Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Tiramisu 20.01.2009 19:37

Abdul, jesteś za młody na utratę zęba, a tak to się w końcu skończy. Przecież teraz u dentysty nic nie boli (chyba, że Ci rwie zdrową ósemkę na żywca :/, ale przeżyłam i to, więc bierz przykład :P).

Na ból zęba jeszcze podobno ocet jest dobry (moczy się watę w occie i przykłada w bolące miejsce).

Ala1955 20.01.2009 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659868)
Ala,, Strasznie to drogie po prostu :P.

Strasznie Cię przepraszam, ale o tym po prostu nie pomyślałam i teraz mi głupio :-( Wybaczysz??

Tiramisu 20.01.2009 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 659878)
Strasznie Cię przepraszam, ale o tym po prostu nie pomyślałam i teraz mi głupio :-( Wybaczysz??

Ależ ja się nie gniewam :). Smaczne chociaż? :)
Jak ja kocham Osiołka :D. Taka sama maruda jak ja :D.

http://i39.tinypic.com/14vp5kg.jpg

Ala1955 20.01.2009 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659879)
Ależ ja się nie gniewam :). Smaczne chociaż? :)
Jak ja kocham Osiołka :D. Taka sama maruda jak ja :D.

Jeszcze jak !!! <oblizuje się z lubością> <wylizuje talerzyk>

pio 20.01.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659868)
Pio, co jest JUTRO?
.

Do pracy trzeba iść, a nie chcę się czuć jak dziś

Tiramisu 20.01.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 659880)
Jeszcze jak !!! <oblizuje się z lubością> <wylizuje talerzyk>

No i gra gitara :). Cieszę się.

Ala1955 20.01.2009 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 659881)
Do pracy trzeba iść

Czy musisz przypominać człowiekowi o tej smutnej konieczności - zwłaszcza człowiekowi, który dopiero co skończył kawałek pysznego tiramisu??

WiselkaMLP 20.01.2009 19:51

Ja uprawiam kobinacje norweska :>

skaczac sobie elegancko co weekend na naszym K 12 (ktora chyba w polowie stopniala) musze pozniej biegac na nartach ( a zazwyczaj bez :D) na sama gore ... wiec nie mowcie ze nikt nie uprawia kombinacji :rotfl: :rotfl:

pio 20.01.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 659887)
Czy musisz przypominać człowiekowi o tej smutnej konieczności - zwłaszcza człowiekowi, który dopiero co skończył kawałek pysznego tiramisu??

Tiramisu pytała :>
Myślisz, że pisałem to z przyjemnością? Oj nie, uwierz umierającemu człowiekowi :D

Tiramisu 20.01.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 659892)
uwierz umierającemu człowiekowi :D

Ostatnio gdzieś wyłapałam ciekawą teorię dlaczego mężczyźni to hipochondrycy ;P. Nie będę przytaczać, daruję.

pio 20.01.2009 20:01

Najpierw zboczuch, teraz hipochondryk. A ja się zastanawiałem za co lubię luźny :lol:

AbdulTsw 20.01.2009 20:01

Szau Ni_Ma gdzie jest Ni_Ma?!!!

vote-for-mikey 20.01.2009 20:01

phi
prawdziwy mężczyzna choruje tylko na ebolę.
tylko, w przeciwieństwie do innych, prawdziwy mężczyzna potrafi ją pokonać!

Ala1955 20.01.2009 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 659900)
phi
prawdziwy mężczyzna choruje tylko na ebolę.
tylko, w przeciwieństwie do innych, prawdziwy mężczyzna potrafi ją pokonać!

a napisał to prawdziwy mężczyzna, który pokonał rzeczoną ebolę już co najmniej 3 razy :-)

TSman 20.01.2009 20:05

co myslicie o temacie na ustna mature z polskiego: kibic mediach...?

Tiramisu 20.01.2009 20:07

Jeśli nauczyciele w średnich szkołach są tacy jak kilka lat temu to nie polecam :].

Ala1955 20.01.2009 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 659902)
co myslicie o temacie na ustna mature z polskiego: kibic mediach...?

strasznie to bedzie jednostronne - kibic w mediach występuje w 99% jako "ten zły"

vote-for-mikey 20.01.2009 20:09

nie chcę się chwalić, ale ostanio mi się udało w święta.

choć troszkę mnie dalej trzyma :D

TSman 20.01.2009 20:11

Tiramisu - tzn?
Ala1955 - zawsze jest ten 1%

South 20.01.2009 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 659902)
co myslicie o temacie na ustna mature z polskiego: kibic mediach...?

Za dużo pracy i zabawy z takim tematem...

w dodatku trudno ci będzie znaleźć literaturę podmiotu i przedmiotu

TSman 20.01.2009 20:15

w takim razie inne pytanie - jaki temat proponujecie?

Tiramisu 20.01.2009 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 659909)
Tiramisu - tzn?

Jednostronnie myślący i ograniczeni. Jak po latach wspominam nauczycieli z liceum to się zastanawiam kto takich ludzi dopuszcza do kontaktu z młodzieżą...

WzT 20.01.2009 20:28

U was pod blokiem/domem też już stopniał śnieg ? Bo tu w Tarnowie prawie w ogóle ni ma :)
A ciekawy jestem na co się przygotować jak jutro przyjadę do pracy do Krakowa.
Mam nadzieje że też wiosna idzie :D

South 20.01.2009 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 659912)
w takim razie inne pytanie - jaki temat proponujecie?

Dostaniesz/dostałeś w szkole listę przedmiotów wybierz jakiś najprostszy ,nie ma sensu się bawić z trudnymi tematami,czy zdasz ustna na 8 czy 20 ma tak naprawdę niewielkie znaczenie

vote-for-mikey 20.01.2009 20:33

WzT
zależy gdzie.
w cetrum niewiele zostało, Bronowice, czy Azory to już bielej, i więcej błota.

South 20.01.2009 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659855)
SZLAG.
A wiesz co mnie przeraża na dyskotekach? Że faceci lecą na te laski. Temat jest prosty. Gość myśli, że łatwo i za darmo sobie porucha, zarucha, zwał jak zwał, a kiedy się okazuje, że taka blachara mądrzejsza od niego i go wykantowała, to ma potem pretensje, że dziewczyny be. A że dziś faceci lecą na łatwiznę, to i łatwizna się nie kryje.


blacharska prowokacja ;]

nie każdy facet leci na taki typ kobiety ,poza tym jak się kogoś szuka na dłużej ,to dyskoteka nie jest najlepszym miejscem na takie poszukiwania :-)

Krissu 20.01.2009 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659914)
Jednostronnie myślący i ograniczeni. Jak po latach wspominam nauczycieli z liceum to się zastanawiam kto takich ludzi dopuszcza do kontaktu z młodzieżą...

Ja miałem fajnych nauczycieli w ogólniaku. Wychowawcy na zielonej szkole po wódkę latałem. To się nazywa podejście do młodzieży :D

emsi 20.01.2009 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 659925)
blacharska prowokacja ;]

nie każdy facet leci na taki typ kobiety ,poza tym jak się kogoś szuka na dłużej ,to dyskoteka nie jest najlepszym miejscem na takie poszukiwania :-)


Biblioteka, kościół, księgarnia, muzeum oto miejsca do poznania wspaniałej niewiasty :lol:


A ta na serio nie ma to jak myśleć schematami, taki sam procent możliwości zapoznania nie tej kobiety jest w dyskotece, czy w knajpce jak i na plebanii i proboszcza, a kwestia jest tylko taka że trzeba myśleć dużą głową a nie tą mniejszą ot i cała filozofia :)

Nie da się wszystkiego szufladkować.

Takie pytanie myślicie że normalne dziewczyny nie chodzą się pobawić do klubów i nie można ich tam spotkać??

Według mnie to tylko kwestia taka że najbardziej w oczy rzucają się najłatwiejsze kąski, a że większość mężczyzn z zasady jest leniwa i jak ma się starać a może poderwać dziewoje z blachy w parę sekund wybiera zazwyczaj tą drugą a potem narzeka, że dyskoteka to pełna tylko tego typu kobiet :)

vote-for-mikey 20.01.2009 20:47

w sumie to najwięcej fajnych dziewczyn spotyka się w szkole : d

Ala1955 20.01.2009 20:48

Na razie musze Was pozegnać - dziecko wróciło i chce sie dorwać do komputera wyrzucając kochaną mamusię :-( Do jutra.

gigant 20.01.2009 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 659930)
Bibliotek, kościół, księgarnia, muzeum ot to miejsca do poznania wspaniałej niewiasty :lol:


A ta na serio nie ma to jak myśleć schematami, taki sam procent możliwości zapoznania nie tej kobiety jest w dyskotece jak i na plebanii i proboszcza, a kwestia jest tylko taka że trzeba myśleć dużą głową a nie tą mniejszą ot i cała filozofia :)

Lepsza blachara w swojej garści, niż w kumpla.

Emsi, ta mniejsza głowa przynajmniej idzie na spontan, duża kalkuluje.

emsi 20.01.2009 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 659940)
Lepsza blachara w swojej garści, niż w kumpla.

Emsi, ta mniejsza głowa przynajmniej idzie na spontan, duża kalkuluje.

I potem się komuś rodzą pięcioraczki i pięć matek czuje się świetnie :D

Życie życie jakby to powiedział Rynkowski Ryś.

_ukoL 20.01.2009 20:57

A alimentów potem płacić nie ma kto. :foch:

gigant 20.01.2009 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 659941)
I potem się komuś rodzą pięcioraczki i pięć matek czuje się świetnie :D

Życie życie jakby to powiedział Rynkowski Ryś.

Ale Ryś twierdzi że dziewczyny lubią w brąz. Lubię to nowoczesne podejście do sprawy.:lol:

TSman 20.01.2009 21:14

a tak wogóle to dzisiaj dostałem paczke z kapeluszem SUPER WISŁA. Powiem wam że ta SSA pięknie wysyłki prowadzi :D i na mejle odpowiadają :D

AbdulTsw 20.01.2009 21:18

emsi dzisiaj ze mną na serwie w cs grał kolo co miał taki nick :D

vote-for-mikey 20.01.2009 21:18

powiem ci, że w zeszłą niedzielę zamówiłem paczkę pocztą polską, normalnie za pobraniem.
przyszłą we wtorek rano.
ze Szczecina.


moze francuski fan mcdonalda?
po fracusku MC czyta się jak emsi :D

emsi 20.01.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 659956)
emsi dzisiaj ze mną na serwie w cs grał kolo co miał taki nick :D

Jakaś podróba :foch:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 659958)
po fracusku MC czyta się jak emsi :D

Ksywka od chłopaków z dzielnicy się wzięła, bo jako jeden z pierwszych słuchałem rapu a że inicjały mam MS to po jakimś czasie ewoluowało na emsi i tak już wiele lat pozostało i z żadnymi mcdonaldami mi tutaj :foch:

_ukoL 20.01.2009 21:27

Przyznaj się emsi, że ta ksywka jest od Big Mac'a! :lol:

emsi 20.01.2009 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 659967)
Przyznaj się emsi, że ta ksywka jest od Big Mac'a! :lol:


Marne 93 kilo a tu już od Big Maca :foch: ostrzegam Wieś Maca nie zdzierżę :foch:

A tak w innym temacie czy tylko mnie za każdym razem rozwala piosenka z Absolwenta Simon & Garfunkel - Sounds Of Silence??

http://www.youtube.com/watch?v=FL6HK1YP9pQ

mistrz

A w podobnym klimacie też powalił mnie kawałek użyty w filmie Daft Punk Electroma

http://www.youtube.com/watch?v=ELJah3aNfKM

I dziś na tapetę Nirvana unplugge 0 Where Did You Sleep Last Night ten cover to dla mnie absolutna magia jak cała ich płyta unplugged.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl