Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

domin_czyzyny 14.08.2013 07:19

Polska - kraj wspaniały, ale naród czasem paskudny. Narzekanie to nasza główna przywara narodowa.

kornd 14.08.2013 08:34

To jak w końcu z tą naszywką pod Białą Gwiazdą? Ktoś tu pisał, że na nowej partii koszulek, Gwiazda ma być wyszyta.

Paweł 14.08.2013 08:40

Tutaj masz, z tego co mi się wydaję produkt przygotowany do sprzedaży, więc widzisz, jak jest:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...68891653_n.jpg

szprotson 14.08.2013 08:51

jak tylko pojawi sie opcja z długim rękawem, łykam natychmiast biała.Kocur.

_ukoL 14.08.2013 09:22

Cena jak cena, na kolana nie powala ze względu na to, że tyle już takie produkty kosztują i taniej nie będzie. Trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 250-300 zł. za koszulkę. Mi brakuje jednak dopieszczenia tych koszulek, przez opcję zakupu z brandingiem T-Mobile Ekstraklasy, długim rękawem, itd. Z powodzeniem funkcjonuje to na zachodzie, a w Polsce gdzieś kuleje.

szprotson 14.08.2013 09:34

dokładnie ukol
napisalem do skwk czy jest opcja z obrandowaniem i długiem rękawem, moze cos wymyślą.
a jeśli nie..hmm jest jeszcze jedna metoda.

wiernyNH1906 14.08.2013 11:07

W Reymonta 22 koszulki po 239 zł

MałyTSW 14.08.2013 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1327557)
dokładnie ukol
napisalem do skwk czy jest opcja z obrandowaniem i długiem rękawem, moze cos wymyślą.
a jeśli nie..hmm jest jeszcze jedna metoda.

Możesz zdradzić jaka? :p
Szczerze, za długi rekaw z full brandingiem to i 350 zł mogę dać, tak jak pisałem wyżej, to nie jest coś, co kupujemy codziennie.

szprotson 14.08.2013 11:17

najprostsza a zarazem skuteczna, gdyż pewne osoby tak własnie robią.
mianowicie chodzi o swoj nadruk. Kupujesz koszulke meczową za 239 idziesz np. do Kraksportu i robisz nadruki tak jak robi to Wisła :)

Tominho 14.08.2013 12:18

A kiedy koszulka pojawi się w sprzedaży w sklepie online na oficjalnej?

gypsy 14.08.2013 12:46

Oby w ogóle się w sklepie online pojawiła. Jak wchodzę na tą stronę, to mnie krew zalewa. Pomijam już to, że na zdjęciach wciąż możemy dostrzec Kirma czy Siwakowa. Najgorszy jest fakt, że chyba nic nie jest tam aktualizowane. Powinien ktoś to ogarnąć, bo "trochę" wstyd.

MałyTSW 14.08.2013 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1327590)
Oby w ogóle się w sklepie online pojawiła. Jak wchodzę na tą stronę, to mnie krew zalewa. Pomijam już to, że na zdjęciach wciąż możemy dostrzec Kirma czy Siwakowa. Najgorszy jest fakt, że chyba nic nie jest tam aktualizowane. Powinien ktoś to ogarnąć, bo "trochę" wstyd.

A Brożka na samym dole nie usuwali w ogóle, bo wiedzieli że kiedyś wróci :lol:
Grafika i cały asortyment tego sklepu się praktycznie nie zmienia od czasów Umbro..

pysio 14.08.2013 15:50

Nie kupię nowej koszulki. Jest za droga, niededykowana, a w dodatku Biała Gwiazda jest w jakimś kółeczku?!?!
Co to w ogóle ma być! Skandal Panie Bednarz!

R33 14.08.2013 15:53

Jest dedykowana.

pysio 14.08.2013 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1327616)
Jest dedykowana.

Jak dedykowana, jak ten wzór można kupić bez białej gwiazdy za ok 150 zł. Bujać to nie mnie Panie Bednarz i spółka.

bellic88 14.08.2013 17:59

W Factory outlet w sklepie Adidas Outlet poprzednie koszulki z kołnierzykiem w cenie 169zł krótki rękaw i 179 albo 189 długi rękaw. Białe również i trochę jeszcze ich zostało :P

I a propos sponsora strategicznego :P

http://finanse.wp.pl/kat,1033781,tit...?ticaid=111202

MałyTSW 14.08.2013 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1327623)
W Factory outlet w sklepie Adidas Outlet poprzednie koszulki z kołnierzykiem w cenie 169zł krótki rękaw i 179 albo 189 długi rękaw. Białe również i trochę jeszcze ich zostało :P

I a propos sponsora strategicznego :P

http://finanse.wp.pl/kat,1033781,tit...?ticaid=111202

Poważnie mają długi rękaw? Rozmiarowo idzie dostać M/L czy już zostały same bardzo duże?

R33 15.08.2013 00:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1327618)
Jak dedykowana, jak ten wzór można kupić bez białej gwiazdy za ok 150 zł. Bujać to nie mnie Panie Bednarz i spółka.

Całej czerwonej nie kupisz, w standardowym wzorze masz połowę rękawka w kolorze białym. Już to było tutaj nie raz poruszane. Dedykacja nie oznacza wzoru od nowa, tylko po prostu modyfikacje standardowego wzoru.

El'kabat 15.08.2013 00:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1327618)
Jak dedykowana, jak ten wzór można kupić bez białej gwiazdy za ok 150 zł. Bujać to nie mnie Panie Bednarz i spółka.

Zrób sobie napis PYSIO i numer 69 na plecach to bedziesz miał dedykowaną.

Dariook 15.08.2013 03:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1327623)
W Factory outlet w sklepie Adidas Outlet poprzednie koszulki z kołnierzykiem w cenie 169zł krótki rękaw i 179 albo 189 długi rękaw. Białe również i trochę jeszcze ich zostało :P

I a propos sponsora strategicznego :P

http://finanse.wp.pl/kat,1033781,tit...?ticaid=111202

Pasuje jak ulał, będziemy razem rąbać koszta, aż wióra będą lecieć. A tak na poważnie, to najpierw się zastanów a później zaczynaj błyszczeć,

domin_czyzyny 15.08.2013 07:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1327615)
Nie kupię nowej koszulki. Jest za droga, niededykowana, a w dodatku Biała Gwiazda jest w jakimś kółeczku?!?!
Co to w ogóle ma być! Skandal Panie Bednarz!

Czy niektórzy ludzie muszą mieć tak bardzo "zrytą" psychikę, ze nic im sie nie podoba?
A moze to tylko wytłumaczenie przed samym sobą decyzji o rezygnacji z zakupu koszulki Wisły Kraków z Białą Gwiazdą. Tacy ludzie wola wydać na imprezę, browara, a koszulkę na którą czekaliśmy od lat oleją znajdując przy tym miliony powodów.

Kilka z nich zaprezentuje poniżej:

- cena o 10-30 zł za duża
- krótki lub długi rękaw (do wyboru)
- za mało białego lub czerwonego (do wyboru)
- Biała Gwiazda w kółku
- brak kolnieżyka (przy poprzedniej koszulce były narzekania na ten kolnieżyk)
- brak reklam takich jak w TME (to mnie rozjebało)
- za późno rozpoczęta sprzedaż, "bo aż miesiąc po prezentacji"
- słaby plakat reklamujący koszulkę na stronie internetowej
- Bednarz jest prezesem
- Smuda jest trenerem
- Gargula żuje gumę
- a Małecki wciąż gra w Wiśle

Jesli przychodzą Wam do głowy inne wymowki to piszcie.

Niektórzy to by chcieli aby Meczowa oryginalna koszulka Wisły Kraków z Białą Gwiazdą kosztowała chyba 49 zł.

Chce Wam tez uświadomić, ze nawet szmata cracovii kosztuje 219 zł. Czy chcecie, aby oryginalny koszulka Wisły była tańsza od szmaty do mycia podłóg?

MałyTSW 15.08.2013 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1327664)
Czy niektórzy ludzie muszą mieć tak bardzo "zrytą" psychikę, ze nic im sie nie podoba?
A moze to tylko wytłumaczenie przed samym sobą decyzji o rezygnacji z zakupu koszulki Wisły Kraków z Białą Gwiazdą. Tacy ludzie wola wydać na imprezę, browara, a koszulkę na którą czekaliśmy od lat oleją znajdując przy tym miliony powodów.

Kilka z nich zaprezentuje poniżej:

- cena o 10-30 zł za duża
- krótki lub długi rękaw (do wyboru)
- za mało białego lub czerwonego (do wyboru)
- Biała Gwiazda w kółku
- brak kolnieżyka (przy poprzedniej koszulce były narzekania na ten kolnieżyk)
- brak reklam takich jak w TME (to mnie rozjebało)
- za późno rozpoczęta sprzedaż, "bo aż miesiąc po prezentacji"
- słaby plakat reklamujący koszulkę na stronie internetowej
- Bednarz jest prezesem
- Smuda jest trenerem
- Gargula żuje gumę
- a Małecki wciąż gra w Wiśle

Jesli przychodzą Wam do głowy inne wymowki to piszcie.

Niektórzy to by chcieli aby Meczowa oryginalna koszulka Wisły Kraków z Białą Gwiazdą kosztowała chyba 49 zł.

Chce Wam tez uświadomić, ze nawet szmata cracovii kosztuje 219 zł. Czy chcecie, aby oryginalny koszulka Wisły była tańsza od szmaty do mycia podłóg?

Amen.
Najlepszy był na początku zachwyt Białą Gwiazdą, że nawet 300-350 zł wydadzą, bo to przecież jednorazowy zakup, a teraz jak się okazało że nawet po 239 zł są (co jest super ceną wg mnie) to lamentom nie ma końca..
Ja tam wolę sprzedać kilka swoich ciuchów, żeby mieć kasę na nową koszulkę Wisły.

JrQ- 15.08.2013 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1327616)
Jest dedykowana.

Zwykła koszulka z naprasowanym logiem TF oraz z doszytą BG.
Doceniam powrót BG, ale koszulka szału nie robi.
Jest średnia, choć i tak lepsza niż te co były ostatnio z kołnierzem...

domin_czyzyny 15.08.2013 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1327717)
Zwykła koszulka z naprasowanym logiem TF oraz z doszytą BG.
Doceniam powrót BG, ale koszulka szału nie robi.
Jest średnia, choć i tak lepsza niż te co były ostatnio z kołnierzem...

Dodaje do moich powyższych powodów:
- zwykła koszulka, średnia

Jaka ma byc?! Ma świecić, błyszczec, chronić przed kulami ?

serek.c2 15.08.2013 12:26

No jak to jaka ma być? Wyszywana złotymi nićmi w cenie 99,90 pln...

Marudźcie dalej - ja jutro jadę i kupuję dwie.

R33 15.08.2013 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1327717)
Zwykła koszulka z naprasowanym logiem TF oraz z doszytą BG.
Doceniam powrót BG, ale koszulka szału nie robi.
Jest średnia, choć i tak lepsza niż te co były ostatnio z kołnierzem...

Tak jak pisałem w poprzednim, zwróć uwagę na rękawki w naszej koszulce oraz w standardowym modelu. Dodatkowo mamy też znak wodny. Takie np. Podbeskidzie tego nie ma. To czyni koszulkę dedykowaną, na tym to polega. To, że jest mało elementów wyróżniających się? Może klub tyle zamówił bo całokształt po poprawkach mu spasował.

foxtrot_green 15.08.2013 13:36

Wiadomo jak długo będzie obowiązywał obecny wzór? Znowu dwa sezony?

Dariook 15.08.2013 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny;1327664

[B
Chce Wam tez uświadomić, ze nawet szmata cracovii kosztuje 219 zł. Czy chcecie, aby oryginalny koszulka Wisły była tańsza od szmaty do mycia podłóg?[/B]

OOO ....a...nie wiedziałem że moja wycieraczka do butów jest taka droga.

Obi tak to robi!

kristos 15.08.2013 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1327718)
Dodaje do moich powyższych powodów:
- zwykła koszulka, średnia

Jaka ma byc?! Ma świecić, błyszczec, chronić przed kulami ?

Pod szyją ma koloratkę.
Może być ?

serek.c2 15.08.2013 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 1327737)
Pod szyją ma koloratkę.
Może być ?

Jest jeden forumowicz, który na pewno przez ten fakt nie zakupi koszulki ;)

domin_czyzyny 15.08.2013 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1327733)
OOO ....a...nie wiedziałem że moja wycieraczka do butów jest taka droga.

Obi tak to robi!

Bo to jest najlepsza na świecie wycieraczka do butów lub szmata do mycia podłóg!
Satysfakcja gwarantowana!

Tominho 19.08.2013 14:03

Właśnie pojawiły się w internetowej sprzedaży stroje na nowy sezon. http://www.sklep.wisla.krakow.pl/

Szkoda, że nie ma dokładnych szczegółowych rozmiarów, są tylko M, L, XL itd.

bellic88 24.08.2013 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1327656)
Pasuje jak ulał, będziemy razem rąbać koszta, aż wióra będą lecieć. A tak na poważnie, to najpierw się zastanów a później zaczynaj błyszczeć,

Nie rozumiem do czego pijesz? Czym niby błyszcze? Podzieliłem się wiedzą jakby ktoś był chętny i mu się podobały koszulki z zeszłego sezonu.

Yogi 25.08.2013 18:47

Witam, mam pytanie. Wiecie może gdzie można kupić niebieskie koszulki Wisły? Mogą być z poprzednich sezonów. Albo czy ma ktoś z was taką do sprzedania? Rozmiar L/XL

foxtrot_green 15.09.2013 06:35

Prawdopodobnie to tylko zbieg okoliczności, ale zauważcie, że piłkarze z dużą Białą Gwiazdą na piersi jak na razie grają w tym sezonie rewelacyjnie (przynajmniej patrząc przez pryzmat ostatnich dwóch sezonów). :D

foxtrot_green 22.09.2013 11:14

http://d.naszemiasto.pl/k/r/f2/fe/523dec5c7293a_g1.jpg

Derby to był chyba pierwszy mecz, w którym graliśmy w niebieskich koszulkach wyjazdowych. W tym modelu Biała Gwiazda haftowana jest bezpośrednio na materiale, a nie na naszywce, zgadza się?

R33 22.09.2013 13:27

Pewnie tak bo niebieskie to akurat jest model katalogowy (czerwone i białe to dedykowane).

QBAS 22.09.2013 20:43

Czy tylko mnie drażnią te białe rękawy w niebieskim komplecie wyjazdowym?

St Yabol 22.09.2013 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 1332551)
Czy tylko mnie drażnią te białe rękawy w niebieskim komplecie wyjazdowym?

mi sie podoba

Valandil 22.09.2013 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 1332551)
Czy tylko mnie drażnią te białe rękawy w niebieskim komplecie wyjazdowym?

Mnie tam się bardzo podobają te koszulki wyjazdowe.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl