk przy białej koszulce. Jednak zobaczymy jak te stroje będą prezentować się w ,,akcji". |
Cytat:
|
A co mieli powiedzieć kibice Chelsea w zeszłym sezonie gdy nowe niebieskie stroje wyglądały jak koszulki dla kolaży też z adidasa.Wisła mimo wieloletniej współpracy z adidasem nie ma swego specjalnego wzoru tak jak Real,Liverpool,AC Milan. Aczkolwiek Real w tym sezonie gra w czerwonych strojach może przez pomyłkę na Reymonta trafił nie ten wzór strojów.Na pocieszenie teraz Wisła będzie prawie jak Manchester United za najlepszych czasów Beckhama i spółki .A tak przy okazji gdzie zdjęcia trzeciego stroju???
|
http://d.polskatimes.pl/k/r/2/09/98/4e6e54d21528c_p.jpg
tu wyglądają nieźle chcieliście oldschoolowe - to macie więc nie beczcie mi sie osobiście średnio podobają, wolę model z tego sezonu |
nikt nie mówi o strojach bramkarskich, maja takie jak od poczatku tego sezonu,
|
|
hmm.. pierwsze wrazenie..
na + jest to: -logo adidasa i herb wreszcie sa na jednym poziomie a nie jak teraz jedno wyzej a drugie nizej -kołnierzyk na - jest to: -ta "dedykacja" od adidasa.. to ma byc ten niewidoczny herb?? he..he.. -brak Białej Gwiazdy -cena (jak cos przyjdzie wiecej do glowy to dopisze) ogolnie..jest lepiej niz było,ale szału ni ma :) |
Mi się podobają nie ma miazgi ale są lepsze od tego co było.
|
No to jak na razie pół-Cantona
http://tsw.com.pl/upload/gallery/dRG2imTMUy.jpg Dla mnie pewniaki z kołnierzykiem do góry to Małecki i Bunoza. :D |
3 strój (niebieski) będzie z poprzedniego sezonu.
|
Cytat:
|
http://i.telegraph.co.uk/multimedia/...a_1506314c.jpg
kto tak u nas będzie stawiać kołnierzyk? Iliev? ;) |
czyli tak czerwony prawie jak stroje Manchesteru(przez kołnierzyk) za czasów Beckhama i Cantony aczkolwiek na ten sezon podobny ma Liverpool,Biały prawie jak koszulki Milanu za czasów Kaki tylko że tam był kołnierzyk czarno czerwony a Wisła ma czerwony od środka i biały z zewnątrz.Nie jest źle lepsze to niż niebieskie stroje Chelsea z sezonu 09/10(http://footballocks.net/index.php/23...0910-home-kit/)
|
Tak, tak.. nawiązuje do strojów Manchesteru. Tak jak każda koszulka polo...
Wcale nie do: http://tsw.com.pl/upload/images/reyman.jpg i do http://owatena.com.pl/pics/kluby_wisla_m2_big.jpg, tylko do jakiegoś Manchesteru i to jeszcze Nike'a... |
Cytat:
Nie takie jak miały inne zespoły w poprzednim sezonie... żadne to unikaty... i żadne robione specjalnie dla wisły |
calkiem ladne koszulki:)
|
Ta, teraz będzie masa zbiorowych samobójstw i pełno przerzutów bo im się koszulki nie podobają...zajebiści jestescie naprawde, a koszulki całkiem fajne i unikatowe bo Wiślackie.
|
Wpyte stroje. Pogratulować :)))
|
Niedawno wróciłem z prezentacji koszulek. Panowie, było ekstra!! Widać było że w klubie jest świetna atmosfera.
|
ciekawe kiedy była sesja zdjęciowa z nowymi koszulkami
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ulkami//52116/ - w tle zdjęcie składu |
Wlasnie z takiego olewactwa stadion wyglada jak wyglada, oddany jest do uzytku wiadomo z jakim opoznieniem, koszulki po 6 kolejkach nowego sezonu, a wzor zrobiony na odwal sie. Prowizorke trzeba tepic. To samo jest z drogami i ze wszystkim w tym kraju.
Zobaczcie sobie koszulki Adidasa dla Milanu na nowy sezon. Co to znaczy sie postarac i zaproponowac cos zgodnego z tradycja, a jednoczesnie oryginalnego. |
Cytat:
|
Nowa koszulka dla mnie slaba, compared with last one too few changes, even same sponsor, wait too much time for few changes. czekam na natepna koszulke.....
|
Dla mnie BOMBA : D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl