![]() |
Carillo out ? W takim tempie to niedługo będziemy mieć na utrzymaniu cała 11 trenerów .....
|
Zaufajmy zarządowi a my po Karnety
|
Kikuś się dogadał z klubem i rozwiązał kontrakt
https://twitter.com/enkikos/status/1...234813953?s=19 |
Jednak ma jeszcze resztki honoru szkoda,że nie od razu....
|
Bo znalazł sobie inną robotę. Gdyby nie ona to by dalej ciągnął kasę. Proste.
|
Dobrze dla nas.
|
Każdy by ciągnął kasę. Kontrakt miał podpisany, zwolnili go z głupa żeby zatrudnić innego głupa. Pomimo całego szamba ostatnich miesięcy, nie był ten Kiko taki tragiczny.
|
@dziki
Pokaż mi dobrych trenerów którzy wolą przez rok ciągnąć kasę niż podjąć pracę w innym klubie. Ramirez po prostu był za słaby, aby sobie znaleźć dobry klub. Piłkarze wielokrotnie rozwiązują wcześniej kontrakty chcąc grać gdzie indziej. I tak, rezygnują często z uposażenia. Kiko miał armię piłkarzy, przy choćby sytuacji którą mamy teraz. A gówno osiągnął z tą drużyną, tak obiektywnie. |
Zamiana Carillo za Kiko była błędem ale tylko dlatego, bo tego drugiego w ogóle nie powinno u nas być...
To gdzie teraz będzie można oglądać tego nadtrenera? |
Cytat:
|
Kiko >>> Carillo
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
TIR Ty już na stałe powinieneś sobie zostawić ten avatar z Ramirezem, jako symbolizacje Twojego leitmotivu :)
|
Cytat:
W lepszych warunkach finansowych projekt. Carrillo mógłby się udać. Według mnie widać było jakikolwiek progres w grze zespołu, czego nie pamiętam za Ramireza. Dlatego nie rozumiem dlaczego Czerepach zawsze podkreśla wyższość Kiko nad Carrillem. Wdłuższej perspektywie Carrillo mógł nam dać dużo. Na dłuższą metę problemem mogłyby się okazać jego umiejętności zarządzania szatnia i ludźmi - napięcia między zespołem, sztabem i samym trenerem były po prostu widoczne. |
bo ja oceniam sytuacje holistycznie , a nie tylko przez pryzmat zarówno jednego z aspektów jakim jest warsztat taktyczny który BYĆ MOŻE Carillo miał lepszy
btw napisze ktoś w końcu w jakim klubie zakotwiczył nasz hiszpański probierz z terragony ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
moze to dołożenie do pieca to był zabieg po to by ludzie kupili karnety i była kasa na początek.
niemniej jednak, było mineło :) |
Kiko zrobił swoje (awansował do 8), ale wszystko wskazywało że nie będzie trenerem na "lata". To był 2 ligowy trener który miał więcej szczęścia niż rozumu. Carrillo uważam za lepszego trenera, natomiast zupełnie nie pasującego do profilu i sytuacji naszego klubu. Wyniki osiągnął ponad stan (w rundzie finałowej), jednak poniesione takim kosztem że jego zatrudnienie było największym błędem zarząd.
Zresztą cały zarząd wraz z Junco popełnił serie błędów w 2017 do roku włącznie z dziwną umowa dla Kiko jak i seria transferów (Ze, Perez,Balaniuk,Kolar), jakby byli zupełnie oderwani od finansowej rzeczywistości. Jednoczenie uważam że jest to już przeszłość i trzeba raczej patrzeć do przodu, bo przeszłości się nie cofnie. |
Gdyby nie było problemów z wypłatami to można byłoby obiektywnie ocenić ich pracę.Prawda jest taka,że jako kibice nie mamy pojęcia kiedy wyplaty były płacone a kiedy nie.Nie wiemy również jaki to miało wpływ na grę w poszczególnych meczach.Niektóre mecze ewidentnie wyglądały jak protest.
Kiko miał dobry kontakt z drużyną,o taktyce trudno się wypowiedzieć,jakoś nie zapadła mi w pamięci.Natomiast Carrillo miał pojęcie o taktyce,potrafił poukładać drużynę w trudnych wyjazdowych meczach,zdobył kilka terenów na któych od lat nam nie szło,szczególnie Warszawa (kapitalny mecz) Białystok,Kielce. |
Sorry, ale najlepsze mecze Wisły za czasów Carrillo zespół grał wówczas, gdy Carrillo ustawiał go nie według swojej myśli przewodniej...
Dodam jeszcze, że gdyby nie przypadkowy gol Zorana na Jagiellonii to marzenia o szansach na awans do europucharów pękłyby od razu ........ |
Pod względem wyników i jakości gry Wisły.
Stolar > Carillo > Kiko Tutaj żadna polemika nie ma sensu. Wiadomo - Carillo był drogi, ale jakby nie zatrudnienie Carillo, kto wie - może by u nas nie było Stolara? To jest wszystko gdybanie. Mamy bardzo dobrego trenera (DLA NAS), mieliśmy niezłego / dobrego (DLA NAS) i świetnego strażaka będącego fatalnym trenerem na dłuższą metę (DLA NAS). Każdy trener w innych warunkach będzie osiągał inne rezultaty. Jednym piłkarzom podejdzie Carillo, innym Stolar a jeszcze innym Kiko. A to ma kluczowe znaczenie, trzeba trafić do drużyny by wyciągnąć z niej jak najwięcej. Warsztat taktyczny / treningowy to tylko mały procent całości. Ważne jest podejście do zawodników, charakter trenera, jego cechy osobowości - i czy one PASUJĄ do drużyny. To jak chce grać i czy umie to dopasować do stanu posiadania. Kiko w początkowej fazie dawał radę, potem im dłużej pracował tym było gorzej. Na końcu było wręcz tragicznie. Carillo zaś miał średnie / dobre wyniki na przestrzeni pracy z Wisłą. Stolar za to dołożył do pieca, trafił do zawodników i zrobił z osłabionej drużyny pretendenta do czołowych lokat, który potrafi w wielu meczach grać kosmiczny futbol. Nie jest powiedziane, że w innych klubach - nawet polskich - byłoby podobnie. Ludzie zapominają jak ważny jest współczynnik ludzki w futbolu. najlepiej oceniani trenerzy po prostu trafiają w odpowiednie DLA SIEBIE miejsca w odpowiednim czasie. Stolar trafił w 10. Jak na razie jest pełny JackPot. Zobaczymy co będziemy grać z czasem ale jak na razie jest świetnie. Tyle. |
Ja nie zapominam.
|
Osobiście nigdy nie uważałem Carillo za słabego trenera. To po prostu nie był trener dla klubu ledwie wiążącego koniec z końcem.
|
Cytat:
Ostatni wywiad z Kuzba dla PS obala wiele mitów. Jednak przede wszystkim pokazuje jaka amatorkę prowadził w klubie Junco i że to głównie przez niego są ogromne problemy finansowe... Jak można było podpisać w maju kontrakt a we wrześniu szukać nowego trenera?! |
Przecież zarząd autoryzował te decyzje.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl