Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

PiotrG 12.09.2011 20:27

Ale koszulki sprzedawane kibicom będą "czyste", czyli bez loga t-mobile na kołnierzyku i rękawie.

szprotson 12.09.2011 20:29

Jasne.
Ale koszulki meczowe też można zdobyć.

AS82 12.09.2011 20:29

Czerwone sa fajne przy rozpietym kołnierzyku , natomiast białe wygladaja chu*owo ze wzgledu na czerwony kolnierzyk , ktory powinien być tez biały jak cała koszulka

Ogryzek 12.09.2011 20:29

Koszulki mi się podobają ale spodenki z tym czymś czerwonym to porażka. Oczywiście to rzecz gustu, ale mi się spodenki nie podobają.

wierny 12.09.2011 20:30

a w obecjnej logo t-mobile niby zajebiscie wyglada?
Na KAŻDEJ koszulce, KAŻDEGO klubu to logo wygląda do dupy

labtec 12.09.2011 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1163243)
Jasne.
Ale koszulki meczowe też można zdobyć.

meczową ( z nazwiskiem, cyfrą i logiem t-mobile ) można zdobyć ?
Tak, prosząc po meczu o koszulkę od zawodnika jak podejdzie pod sektor blisko.
A tak tylko na wyjazdach jest jak piątki przybijają.

Chyba że znasz inny sposób :> ?
Może być priv, dzięki ;-)

R33 12.09.2011 20:32

Ktoś tutaj już pisał, że własnych wzorów Adidas nie może wprowadzić ponieważ jest nieopłacalne, dlatego zawsze wybiera się wzór katalogowy. Nawet Real w tamtym sezonie nie miał specjalnego tylko na podstawie katalogowego.

Co do Białej Gwiazdy to może Fanatyk zrobi podobną akcję jak w poprzednim sezonie.

http://d.polskatimes.pl/k/r/2/09/98/4e6e54d21528c_p.jpg
Rozumiem, że ten biały prostokącik z tyłu to miejsce na wytłoczony herb? Lipnie wg mnie to wygląda, tak samo jak czerwony kołnierzyk przy białej koszulce. Jednak zobaczymy jak te stroje będą prezentować się w ,,akcji".

sayek89 12.09.2011 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1163245)
Czerwone sa fajne przy rozpietym kołnierzyku , natomiast białe wygladaja chu*owo ze wzgledu na czerwony kolnierzyk , ktory powinien być tez biały jak cała koszulka

Dla mnie właśnie czerwony kołnierzyk jest jak najbardziej na miejscu. Nadaje białej koszulce tego czegoś...

JOSE 841 12.09.2011 20:37

A co mieli powiedzieć kibice Chelsea w zeszłym sezonie gdy nowe niebieskie stroje wyglądały jak koszulki dla kolaży też z adidasa.Wisła mimo wieloletniej współpracy z adidasem nie ma swego specjalnego wzoru tak jak Real,Liverpool,AC Milan. Aczkolwiek Real w tym sezonie gra w czerwonych strojach może przez pomyłkę na Reymonta trafił nie ten wzór strojów.Na pocieszenie teraz Wisła będzie prawie jak Manchester United za najlepszych czasów Beckhama i spółki .A tak przy okazji gdzie zdjęcia trzeciego stroju???

JrQ- 12.09.2011 20:44

http://d.polskatimes.pl/k/r/2/09/98/4e6e54d21528c_p.jpg
tu wyglądają nieźle

chcieliście oldschoolowe - to macie
więc nie beczcie

mi sie osobiście średnio podobają, wolę model z tego sezonu

Nat_alia 12.09.2011 20:44

nikt nie mówi o strojach bramkarskich, maja takie jak od poczatku tego sezonu,

KoPer 12.09.2011 20:55



Prawie 70 fotek z prezentacji

http://tsw.com.pl/upload/gallery/GeW843njAa.jpg


rocco_1906 12.09.2011 20:56

hmm.. pierwsze wrazenie..

na + jest to:
-logo adidasa i herb wreszcie sa na jednym poziomie a nie jak teraz jedno wyzej a drugie nizej
-kołnierzyk

na - jest to:
-ta "dedykacja" od adidasa.. to ma byc ten niewidoczny herb?? he..he..
-brak Białej Gwiazdy
-cena
(jak cos przyjdzie wiecej do glowy to dopisze)

ogolnie..jest lepiej niz było,ale szału ni ma :)

KruQ 12.09.2011 20:59

Mi się podobają nie ma miazgi ale są lepsze od tego co było.

R33 12.09.2011 21:04

No to jak na razie pół-Cantona
http://tsw.com.pl/upload/gallery/dRG2imTMUy.jpg

Dla mnie pewniaki z kołnierzykiem do góry to Małecki i Bunoza. :D

czera84 12.09.2011 21:05

3 strój (niebieski) będzie z poprzedniego sezonu.

szprotson 12.09.2011 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 1163249)
Rozumiem, że ten biały prostokącik z tyłu to miejsce na wytłoczony herb? Lipnie wg mnie to wygląda, tak samo jak czerwony kołnierzyk przy białej koszulce. Jednak zobaczymy jak te stroje będą prezentować się w ,,akcji".

herb na plecach jest, ale czy napewno w tym prostokąciku pod kołnierzykiem ? Hmm...poczekajmy na więcej zdjęć.

Elendil 12.09.2011 21:10

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/...a_1506314c.jpg

kto tak u nas będzie stawiać kołnierzyk? Iliev? ;)

JOSE 841 12.09.2011 21:19

czyli tak czerwony prawie jak stroje Manchesteru(przez kołnierzyk) za czasów Beckhama i Cantony aczkolwiek na ten sezon podobny ma Liverpool,Biały prawie jak koszulki Milanu za czasów Kaki tylko że tam był kołnierzyk czarno czerwony a Wisła ma czerwony od środka i biały z zewnątrz.Nie jest źle lepsze to niż niebieskie stroje Chelsea z sezonu 09/10(http://footballocks.net/index.php/23...0910-home-kit/)

dj_ibutti 12.09.2011 21:36

Tak, tak.. nawiązuje do strojów Manchesteru. Tak jak każda koszulka polo...

Wcale nie do: http://tsw.com.pl/upload/images/reyman.jpg i do http://owatena.com.pl/pics/kluby_wisla_m2_big.jpg, tylko do jakiegoś Manchesteru i to jeszcze Nike'a...

granat 12.09.2011 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Miguelito (Post 1163135)
Mnie również nieszczególnie przypadł nowy model do gustu, wolę ten z ubiegłęgo sezonu. 2 i 3 kompletu jeszcze nie idziałem ale tez fajerwerków się nie spodziewam.



Nie takie jak miały inne zespoły w poprzednim sezonie... żadne to unikaty... i żadne robione specjalnie dla wisły

Mrsnh 12.09.2011 22:10

calkiem ladne koszulki:)

szark 12.09.2011 22:14

Ta, teraz będzie masa zbiorowych samobójstw i pełno przerzutów bo im się koszulki nie podobają...zajebiści jestescie naprawde, a koszulki całkiem fajne i unikatowe bo Wiślackie.

Byku 12.09.2011 22:29

Wpyte stroje. Pogratulować :)))

Mistel 12.09.2011 22:30

Niedawno wróciłem z prezentacji koszulek. Panowie, było ekstra!! Widać było że w klubie jest świetna atmosfera.

wislak1995 12.09.2011 22:31

ciekawe kiedy była sesja zdjęciowa z nowymi koszulkami
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ulkami//52116/ - w tle zdjęcie składu

nesta 12.09.2011 22:33

Wlasnie z takiego olewactwa stadion wyglada jak wyglada, oddany jest do uzytku wiadomo z jakim opoznieniem, koszulki po 6 kolejkach nowego sezonu, a wzor zrobiony na odwal sie. Prowizorke trzeba tepic. To samo jest z drogami i ze wszystkim w tym kraju.

Zobaczcie sobie koszulki Adidasa dla Milanu na nowy sezon. Co to znaczy sie postarac i zaproponowac cos zgodnego z tradycja, a jednoczesnie oryginalnego.

bonawentura 12.09.2011 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1163320)
Wlasnie z takiego olewactwa stadion wyglada jak wyglada, oddany jest do uzytku wiadomo z jakim opoznieniem, koszulki po 6 kolejkach nowego sezonu, a wzor zrobiony na odwal sie. Prowizorke trzeba tepic. To samo jest z drogami i ze wszystkim w tym kraju.

Zobaczcie sobie koszulki Adidasa dla Milanu na nowy sezon. Co to znaczy sie postarac i zaproponowac cos zgodnego z tradycja, a jednoczesnie oryginalnego.

Wpierw to trzeba być na poziomie Milanu, by myśleć o jakichś oryginalnych koszulkach. Te wcale nie są takie złe.

ChinoRios 12.09.2011 22:49

Nowa koszulka dla mnie slaba, compared with last one too few changes, even same sponsor, wait too much time for few changes. czekam na natepna koszulke.....

nicolas 12.09.2011 22:52

Dla mnie BOMBA : D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl