Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

LuKaS TSW 18.05.2009 10:45

Rocco w dodatku Slavia jest jak Wisła drużyną która na wyjazdach gra gorzej niż u siebie :) trudny mecz zaanalizowałeś,z moich sympatii skłaniam się ku 2 na Slavię :D

edit.a rugby mi siada:D

tak popatrzyłem na weekendowe mecze i takie coś się nasuwa:
http://www.efortuna.pl/tiket/ekupon-nahled.php

co Wy na to?

rocco_1906 18.05.2009 11:14

no trudny:) dlatego chcialem go w miare mozliwosc rozlozyc na czynniki pierwsze.zobaczymy wieczorem jak sluszne wnioski wyciaglem:) postawilem to za pare zlotych.

LuKaS na tym linku co dałeś to nic tam nie ma.przynajmniej ja nie widze ;p

drugi mecz na ktory mozna zwrocic uwage to Portsmouth-Sunderland.po krotce:
portsmouth juz sie utrzymał.sunderland musi walczyć.i tu wazna uwaga:17.hull city gra w ostatniej kolejce u siebie z ManU ktore na 4dni przed finałem LM na 1.000.000% wystawi mocno rezerwowy skład i punkty zostana w hull.wiatru w zagle nabrał takze newcastle i tez powalczy o utrzymanie do 90minuty.tak wiec jak swieci chcac sie utrzymac to dzis koniecznie musza zdobyc punkty z o nic nie grajacy portsmouth.
typ x2 lub 2



edit:noo;] meczyki na pierwszy rzut oka wydaja sie dobre.
jedynie bym nie grał Le Mans-trudny mecz.
a odnosnie Cottbus.fakt,leverkusen o nic nie walczy ale czy jak cottbus wygra i zrowna sie punktami z Gladbach to pozostanie w lidze czy juz spadli>?? bo jesli przy rownej liczbie punktow wyprzedza Borussie to mozna zaryzykowac 1

LuKaS TSW 18.05.2009 11:20

a no to widocznie wina ip :)
to podam Ci normalnie mecze:
Wolfsburg-Werder 1
Lechia-Wisła 2
Nancy-OM 2
Lyon-Cean 1
Bordeaux-Monaco 1
a drugi:
Hull-MU 1 kurs 2,8:)
Karsluhe-Hertha 2
Le Mans-Grenoble 1
Cottbus-Leverkusen 1

Rocco zawsze można dać Liverpool-Tottenham 1 lub poczekać na Rangersów i Celtic:)

JAN ZEMBRZYCKI 18.05.2009 13:31

Conc.Basel-St.Gallen 1x :-/

jaro1985r 18.05.2009 16:27

za 49,86zł do wygrania 88,92zł <36,09zł na czysto> :D
Wisła-łKS 1 1,45
Zivkov-Slavia X2 1,23

Coal 18.05.2009 16:42

obstawia ktoś na puchar UEFA ? ; )) Ja daje 20 zł na szachtar. : )

jaro1985r 18.05.2009 16:54

jak dla mnie final pucharu uefa tak jak final ligi mistrzow to jeden wielki TOTOLOTEK

matheo91 18.05.2009 17:33

też stawiam na Szachtar bo w Werderze paru ważnych zawodników pauzuje za kartki

jaro1985r 18.05.2009 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 730142)
za 49,86zł do wygrania 88,92zł <36,09zł na czysto> :D
Wisła-łKS 1 1,45
Zivkov-Slavia X2 1,23

weszło pięknie

rocco_1906 18.05.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 729978)
Spotkanie: Viktoria Zizkov - Slavia Praga
Typ: Slavia Praga
Kurs: 2,05
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Kończy sie 28.kolejka czeskiej Gambrinus Ligi.Do rozegrania zostało już tylko jedno spotkanie.Dziś
o godzinie 17:15 zmierzą się ze sobą FK Viktoria Zizkov i Slavia Praga.Spotkanie to spokojnie może nosić
miano MAŁYCH DERBÓW PRAGI,gdyż Zizkov jest to jedna z dzielnic tego pięknego miasta(miałem przyjemność
tam być swego czasu i hotel miałem właśnie na Zizkovie:D ).Ale do rzeczy,najpierw tabela:

1.Slavia Praga 27meczy 55pkt
2.Sparta Praga 28 50
3.Slovan Lib. 28 48
............................................
14.Pribram 28 28
15.Zlin 28 26
............................................
16.Zizkov 27 22


Jak więc widać robotniczego klubu juz nic nie jest w stanie uratować.Nawet komplet zwycięstw(nierealne)
w 3 ostatnich kolejkach nie daje wielkich nadziei.
Slavia natomiast zdobywając komplet punktów zdobywa kolejne mistrzostwo Czech.
Można tutaj,polskim zwyczajem,snuć teorie spiskowe w stylu:Slavia odpuszcza mecz dając sąsiadce nadzieje
na utrzymanie a sama zdobędzie tytuł na własnym stadionie.Ja w takie coś nie wierze.Slavia jest zbyt dobra
i bedzie wolala przystapic do nastepnego meczu na spokojnie w glorii mistrza Czech.

W meczach na własnym stadionie(malutki,nie spełniałby roznych wymogow extraklasy) Viktoria w 13 meczach
ma nastepujacy bilans:4zwyciestwa,4remisy i 5porazek.Jest to najgorszy bilans w lidze,więc stadionu na
Zizkovie twierdza nazwać nie mozna.

Slavia Praga na wyjazdach:4zwyciestwa,5remisów i 4porażki.bilans przecietny,aczkolwiek w Gambrinus lidze
daje 4miejsce w klasyfikacji wyjazdow.Zakładając zwyciestwo,Slavia w tej klasyfikacji wskoczy na drugie
miejsce.

Bilans Viktorii w 6 ostatnich meczach:

Slovan 2-1 Zizkov
Zizkov 2-1 Budejovice
Zizkov 2-2 Kladno
Brno 0-2 Zizkov
Zizkov 1-2 Sigma
Mlada 0-0 Zizkov


Bilans Slavii:
Slavia 2-0 Budejovice
Brno 1-0 Slavia
Slavia 3-3 Mlada
Kladno 2-1 Slavia
Slavia 1-1 Sparta
Sigma 1-0 Slavia

Postawa Slavii w ostatnich meczach na kolana nie powalała jednak było to zdeterminowane ogromna przewaga w
tabeli.Jednak kiedy na plecach czuc oddech Sparty,Slavia spokojnie pokonała Budejovice a dziś,moim
zdaniem,postawi kropke nad 'i' i zdobędzie mistrzostwo Czech wygrywając na Zizkovie

Viktoria Zizkov 1-3 Slavia Praga

mam nadzieję że ktoś skorzystał:-)

trial 18.05.2009 18:40

co proponujecie na jutro?

jaro1985r 18.05.2009 19:40

panowie i panie na weekend
Lechia-Wisła 2 1,63
Lyon-Caen 1 1,35
Worlsburg-Werder 1 1,55
2z3 za 388zł do wygrania 882zł
Narazie tego nie postawiłem bo czekam na opinie i inne propozycje jeśli uważacie za pewniejsze, z góry dzięki,pozdro

nbns 18.05.2009 19:41

jak zwykle u mnie jeden meczyk do tyłu http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...45c0a5384eca88 i http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...7496955e15fcea i http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...45c0a5384eca88 i http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...0761d2a9892ef8

szkoda ze tylko jedna wygrana ale zawsze cos :) http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...092cefb4bd9d49

tomorow 18.05.2009 19:58

Ja osobiście w ten weekend widze wiele ciekawych spotkan. Narazie wychaczylem to:

Arsenal - Stoke 1 (1,30)
Le Havre - Lille 2 (1,55)
Le Mans - Grenoble 1 (1,60)
Nicea - Touluse 2 (2,35)
Rennes - Lorient 1 (1,55)
Ol. Lyon - Caen 1 (1,35)
Arminia - H96 1 (1,60)
B. Mgladbach - BVB 2 (1,90)
Eintracht - Hamburg 2 (1,60)
Schalke - Hoffenheim 1 (1,90)
Wolfsburg - Werder 1 (1,60)
KSC - Herta 2 (1,60)

Kursy wg. bet-at-home

Jeszcze przegladne pozostale ligi i zobacze czy tam cos ciekawego...

rocco_1906 18.05.2009 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 730255)
Na jutro:

Shanghai Shenhua - Kashima Antlers 2 2,25

Stawka 40,00 PLN
maks. wygrana 90,00 PLN


Kawasaki Frontale - Pohang Steelers 1 1,55
Shanghai Shenhua - Kashima Antlers X2 1,33

Stawka 28,00 PLN
maks. wygrana 57,72 PLN

widze ze Kashima to twoje pupile :)
to jest pojedynek lidera ligi Chinskiej z liderem ligi Japonskiej tak??
powiedz mi bo sie na tym rynku nie znam a chcialbym grac jakie sa przeslanki do grania na japonczykow a nie chinczykow??:) kursy interesujace

rocco_1906 18.05.2009 20:59

nooo,kamikaze,bardzo fajna analiza:) puszcze sobie 2 za jakies drobne:)
a tak przy okazji dobrze by było jak byś analizował częściej te azjatyckie ligi.wszyscy chetnie na tym skorzystamy.

btw:do boju Sunderland!!! :D

regis 18.05.2009 23:03

Cytat:

Porażka Kashimy będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.
A to, że mają pewny awans z pierwszego miejsca niezależnie od wyniku?

rocco_1906 19.05.2009 10:23

na dzis takie coś za grosze bo sie nie znam:
Kashima x2
Suwon 1
Central COast 1


i kuponik 2z3 blokowy by sts:
blok A:
Hull-Man Utd 1 3,10
blok B:
P.Bytom-Jagiellonia 1 2,00
D.Zagrzeb-NK Zagrzeb 1 1,3
blok C:
Dundee Utd-Rangers 1x 2,23
Celtic-Hearts 1 1,22
pewniaczki:
Lechia-Wisła 2 1,6
Larissa-PAO x2 1,07
Ruch-Lech x2 1,22

kupon za 12zł
maxymalna wygrana:177,20

L U Z N Y 19.05.2009 14:32

Ruch czy Lech ?:)

KOZI-NH 19.05.2009 14:34

Werder czy Szachtar?

Donki 19.05.2009 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez L U Z N Y (Post 730630)
Ruch czy Lech ?:)

Ruch z podpórką :P kurs 1.70

Zwierze 19.05.2009 16:07

Postawiłem 10tke na Lech + Szachtar

JAN ZEMBRZYCKI 19.05.2009 16:52

Wexford-Boh.Dublin 1x...w końcu się muszę przełamać :-)

1:2 :-/

Coal 19.05.2009 17:40

Dzisiaj 20 poszło na Szachtar ; )

LG1945 19.05.2009 17:43

witam wszystkich dawno mnie tu nie było ponieważ zbliża się święto 23.05.2009. godz 17.00 T29
kilka propozycji
- Benetton Treviso - La Fortezza Bologna
Benetton Treviso - 2.5 kurs 1.70
-
Kalise Gran Canaria - Unicaja Malaga
Unicaja Malaga kurs 1.75
-
Iurbentia Bilbao Basket - Tau Ceramica
Iurbentia Bilbao Basket +7.5 kurs 1.70

oraz kilka z MLB
NYY over 9.5 Indians under 8.5 Red Sox oraz LAA +1.5

pozdrawiam

ŚLĄSK-WISEŁKA-LECHIA

JAN ZEMBRZYCKI 20.05.2009 12:35

Szachtar-Werder oba zespoły strzelą bramkę TAK
Lazio-Reggina 2

Chorwac."20"-Slowacja"20" mecz towarzyski x2
AEK-PAOK x2

LG1945 20.05.2009 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LG1945 (Post 730771)
witam wszystkich dawno mnie tu nie było ponieważ zbliża się święto 23.05.2009. godz 17.00 T29
kilka propozycji
- Benetton Treviso - La Fortezza Bologna
Benetton Treviso - 2.5 kurs 1.70
-
Kalise Gran Canaria - Unicaja Malaga
Unicaja Malaga kurs 1.75
-
Iurbentia Bilbao Basket - Tau Ceramica
Iurbentia Bilbao Basket +7.5 kurs 1.70

oraz kilka z MLB
NYY over 9.5 Indians under 8.5 Red Sox oraz LAA +1.5

pozdrawiam

ŚLĄSK-WISEŁKA-LECHIA

5 weszło z 7 jest ok zawiodło Bilbao i Indians underek
pozdro i samych zw z bukami do zobaczenia w Gdańsku

BSNT ŚLĄSK-WISEŁKA-LECHIA

Jachcik 20.05.2009 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAN ZEMBRZYCKI (Post 731097)
Szachtar-Werder oba zespoły strzelą bramkę TAK
Lazio-Reggina 2

Chorwac."20"-Slowacja"20" mecz towarzyski x2
AEK-PAOK x2

Z tego Meczu dzis zrezygnowałem :P, miałem dawać na Lazio 1X

Ale na dzis zagrałem:
Young Boys - Sion (neutr.) 1 1.55
Malmoe FF - Orebro 1 1.83
Halmstad - Gefle 1 1.70


Kurs ogólny: 4.82 Stawka: 10.00 Zakładana Wygrana: 43.40

Donki 20.05.2009 17:56

Panowie który buk lepszy http://betway.com/ czy https://www.gamebookers.com/ :-)

Aha i jeszcze ile wynosi minimalna i maksymalna wpłata/wypłata w tych bukach

rocco_1906 20.05.2009 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 731231)
Panowie który buk lepszy http://betway.com/ czy https://www.gamebookers.com/ :-)

Aha i jeszcze ile wynosi minimalna i maksymalna wpłata/wypłata w tych bukach

szczerze?? o obu słyszałem chujowe opinie:D

tu mozesz poczytac o betway:
http://www.forum.bukmacherskie.com/f...play.php?f=143

a tu o gb:
http://www.forum.bukmacherskie.com/f...splay.php?f=48


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl