![]() |
Media juz podłapuja
http://www.tylkoekstraklasa.pl/grzeg...rzejmie-wisle/ |
Cytat:
Cytat:
|
Dobrze by było, gdyby Smolnemu udało się dogadać. Takie rozwiązanie jest korzystne dla wszystkich stron. TF dostanie swoje pieniądze, co przy przejęciu Wisły przez TS wcale nie jest takie oczywiste, a JM odzyska co włożył.
Dla piłkarskiej Wisły Smolny także wydaje się być lepszą perspektywą od TS. On jednak jakieś pieniądze ma. Do tego, jeśli jest "załatwiany" przez Citko, to może udałoby się zatrzymać choć część "citkowych" sponsorów, którzy uciekli przez JM. |
Cytat:
Facet pociagnal Pogon z IV ligi do Ekstraklasy wiec to chyba dobre CV |
Jeśli TS przejmie Wisłę z zamiarem znalezienia inwestora, a w pobliżu kręci się Smolny i Citko, to chyba można się domyślać z kim będą pierwsze rozmowy.
Pytanie tylko dlaczego TS chce w to wejść, a nie zostawić temat do bezpośredniego załatwienia JM - Smolny. Strzelam, że chcą pośredniczyć w przekazaniu Wisły, dopilnować, sprawdzić dokładnie kto ja przejmie, samemu wybrać inwestora lub zaakceptować Smolnego. Może też użyczą swojego know-how. |
Cytat:
OK, ma dobre CV, by wyciągać Wisłę z 4 ligi, ale na razie tam nie jesteśmy. Ludzie niech mierzą siły na zamiary, bo niektórym jak np.Citce wydawało się, że złapał Pana Boga za nogi (o czym świadczy jego zakompleksiony tel.do Stanowskiego),a tylko się skompromitował. |
Nie dla żadnych nowych wynalazków! Tylko TS i niech nasi zadbają o dalszy rozwój Wisły.
Widze, że niektórych ostatnie wydarzenia nic nie nauczyly. Wy dalej myślicie ze meresinski umie coś załatwić, znaleść rzetelnego inwestora? Amber Gold! |
Cytat:
a) PLN b) $ c) € TS przejmie SA za bezcen, a przecież nowemu inwestorowi za darmo nie odda. Nie żebym to krytykował, bo za postawienie klubu na nogi kasa się należy, ale wolałbym od razu inwestora docelowego, który uchroni nas od trudów okresu przejściowego. |
Każda opcja i Smolny i TS jest lepsza niż cyklista.
Co wydaje się lepsze? Smolny już bawił się w piłkę i wie ile można zarobić i ile wtopić. Nie wiemy jakie ma faktyczne zaplecze finansowe. TS to opcja tymczasowa i też nie wiemy na ile wynika ona z konieczności a na ile z faktycznych możliwości. Poza tym nie wiemy kto teraz rozdaje karty: Cupiał czy cyklista. BTW powstrzymajcie się z obrażaniem p. Moniki. Po pierwsze nikt na 100% nie wie na ile ona jest winna obecnej sytuacji a po drugie niczemu to nie służy. |
Cytat:
A co do Citki kompromitacja jego polega ze uwierzyl Meresinskiemu. Jak wielu innych TF czy niektorzy na tym forum. Facet ma tyle i sie dam nabrac. Akurat jego dymisja przyspieszyla rozwoj wypadkow. jak niektorzy mysla ze do Wisly przyjdzie Abramowicz to powodzenia w mysleniu. |
Cytat:
Cytat:
Niestety ale Towarzystwo Sportowe (samo) nie jest w stanie zagwarantować należytej płynności finansowej. Jeżeli tak by było, to udałoby się im za pierwszym razem odkupić Wisłę od TF. |
Jak najszybciej wykupić Wisłe z rąk tego pajaca. Najlepiej już przed meczem ze Śląskiem żeby nie znikneła kasa z dnia meczowego
|
Cytat:
Co to za wielki wyczyn wyciągnąć zasłużony klub z dużego miasta, mający rzeszę oddanych kibiców z otmętów niższych lig? To może oddamy Wisłę grupce osób ciągnących za uszy Polonię i Widzew, bo jakoś tam się przesuwają w górę i niedługo pewnie też wrócą do ekstraklasy? Citko niech się lepiej trzyma z daleka od Wisły. Niech potrenuje swoje wątpliwe talenty menadżerskie na "szczurach" vel jakiś LZS-ach z Pipidówek. |
Cytat:
W zasadzie możnaby pomyśleć nad wejsciem spółki na giełdę. Minusów jest sporo ale jeśli chodzi o transparentność udziałów, czy publikowane raporty finansowe - bezcenne. |
Cytat:
Czy Ciebie na prawdę martwi to, żeby ten sk****yn, gimnazjalista odzykał swoje pieniądze? O ile oczywiście cokolwiek swojego zainwestował, bo jakoś dziwnie mam wrażenie, że "pożyczył" sobie z kasy klubu.... Cytat:
|
Sorry za OT, ale mam pytanie odnośnie Smolnego: gość jest związany ze Szczecinem od wielu lat, wspiera Pogoń finansowo od IV ligi, jest jej udziałowcem, więc tak na chłopski rozum po co mu drugi klub?
|
Czyli na dziś wypycham Mąkę? :D
No to TS planuje stabilizację po chuju. Ja osobiście wolę biznesmena z zewnątrz z pomysłem i umiejętnościami prowadzenia takiego biznesu niż TS ze wszystkimi swoimi "bonusami". Czas na coś nowego, nowego bez SKWK i wszystkich ich uzurpowań, gierek, miejsc w zarządzie itd. TS miał piłkę w swoich sekcjach w latach 90. Od katastrofy wyratował nas Cupiał. TS nie ten rozmiar kapelusza do spółki piłkarskiej |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Można dyskutować czy TS jest dobry czy zły czy spobie poradzi, jedno jest za to pewne każdy dzień z tym dyletantem za sterami klubu to porażka.. teraz ważne jest żeby ustabilizować sytuację. |
Cytat:
TS miał piłkę od 1906 roku do 1997 roku |
A mi sier marzy powrót do TS do normalnego herbu i wszystkiego co jest związane z TS Wisla od 110 lat może teraz nie siedzą tam dla mnie same ideały, ale sekcja piłki wreszcie znowu w rękach TS to po prostu powrót do normalności i wierze że będzie to dla nas najlepsze rozwiązanie.
|
nie wiem czy Smolny może zostać właścicielem Wisły, skoro ma udziały w Pogoni? Komisja licencyjna jasno mówi że nikt nie może być właścicielem 2 klubów.
|
Cytat:
Widać na restrukturyzacji Pogonii udało się zarobic i dostarczyć wiele satysfakcji. Czyli z grubsza takie same powody jak JM. |
byłem kilka dni w podróży i z 82 stron mamy 131.... i jakoś nie widzę obrońców JM, kilku pisało że warszawka ma ból dupy, żeby dac czas JM do 31 sierpnia ( ch.. wie czemu 31 sierpnia a nie 25 grudnia ) i co teraz ??? doszło do głowy że jesteśmy w dupie ? Już Wam nie imponuje ten krętacz ??
Gdy pisałem że JM zapłacił 250 tys. funtów ....to niekórzy chcieli dac mi bana. Wystarczyło czytać ludzi którzy mają wiecej niż 20 lat i MATURĘ ;) obawiam się że jak się SKWK dorwie .... może być podobnie. Na zabawę w właściciela klubu trzeba sporo kasy, a teraz boję się że ludzie którzy kręcą się też raczej chcą wycisnąć kasę.... |
Smolny to przedstawiciel Grupy Azoty z tego co słyszałem, ale po tym jak nie udało im się przejąć 100% udziałów Pogoni Smolny wycofał się ze Szczecina.
|
a i jeszcze tweet od Andrzeja Klemby
https://twitter.com/and_klemba/statu...53967084990464 |
Cytat:
Nie...to jest wlaśnie naiwne myślenie! |
Cytat:
Tf dorzucala co roku 4-5 milionów do Wisły, skąd ma wziąć kasę na to Ts? Tylko jeśli znajdą inwestora, sami nie dadzą rady bo niby jak? Oby nam wszystkim wyszło na dobre powrót do korzeni po 19 pięknych latach z Cupialem... |
|
Cytat:
|
Wiem, wiem. Przyjdzie TS, to nie będzie LM i Semirka :( Czas rozpaczać.
|
Czyli TS.. Jutro o 12.00 ogłoszenie i konferencja. Ciekawe czy zaprezentują zarząd odrazu?
|
Lepszy TS, bo przynajmniej zależy im na Wiśle. A Mereś... brak słów :)
|
Cytat:
|
Każdy normalny się cieszy. Reszta jest oderwana od rzeczywistości i wierzy w wróżki zębuszki.
|
Przyjdzie TS, nie ma pieniędzy na funkcjonowanie klubu i spłatę zadłużenia. Komisja licencyjna zaprosi przedstawicieli vide nowy zarząd aby przedstawił plan finansowania.... i będzie kupa. Wisła jest na ostatnim miejscu w tabeli jeżeli planowane są dodatkowe odejścia to czy to wszystko .......nie teraz czy za trzy miesiące jaka to różnica. Bez poważnych inwestorów Wisły nie będzie i TS w niczym tu nam nie pomoże albowiem poza sekcją koszykówki Pań żadna inna nie rozwija się a to tylko dlatego że koszykarki Wisły mają sponsora.
|
Biorąc pod uwagę to co działo się w ostatnim czasie to jest to dobra, pozytywna informacja.
Tak jak pisał ZWE, TS zakłada partnerstwo, zapewne posiada chętnego inwestora, są świetnie rozeznani na rynku krakowskim i małopolskim. Myślę, że znajdą ludzi, którzy będą zainteresowani tym projektem. |
Bogu niech będą dzięki że ten matrix w którym żyliśmy od 3 tygodni wreszcie dobiega końca - szkodnik zostanie usunięty. Jakby nie było jesteśmy w tym momencie świadkami historycznego wydarzenia jakim niewątpliwie jest powrót pod skrzydła TS. Nie ma co spodziewać się teraz jakiegoś eldorado ale jestem dobrej myśli
|
Wygląda wiec na to że widmo zagłady udało się zażegnać. Teraz ciężka praca u podstaw i spore pole do popisu także dla samych kibiców. Frekwencja i wpływy z biletów to wszystko będzie teraz na wagę złota. O ile Kubuś nie wytnie jakiegoś numeru w ostatniej chwili.
|
Lepsi swoi niz obcy
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl