![]() |
Z drugiej strony dokładanie dodatkowych 3 rzędów na D i E nie jest rozsądne. Już teraz podczas deszczu pierwsze rzędy pływają a przecież dachu nie powiększą :/
Gdzie to by się można dokładnie zapytać czy A/B będzie "nachodziło" na okrąglak i co z tymi rzędami? |
http://www.11.pl/_pliki_/zdjecia/12497493725194.jpg
Wiadomo już którędy będzie się wchodzić na D, bo zaplecza tej trybuny jak nie było tak nie ma. |
Cytat:
|
Co do wchodzenia... Którędy będą wejścia, gdzie będą kołowrotki na trybunę zachodnią i wschodnią?
|
Cytat:
|
nie ma innej możliwości bo stadion będzie zamknięty z każdej strony
|
schodki
jeśli obnizona będzie murawa o 80 cm to od ostatniego rzędu na D i E bedzie strasznie wysoko bo juz teraz są schodki i tu moje pytanie. czy beda ona zlikwidowane i bedzie to wygladalo tak jak na Zagłebiu lubin czy bedzie to rozwiazane w stylu stadionow z WM 06 w niemczech czyli schodki w dol rozchodzace sie w 2 strony?
|
Cytat:
A i fajnie że będzie trybuna wyżej od poziomu murawy ;-) |
Cytat:
No to właśnie chodzi o to że do E i D dołożą po obniżeniu dodatkowe 3 rzędy trybun. Napewno nic nie będzie dokladane do trybun C i nowego AiB bo tam nie ma miejsca co nawet widać na poniższym rzucie. http://www.stadionwisly.info/dane_te...e/konstrukcja# Najzwyczajniej dodatkowe 3 rzędy na nowych trybunach wzdłuż boiska nie zmiesciłyby się gdyż ma przy nich być jeszcze fosa i gdyby dolozyc te 3 rzędy to wjazdy techniczne i ewakuacyjne trybun D i E byłyby do polowy przegrodzone fosą... już teraz na rzucie widac ze fosa troche za daleko wychodzi a co dopiero gdyby jeszcze jakies dodatkowe rzędy dokladac :D |
Dajcie spokój z jakimkolwiek dokładaniem rzędów do trybuny D i E. Nigdy nie było o tym mówione. Jedne z drugim napisze bo tak mu się wydaje, a za miesiąc będzie że to oficialna wersja. Tak sie właśnie rodzą mity o naszym stadionie...
|
Cytat:
|
O Jezu nie powinny być nigdzie dokładane...
a właśnie,.. coś kiedyś ktoś napisał że krzesełka mają być wymieniane na składane, słyszał ktoś o tym, czy po prostu usłyszałem tanią plotkę? |
Jakie belki,jakie krzesełka,jakiej firmy fosa i czy bedzie w niej woda przegotowana,czy tez aligator... Ale ludzie szczerze mowiac pier.dolicie od rzeczy... Jezu 2/3 pytan i dyskusja jest doslownie z pupska wzieta i chyba tak tylko,zeby bylo o czym pisac...Bedzie gotowe to zobaczysz...
|
Cytat:
Istniejące portale o charakterze nieoficjalnym jak np. http://www.reymonta22.pl/ czy http://www.stadionwisly.info/ nie zaspokajają potrzeb kibiców Wisły i mieszkańców Krakowa, dla których stadion jest budowany i którzy chcieli by na ten temat wiedzieć jak najwięcej. Powinna powstać oficjalna strona internetowa dotycząca Stadionu im. H. Reymana, na której powinno się często i rzetelnie informować o prowadzonych pracach. Ale o czym ja mówię skoro u nas jest jak wiadomo problem z samą budową obiektu, która ciągnie się już od 2004 r., a i tak nie uniknięto przy niej rażących błędów... Na dodatek przez rok musimy się tułać poza własnym obiektem... W takiej sytuacji to stronę na której informowano by nas o wszystkich aspektach budowy możemy sobie wybić z głowy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak sie czyta to co niektórzy tutaj wypisują to ręce opadają. Tak jak ktoś powiedział: tworzycie mity, pózniej reszta podchwyci i sie robi zamęt. Nie będzie już żadnych dodatkowych rzędów. Murawa jest obniżana po to żeby trybuny wschodnia i zachodnia miały 3 rzędy więcej, ale te rzędy już są. Gdyby nie obniżanie to te trybuny miały by około 15 rzędów, bo wystarczy popatrzeć że wtej chwili pierwszy rząd jest na równi z murawą. Co do zarzutów że nie ma oficjalnych informacji: pewnie że są, wystarczy poszukać, są ogółnodostępne plany stadionu gdzie możesz sobie nawet sprawdzić ile cm będzie miał schodek, rurka od barierki itp.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale co tam... pisanie bzdur i narzekanie jest znacznie łatwiejsze od myślenia. Ps. ta ostatnia uwaga tyczy się również całej reszty bajkopisarzy. |
Cytat:
wiem , ze to post sprzed 2 dni, ale z tego co widze na kamerce i na zdjeciach, to chyba wlasnie ten naroznik juz zaczeli robic, przynajmniej kopią dół i cos tam juz wylali (widac na jednym ze zdjec z tej strony 11.pl). Moze nie jest tak zle z tempem prac :P. A - i tak do ogolnego glosu w dyskusji - mi rowniez sie ten stadion podoba. |
Pytałem już o to kiedyś i ciągle mnie to nurtuje. Dlaczego te budynki nie zostały jeszcze wyburzone?? Czy nie leżą one na terenach TS Wisła i będą szpecić najbliższą okolice naszego stadionu??
http://img39.imageshack.us/img39/507...3835673.th.jpg |
http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...we_czesc_lxix/
Co znajduję się na zdjęciu nr 5 ? bo nie mam zielonego pojęcia |
Fuks
Gdybyś tylko miał cierpliwość, przeczytać w całości mój ostatni post, to byś zauważył nawet linka ze zdjęciem rozpoczętej budowy narożnika przy trybunie zachodniej i D oraz moim zadowoleniem, że pomyślano i zrobiono tak jak możliwości na to wskazują. Co do tych enigmatycznych 3 rzędów, to przecież jasno stwierdziłem, że zawierają się już w trybunie wschodniej, tak jak słusznie twierdzi to samo redekogi. Doskonale też wiem, że plany nie zawierały opcji zejścia z dodatkowymi 3 rzędami przy trybunach S/N do poziomu gruntu, identycznie jak przy trybunach W/E. Jest to jedynie moja sugestia o takiej możliwości, gdyby szukano dodatkowej ilości miejsc na stadionie. Około 300 ekstra miejsc poprzez bardzo wskazaną zabudowę narożnika S/W w/g mojej sugestii plus ok. 1200 przy trybunach S/N, dają szansę na powiększenie stadionu o ok. 1500 miejsc. Tłumaczenie się niemożnością ujednolicenia dolnych poziomów wszystkich trybun z uwagi na widoczność za bramkami przy trybunach S/N jest nielogiczne, bowiem z dolnych poziomów narożników także nie będzie widoczności części boiska przesłoniętego bramkami. A więc chyba można było to samo obniżenie do poziomu zero dokonać na trybunach S/N. Wszystkie fosy byłyby wtedy na tym samym pozimie, z zachowaniem wszelkich niezbędnych dystansów, nawet na drogi ewakuacyjne przy trybunach S/N. A dach nie ma tu nic do rzeczy, bo i tak dolne rzędy wszystkich trybun zawsze będą mokre w zależności od której strony wieje wiatr i zacina deszcz. Plany ukazują szczegółowo każdy detal budowy i uwzględniają także obniżenie murawy o 80 cm. Są mi absolutnie znane, tylko, że moją ideą było zwrócenie uwagi na te dwie możliwości, jak się wydaje dość logiczne i praktyczne. Plany te już istniały, gdy Obtułowicz 1,5 roku temu zapowiadał ewentualną ich korektę, zwłaszcza w sprawie zabudowy narożnika przy szklaku ( przytoczyłem w poprzednim poście link z tą jego zapowiedzią ). Dlatego jestem ciekawy, czy dokonał jakiejś korekty tych planów, czy też nie i plany dostępne dla nas, są ostateczne ? Ps. Wilu TS - chyba pytasz o to samo co Fuks. W moim poprzednim poście masz to wyjaśnione, wraz z linkiem chyba tego zdjęcia o które pytasz ( bo mi się nie wyświetla Twój link ). To jest narożnik przy trybunie W/N |
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9128954830.jpg
1) Na tym zdjęciu widać, że narożniki nie będą w 100% przylegać do trybuny... Łudziłem się, że nie będzie żadnej szczeliny i będzie to tworzyć spójną całość, ale widać jest to osobna budowla ;\ 2) Z tego co widać, to kolejne schodki narożników są zbrojone i zalewane betonem, prawda? Jeśli tak to pochłania to rzeczywiście kupę czasu. Mam nadzieję, że drugi poziom narożnika będzie robiony inną techniką (?) |
Cytat:
|
Cytat:
|
o ile mnie wzrok nie myli to na tym zdjeciu co wrzuciłeś w tej "szczelinie" ułożone jest zbrojenie do zalania betonem
|
To nie jest przerwa , kto tam bedzie zagladal?? Stadion bedzie spojny zobaczycie.
|
ludzie, przecież tam jest zbrojenie, będzie to zalane betonem i żadnej przerwy nie będzie. Co post to coraz ciekawsze rzeczy można tu przeczytać.
|
nie znam sie na budownictwie,
ale istnieje cos takiego jak szczeliny dylatacyjne taka duza budowla jak stadion nie moze byc spojna, kazda trybuna pracuje inaczej ps przejdzcie się np szpitalna po remoncie i tez zobaczycie co jakis czas takei szczeliny uzupelnione jakims materialem |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale sektor gości ma byc po drugiej stronie E przecież, więc pewnie ta szczelina to ze względu tylko bezpieczeństwa.
|
Hmmm? Nie rozumiem, E ma jedną stronę bo z drugiej jest okrąglak
|
Cytat:
|
Cytat:
WILU TS wierzę, zostanie zalany taki większy odstęp aby zapewne trybuny były bardziej odporne na wstrząsy. Hanex racja, ze zmęczenia już mi się strony popierdo*ily:P |
Arkas, a na zdjeciu to ktory niby jest naroznik?? Wlasnie miedzy E a C.
|
a co nie wygląda?
|
Ale się uśmiałem dzisiaj czytając co 2gi post. W dzisiejszym odcinku. Mamy strzelinę(zwaną szczeliną) między C i E która tak na prawdę jest z drugiej strony E gdzie znajduje się "okrąglak". Poza tym budowa idzie bardzo pomału bo coś tam zalewają betonem ale z drugiej strony to co jest z gotowych elementów idzie w tym samym czasie i jest bardzo szybko robione. Proszę o wiecej:D
Koniec świata. Przenieście ten temat do łapu capu! P.S. Dobrze że uskoku nie mamy bo to byłby problem, strzelinę(szczelinę) jakoś wszyscy zniesiemy zwłaszcza że nawet teraz jej za bardzo nie widać a jak dojdą krzesłą reklamy itd to... Ale lepiej popisać głupoty! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl