![]() |
myślicie że pan SKORŻA czyta ten wątek?
a może ktos wie o tym na 100% |
Cytat:
|
Cytat:
Skorża by się utrzymać musi do końca roku wszystko wygrywać - dla mnie przy obecnym stanie personalnym, przygotowania fizycznego to niemożliwe... |
Cytat:
Wiec to smieszny argument. |
Cytat:
|
Cytat:
argument żaden bo to inni piłkarze inny czas tylko skoro Jirsak jest totalnie beznadziejny i nie pasuje trenerowi to po co Go trzyma w odróżnieniu od Cantoro nie będzie robił problemów z odejściem czy tez wypożyczeniem szybciej tak odzyskamy czesc kasy dając mu pograć w innym klubie (Czechy?) niż trzymając go w Wiśle a Jirsak potrafi grac dobrze w piłke nie jest na poziomie Pawła Brożka w normalnej formie ale na pewno nie odstaje od reszty a w pewnych elementach jet lepszy |
Cytat:
|
Cytat:
Kto by mu oferował nowy kontrakt 3 lata temu jakby nikt go nie potrzebował? |
Cytat:
Baszczyński tez miał rożne okresy akurat jak teraz miał koniec kontraktu i był czas podpisywania nowego w Wiśle lub gdzie indziej prezentował sie znakomicie co nie znaczy że cały czas tak grał a u Cantoro wahania formy miał jeszcze większe a co mnie w Mauro denerwuje to jest to że on gra jakby łaskę komuś robił moim zdaniem ma/miał umiejętności i potencjał żeby grac znacznie lepiej |
Cytat:
Odniose sie do tego co piszesz , najlatwiej jest kytykowac gracza jak mu nie idzie. Prawda jest taka ze Mauro rozegral duzo wiecej sezonow na wysokim poziomie w naszym Klubie niz te ktore podales, problem pojawil sie gdy za Petrescu przestalo mu sie chciec... Teraz kazdy wynosi pod niebiosa Sobola ja pamietam jak duzo osob po nim jechalo gdzy zajmowalismy 8 miejsce w lidze a jemu kompletnie nie ukladal sie gra. Wiec apeluje o wiekszy szacunek dla osob ktore dla naszego klubu zostawily duzo serca i zdrowia. Bo niewatpliwie Mauro przez wiele sezonow takim pilkarzem byl. |
Cytat:
|
Cytat:
Jirsak na pewno na dzień dzisiejszy jest/zawsze bedzie za slaby aby samemu zmienić oblicze naszej gry ale w dobrze pookładanej "maszynce" może być dobrym pożytecznym elementem który w każdym meczu dogra kilkanaście dobrych piłek tzw. otwierających drogę do bramki ale na pewno nie weźmie piły nie bedzie mijał rywali jak Uche czy Kosowski kiedyś . PS co do Mauro miał bardzo dobre momenty , sporo dobrych ale ostatnie lata to jednak sporo słabsza gra jeżeli spadek formy to rozumiem , jeżeli odstawianie pańszczyzny bo kasa pewna to... nie wszystko da sie Petrescu wytłumaczyć |
Specjalnie dla tych, którzy mówią, że Jirsak nie wystawia napastnikom piłek "na setkę" będę do końca sezonu liczył ile takowych wystawi i jaki procent tego zakończy się bramką :)
|
Cytat:
pozatym Szymek walczyl, mimo ze sie przewracal, plakal to walczyl, odbieral pilki. co do pilki kombinacyjnej to zgodze sie. ze wtedy by Jirsak moze pasowal. ale Skorza nie stosuje gry kombinacyjnej. patrze an gre z Cracovia i widze 4 lige. Skorza nie ma posluchu wsrod zawodnikow, swiadczy o tym kompletny brak zaangazowania zawodnikow. a jesli nie ma posluchu nalezy go zwolnic(w grudniu), bowiecej juz z Wisla nie osiagnie jesli pilkarze maja go gdzies. przyklad: wola do zawodnikow chodzcie czy podejdzcie. a zawodnicy maja to w dupie. to Skorza karze wybijac pilki Jopowi i Marcelo na skrzydla, to skorza nie nauczyl tych zawodnikow pressingu, a to sie da wytrenowac znacznie krocej niz w 2,5 roku. doslownie zero, dno. gorzej byc nie moze. zrobmy to anwet jak ebdziemy miec pare pktow (3-4)nad Legia, bo w czerwcu ebdzie zle. |
Jeżeli po zdobyciu złota w ubiegłym sezonie było 1906, po meczach z Levadią jakieś 50, po porażkach z Lechem i z Legią jeszcze mniej, to ile jest teraz jest procent poparcia dla Skorży po takim meczu jak ten u siebie z Cracovią??
|
Koniec Skorży stał się faktem - osobiście nie sądziłem, że stanie się to tak szybko - inna rzecz że nie ma kim grać, umiejętności naszych kopaczy aż nie wypada komentować...
|
Mniej niż zero...
|
Niestety i ja wielki obronca Skorzy musze stwierdzic ze to jego koniec, przegral wszystko co wazne w tym roku a to co sie stalo dzisiaj to hanba! Trener na pewno dobry, sympatyczny ale tego juz za duzo i za bledy trzeba placic
|
Dziękujemy za dwa Tytuły Mistrzowskie. Pomijam fakt, że na początku sezonu przegrywamy z amatorami z Estonii. Przegrywamy z lechem, przegrywamy z legią, to przynajmniej drużyny z tak zwanej czołówki ligi. Ale przegrywamy nawet z z żydami... Takiej drużynie to nie przystoi.
|
Ponoć trener Miodrag Jesić jest wolny. Trzeba brać !!! Gość z Levskiego ciekawą drużynę zrobił + inne sukcesy.
|
Ludzie Skorża nie ma jaj , aby podać się do dymisji na konferencji.
|
To agonia zespołu prowadzonego przez Skorżę, szkoda że po raz kolejny napluli nam w twarz. Jeszcze 3 kolejki. Zakończyć rundę z jak najmniejszymi stratami do prowadzacych i pożegnać Skorżę. Mam nadzieję, że Boguś już tym razem nie wytrzyma.
|
Tej piłkarskiej jesieni 4 strzały prosto w serce.Tylko masochiści mogą dalej popierać Skorżę.Ani kondycji,ani taktyki,ani autorytetu trenerskiego.Powiem więcej...właścicielowi zabrakło tzw.timingu.Poprzednio parę razy za wcześnie zwalniał trenerów,a teraz o pół roku za późno.
|
Cytat:
|
Przegrywamy wszystko co ważne. Zarówno na krajowym podwórku jak i w Europie. Począwszy od Tallina po Londyn. W dupie mam takie tłumaczenie że w kraju nie ma lepszego kandydata na to stanowisko. W dupie mam wygrane nad Piastem i Polonią Bytomską. Co to za piłkarze którzy dreptają po boisku bez ambicji? Co to za trener który nie ma jaj. . .
SKORŻA R.I.P. Z podziękowaniem za dwa tytuły Mistrza Polski. |
Tylko prowadzenie w tabeli i historia (dwa mistrzostwa Polski, awans z dwumeczu z Beitarem) trzymają Skorżę na stołku.
Poza tym są klęski: Levadia, Legia, Cracovia. Plus z Lechem przykra porażka. Jeśli chodzi o obsadę ławki trenerskiej proponuję pójść w stronę wytyczoną przez Polonię Warszawa. |
Ogólnie to jestem przerażony głupotą co poniektórych użytkowników tego forum. Drużyna przegrywa najważniejsze mecze w sezonie, gra gorszą piłkę niż drużyny z samego dołu tabeli, jest padaka gołym okiem widziana a oni dalej wierzą w swojego kochanego Maciusia Skorże, i że to wina gwiazdeczek.
Ogolnie to je*nijcie sie mocno w głowy. Na szczęście złotousty Macius nie jest tak dobrym retorykiem jak Adolf Hitler, zdołał oczarować tylko część...... |
Cytat:
Skorża nie jest Salomonem... Piłkarzy mamy takich, że potrafią grać... tylko dobrego trenera nam trzeba który krzyknie i bedzie miał autorytet!! Dobry trener z zachodu to raz... dwa to to żeby dokupić kilku sensownych zawodników a w pierwszej kolejności z klubu sprzedać Diaza!! ktory od początku rundy kopie się po czole!! Panu Maciejowi Skorży dziekujemy za 2 mistrzostwa ale to tyle... bo za jego kadencji Wisła gra bardzo zachowawczo... nie maja stylu w ktorym grywali dawniej... graja 2 defensywnymi pomocnikami choć są Mistrzami Polski... to wszystko nie jest sposób na sukcesy!! No i chyba brak priorytetu u zawodników!! |
Mimo, że poparcia dla Skorża u mnie też nie ma żadnego, boję się jednej rzeczy - Cupiał wywali Skorżę, ten pójdzie do Lecha i oni wygrają ligę ...
|
"Czy Wisła powinna przedłużyć kontrakt z Maciejem Skorżą? Zdecydowanie tak - 61,81% "
A ja pytalem kiedy ktos z was widzial ostatnio dobrze grajaca Wisle (nie liczac meczu z Lubinem, ktory etdy dostawal od kazdego min 4 w plecy)... Nie podoba mi sie koncepcja Skorzy, nie podoba mi sie ta Wisla, stylu brak, rozegrania brak. No i dzisiaj zabraklo NAWET AMBICJI. Skorza stracil kontrole nad zespolem? Nie, to bylo towarzystwo wzajemnej adoracji. Sielankowo, cieplutko. Macius, Mariuszek, Wojtus... etc. Aporpos 'pewnego Rumuna' -w Unirei dostal wolna reke. Mikro klubik z Urziceni gra obecnie w LM jak rowny z rownym z Sevillami i Stuttgartami. My przegralismy z Cracovia i Levadia (wyklucza to zatem przypadkowosc kleski w sierpniu). Legia i Lech bija nas w czasach Skorzy REGULARNIE. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl