Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

tofik 02.10.2010 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 990371)
Pięknie pięknie tak się jeździ z cwaniaczkami, tak się goli frajerów.

Uważałbym z tym, my jeszcze z Lechia nie graliśmy,

Vinci 02.10.2010 20:34

Miazga, teraz dopiero zobaczyłem wynik Lechii...wielka sprawa wygrać w Warszawie z Legią na jej terenie. Forma nie ma znaczenia, bo wynik i tak idzie w Polskę. Chyba Skorży nic już nie uratuje...

Oldpara 02.10.2010 20:40

Biedna Legia :)
A Jaga, jak zaczyna wygrywać po 1:0 w ostatnich minutach, znaczy, że poważnie celuje w mistrza :)

Szarny 02.10.2010 20:41

Dzięki Maciek.

O takiej Legii marzyłem :-p

IncognitoTSW 02.10.2010 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 990372)
Uważałbym z tym, my jeszcze z Lechia nie graliśmy,

Nie widzę związku. Cieszy mnie, że Lechia - przyjaciele ograła warszawiaków ( nieprzyjaciół, przynajmniej dla mnie bo widzę na tym forum czasem straszną sympatię do tego klubu). Nic więcej.

gigant 02.10.2010 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 990376)
Miazga, teraz dopiero zobaczyłem wynik Lechii...wielka sprawa wygrać w Warszawie z Legią na jej terenie. Forma nie ma znaczenia, bo wynik i tak idzie w Polskę. Chyba Skorży nic już nie uratuje...

Tylko wielcy golą Legię w Warszawie 3-0.
Jest jedno wytłumaczenie jak zawsze. Wszyscy mają kompleksy i dlatego wygrywają z wielką Legią.
Szkoda tylko że J-1906 został już chyba zdemaskowany.
Dziękujemy złotousty, teraz masz do spełnienia misję we Wronkach, a tam będzie łatwiej bo sami do końca nie wiedzą komu kibicują.

prober 02.10.2010 20:45

Skuteczność obrony Legii właśnie sięga dna. I pomyśleć, że niecały rok temu przedstawiałem ich tutaj na forum jako wzór organizacji obronnej...
Poniżej uzupełniona statystyka warszawskiej defensywy.

[sezon - pozycja w lidze wg liczby straconych bramek - średnia straconych bramek na mecz]
2001/02 - 1. - 0,86

2002/03 - 4. - 0,97
2003/04 - 1. - 0,73
2004/05 - 1. - 0,73
2005/06 - 1. - 0,57

2006/07 - 6. - 1,10
2007/08 - 1. - 0,57
2008/09 - 1. - 0,57

2009/10 - 3. - 0,73
2010/11 (po 8 meczach) - 14. - 1,63

W ogóle obecny sezon stoi pod znakiem niepowodzeń faworytów. Cztery najsilniejsze zespoły ubiegłego sezonu zajmują kolejno pozycje: 12, 6, 11, 13.

Eternit 02.10.2010 20:47

Lechia w dwóch meczach strzeliła tyle goli ile my przez cały dotychczasowy sezon...

tofik 02.10.2010 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 990380)
Nie widzę związku. Cieszy mnie, że Lechia - przyjaciele ograła warszawiaków ( nieprzyjaciół, przynajmniej dla mnie bo widzę na tym forum czasem straszną sympatię do tego klubu). Nic więcej.

Eh Taki związek, że nas też rozdupią i wtedy nie będzie wypadało pisać tego samego:lol:
Ale nie ważne.

Jeszcze co do Legii. Jaką czeka ich kara od komisji ligi za oszukiwanie i porozumiewanie się ze Skorżą ?
Na ile meczy zostanie zawieszony Borysiuk za brutalne faule ?

flamengista 02.10.2010 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 990365)
Ciekawe co Maciuś powie? liga będzie ciekawsza? czy wypada przeprosić kibiców? :lol:

Liga jest ciekawsza.

Legia - 9 punktów w 8 meczach. 5 porażek w lidze! Bramki: 6-13! W poprzednim, tragicznym dla nich sezonie Legioniści zaliczyli 8 porażek i stracili 22 gole. Skorża wyrobi tą "normę" chyba jeszcze w tej rundzie. To wielka sztuka, biorąc pod uwagę skalę inwestycji na Łazienkowskiej.

Niestety, prawda jest taka że i my gramy tragicznie. Więc tytuł raczej na pewno nie trafi do Wisły i Legii. Spośród "murowanych" faworytów szanse mają jeszcze Amika i Polonia.

O ile naszej padaki byłem pewien po wyprzedaży którą urządził Cupiał, postawa Legii jest dla mnie szokująca.

szczepanwislak 02.10.2010 20:56

Bardzo mi się dziś podobała Lechia , te gole nie były z przypadku ani po błędach wyraźnych Legionistów. skłądne akcje , ich płynność , pomysł na grę , waleczność. Nikt nie przeszedł przysłowiowo obok meczu. I cieszę się bo Lechia to nasz przyjaciel , ma dobrego młodego szkoleniowca z szansą na dobrą przyszłość. I w meczu z Górnikiem już nie było przypadku tylko konsekwentna przyjemna dla oka gra. Tu było to samo , nawet skuteczność wysoka znowu. Chociaż w meczu z Górnikiem , mimo 5 bramek spokojnie mogło być ich o 5 więcej. Ciekawie więc się zapowiada forma Lechii na kolejne mecze. Bardzo ciekawi mnie jak zagrają przeciw nam. Może być nieprzychylny dla nas wynik i to dość znacznie. Myślę , że trzeba się cieszyć sukcesem biało-zielonych

Proud 02.10.2010 21:00

Brawo Lechia! Naprawdę dobrą piłkę grają w tym sezonie. Duval się świetnie prezentuje.

Mam nadzieję, że komisja ligi zajmie się faulem Borysiuka tak samo ochoczo jak Chaveza. I żenadą z telefonami na ławce. Dohwań - Janas - Magiera - Streilau...głuch telefon :lol:

legion18 02.10.2010 21:02

Jak Cabral zj... w 6 minucie setke to wiedziałem, że o wygraną będzie ciężko, a gdy fotka zrobił to samo przy stanie 1:0 to już byłem pewny, że plecy. Ale 3:0 to mi nawet przez głowę nie przeszło. Ogólnie to dziwny mecz. Lechia też nic nie grała do momentu strzelenia bramki, wszystko wskazywało na to, że będzie albo 0:0 albo 1:0 dla którejś z drużyn. Szkoda, że ten mecz nie był tydzień temu bo Maciuś po wygranej z Lechem troche ostudził zapędy zmiany trenera, a tak to jużby poleciał w.... siną dal. Błędy obrony przy bramkach to już wogóle totalny kabaret.

IncognitoTSW 02.10.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 990385)
Eh Taki związek, że nas też rozdupią i wtedy nie będzie wypadało pisać tego samego:lol:
Ale nie ważne.

Jeszcze co do Legii. Jaką czeka ich kara od komisji ligi za oszukiwanie i porozumiewanie się ze Skorżą ?
Na ile meczy zostanie zawieszony Borysiuk za brutalne faule ?

Oby poszło po naszej myśli, w każdym bądź razie Lechia to przyjaciele i jak trzeba przegrać to wolę z nimi czy ze Śląskiem, niż z Legią czy Cracovią. Łatwiej to znieść.

killzone 02.10.2010 21:03

A blamaz trwa... sialalala.

Niech jeszcze Lokomotiv jutro przegra w Bełchatowie i bedzie norma wyrobiona na ten weekend :D

el Nuero 02.10.2010 21:05

Nasze obecne i byłe (niestety) zgody wzięły się do roboty, w następstwie czego Jaga ma pierwsze miejsce z 19 pkt., a Lechia 2., punktów 14. Co smutniejsze dla nas, obie te ekipy maja taką różnicę bramkową na plus, ile Wisełka strzeliła dotychczas we wszystkich meczach (+8). Owszem, Kielce, Bełchatów i Polonia nie rozegrały jeszcze swojej 8. kolejki, jednak miło popatrzyć na tabelę. Fajnie na dole, miło na górze, tylko ta pozycja Wisły niepokoi jak nie wiem co...

PS. Dla poprawienia humoru zerknąłem sobie na tabelę Bundesligi. Schalke i Stuttgart na dnie, Bayern 11., natomiast 3/11 polskiej drużyny, czyli Borussia, wiceliderem - po prostu bezcenne. Jak widać, nie tylko u nas tabela stoi na głowie.

mic 02.10.2010 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 990371)
Pięknie pięknie tak się jeździ z cwaniaczkami, tak się goli frajerów.

Ciekawe co napiszesz za 3 tygodnie, czy tez bedziesz cwaniaczkiem

0 22 02.10.2010 21:07

Jednak ta liga nie jest aż tak czerstwa żeby Was i KSP dogonić przy takiej grze :)

legion18 02.10.2010 21:10

Tak wogóle to można zauważyć jedno: jak przez lata Legia z Wisłą walczyły o najwyższe lokaty, tak teraz chyba tak przyzwyczaili się do tych korespondencyjnych pojedynków, że jedni nie chcą zostawiać drugich samych w walce o dolną połówkę tabeli. Legia i Wisła zawsze razem:lol:

szczebrzeszcz 02.10.2010 21:15

okej, to robimy zgodę
:|

el Nuero 02.10.2010 21:16

legion18 - trawestując powiedzenie pewnego komunistycznego działacza (pomożecie? - pomożemy) trzeba by dzisiaj napisać tak:
Wisła do Legii: zaczekacie ? ?
Legia do Wisły: zaczekamy ! !
No i niestety obie wloką się w tabeli jak wyścigowy żółw :lol:

Oldpara 02.10.2010 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 990386)
O ile naszej padaki byłem pewien po wyprzedaży którą urządził Cupiał, postawa Legii jest dla mnie szokująca.

Szokująca? Legia wyrzuciła pół drużyny, a sprowadziła szrot (poza jednym graczem).
Tych co wyrzuciali trudno nazwać świetnymi graczami, ale przynajmniej byli jako-tako zgrani jako zespół - pracowali 3 lata z jednym trenerem. Teraz, skoro już wiadomo, że nowi gracze nie powalają na kolana, znowu trzeba przynajmniej roku, żeby zrobić z nich drużynę.

W najlepszej styuacji jest Lech - stracił jednego gracza, a zyskał Rudnevsa, który po meczu w Turynie stał się gwiazdą, i pozwolił drużynie zapminieć, ze odeszło najważniejsze ogniwo i filar poprzedniego sezonu.

calieri 02.10.2010 21:22

Przy takiej sytuacji w tabeli tym ciekawsze będzie zimowe okienko transferowe. W końcu Wisła, Legia i inne zespoły, któym teraz gorzej idzie powinny wszystko robić by na rundę wiosenną mieć silniejszą ekipę, szczególnie Wisła liczę, że ściągną do obrony kogoś i napastnika, bo tych goli brakuje najbardziej. A i do Jagiellonii mimo wszystko jeszcze jakiś ofensywny gracz by się przydał. Licze, że będzie ciekawie:)

Vinci 02.10.2010 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 990403)
legion18 - trawestując powiedzenie pewnego komunistycznego działacza (pomożecie? - pomożemy) trzeba by dzisiaj napisać tak:
Wisła do Legii: zaczekacie ? ?
Legia do Wisły: zaczekamy ! !
No i niestety obie wloką się w tabeli jak wyścigowy żółw :lol:

Raczej odwrotnie powinno być, jesteśmy wyżej przecież... no ale przyznać trzeba, że w całej tej padace czarny humor dopisuje wszystkim :>

PhantomRanger 02.10.2010 21:28

Dobra to dzisiaj humor mi się polepszył :) Brawo Maciek brawo Legia. Jeszcze tylko nie jutro Amica przegra i będzie już pełnia szczęścia.

buczo1985 02.10.2010 21:37

Lechia robi na mnie piorunujące wrażenie. Widać, że jest wśród piłkarzy dobra aura. Podobnie pewnie też wyglądają relacje z trenerem. Widać nie trzeba mieć w swoich szeregach "grające nazwiska", a wystarczy zgrany kolektyw. Dorzucając do tego przyjazną atmosferę i właściwe podejście do wykonywanych obowiązków i można ogrywać takie wielonarodowe twory jak Legia i Wisła. Bo taka jest prawda piłkarze Wisły się "nie czują", nie rozumieją, a może nawet i nie lubią. Piszecie, że Lechia czy Jaga spuchną, może i spuchną, ale przy takiej grze zdążą jeszcze sobie wyrobić taką przewagę, że spokojnie zakończą sezon w górnej części tabeli.
Zresztą ja sam nie widzę powodu dla którego taka Jaga miałaby spuchnąć. Chyba, że odbije się na nich presja i gdy przyjdzie co do czego zaliczą głupie wtopy.

sq 02.10.2010 21:39

hmm.. wydaje mi się że jakby tydzień temu zamiast Kolejorza przyjechała Polonia Bytom to by nie było 2:1 dla Legii..
potrafili się spiąć na prestiżowy mecz.. a "zwykłe" odpuszczają i grają bez zęba, bez zadziory...
a może powinni zawsze w 10ciu grać bo sobie przeszkadzają?

PoloniaDumaStolicy 02.10.2010 21:44

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10..._wyrzucil.html

Najbardziej żałosne jest to, że sędziowie przekręcają Polonię już w drugim meczu z rzędu. Z Polonią Bytom uznali gola strzelonego ręką, a teraz nie wyrzucają bramkarza Arki.

killzone 02.10.2010 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 990427)
Z Polonią Bytom uznali gola strzelonego ręką,

Całkiem prawidłowego zapomniales dodac. :>

legion18 02.10.2010 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 990427)
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10..._wyrzucil.html

Najbardziej żałosne jest to, że sędziowie przekręcają Polonię już w drugim meczu z rzędu. Z Polonią Bytom uznali gola strzelonego ręką, a teraz nie wyrzucają bramkarza Arki.

Żałosny to jest ten bramkarz. Piłka mu leci na głowe a ten zagrywa ręką:lol:

PoloniaDumaStolicy 02.10.2010 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 990430)
Całkiem prawidłowego zapomniales dodac. :>

Nie wiem od kiedy gol strzelony ręką jest prawidłowy :-) Na przykład w Hiszpanii każde dotknięcie piłki ręką oznacza przerwanie gry.

Edyta. Legion, to fakt. Taki odpowiednik Przyrowskiego ;) Mam nadzieję, że dzisiejszy mecz był początkiem siedzenia na ławce Przyrosia.

killzone 02.10.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 990434)
Nie wiem od kiedy gol strzelony ręką jest prawidłowy :-)


Poucz sie przepisów gry w pilke nożną. Taka rada na przyszłość.

Co do reki tego tormana z Arki, to tak sam bylem zaskoczony ze nie dal mu czerwonej kartki.

PoloniaDumaStolicy 02.10.2010 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 990437)
Poucz sie przepisów gry w pilke nożną. Taka rada na przyszłość.

Co do reki tego tormana z Arki, to tak sam bylem zaskoczony ze nie dal mu czerwonej kartki.

No to wklej podpunkt mówiący o tym, że można uznać bramkę strzeloną ręką :>

Filippo123321 02.10.2010 22:08

Człowieku, nie osmieszaj sie.

W przepisach jest wyraznie napisane, ze nie wolno ROZMYSLNIE zagrywac pilki reka.

wolfy 02.10.2010 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 990361)
Maciek trzymaj się!

Jak najdłużej!

killzone 02.10.2010 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 990439)
No to wklej podpunkt mówiący o tym, że można uznać bramkę strzeloną ręką :>

I co moze jeszcze? Frytki czy shake'a? :shock:

Jezeli wasz najwierniejszy kibic, w postaci Listkiewicza twierdzi ze bramka zdobyta prawidłowo, potwierdza to jeden z delegatów. Juz nie wspominam o tym ze na jakims kongresie sedziów FIFA czy UEFA, przyjmują ze taka bramka tez ma prawo zostac uznana, to z kim ty chcesz sie kłócic?

Jedyna osoba ktora was krzywdzi to jest wasz guru Wojciechowski.

7 kotów 02.10.2010 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 990427)
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10..._wyrzucil.html

Najbardziej żałosne jest to, że sędziowie przekręcają Polonię już w drugim meczu z rzędu. Z Polonią Bytom uznali gola strzelonego ręką, a teraz nie wyrzucają bramkarza Arki.

To za osiem minut, braciszkowie Oleksego.

sq 02.10.2010 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 990439)
No to wklej podpunkt mówiący o tym, że można uznać bramkę strzeloną ręką :>

Cytat:

Zagranie piłki ręką ma miejsce w sytuacji gdy zawodnik rozmyślnie i świadomie dotyka piłki ręką
A pokaż mi podpunkt mówiący że bramki strzelonej ręką nie można uznać :>

PoloniaDumaStolicy 02.10.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 990445)
Człowieku, nie osmieszaj sie.

W przepisach jest wyraznie napisane, ze nie wolno ROZMYSLNIE zagrywac pilki reka.

Człowieku, nie ośmieszaj się.

Piłka po wybiciu przez bramkarza leciała w pusty sektor boiska, gdzie nie było przeciwnika. Zagranie ręką spowodowało, że Bytom uzyskał korzyść.

http://www.youtube.com/watch?v=NBYUKdLAJa0

killzone 02.10.2010 22:22

Tys widzioł pusty sektor boiska.

Nie kłóć sie bo i tak racji nie masz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl