![]() |
Do przerwy BATE wygrywa 2-1. W pierwszym meczu było 0-0 więc do awansu Ekranas potrzebuje jednego gola.
Co do jutrzejszego meczu to o wynik jestem spokojny. Takie wymęczone 1-0 dla nas mi się wydaje. |
Warto zaznaczyć, że BATE będzie całą połowę grało w osłabieniu, gdyż strzelec drugiej bramki otrzymał drugą żółtą kartkę.
Kończąc offtop spytam, czy gdziekolwiek jest transmisja tego meczu (tylko nie ta litewska strona, bo to nie działa) |
Dodam, że BATE gra w 10 od bodajże 40 minuty... :D
Jednak teraz najważniejszy jest wynik jutrzejszego meczu na R22! |
Cytat:
http://www.wii-cast.tv/embed.php?cha...plusmoney.info |
Zmiany techniczny pokazuje na drewnianych tabliczkach :) Niecodzienny widok w dzisiejszych czasach.
|
a kto gra w jakich?
|
Bate w niebieskich
|
ale Ekranas s.......ił ;/
|
Cytat:
|
Rozstawienie nie będzie miało większego znaczenia bo poziom zespołów w 4 rundzie będzie wyrównany a już na pewno lepiej będzie trafić na takie Bate niż na Genk bądź Malmo .
|
Z boiska spadł Bressan. To baaardzo ważny zawodnik dla Bate. W nastepnej rundzie nie zagra... Ewentualny handicap.
|
Ekranas tylko jakimś fartem mógłby tę bramkę pchnąć. Są beznadziejni :)
W perspektywie 4tej rundy BATE to nie byłby taki zły przeciwnik. Jeszcze bez Renana (2 żółte) w jednym z meczów. |
wszyscy którzy się już cieszą z naszego ewentualnego rozstawienie będa płakać , gdy będąc rozstawienie trafimy na belgijski Genk . Jak nasi podejdą do meczu IV rundy z roli faworyta to dostaną tęgie lanie .
patrzmy wyłącznie na siebie , jutro czeka nas arcy ważny mecz , rywala poznamy w piątek i wtedy będziemy wiedziec wszystko |
Cytat:
|
Genk to jutro przegra 1:0 i do widzenia
|
Może być różnie....
|
Cytat:
kto się lepiej spisał , potencjali faworyci czy potencjali 'słabeusze ( wg niektórych drużyny nierozstawione w IV rundzie ) ? nie zawiodła tylko Wisła , Maccabi, NK Dinamo i Kopenhaga . dlaczego mamy mniej się obawiac drużyn które pokonały faworytów ? czy to właśnie nie znaczy że są oni silniejsi niz wskazuje na to papierowa rozpiska ? dlatego należę do grona osób które wolą aby Wisła nie była rozstawiona w IV rundzie , to nam bardziej może zaszkodzic niż pomóc . |
Ogladam wlasnie mecz Shamrock - Kopenhaga i jestem w lekkim szoku. Irlandczycy od poczatku maja przewage, Dunczycy maja problem ze skonstruowaniem jakiejs akcji. Irlandczycy przed chwila mieli poprzeczke. Wydaje sie, ze gol dla Shamrocku to kwestia czasu choc pewnie Irlandczycy beda tak grac dopoki Kopenhaga nie strzeli bramki.
transmisja http://real-tv-sport.com/channel-5.php |
heh trzymaliśmy kciuki za Ekranas ,teraz się pomódlmy o Shamrock :)
|
Nawet jak się rozstawienie nie uda to byłoby bardzo dobrze jakby rangers i kopenhaga popłynęły
|
Kopenhaga wygrywa, chyba kolejni rozstawieni przechodzą
|
No to 0:1 dla Kopenhagi :(
Szkoda Shamrock, bo widać, że im bardzo zależy. |
Nie można się obawiać Kopenhagi, czy Rangersów, bo gdy awansujemy do LM, to strach się bać jak mielibyśmy pojechać na stadion Barcelony...
Módlmy się, by Wisła awansowała do kolejnej fazy, bo na forum widzę 100% pewność, że ich powieziemy, a tak na prawdę to bardziej Litex zasłużył na te 2-1, niż my... Kopenhaga strzeliła bramkę i juz ma awans, bo 3 bramek nie strzeli Shamrock. |
1:0 dla Kopenhagi
|
Kopenhaga już prowadzi 1 zero ;(
|
Kopenhaga prowadzi :/
|
To awans w tej parze juz raczej rozstrzygniety. Troche szkoda, Shamrock do momentu staty gola gral bardzo dobrze. Bramka troche kuriozalna, po rzucie roznym obronca stojacy na linii nie trafil czysto w pilke i ta przeleciala mu pod noga.
|
Nie chcą dziady pomóc :D To zostaje nam Malmo, Plzen, Slovan, Maribor i Genk. Idealnie by było jakby przeszła pierwsza czwórka a Genk poległ. Realne ale ciężko jak skur....
|
Hej, może najpierw przejdźmy Litex, bo później (odpukać) okaże się, że więcej było w tym temacie bezsensownego dywagowania na temat przyszłego przeciwnika niż merytorycznej rozmowy.
Litex to nie Skonto - tanio skóry nie sprzeda (o tym nie trzeba nikomu mówić). Myślę, że to będzie taki mecz, w którym kibice, jak nigdy, będą mogli wpłynąć na wynik. Dlatego, Panie i Panowie, pamiętajmy o tym, by jutro stworzyć Bułgarom takie piekło, żeby kiedyś, gdy za kilka lat znowu trafią na Wisłę, bali się bardziej kibiców niż piłkarzy. |
Podstawa - nie stracić głupich bramek w pierwszych minutach. Im dłużej mecz będzie trwał bez straty, tym większa szansa awansu. Osłabną psychicznie i fizycznie.
Idealnie byłoby natrzeć na nich w pierwszych minutach (ale rozważnie), aby zyskać przewagę psychologiczną. Tylko czy będzie czym straszyć w ofensywie ? Jak nie teraz to kiedy ? |
Cytat:
Po naszym ewentualnym awansie jak będziemy rozstawieni, to z mocnych ekip mamy tylko Genk. Jak nie będziemy rozstawieni to możemy trafić na Kopenhagę, Rangers, Dinamo Zagrzeb. No chyba, że te mocne ekipy teraz poodpadają (co jest mało prawdopodobne), to wtedy nie ma znaczenia, czy będziemy rozstawieni, czy nie. |
Porażka w pierwszym meczu dalej ich niczego nie nauczyła...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html Niech dalej nas lekceważą. |
Cytat:
|
Cytat:
To nie Polska :lol: |
Rzucą się na nas i zjadą ostrym pressingiem,stracimy bramkę i będziemy grać dopiero od tego momentu z klasą. Mecz będzie na pewno trzymał do końca w napięciu, więc czasem ciężko będzie zagrzewać ich w dopingu. Wiele czekamy żeby Wisła odskoczyła od dna niemożności w pucharach!
|
Beitar też jechał zdobyć Kraków a jak się skończyło wszyscy pamiętają doskonale .
|
Odense wygrywa 4;2 na wyjeździe z PAO, tak ku przestrodze.
|
Podbeskidzie też jechało zdobyć Kraków ;p
|
Cytat:
Ale to dobrze, niech Bułgarzy nas olewają. I jeszcze jedno - Wisła na wyjeździe gra zupełnie inaczej niż przy R22. Nie zapominajcie o tym. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl