Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Birsa 02.08.2011 17:50

Do przerwy BATE wygrywa 2-1. W pierwszym meczu było 0-0 więc do awansu Ekranas potrzebuje jednego gola.
Co do jutrzejszego meczu to o wynik jestem spokojny. Takie wymęczone 1-0 dla nas mi się wydaje.

Prezydentowa 02.08.2011 17:59

Warto zaznaczyć, że BATE będzie całą połowę grało w osłabieniu, gdyż strzelec drugiej bramki otrzymał drugą żółtą kartkę.
Kończąc offtop spytam, czy gdziekolwiek jest transmisja tego meczu (tylko nie ta litewska strona, bo to nie działa)

CelticusABG 02.08.2011 18:00

Dodam, że BATE gra w 10 od bodajże 40 minuty... :D
Jednak teraz najważniejszy jest wynik jutrzejszego meczu na R22!

Konrad. 02.08.2011 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1138927)
Warto zaznaczyć, że BATE będzie całą połowę grało w osłabieniu, gdyż strzelec drugiej bramki otrzymał drugą żółtą kartkę.
Kończąc offtop spytam, czy gdziekolwiek jest transmisja tego meczu (tylko nie ta litewska strona, bo to nie działa)

Tutaj działa:

http://www.wii-cast.tv/embed.php?cha...plusmoney.info

tofik 02.08.2011 18:03

Zmiany techniczny pokazuje na drewnianych tabliczkach :) Niecodzienny widok w dzisiejszych czasach.

dobra_bestia 02.08.2011 18:05

a kto gra w jakich?

Chimek12 02.08.2011 18:09

Bate w niebieskich

TOMEK 11 02.08.2011 18:09

ale Ekranas s.......ił ;/

Dariusz 02.08.2011 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1138823)
dzsiaj miałem sen.Mam nadzieje że sie nie sprawdzi.Śniło mi sie że przegramy 1-2 i w karnych ulegniemy!Osobiście na 10 snów sprawdza mi się około 7!
A co do meczu to sercem i rozumem 1-0 dla Naszej Wielkiej Wisełki!
Do boju Wisełko.Jedziemy z dopingiem!!

Szczerze ci powiem, że ja miałem dokładnie taki sam sen :D

Ciastek1 02.08.2011 18:19

Rozstawienie nie będzie miało większego znaczenia bo poziom zespołów w 4 rundzie będzie wyrównany a już na pewno lepiej będzie trafić na takie Bate niż na Genk bądź Malmo .

Pan Jotka 02.08.2011 18:21

Z boiska spadł Bressan. To baaardzo ważny zawodnik dla Bate. W nastepnej rundzie nie zagra... Ewentualny handicap.

tofik 02.08.2011 18:22

Ekranas tylko jakimś fartem mógłby tę bramkę pchnąć. Są beznadziejni :)
W perspektywie 4tej rundy BATE to nie byłby taki zły przeciwnik. Jeszcze bez Renana (2 żółte) w jednym z meczów.

Karherop 02.08.2011 18:32

wszyscy którzy się już cieszą z naszego ewentualnego rozstawienie będa płakać , gdy będąc rozstawienie trafimy na belgijski Genk . Jak nasi podejdą do meczu IV rundy z roli faworyta to dostaną tęgie lanie .

patrzmy wyłącznie na siebie , jutro czeka nas arcy ważny mecz , rywala poznamy w piątek i wtedy będziemy wiedziec wszystko

rnandez 02.08.2011 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1138966)
wszyscy którzy się już cieszą z naszego ewentualnego rozstawienie będa płakać , gdy będąc rozstawienie trafimy na belgijski Genk . Jak nasi podejdą do meczu IV rundy z roli faworyta to dostaną tęgie lanie .

patrzmy wyłącznie na siebie , jutro czeka nas arcy ważny mecz , rywala poznamy w piątek i wtedy będziemy wiedziec wszystko

Tylko , że GENK z Partizanem nic nie grał , jedna bramka z karnego, po faulu podobnym do tego z meczu Polska - Austria na EURO 2008, niesłuszna czerwona kartka dla jednego z graczy Partizana, naprawdę, lepiej trafić na taki GENK niż Kopenhage

dobra_bestia 02.08.2011 18:38

Genk to jutro przegra 1:0 i do widzenia

MiroPL 02.08.2011 18:45

Może być różnie....

Karherop 02.08.2011 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rnandez (Post 1138970)
Tylko , że GENK z Partizanem nic nie grał , jedna bramka z karnego, po faulu podobnym do tego z meczu Polska - Austria na EURO 2008, niesłuszna czerwona kartka dla jednego z graczy Partizana, naprawdę, lepiej trafić na taki GENK niż Kopenhage

pytanie po pierwszym meczach eliminacji

kto się lepiej spisał , potencjali faworyci czy potencjali 'słabeusze ( wg niektórych drużyny nierozstawione w IV rundzie ) ?

nie zawiodła tylko Wisła , Maccabi, NK Dinamo i Kopenhaga .

dlaczego mamy mniej się obawiac drużyn które pokonały faworytów ? czy to właśnie nie znaczy że są oni silniejsi niz wskazuje na to papierowa rozpiska ?

dlatego należę do grona osób które wolą aby Wisła nie była rozstawiona w IV rundzie , to nam bardziej może zaszkodzic niż pomóc .

River 02.08.2011 20:06

Ogladam wlasnie mecz Shamrock - Kopenhaga i jestem w lekkim szoku. Irlandczycy od poczatku maja przewage, Dunczycy maja problem ze skonstruowaniem jakiejs akcji. Irlandczycy przed chwila mieli poprzeczke. Wydaje sie, ze gol dla Shamrocku to kwestia czasu choc pewnie Irlandczycy beda tak grac dopoki Kopenhaga nie strzeli bramki.

transmisja http://real-tv-sport.com/channel-5.php

tomas_n 02.08.2011 20:10

heh trzymaliśmy kciuki za Ekranas ,teraz się pomódlmy o Shamrock :)

dobra_bestia 02.08.2011 20:22

Nawet jak się rozstawienie nie uda to byłoby bardzo dobrze jakby rangers i kopenhaga popłynęły

rnandez 02.08.2011 20:26

Kopenhaga wygrywa, chyba kolejni rozstawieni przechodzą

Chimek12 02.08.2011 20:26

No to 0:1 dla Kopenhagi :(
Szkoda Shamrock, bo widać, że im bardzo zależy.

skeba 02.08.2011 20:27

Nie można się obawiać Kopenhagi, czy Rangersów, bo gdy awansujemy do LM, to strach się bać jak mielibyśmy pojechać na stadion Barcelony...

Módlmy się, by Wisła awansowała do kolejnej fazy, bo na forum widzę 100% pewność, że ich powieziemy, a tak na prawdę to bardziej Litex zasłużył na te 2-1, niż my...

Kopenhaga strzeliła bramkę i juz ma awans, bo 3 bramek nie strzeli Shamrock.

maxipiter 02.08.2011 20:27

1:0 dla Kopenhagi

skorsinio 02.08.2011 20:27

Kopenhaga już prowadzi 1 zero ;(

delukas96 02.08.2011 20:28

Kopenhaga prowadzi :/

River 02.08.2011 20:28

To awans w tej parze juz raczej rozstrzygniety. Troche szkoda, Shamrock do momentu staty gola gral bardzo dobrze. Bramka troche kuriozalna, po rzucie roznym obronca stojacy na linii nie trafil czysto w pilke i ta przeleciala mu pod noga.

dobra_bestia 02.08.2011 20:30

Nie chcą dziady pomóc :D To zostaje nam Malmo, Plzen, Slovan, Maribor i Genk. Idealnie by było jakby przeszła pierwsza czwórka a Genk poległ. Realne ale ciężko jak skur....

speedfashion 02.08.2011 20:33

Hej, może najpierw przejdźmy Litex, bo później (odpukać) okaże się, że więcej było w tym temacie bezsensownego dywagowania na temat przyszłego przeciwnika niż merytorycznej rozmowy.

Litex to nie Skonto - tanio skóry nie sprzeda (o tym nie trzeba nikomu mówić). Myślę, że to będzie taki mecz, w którym kibice, jak nigdy, będą mogli wpłynąć na wynik. Dlatego, Panie i Panowie, pamiętajmy o tym, by jutro stworzyć Bułgarom takie piekło, żeby kiedyś, gdy za kilka lat znowu trafią na Wisłę, bali się bardziej kibiców niż piłkarzy.

Elefant 02.08.2011 20:51

Podstawa - nie stracić głupich bramek w pierwszych minutach. Im dłużej mecz będzie trwał bez straty, tym większa szansa awansu. Osłabną psychicznie i fizycznie.

Idealnie byłoby natrzeć na nich w pierwszych minutach (ale rozważnie), aby zyskać przewagę psychologiczną.
Tylko czy będzie czym straszyć w ofensywie ?

Jak nie teraz to kiedy ?

gianbuffon 02.08.2011 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1138966)
wszyscy którzy się już cieszą z naszego ewentualnego rozstawienie będa płakać , gdy będąc rozstawienie trafimy na belgijski Genk . Jak nasi podejdą do meczu IV rundy z roli faworyta to dostaną tęgie lanie .

patrzmy wyłącznie na siebie , jutro czeka nas arcy ważny mecz , rywala poznamy w piątek i wtedy będziemy wiedziec wszystko

Ja jednak uważam, że lepiej być rozstawionym.
Po naszym ewentualnym awansie jak będziemy rozstawieni, to z mocnych ekip mamy tylko Genk. Jak nie będziemy rozstawieni to możemy trafić na Kopenhagę, Rangers, Dinamo Zagrzeb.
No chyba, że te mocne ekipy teraz poodpadają (co jest mało prawdopodobne), to wtedy nie ma znaczenia, czy będziemy rozstawieni, czy nie.

Simao1 02.08.2011 21:25

Porażka w pierwszym meczu dalej ich niczego nie nauczyła...

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

Niech dalej nas lekceważą.

Kibic1928 02.08.2011 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FearTS (Post 1139110)
Panathinaikos 2 - 3 Odense
to dobrze dla nas ??

Bez znaczenia.

jakkfk 02.08.2011 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 1139109)
Porażka w pierwszym meczu dalej ich niczego nie nauczyła...

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

Niech dalej nas lekceważą.

A co ma powiedzieć? Że na tym etapie nie ma już łatwych przeciwników, będzie ciężko ale powalczymy?
To nie Polska :lol:

hors 02.08.2011 21:29

Rzucą się na nas i zjadą ostrym pressingiem,stracimy bramkę i będziemy grać dopiero od tego momentu z klasą. Mecz będzie na pewno trzymał do końca w napięciu, więc czasem ciężko będzie zagrzewać ich w dopingu. Wiele czekamy żeby Wisła odskoczyła od dna niemożności w pucharach!

Ciastek1 02.08.2011 21:31

Beitar też jechał zdobyć Kraków a jak się skończyło wszyscy pamiętają doskonale .

skeba 02.08.2011 21:33

Odense wygrywa 4;2 na wyjeździe z PAO, tak ku przestrodze.

wujekWojtek 02.08.2011 21:34

Podbeskidzie też jechało zdobyć Kraków ;p

Simao1 02.08.2011 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1139120)
Beitar też jechał zdobyć Kraków a jak się skończyło wszyscy pamiętają doskonale .

To właśnie mam na myśli. Nasi 2 lata temu też sądzili, że bez problemu ograją Levadię po remisie u nas, a pamiętamy jak to się skończyło.

Ale to dobrze, niech Bułgarzy nas olewają.

I jeszcze jedno - Wisła na wyjeździe gra zupełnie inaczej niż przy R22. Nie zapominajcie o tym.

AYALA 02.08.2011 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1139124)
Odense wygrywa 4;2 na wyjeździe z PAO, tak ku przestrodze.

4-3 wygrało Odense,piekny mecz.Troche przypominał nasze spotkanie z PAO sprzed 6 lat ale Duńczycy nie mieli przeciwko sobie sędziego jak My wtedy.Nie chciałbym trafic na Odense w następnej rundzie,strzelanie bramek nie sprawia im najmniejszej trudności.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl