Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

Bóg Trybun (objawion) 29.09.2008 15:33

Ale widzisz, tu naprawdę nie chodzi o cyfry a o sposób, w jaki porównujesz. To nie jest sprint na setkę albo jazda figurowa, to jest sport kontaktowy.

Gramy tymi samymi systemami, ale w inny sposób sie bronimy, inaczej atakujemy, mamy innych wykonawców i innych trenerów. A i tak na meczu dojdzie masa zdarzeń, które zweryfikują przebieg spotkania. I bardzo dobrze, bo to nie seans w kinie. I bardzo dobrze, bo na papierze jesteśmy słabsi.

-----------------------------------------------

OK, pokuszę się na koniec o jedno porównanie - Bent według mojej opinii jest gorszy i mniej wszechstronny od Brożka. Nawet pomimo tego, że Paweł nigdy nie będzie grał tak dobrze w powietrzu, jak przepłacony Darren. Oceniam Pawła tak wysoko, bo uwzględniam także to, co przeszedł przez ostatnie sezony, pozycję w drużynie, którą sobie wywalczył, bo widzę to, jak wydoroślał i jak nauczył się znosić oczekiwania kibiców, prasy, trenera, wreszcie samej drużyny. Takie porównania, uwzględniające kontekst, konkretną sytuację, mają chyba większy sens.

Pzdr

Soul_reaper 29.09.2008 15:37

Czy w zwiazku z ta wiadomoscia: http://www.sport.pl/pilka/1,65029,57..._kuratora.html mecz sie w ogole odbedzie?

Witoldon 29.09.2008 15:45

Ostatnio gdy miała miejsce taka sytuacja, grożono, że zostanie zawieszona reprezentacja oraz wykluczenie polskich drużyn z rozgrywek europejskich na kilka sezonów. Może być różnie, tylko, że teraz jest już po fakcie...

kreseq 29.09.2008 16:03

Jesli zawiesza Polske do meczu to wiadomo ze TT nie bedzie mogl z Wisla grac bo za to i oni kare dostana. Mysle jednak ze cala sprawa portwa jakis czas i nie wiemy czy w ogole ktos kogos zawiesi i jak to z tym kuratorem bedzie. Poroniony pomysl i tyle. Podobno na 3 miesiace, jesli tak to nie sadze by wygladalo to tak tragicznie...pytanie tylko po cholere?

jasnyGwint 29.09.2008 16:10

Do meczu z TT raczej nas nie zawieszą :)
Natomiast napewno wzrosło prawdopodobienstwo, że będzie to nasz ostatni mecz w pucharach w tym sezonie.

Ja płakać nie będe. Euro po wydymaniu Krakowa mi zwisa. Na puchary jestesmy za słabi, nasza reprezentacja to jakaś parodia. To idealny czas zeby zrobic porządek w pzpnie nawet kosztem tych wszystkich rzeczy.

1q2 29.09.2008 16:13

No ciekawe co to sie stalo, tak nagle....Mam nadzieje ze do czwartku nas nie zawiesza wiec luz.
A co do meczu i szans ,to popieram Boga Trybun, ze to tak na prawde jest wielka niewiadoma.
Ile by pisac, jak nie porownywac, to calosc bedzie sie rozjasniac w trakcie meczu.
Tu ciezko zastosowac jakas metodologie porownawcza.
Minus jest taki ze to team z najmocniejszej ligi w europie i kazdy zespol z Premiership, bylby zdecydowanym faworytem do wygrania pl ligi
Plus ze TT jest kompletnie bez formy, atmosfera musi byc wprost grobowa i mozna probowac to wykorzystac.

Ja awansu nie wymagam jesli sie to uda zrobic to bede pelen podziwu dla calego zespolu.
Jedno na co licze to to , ze postawimy sie Angolom i beda na tym meczu emcje, porownywalne do tych z prehistorii czyli czasow Parmy,Shalke i Lazio.

Raphael 29.09.2008 16:24

Nie wiadomo jeszcze jakie jest uzasadnienie wprowadzenia kuratora. Jeśli np. doszło do przekroczenia prawa to chyba UEFA w takiej sytuacji nas nie powinna wykluczyć.

jasnyGwint 29.09.2008 16:29

Od 20 lat dochodzi do przekraczania prawa a mimo to UEFA nie pozwala ich ruszyć. Zresztą to też mafia tyle że większa, więc nie dziwi fakt że chronią swoich.

Pewnie skonczy się tak jak ostatnio. Po kilku dniach politycy "pójdą po rozum do głowy" i kurator zostanie wycofany. Wybory wygra Lato i wszystko zostanie po staremu.

thechris 29.09.2008 16:39

Rok temu gdy zaistniała szansa zastąpienia zdyskwalifikowanego Feynoordu przez Wisłę, też była akcja z kuratorem. Możliwe, że to był jeden z powodów dlaczego UEFA nawet nie podjęła tematu i wtedy (żeby było śmieszniej) ...Tottenham dostał wolny los... Oby historia się nie powtórzyła.

Raphael 29.09.2008 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 609317)
Od 20 lat dochodzi do przekraczania prawa a mimo to UEFA nie pozwala ich ruszyć.

Tak ale tylko się o tym mówi. Mimo, że każdy o tym wie to brakuje dowodów. Bez dowodów ani rusz.

1q2 29.09.2008 17:14

Dowody sa - chocby ponad setka z zarzutami , tyle ze uefa to panstwo w panstwie i wywalczyli sobie taka autonomie ze wszystko zalezy od widzimisie centrali.
Najciekawsze jest ze jak kibic/grupa kibicow nabroi - to reszta kibicow + klub ponosi odpowiedzianosc zbiorowa.
Jak okazuje sie ze w zwiazku pracuja 2 grupy ludzi - zlodzieje na ktorych sa papiery i ci na ktorych nie ma badz jeszcze nie ma, to nie ma zadnej odpowiedzialnosci zbiorowej , w stylu - usuwamy wszystkich za brak jakkiejkolwiek kontroli/zwalczania zlodziejstwa.

Ja nie wyobrazam sobie sytuacji, gdzie w firmie w ktorej okazuje sie ze zlodziejstwo kwitnie na porzadku dziennym ,nie wycina sie wszystkich tych ktorzy do tego dopuscili badz temu nie zapobiegli.
To powinna byc norma, a to co jest teraz to po prostu przechodzi ludzkie pojecie.

Nie wiem co kombinuje Drzewiecki, ale majac minimalna nadzieje ze nie jest to tylko jakis wybieg pod publike, zycze mu powodzenia bo tak na prawde te wybory co mialy byc w pazdzierniku to bylaby jedna wielka sciema i oszustwo - jak mialo to miejsce po odejscu Dziurowicza.

Estovic 29.09.2008 17:32

To wygląda na pokaz siły przed wyborami nowego prezesa. Nie wierzę w taką zbierzność terminów.

UEFA będzie czekać na rozwój wypadków, na pewno Wisły i Lecha nie zdyskwalifikują w najbliższym czasie.

cola 29.09.2008 18:51

czuje ze to koniec pzpn a co do meczow nie mozliwosci naszego zdyskfalifikowania wyobrazcie ze jestescie rudzi i gracie w juve i twoim najlepszym przyjacielem jest mily francuz obecnie stojacy na czele uefa i on zawiesza twoj kraj zabiera euro i mundial 2010 to jest cos niemozliwego!!

LooNatyk 29.09.2008 19:18

z tym, ze tutaj kuratora wprowadzil trybunal arbitrazowy.. a wiec nie beda sie rzucac za bardzo, bo to by jakas glupota byla. minister przedstawil dokumenty organizacji sprawujacej piecze nad PZPN, i to ta organizacja wprowadzila kuratora, a nie minister.

zreszta Listek ma fuche u Drzewieckiego przy Euro, to nei bedzie tez za bardzo macil :P

Bronowianin 29.09.2008 20:56

Kibicowskie info dla wszystkich osób idących w czwartek na mecz z Tottenhamem przy Reymonta:

Wiadomo pora nietypowa, ale oprócz tego nic się nie zmienia, czyli:

-przychodzimy na czerwono
-prosze zabrac ze soba jakieś drobne na
a) oprawę - przed nami ciekawe mecze, więc aby coś pokazać potrzebne jest wsparcie finansowe
b) zbiórkę na Lechię w drugiej połowie meczu (będzie nowy wzór vlepki)
-mimo wczesnej pory nie przychodźcie na ostatnią chwilę
-kibice z sektora D niech przyniosą na mecz gazete (taka zwykłą jak dziennik czy krakowska)

--------------------------------------

nie snujcie tu żadnych domysłów, bo niczego nie dowiecie wcześniej niż na sektorze

Bóg Trybun (objawion) 30.09.2008 00:43

To jeszcze na dobranoc mały cytat dla tych od "pompowania balonika" i twierdzących, że Spury odpuszczają Uefę:

What was the mood in the dressing like after the match yesterday?
Juande Ramos:First, they were sad and logically they were angry as well. They are waiting to win. On the coach on the way home they started to think about the next match, Wisla Krakow in the UEFA Cup on Thursday. We need to win that game, we need to get through to the next round and I think we will see the best of the players.

W dużym skrócie - porażka w lidze ich srogo wcoorviła, wracając z Porysmouth w autobku chłopaki zaczęły myśleć o najbliższym meczu z Wisłą w kategorii: zwycięstwo za wszelką cenę.

Całość tu ---> http://www.tottenhamhotspur.com/news...ous290908.html

Dobranots :)

pawelo84 30.09.2008 03:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 609573)

W dużym skrócie - porażka w lidze ich srogo wcoorviła, wracając z Porysmouth w autobku chłopaki zaczęły myśleć o najbliższym meczu z Wisłą w kategorii: zwycięstwo za wszelką cenę.

Całość tu ---> http://www.tottenhamhotspur.com/news...ous290908.html

Dobranots :)

Przecież nie powiedzą, że damy specjalnie dupy. Zresztą jakby powiedzieli że mają PUEFA gdzies to by ich chyba Yids powiesili.

pasikonik 30.09.2008 09:14

w zrodlach angielskich pojawiala sie informacja jakoby mecz rozpoczynal sie o 16.00 a sama trasmisja o 15.40? jak to jest w koncu?

Marszałek 30.09.2008 09:46

A niech zawieszają, na kim to zrobi wrażenie. Podejrzewam,że w czwartek, mimo optymistycznych nastrojów panujących na forum, odpadniemy z PUEFA. Więc wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, aby nas wywalili. Tylko, że nic z tego nie będzie, bo to są zwyczajne obiecanki cacanki. Tak w skrócie można to streścić.


A wracając do meritum. Rzeczywiście uważacie, że przejdziemy Koguty. Dziwię sie co poniektórym, tacy rozsądni a takie rzeczy wypisują. Też bym chciał byśmy ich stuknęli z 5, ale jak? czym?. Poza tym optymizm wzrósł po ograniu jakiś leszczy z Arki. Nie wiedziałem, że ci pseudo piłkarze, niechciani w innych klubach, są jakaś wyrocznią co do umiejętności Wisły.

Transmisja zaczyna się wcześniej ,bo mądre głowy w stylu analfabety Szczęsnego będą się mądrzyć.

Aro1234 30.09.2008 09:55

Ja też staram się podchodzić do sprawy awansu dość spokojnie. Porażka 2:1 na wyjeździe postawiła nas w niezłej sytuacji, a słaba forma Tottenhamu wydaje się budować poczucie iż powinno być łatwo. Fakty są takie, że Spurs nie wygrali ligowego meczu w tym sezonie, ale my też nie zachwycamy. Potrafiliśmy sprostać u siebie Barcelonie i chwała za to, ale nie zapominajmy, że Barca mogła wówczas wygrać. Zagrała nieskutecznie i w zasadzie to jest główny powód jej porażki. Nam wyszedł stały fragment, stąd ta jedna bramka.

Nie ma co się napalać, że wygramy z nimi wysoko. Lepiej się miło rozczarować i patrzeć z ewentualnym podziwem na grę naszych, tak jak się patrzyło na tę grę np. w meczu z Arką. Graliśmy z nimi jak z zespołem A klasy... Z tym, że te dobre mecze przeplatamy z fatalnymi, vide 0:4 z Barcą na Camp Nou, 1:2 z Beitarem, 1:4 z Lechem czy nawet wygrane spotkanie 1:0 z Polonią Bytom...

A więc SPOKÓJ i OPTYMIZM, ale nienadmierny!

My tylko MOŻEMY, a oni MUSZĄ, choćby ze względu na to ile kasy wydają na transfery...

szark 30.09.2008 10:13

typowe polskie podejście my możemy oni muszą, no super równie dobrze napisz że jak oni muszą to może lepiej odpuśćmy, dajmy kurom przejść dalej no bo przecież tyle na transfery wydali niech coś zarobią, a poza tym nas zaraz i tak tu nie będzie bo jak nas platini nie wyjebie to i tak nie sprostamy nikomu w grupie no bo czym ? hahaha ludzie dajcie spokój bo mi się rzygać chce jak was czytam

Bóg Trybun (objawion) 30.09.2008 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 609578)
Przecież nie powiedzą, że damy specjalnie dupy. Zresztą jakby powiedzieli że mają PUEFA gdzies to by ich chyba Yids powiesili.

-----> no i choćby z tego powodu Uefy NIE ODPUSZCZĄ.

Chyba, że sugerujesz jakiś mega tajny plan Ramosa, polegający na wystawieniu rezerw i "specjalnym daniu dupy" (:)) w Krakowie i wierzysz w wyrozumiałość yid army, która świętuje po skromnej, ale honorowej porażce z "a shitty little Polish team in the middle of nowhere who play in park with shit attendance with a bomb from WW11 under the pitch somewhere" (że posłużę się przytaczanym już cytatem z ichniejszego forum).

I jeszcze jedno - porównując kadry Wisły i TT to o odpuszczanie którychś rozgrywek możnaby było posądzić prędzej nas, niż angoli. Więc jak to jest, Skorża z krucha kadrą nie odpuszcza Uefy, za to Ramos, startujący z pozycji faworyta i z wartościowszą, szerszą kadrą tak?

:rotfl:

pompujta dalej!

...a jak pęknie balonik, co całkiem możliwe, to się dopiero zacznie ... :lol:

pasikonik 30.09.2008 10:19

Cytat:

UEFA Cup Football (Sport)Time - 14:20 - 17:00 (2 hours and 40 minutes long)When - Thursday 2nd October on fiveWisla Krakow v Tottenham Hotspur.
Live football action as Spurs face a difficult away leg in Poland against Wisla Krakow. Presented by Colin Murray.
http://www.mydigiguide.com/dgx/wbl.d...h=49&PID=28671

leszekm 30.09.2008 11:01

Tutaj można zobaczyć kto będzie transmitował mecz :

http://liveonsat.com/today.php?start...&end_yyyy=2008

LooNatyk 30.09.2008 11:11

tutaj nie chodzi o odpuszczanie typu, ze perfidnie nie beda biegac, czy sami pachna sobie samoboja. Chodzi o to, ze zespol w takim kryzysie, po wydaniu tylu pieniedzy i jako priorytet stawiajacy sobie gre w LM na pewno mentalnie bedzie przy meczach w lidze, a nie w UEFA.
Oczywiscie, ze mowia, iz chca wygrac etc. ale tego nie przeskoczysz. Dla nich liga jest najwazniejsza, bo jak dadza dupy, to i zwyciestwo w UEFA nie duzo zmieni.. Dla druzyn angielskich to puchar dla przegranych. Nie ma tu takiej kasy etc.

Yids to ich zjedza jak dalej beda taka kiche w lidze grac, i nic tu nie zmieni zwyciestwo z Wisla. Zaloze sie o kupe pieniedzy, ze jakbyscie spytali typowego kibica Tottenhamu, co woli awans do grupy UEFA, czy dobra gre w lidze. wskaze to drugie.
Bez dobrej gry w lidze, klub nie rozwinie sie w kierunku w jakim powinien. I tak graja mnostwo meczy, nie maja kiedy poukladac zespolu, a czas ucieka.
Nie mowie, iz UEFA dla nich to kula u nogi, ale IMO maja teraz zupelnie inne problemy i cele.

dlatego widze szanse na awns, wiadomo latwo nie bedzie absolutnie. Ale jak Wisla sie przylozy i zagra na 100% to szansa na awans jest i to duza. Jak zagramy slabo to nie ma o czym gadac, wtedy i z 3x slabszym zespolem mozemy przegrac. Dlatego podkreslam, chodzi o to, ze Tottenham jest druzyna do przejscia, wszystko w nogach i glowach naszych pilkarzy

tomo892 30.09.2008 11:32

Wiecie może, w jakim hotelu będzie nocował Tottenham?

Bóg Trybun (objawion) 30.09.2008 11:47

...A ja myślę, że to drużyna na tyle bogata i silna kadrowo, że spokojnie może skoncentrować się na najbliższym meczu z Wisłą bez konieczności spychania na dalszy plan meczu z Hull i odwrotnie. Ci goście potrzebują koniecznie zwycięstwa, meczu na przełamanie i wykorzystają każde najbliższe spotkanie, zeby to uczynić.

Natomiast awans do grupy w Uefa to miała być betka dla trenera, który uchodzi za specjalistę od pucharów i zespołu, który odpadł w ćwierćfinale tych rozgrywek właśnie przez kunszt "specjalisty" Ramosa. To, że nie moze znaleźć wspólnego języka z zawodnikami, to, że nie poszło im jak po maśle - nie znaczy, ze będą nagle redukować cele i podstawowe wymagania.

Oczw wierzę w Wisłę, bo - jak powtarzają gumiory - kto kocha, ten wierzy. No i jest parę przesłanek, które pozwalają optymistycznie popatrzyć w niedaleką przyszłość : nasz forma, ich forma, nasz trener, ich trener. A przede wszystkim to, ze gramy u siebie i że bryty mają na dobrą sprawę 2 dni mniej od nas (mecz w nd i przylot & zakwaterowanie ) na przygotowanie sie do czwartkowej batalii...

...której, jak wszyscy forumowicze, nie mogę się już doczekać = ) w każdym razie, nie wymagam od naszych zwycięstwa, wymagam walki i wiary w zwycięstwo. Tyle.

Estovic 30.09.2008 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomo892 (Post 609633)
Wiecie może, w jakim hotelu będzie nocował Tottenham?

A co? Chcesz im nalot zrobić? :)

Bóg Trybun (objawion) 30.09.2008 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Estovic (Post 609643)
A co? Chcesz im nalot zrobić? :)

Sądząc po jego nicku i dacie rejestracji to raczej zdobyć autograf... 1892... Liverpool? Bo chyba nie Hertha :lol:

pan Dudi 30.09.2008 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Estovic (Post 609643)
A co? Chcesz im nalot zrobić? :)

Kocówę?:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 609641)
Ci goście potrzebują koniecznie zwycięstwa, meczu na przełamanie i wykorzystają każde najbliższe spotkanie, zeby to uczynić.


To paradoksalnie też może być nasz atut. Oni MUSZĄ zrobić wszystko, żeby w końcu los się odwrócił, a wiadomo jak to jest jak się za bardzo chce.

pawelo84 30.09.2008 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 609615)
-----> no i choćby z tego powodu Uefy NIE ODPUSZCZĄ.

Chyba, że sugerujesz jakiś mega tajny plan Ramosa, polegający na wystawieniu rezerw i "specjalnym daniu dupy" (:)) w Krakowie i wierzysz w wyrozumiałość yid army, która świętuje po skromnej, ale honorowej porażce z "a shitty little Polish team in the middle of nowhere who play in park with shit attendance with a bomb from WW11 under the pitch somewhere" (że posłużę się przytaczanym już cytatem z ichniejszego forum).

I jeszcze jedno - porównując kadry Wisły i TT to o odpuszczanie którychś rozgrywek możnaby było posądzić prędzej nas, niż angoli. Więc jak to jest, Skorża z krucha kadrą nie odpuszcza Uefy, za to Ramos, startujący z pozycji faworyta i z wartościowszą, szerszą kadrą tak?

:rotfl:

pompujta dalej!

...a jak pęknie balonik, co całkiem możliwe, to się dopiero zacznie ... :lol:

Ja nic nie mówie o odpuszczaniu, tylko nawet w momecnie gdy ktos jakieś rozgrywki traktuje mniej poważnie nie powie tego że ma je gdzieś. To jest profesjonalizm. Ja zresztą dużo bardziej bym chciał gdyby Wisła awansowała po świetnej grze i zwycięstwie nad wybitnie zdeterminowanym TT niż po zwycięstwie gdy tamci odpuszczą. I mam nadzieję ze tak będzie.

Bóg Trybun (objawion) 30.09.2008 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 609651)
To paradoksalnie też może być nasz atut. Oni MUSZĄ zrobić wszystko, żeby w końcu los się odwrócił, a wiadomo jak to jest jak się za bardzo chce.

Oczw że tak. Moze to być nasz atut (choć na dwoje babka wróżyła) - w każdym razie "nie zniese i nie wytrzymie' jak mi tu ktoś wmawia, że Spury myślami tylko w lidze, a do Krk to do Prozaka na potańcówę przyjechali.

---------------

pawelos84, ok, tu pełna zgoda.

tofik 30.09.2008 12:33

Stawiam 2:0 dla Wisły miło i przyjemnie wchodzimy do grupy uefa :)

hoho 30.09.2008 12:43

Ja mysle ze bramke trzeba strzelic na poczatku meczu , rzucic wszystko na pierwsze minuty meczu,bo wiadomo im blizej konca tym oni beda przejmowac inicjatywe .

3rider 30.09.2008 13:17

Smok pozre koguta, a ja juz sobie naszkicowalem fajna grupe (faworyci oczywiscie boldem)

WISŁA
MILAN
Ajax
Galatasaray
Dinamo Zagrzeb

Tak powaznie, pragmatycznie szanse oceniam 51%-49% dla TT. Sa slabi, ale wystarczy im obrona i kontry. Gre w obronie maja naprawde niezla (dopoki nie musza atakowac). Kondycyjnie sa nie do zabiegania, a wrecz w tym elemencie mozemy miec takie same problemy jak kiedys ze Spalonymi Na Czarno (Blackburn), kiedy doszlo do otwartej wymiany ciosow, zameczyli nas w ostatnich 20min notorycznymi sprintami po skrzydlach. A byla to Wisla "twardej reki" Petrescu, najmocniejsza fizycznie jaka mielismy kiedykolwiek. Sluszna uwaga Hoho, ten mecz mozemy wygrac w pierwszej fazie, potem im pozniej tym wiecej atutow bedzie mial TT. Analogicznie zreszta bylo na White Heart Lej

Barbarossa 30.09.2008 13:34

Wydaję mi się, że będzie 2:2. To nie jest jeszcze TEN sezon.

Pablooo 30.09.2008 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barbarossa (Post 609680)
Wydaję mi się, że będzie 2:2. To nie jest jeszcze TEN sezon.


Na szczęście tylko Ci się wydaje ;-)

pasikonik 30.09.2008 14:00

a ja mowie ze zdobedziemy Puchar UEFA, a potem nam go odbiorą, gdyż wykluczą Polskę z UEFA i z FIFA.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Estovic (Post 609643)
A co? Chcesz im nalot zrobić? :)

nie dac im burakom spac
uruchomic alarm pozarowy a potem wydrzec sie jeszcze z kilka razy
jak ktos pracuje w obsludze takiego hotelu to wiecie co robic :)

http://www.thfctalk.com/forum/showthread.php?t=6927 napinka trwa

tomo892 30.09.2008 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 609649)
Sądząc po jego nicku i dacie rejestracji to raczej zdobyć autograf... 1892... Liverpool? Bo chyba nie Hertha :lol:

Autografy zdobyć, fakt. A cyferki ustawiłem przypadkowo. Nie ma to związku z żadną datą :)
Przypuszczam, że są w Radissonie lub Sheratonie.

1q2 30.09.2008 14:56

Taka mnie sprzeczna mysl naszla, do tego co niedawno pisalem.
Oczywiscie nikt we wspolczesnym futbolu niczego nie odpuszcza ,jednak jest cos takiego jak mecze priorytetowe, czy o zycie i czesto wlasnie nastawienie przesadza o wyniku meczu.
Dla Tottenhamu - klubu majacego aspiracje walki o najwyzsze angielskie trofea ,puchar uefa szalu nie robi i to chyba jest jasne.
Priorytet dla kazdego zespolu z tego kraju , ktory gra w uefie jest jeden - zajac w lidze takie miejsce, ktore umozliwiloby w przyszlym sezonie walke o LM.
Jest to oczywiscie niezwykle trudne ,bo przynajmniej jeszcze w tym sezonie status quo na bank bedzie utrzmane i walka o czolowe lokaty rozegra sie miedzy tymi co zwykle czyli Man U,Chelese,Arsenalem i Liverpoolem.
Tottenham w zasadzie juz po 6 kolejkach stracil szanse na bycie ta piata sila w lidze , jest totalnie bez formy, posada trenera wisi na wlosku.....i to wszystko co niewatpliwie dziala na nasza korzysc(bo lepiej grac z druzyna bedaca w dolku , niz na fali) ,po czesci tez moze byc zgubne.

A to dlatego ze dla Angoli bedacych w normalnej sytuacji ,ten dwumecz z nami nie bylby traktowany priorytetowo.Ja bym to porownal do pucharu Polski - jasne ze go nie odpuszczamy, ale gdy bysmy odpadli z niego w tej czy nastepnej rundzie, tragedii by nie bylo , bo dla nas priorytet to liga i uefa a nawet w takich ligach jak angielska, hiszpanska, czy wloska - nie da sie grac na pelnej koncentracji, non stop, na kilku frontach i niespodzianki w ichniejszych pucharach ,badz uefie, zdarzają sie na pewno czesciej niz w el. do LM ,czy samej LM.

W takim polozeniu w jakim jest Tottenham ,ten mecz ,szczegolnie dla trenera, to moze byc mecz o zycie i boje sie ze koncentracja, chec zwyciestwa i awansu, ktore da trenerowi i tej druzynie choc kilka spokojnych dni ,nie bedzie naszym sprzymierzeńcem i na zadna olewke ze storny TT liczyc nie mozemy, a wrecz przeciwnie.To moze byc dla nich mecz o takim ciężarze gatunkowym ,jak ligowe potyczki z w/w wielka czworka.

Ameryki nie odkryje , jesli napisze ze klucz do zwyciestwa to nie stracic jako pierwsi gola.Im dluzej bedzie 0-0, tym wieksze nasze szanse by gdzies w koncowce bramke strzelic i ograc angoli.

Do 'uslyszenia' , mam nadzieje w znakomitych nastrojach po meczu;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl