![]() |
Cytat:
Poza tym uważam iż jest toi skład szykowany na Arke ponieważ nie ma ani Sobola ani Bunozy w wyjściowej 11,którzy nie mogą grać z Arką za kartki. No i oczywiście zamiast Kowlaskiego Chaves jak się wyleczy. |
Cytat:
Chyba, że Jirsak ma pełnić jakąś specjalną rolę w jakimś konkretnym meczu z konkretnym rywalem? |
gdzie trzeba odpowiadać na pytanie konkursowe? na gg 1906?
|
ciekawy jestem czy Kowalski rzeczywiście zasłużył na pierwszy skład, czy poprostu Buznozie coś dolega
zobaczymy w meczu jak się pokaże |
Cytat:
|
Bunoza nie może zagrać w meczu z Arką, dlatego go nie ma w podstawowym składzie
edit: Silny w formie :D |
1-0 Małecki, ależ się rozstrzelal
|
gooool ;) bravo Mały
|
to pozostaje nam czekać na skrót meczu:)) i zobaczyć okienko Silnego
|
Nie mogę się już doczekać skótu.
|
chyba mamy wygranego przedsezonowych przygotowań
|
Niech zostawi cos na ligę...hehe.
|
chyba tak :) możec wreszcie gra a nie machać łapami:)
|
Albo na boisku wieje nudą albo słaba ta relacja, wpisy co 3 minuty i to jeszcze typu "Cikos wybija dośrodkowanie" . Wolałbym jakby bardziej obrazowali grę,typu kto jest częściej przy piłce,jak radzą sobie poszczególni piłkarze.
|
Pogoda ponoć jest mega zjebana, mieli odwołać sparing. Może dlatego :)
Cytat:
zaczął ? :lol: Żeby tak reszta grała od wielu lat to byłbym spokojny o LM. Kocha Wisłę i mu zależy. |
Nasz Patryk z tego co mozna przeczytać to wykazuje wielką chęć do gry ;)
|
I mamy 2:0 :D
|
2-0 i gol Garguły:)
|
Wejście smoka ;)
|
Guła dopiero co wszedł ! :D
Maor aktywnie, chwali się. Znowu Polacy ! |
tylko Polacy strzelają do tej pory w okresie przygotowawczym :) Mam nadzieję, że Melikson albo Genkov coś wreszcie dołożą
|
Znów Polacy strzelają :P Natomiast z relacji wynika że w naszych akcjach dość często głównym bohaterem jest Maor, co mnie niezmiernie cieszy :) O i jeszcze raz Guła, może to ten moment kiedy w końcu wypali? :) Ciekawa rywalizacja w środku boiska się szykuje.
|
Ale obcokrajowcy w tym pomagają :) O kolejny gol Garguły, ale to patelnie z kilu metrów.
|
Cytat:
|
wejscie smoka Łukasza:)
|
Łukasz !
10 znaków |
No to Garguła nam się rozstrzelał :)
|
GuŁa:d
@@@@@@@ |
Znowu Polak :D
|
ooooo Guła gol:) no no rywalizacja o środek bedzie ostra:)
|
3-0 :D:D o boże, niech tak za tydzień będzie proszę.
|
Robi się coraz ciekawiej :D
|
3-0 ;d
Guła |
Już 3 :)
Także Łukasz. Narazie Polacy szaleją ;) |
No ładnie, ładnie, idziemy za ciosem.
Albo rywale sflaczeli. Kiedy zaczynają się rozgrywki ligi łotewskiej? |
"Rozstrzelali się... chłopcy" :rotfl:
|
Rywal słaby - ale może to poziom Arki
|
Cytat:
trochę gry i Jirska schodzi w 31 minucie wszedł Garguła i 2 bramki... a już się Czech witał z gąską... i znowu spieprzył:lol: PS. Legia też ma Czecha, może tak mała zamiana :D? |
a obcokrajowcy pomagaja naszym bramki strzelac
Genkov i Melikson. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl