![]() |
Abdul, jesteś za młody na utratę zęba, a tak to się w końcu skończy. Przecież teraz u dentysty nic nie boli (chyba, że Ci rwie zdrową ósemkę na żywca :/, ale przeżyłam i to, więc bierz przykład :P).
Na ból zęba jeszcze podobno ocet jest dobry (moczy się watę w occie i przykłada w bolące miejsce). |
Cytat:
|
Cytat:
Jak ja kocham Osiołka :D. Taka sama maruda jak ja :D. http://i39.tinypic.com/14vp5kg.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja uprawiam kobinacje norweska :>
skaczac sobie elegancko co weekend na naszym K 12 (ktora chyba w polowie stopniala) musze pozniej biegac na nartach ( a zazwyczaj bez :D) na sama gore ... wiec nie mowcie ze nikt nie uprawia kombinacji :rotfl: :rotfl: |
Cytat:
Myślisz, że pisałem to z przyjemnością? Oj nie, uwierz umierającemu człowiekowi :D |
Cytat:
|
Najpierw zboczuch, teraz hipochondryk. A ja się zastanawiałem za co lubię luźny :lol:
|
Szau Ni_Ma gdzie jest Ni_Ma?!!!
|
phi
prawdziwy mężczyzna choruje tylko na ebolę. tylko, w przeciwieństwie do innych, prawdziwy mężczyzna potrafi ją pokonać! |
Cytat:
|
co myslicie o temacie na ustna mature z polskiego: kibic mediach...?
|
Jeśli nauczyciele w średnich szkołach są tacy jak kilka lat temu to nie polecam :].
|
Cytat:
|
nie chcę się chwalić, ale ostanio mi się udało w święta.
choć troszkę mnie dalej trzyma :D |
Tiramisu - tzn?
Ala1955 - zawsze jest ten 1% |
Cytat:
w dodatku trudno ci będzie znaleźć literaturę podmiotu i przedmiotu |
w takim razie inne pytanie - jaki temat proponujecie?
|
Cytat:
|
U was pod blokiem/domem też już stopniał śnieg ? Bo tu w Tarnowie prawie w ogóle ni ma :)
A ciekawy jestem na co się przygotować jak jutro przyjadę do pracy do Krakowa. Mam nadzieje że też wiosna idzie :D |
Cytat:
|
WzT
zależy gdzie. w cetrum niewiele zostało, Bronowice, czy Azory to już bielej, i więcej błota. |
Cytat:
blacharska prowokacja ;] nie każdy facet leci na taki typ kobiety ,poza tym jak się kogoś szuka na dłużej ,to dyskoteka nie jest najlepszym miejscem na takie poszukiwania :-) |
Cytat:
|
Cytat:
Biblioteka, kościół, księgarnia, muzeum oto miejsca do poznania wspaniałej niewiasty :lol: A ta na serio nie ma to jak myśleć schematami, taki sam procent możliwości zapoznania nie tej kobiety jest w dyskotece, czy w knajpce jak i na plebanii i proboszcza, a kwestia jest tylko taka że trzeba myśleć dużą głową a nie tą mniejszą ot i cała filozofia :) Nie da się wszystkiego szufladkować. Takie pytanie myślicie że normalne dziewczyny nie chodzą się pobawić do klubów i nie można ich tam spotkać?? Według mnie to tylko kwestia taka że najbardziej w oczy rzucają się najłatwiejsze kąski, a że większość mężczyzn z zasady jest leniwa i jak ma się starać a może poderwać dziewoje z blachy w parę sekund wybiera zazwyczaj tą drugą a potem narzeka, że dyskoteka to pełna tylko tego typu kobiet :) |
w sumie to najwięcej fajnych dziewczyn spotyka się w szkole : d
|
Na razie musze Was pozegnać - dziecko wróciło i chce sie dorwać do komputera wyrzucając kochaną mamusię :-( Do jutra.
|
Cytat:
Emsi, ta mniejsza głowa przynajmniej idzie na spontan, duża kalkuluje. |
Cytat:
Życie życie jakby to powiedział Rynkowski Ryś. |
A alimentów potem płacić nie ma kto. :foch:
|
Cytat:
|
a tak wogóle to dzisiaj dostałem paczke z kapeluszem SUPER WISŁA. Powiem wam że ta SSA pięknie wysyłki prowadzi :D i na mejle odpowiadają :D
|
emsi dzisiaj ze mną na serwie w cs grał kolo co miał taki nick :D
|
powiem ci, że w zeszłą niedzielę zamówiłem paczkę pocztą polską, normalnie za pobraniem.
przyszłą we wtorek rano. ze Szczecina. moze francuski fan mcdonalda? po fracusku MC czyta się jak emsi :D |
Cytat:
Cytat:
|
Przyznaj się emsi, że ta ksywka jest od Big Mac'a! :lol:
|
Cytat:
Marne 93 kilo a tu już od Big Maca :foch: ostrzegam Wieś Maca nie zdzierżę :foch: A tak w innym temacie czy tylko mnie za każdym razem rozwala piosenka z Absolwenta Simon & Garfunkel - Sounds Of Silence?? http://www.youtube.com/watch?v=FL6HK1YP9pQ mistrz A w podobnym klimacie też powalił mnie kawałek użyty w filmie Daft Punk Electroma http://www.youtube.com/watch?v=ELJah3aNfKM I dziś na tapetę Nirvana unplugge 0 Where Did You Sleep Last Night ten cover to dla mnie absolutna magia jak cała ich płyta unplugged. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl