![]() |
Rocco w dodatku Slavia jest jak Wisła drużyną która na wyjazdach gra gorzej niż u siebie :) trudny mecz zaanalizowałeś,z moich sympatii skłaniam się ku 2 na Slavię :D
edit.a rugby mi siada:D tak popatrzyłem na weekendowe mecze i takie coś się nasuwa: http://www.efortuna.pl/tiket/ekupon-nahled.php co Wy na to? |
no trudny:) dlatego chcialem go w miare mozliwosc rozlozyc na czynniki pierwsze.zobaczymy wieczorem jak sluszne wnioski wyciaglem:) postawilem to za pare zlotych.
LuKaS na tym linku co dałeś to nic tam nie ma.przynajmniej ja nie widze ;p drugi mecz na ktory mozna zwrocic uwage to Portsmouth-Sunderland.po krotce: portsmouth juz sie utrzymał.sunderland musi walczyć.i tu wazna uwaga:17.hull city gra w ostatniej kolejce u siebie z ManU ktore na 4dni przed finałem LM na 1.000.000% wystawi mocno rezerwowy skład i punkty zostana w hull.wiatru w zagle nabrał takze newcastle i tez powalczy o utrzymanie do 90minuty.tak wiec jak swieci chcac sie utrzymac to dzis koniecznie musza zdobyc punkty z o nic nie grajacy portsmouth. typ x2 lub 2 edit:noo;] meczyki na pierwszy rzut oka wydaja sie dobre. jedynie bym nie grał Le Mans-trudny mecz. a odnosnie Cottbus.fakt,leverkusen o nic nie walczy ale czy jak cottbus wygra i zrowna sie punktami z Gladbach to pozostanie w lidze czy juz spadli>?? bo jesli przy rownej liczbie punktow wyprzedza Borussie to mozna zaryzykowac 1 |
a no to widocznie wina ip :)
to podam Ci normalnie mecze: Wolfsburg-Werder 1 Lechia-Wisła 2 Nancy-OM 2 Lyon-Cean 1 Bordeaux-Monaco 1 a drugi: Hull-MU 1 kurs 2,8:) Karsluhe-Hertha 2 Le Mans-Grenoble 1 Cottbus-Leverkusen 1 Rocco zawsze można dać Liverpool-Tottenham 1 lub poczekać na Rangersów i Celtic:) |
Conc.Basel-St.Gallen 1x :-/
|
za 49,86zł do wygrania 88,92zł <36,09zł na czysto> :D
Wisła-łKS 1 1,45 Zivkov-Slavia X2 1,23 |
obstawia ktoś na puchar UEFA ? ; )) Ja daje 20 zł na szachtar. : )
|
jak dla mnie final pucharu uefa tak jak final ligi mistrzow to jeden wielki TOTOLOTEK
|
też stawiam na Szachtar bo w Werderze paru ważnych zawodników pauzuje za kartki
|
Cytat:
|
Cytat:
mam nadzieję że ktoś skorzystał:-) |
co proponujecie na jutro?
|
panowie i panie na weekend
Lechia-Wisła 2 1,63 Lyon-Caen 1 1,35 Worlsburg-Werder 1 1,55 2z3 za 388zł do wygrania 882zł Narazie tego nie postawiłem bo czekam na opinie i inne propozycje jeśli uważacie za pewniejsze, z góry dzięki,pozdro |
jak zwykle u mnie jeden meczyk do tyłu http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...45c0a5384eca88 i http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...7496955e15fcea i http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...45c0a5384eca88 i http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...0761d2a9892ef8
szkoda ze tylko jedna wygrana ale zawsze cos :) http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...092cefb4bd9d49 |
Ja osobiście w ten weekend widze wiele ciekawych spotkan. Narazie wychaczylem to:
Arsenal - Stoke 1 (1,30) Le Havre - Lille 2 (1,55) Le Mans - Grenoble 1 (1,60) Nicea - Touluse 2 (2,35) Rennes - Lorient 1 (1,55) Ol. Lyon - Caen 1 (1,35) Arminia - H96 1 (1,60) B. Mgladbach - BVB 2 (1,90) Eintracht - Hamburg 2 (1,60) Schalke - Hoffenheim 1 (1,90) Wolfsburg - Werder 1 (1,60) KSC - Herta 2 (1,60) Kursy wg. bet-at-home Jeszcze przegladne pozostale ligi i zobacze czy tam cos ciekawego... |
Cytat:
to jest pojedynek lidera ligi Chinskiej z liderem ligi Japonskiej tak?? powiedz mi bo sie na tym rynku nie znam a chcialbym grac jakie sa przeslanki do grania na japonczykow a nie chinczykow??:) kursy interesujace |
nooo,kamikaze,bardzo fajna analiza:) puszcze sobie 2 za jakies drobne:)
a tak przy okazji dobrze by było jak byś analizował częściej te azjatyckie ligi.wszyscy chetnie na tym skorzystamy. btw:do boju Sunderland!!! :D |
Cytat:
|
na dzis takie coś za grosze bo sie nie znam:
Kashima x2 Suwon 1 Central COast 1 i kuponik 2z3 blokowy by sts: blok A: Hull-Man Utd 1 3,10 blok B: P.Bytom-Jagiellonia 1 2,00 D.Zagrzeb-NK Zagrzeb 1 1,3 blok C: Dundee Utd-Rangers 1x 2,23 Celtic-Hearts 1 1,22 pewniaczki: Lechia-Wisła 2 1,6 Larissa-PAO x2 1,07 Ruch-Lech x2 1,22 kupon za 12zł maxymalna wygrana:177,20 |
Ruch czy Lech ?:)
|
Werder czy Szachtar?
|
Cytat:
|
Postawiłem 10tke na Lech + Szachtar
|
Wexford-Boh.Dublin 1x...w końcu się muszę przełamać :-)
1:2 :-/ |
Dzisiaj 20 poszło na Szachtar ; )
|
witam wszystkich dawno mnie tu nie było ponieważ zbliża się święto 23.05.2009. godz 17.00 T29
kilka propozycji - Benetton Treviso - La Fortezza Bologna Benetton Treviso - 2.5 kurs 1.70 -Kalise Gran Canaria - Unicaja Malaga Unicaja Malaga kurs 1.75 -Iurbentia Bilbao Basket - Tau Ceramica Iurbentia Bilbao Basket +7.5 kurs 1.70 oraz kilka z MLB NYY over 9.5 Indians under 8.5 Red Sox oraz LAA +1.5 pozdrawiam ŚLĄSK-WISEŁKA-LECHIA |
Szachtar-Werder oba zespoły strzelą bramkę TAK
Lazio-Reggina 2 Chorwac."20"-Slowacja"20" mecz towarzyski x2 AEK-PAOK x2 |
Cytat:
pozdro i samych zw z bukami do zobaczenia w Gdańsku BSNT ŚLĄSK-WISEŁKA-LECHIA |
Cytat:
Ale na dzis zagrałem: Young Boys - Sion (neutr.) 1 1.55 Malmoe FF - Orebro 1 1.83 Halmstad - Gefle 1 1.70 Kurs ogólny: 4.82 Stawka: 10.00 Zakładana Wygrana: 43.40 |
Panowie który buk lepszy http://betway.com/ czy https://www.gamebookers.com/ :-)
Aha i jeszcze ile wynosi minimalna i maksymalna wpłata/wypłata w tych bukach |
Cytat:
tu mozesz poczytac o betway: http://www.forum.bukmacherskie.com/f...play.php?f=143 a tu o gb: http://www.forum.bukmacherskie.com/f...splay.php?f=48 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl