![]() |
Smuda na selekcjonera!!! Nie chce widzieć już w kadrze Bosackiego, Żewłakowa (brakuje mu szybkości), Krzynówka, M.Lewandowskiego (drwal), Sosina, Saganowskiego, a z młodszych zawodników Łobodzińskiego. Następny selekcjoner musi szybko wyselekcjonować grupę piłkarzy, którzy mogą reprezentować Polskę na EURO 2012.
Moim zdaniem powinni to być: Bramkarze: Boruc, Kuszczak, Fabiański, Szczęsny Obrońcy: Wasilewski, Golański, Rzeźniczak, Gancarczyk, Brożek, M.Kowalczyk, Głowacki, Kuś, Dudka, Jodłowiec, Glik, Sadlok Pomocnicy: Błaszczykowski, Peszko, Grośicki, Boguski, R.Grzelak, J. Gancarczyk, Małkowski, Rybus, Obraniak, Murawski, Bandrowski, Wilczek, Garguła, Majewski, Cetnarski, Salomon Napastnicy Smolarek, Jeleń, Brożek, Janczyk, Lewandowski, Małecki, Janota |
Jeśli trener z Polski to nie wyobrażam sobie Majewskiego jako selekcjonera innego niż tymczasowy awaryjny...
A po nim to jeśli już to albo wreszcie Smuda, albo Heniek. Jeśli z Polski. |
Zewlakow ma klopoty z szybkoscia? To dlaczego tego nie widac w spotkaniach ligi greckiej czy LM :D? Przy Arku Glowackim(ktorym Robert Lewandowski krecil, az milo), to jest tytanem szybkosci :).
Kuszczak w kadrze? Na jakiej podstawie III bramkarz(mam klopoty z zaakceptowaniem II) Man Utd ma byc powolany do kadry? Warto wspomniec, ze Kuszczak w calej swojej dotychczasowej karierze(a ma 27 lat) rozegral jedynie 1 pelny sezon w klubie. Rzezniczaka, Rybusa, Bandrowskiego(omg!) czy Gancarczyka nie wypada nawet komentowac. O przydatnosci do kadry w zadnym wypadku nie moze decydowac wiek, ale aktualna dyspozycja(gra i forma w klubie). |
Cytat:
P.S. Nie spiewamy czegos takiego. |
@For_FuN_
w ktorym meczu Lewandowski 'krecil Glowackim az milo" ? |
A co? to jest piosenka przechodnia, że co roku może ją sobie śpiewać kto chce? ;p
|
Cytat:
|
Cytat:
Edit: No to dobrze na szczescie myslalem ze najpierw bramki :] |
W tym wypadku, wczoraj mówili, że liczą się wpierw bramki. Więc w dupie nie jesteśmy. Gdyby tak było, to nawet matematycznych szans nie mielibyśmy, a przecież o takich jeszcze cały czas gadają.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie wiem o co chodzi w tym całym rozpaczaniu nad przegranym awansem. Uwazam ze skoro nadal jest szansa to powinno sie zrobic wszystko co mozna zeby tam pojechac. Ten układ z wygrana Słowacji ze Słowenią wcale nie jest tak malo prawdopodobny, zeby nie moc powiedziec ze mamy szanse. Przeciez jak Słowacja przegra ze Słowencami a pozniej z nami to jeszcze sie moze okazac, ze na mistrzostwa nie pojedzie.. wiec grać będa na serio. Ja bym brał teraz Franciszka Smude i ratowal te baraże - bo wiem ze dopoki pilka w grze itd.
Jasne ze to co nasi zaprezentowali nie nastraja optymistycznie, ale mozna chociaz sprobowac a nie plakac ze koniec szans. Slowacja wygrywa ze Słowenia, my z Czechami i potem gramy ze Słowakami mecz o baraze w momencie kiedy oni będą juz po imprezie z okazji awansu. Wiadomo - Słowenia moze w takim wypadku nastrzelac San Marino i 20 bramek i bedzie po sprawie, ale nie chcialbym tego, ze nagle potem obudzimy sie z reką w nocniku i powiemy ze byla szansa, ale ja stracilismy przez takie wlasnie narzekania... |
Witam,
Rozwiązanie z tymczasowym zatrudnieniem na dwa mecze "doktora" Stefana Majewskiego jest wielkim błędem. To juz lepiej by było zostawić na te dwa mecze jako p.o. selekcjonera reprezentacji Polski Rafała Ulatowskiego. Niech chłopak dokończy te eliminacje. Potem zatrudnić nowego trenera mającego czystą kartę. Widać ,że leśne dziady z mędrcem Lato na czele już wykluczyły poszukiwania selekcjonera za granicą. Jak to powiedział Zbygnew Koźmiński "po Beenhakkerze z 500 lat nie zatrudnimy trenera z zagranicy". Po zawężeniu pola do rodzimych trenerów to najlepszym kadydatem byłby albo Kasperczak albo Lenczyk. Kasperczak mógłby swobodnie gadać z Obraniakiem. Tego typu zrozumienie na pewno Ludovicowi by pomogło. Smuda czy inne wynalazki zdecydowanie nie. Ale znając życie to jak to na Miodowej bywa Grzechu między jedną libacją a drugą już namaścił na selekcjonera doktora Majewskiego. Przy okazji nasunęła mi się tak myśl. Jeżeli byśmy jakimś fuksem awansowali na te mistrzostwa świata w RPA to byłaby chyba trzecia pod rząd impreza na której komentatorzy z wielu państw zadawali by sobie pytanie jak swego czasu Alan Shearer "Na Boga jak reprezentacja grająca tak prymitywny football mogła awansować na jakiekolwiek mistrzostwa?" |
http://www.dziennik.pl/sport/pilkano...sie_z_Leo.html
- Jakby ktoś przegapił MONOLOG SZPAKA ;) Mam dziwne wrażenie, że Majewski "tymczasowy" stanie się po dwóch wygranych meczach (bo nagle piłkarze sobie przypomną jak się gra) Majewski "selekcjoner"... Mam dziwne wrażenie, że nasi piłkarze grali na "zwolnienie trenera".... Mam dziwne wrażenie, że naszym się nie chciało grać w RPA. Bo gorąco, bo niebezpiecznie, bo daleko itp... Przypominam o cyrku z powołaniami na sparing z RPA... |
dj_ibutti, rzeczywiscie masz bardzo dziwne wrażenie. Nigdy w życiu nie uwierzę w takie teorie.
|
Cytat:
:D |
Cytat:
Za 20 lat, to tylko po koszulkach będzie można rozpoznać którzy "nasi"... |
Cytat:
Boruc- on akurat mógł spartolić sytuację bez dodatkowej motywacji, ale prawda taka, że u większości trenerów i tak będzie numero uno. Żewłakow- jeden z niewielu rozsądnych gości w reprezentacji, umie sklecić zdania wielokrotnie złożone. To, że głośno nie krytykuje trenera, nie oznacza, że się z nim zgadza. Podobnie jak Boruc miejsce w kadrze będzie dalej miał, no chyba, że ktoś zdecydowanie postawi na młodych( ale takie rzeczy nie w Polsce, nie w kraju, wktórym Jacek Bąk dalej dostawałby powołania). Bosacki- powołany dlatego, że Leo nie lubi się z Głowackim i dlatego, że nie mamy żadnych innych rozsądnych opcji. W lidze mamy, co najmniej kilku lepszych stoperów, ale prawie wszyscy z "niewłaściwymi" paszportami. Raczej zagrał na miarę swoich możliwości. Dudka- jaki Dudka jest, każdy widzi, dość powiedzieć, że na forum płaczą za Paulistą i Dudu, ale nie za Dudką. Najśmieszniejsze jest to, że pomimo swojej słabości Dudka mógł też działać w "konspiracji", pasowałoby do jego fochów upadków w polu karnym i zagrań ręką. Gancarczyk- niezgrany z kadrą, nie w temacie, ale pod naciskiem grupy mógł w tym uczestniczyć. Błaszczykowski- na euro miał na pieńku z Benhałerem. Jego bardzo, bardzo słaba postawa to na pewno mocny argument za teorią spisku. Lewandowski- też za Benhałerem nie przepada, na początku pracy Holender ściągnął go jeszcze przed przerwą. Raczej nie inicjator, ale po propozycji kolegów z pewnością przypomniał sobie tamten moment. Roger- dziecko Benhałera, mogli go nie wtajemniczyć. Fakt jest taki, że Roger na tą chwilę gra fatalnie. Krzynówek- u niego to też raczej nieumiejętność i wiek. To nie przypadek, że jeśli gra w bundeslidze to zbiera fatalne noty, z akcentem na "jeśli". Raczej nie ma dla niego miejsca w kadrze, także zmiana selekcjonera nie jest mu na rękę. Obraniak- raczej nie wie o co chodzi, jest kompletnie niezgrany z drużyną i tyle. Brożek- oj Paweł miłośnikiem Leo raczej nie jest. Motyw z Zahorskim, to tak jakby Cię na podwórku celowo wybierali w ostatniej kolejności. Łobo- on akurat zagrał na miarę swoich możliwości. Smolarek- j.w. Lewandowski- młody jest, powołania i tak będzie dostawał. Lepiej zadrzeć z trenerem, którego chce zwolnić pół Polski, niż ze starszyzną reprezentacji. Jak widać najlepsi zagrali poniżej możliwości i mieli powody by grać przeciwko trenerowi. Ale z drugiej strony w drużynie było dwóch nowicjuszy, jeden człowiek z konieczności i kilku zwykłych cieniasów. |
Cytat:
mówili że Obraniak ma być zbawienien kadry...i co? jest? to samo Roger(choć dobrze grał moim zdaniem) ? jakoś bez nich awansowalismy na M Ś06, ME 08... nie mówię że brak awansu to ich wina, absolutnie...po prostu nie robią tej różnicy ktorą to niby mieli robić. I tyle. Z nimi, jak i bez nich, byloby to samo. to ja już wole jakiegoś Kowalskiego zamiast przyszywanych Polaków. |
Cytat:
Lato ma cel-utrzymać się jak najdłużej przy żłobie i nachapać się jak najwięcej. Więc z tego pkt widzenia - przyznacie - idzie mu jak dotąd zgodnie z planem. A że z piłą coraz gorzej, że liczba zatrzymanych we Wrocku, że wszyscy plują na niego bo widzą ogrom syfu i brak działań zaradczych, że warcholstwo i wieśniactwo w pzpn rośnie w siłę to oczywiscie ch.. Mam zresztą naiwną nadzieję, że i Lato tam (do Wrocka) trafi któregoś dnia bo mu się należy - za pobyt w Amice w okresie m.in. finału PP - Amica-Konin i za sprzedaż praw na 10 lat bez żadnego przetargu. Szprotson - sparingi możemy grać z każdym, nikt nam nie broni Brazylii czy Hiszpanii jak im zapłacimy (Estonia mogła miesiąc temu to i my możemy). Tylko co z tego - tacy goście przyjadą - pójdą na *****i i disco, nastepnego dnia przetruchtają z nami połówkę, będzie tylko 0-1 (vide np. wspomniany mecz Est-Bra), podniecimy się jak zwykle "dzielną " postawą naszych, a to tak naprawdę nie bedzie w żaden sposób miarodajne. Chu.nia... potrzeba bomby zrzuconej na pzpn, mądrych, rzutkich gości z wizją chcących działać dla dobra piłki, a nie żeby się nażreć w korycie. |
http://sport.interia.pl/raport/elms2...jewski,1366415
Stefan raczej pewny... Boże chroń!!!! Szczególnie ten argument: " Bo jego reprezentacja wygrała z Walią" :) |
Cytat:
|
Cytat:
Wiedza ze majewski im nie podskoczy a i zwdziecznosci wejdzie w dupe bez wazeliny i ze zrobi wszystko co mu powiedza. Leon byl nie wygodny bo robil co chcial. Smuda, Kasperczak tez sobie nie pozwola na jakies sugestje ze strony beton, wiec pozostaje tylko doktor. |
o kur*a...
ten szmatławiec już nie może niżej upaść... Nie lubie Leło, ale to jest przesada. |
Kasper ma doświadczenie w prowadzeniu Reprezentacji (Mali,Tunezja,Senegal,Wybrzeże Kości Słoniowej,Maroko) i na mundial kilka razy awansował.Jeśli nie wybiorą Smudy to uważam że Heniek jest najpowazniejszym kandydatem ale znajac kolesiostwo w pzpn to i tak Majewski zostanie do 2012 roku
|
Cytat:
Cytat:
Z ewentualnego zatrudnienia Stefana Majewskiego na selekcjonera kadry byłby jeden plus. Zero złudzeń. Na najbliższe 3 lata każdy rozsądny człowiek dałby sobie spokój z kadrą i miałby zerowe co do niej oczekiwania. Bo Doktor na stołku selekcjonera to 99% gwarancja wtopy. |
Polski Zwiazek Glupich Krokow
Cytat:
Majewski to pasjonat. Ja mam taka teorie: W klubach go pilkarze po prostu zlewali, w reprezentacji juz nie wypada. Doktor bedzie ich mial na gora 10dniowych zgrupowaniach, w Dresovii czy Lechu Poznan mial ich w trybie"Big Brother" A nawet jesli mu sie nie uda, to przynajmniej duzo zabawy bedzie. Wole Majewskiego niz Engela. |
Cytat:
Jakby nie patrzeć to własnie wąsaty przerwał wieloletnia tradycje, ze polscy piłkarze wielką imprezę oglądali tylko w telewizji. Owszem, zapowiedzi były szumne, niemniej jednak trzeba przyznać, że rozpatrując lata 2002, 2006. 2008 to właśnie w Korei blamaż był najmniejszy... Jakby nie patrzeć, to właśnie wąsaty był najblizej wprowadzenia Wisły do LM (własciwie zabrał nam ją sędzia). Co by nie mówić, to chyba zmysł trenerski ma... Biorąc pod uwagę, że (patrząc realnie) szanse na to, że kadrę do Euro przygotuje fachowiec z prawdziwego zdarzenia są niemal zerowe, Engel wydaje sie byc z polskich trenerów wyjściem nienajgorszym. |
Wczoraj tak słuchałem wypowiedzi Kręciny na TVN24 i doszedłem do wniosku ,że kluczowym kryterium w doborze nowego trenera będzie możność ustawienia jego osoby przez komuchów esbeckich z PZPN do funkcjonowania i akceptowania roli tej bandycko-złodziejskiej organizacji. Co ciekawe największy zarzut jaki PZPN stawia Leonowi to nie chu.jnia na boisku i ogólna tragedia w selekcji ale to ,że się nieidentyfikował z władzami związku i samym związkiem. No ja pie.rdole ....
|
Cytat:
W ogóle dyskusja nad takim trenerami w żadnym innym kraju nie była by możliwa a u nas to są prawie jedyne możliwości bo Grzegorz z Antkiem reformują reprezentacje... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl