Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

Przemas 19.02.2011 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1053066)
Po tym składzie widać że Jirsak jest bliżej pierwszego składu niż się to niektórym wydawało. I raczej to Garguła odejdzie niż on. Ciekawe czy w Gdyni zagra on czy Siwakow.

Niekoniecznie musi być tak jak mówisz. To nie jest pozycja Garguły więc dlatego nie gra. IMO nasz trener chce grac 3 srodkowymi pomocnikami z czego jeden jest ultra defensywny odpowiedzialny tylko i wyłącznie za odbiory i oddanie piłki dalej ( Sobolewski/Wilk), ofensywny odpowiedzialny głównie za kreowanie akcji ( Melikson/Garguła) oraz pomocnik pomiędzy nimi czyli i odbierający i kreujący grę (Siwakow/Jirsak) tak więc obecność Jirsaka w 1. składzie z uwagi na nieobecność Siwakowa jest jak najbardziej uzasadniona.
Poza tym uważam iż jest toi skład szykowany na Arke ponieważ nie ma ani Sobola ani Bunozy w wyjściowej 11,którzy nie mogą grać z Arką za kartki. No i oczywiście zamiast Kowlaskiego Chaves jak się wyleczy.

FraMat 19.02.2011 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1053066)
Po tym składzie widać że Jirsak jest bliżej pierwszego składu niż się to niektórym wydawało. I raczej to Garguła odejdzie niż on. Ciekawe czy w Gdyni zagra on czy Siwakow.

Bardzo bym chciał się mylić co do Jirsaka, ale moim zdaniem Maaskant dopiero przekona się, że postawa na treningu, a postawa podczas meczu o punkty to w przypadku Czecha dwie różne sprawy.
Chyba, że Jirsak ma pełnić jakąś specjalną rolę w jakimś konkretnym meczu z konkretnym rywalem?

neq. 19.02.2011 16:52

gdzie trzeba odpowiadać na pytanie konkursowe? na gg 1906?

herkules 19.02.2011 16:52

ciekawy jestem czy Kowalski rzeczywiście zasłużył na pierwszy skład, czy poprostu Buznozie coś dolega

zobaczymy w meczu jak się pokaże

Luu... 19.02.2011 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez herkules (Post 1053080)
ciekawy jestem czy Kowalski rzeczywiście zasłużył na pierwszy skład, czy poprostu Buznozie coś dolega

zobaczymy w meczu jak się pokaże

Bunoza nie może grać w meczu z Arką

konaar 19.02.2011 16:55

Bunoza nie może zagrać w meczu z Arką, dlatego go nie ma w podstawowym składzie

edit: Silny w formie :D

matkur 19.02.2011 16:55

1-0 Małecki, ależ się rozstrzelal

neq. 19.02.2011 16:57

gooool ;) bravo Mały

pierdek18 19.02.2011 16:57

to pozostaje nam czekać na skrót meczu:)) i zobaczyć okienko Silnego

krowczax 19.02.2011 16:58

Nie mogę się już doczekać skótu.

szprotson 19.02.2011 16:58

chyba mamy wygranego przedsezonowych przygotowań

tofik 19.02.2011 16:59

Niech zostawi cos na ligę...hehe.

pierdek18 19.02.2011 16:59

chyba tak :) możec wreszcie gra a nie machać łapami:)

blanco 19.02.2011 17:00

Albo na boisku wieje nudą albo słaba ta relacja, wpisy co 3 minuty i to jeszcze typu "Cikos wybija dośrodkowanie" . Wolałbym jakby bardziej obrazowali grę,typu kto jest częściej przy piłce,jak radzą sobie poszczególni piłkarze.

aNouc 19.02.2011 17:01

Pogoda ponoć jest mega zjebana, mieli odwołać sparing. Może dlatego :)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez pierdek18 (Post 1053089)
chyba tak :) może wreszcie Mały zaczął grac a nie machać łapami:)



zaczął ? :lol: Żeby tak reszta grała od wielu lat to byłbym spokojny o LM. Kocha Wisłę i mu zależy.

Billy 19.02.2011 17:02

Nasz Patryk z tego co mozna przeczytać to wykazuje wielką chęć do gry ;)

Ravers 19.02.2011 17:03

I mamy 2:0 :D

matkur 19.02.2011 17:03

2-0 i gol Garguły:)

Billy 19.02.2011 17:04

Wejście smoka ;)

johny96 19.02.2011 17:04

Guła dopiero co wszedł ! :D

Maor aktywnie, chwali się. Znowu Polacy !

konaar 19.02.2011 17:04

tylko Polacy strzelają do tej pory w okresie przygotowawczym :) Mam nadzieję, że Melikson albo Genkov coś wreszcie dołożą

Syn Kangura z 1984 19.02.2011 17:05

Znów Polacy strzelają :P Natomiast z relacji wynika że w naszych akcjach dość często głównym bohaterem jest Maor, co mnie niezmiernie cieszy :) O i jeszcze raz Guła, może to ten moment kiedy w końcu wypali? :) Ciekawa rywalizacja w środku boiska się szykuje.

tofik 19.02.2011 17:05

Ale obcokrajowcy w tym pomagają :) O kolejny gol Garguły, ale to patelnie z kilu metrów.

pawelo84 19.02.2011 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Billy (Post 1053092)
Nasz Patryk z tego co mozna przeczytać to wykazuje wielką chęć do gry ;)

Nikt go nie rozumie, więc pewnie znudziło mu się już pyskowanie do ściany i wreszcie zaczął grać.

pierdek18 19.02.2011 17:06

wejscie smoka Łukasza:)

johny96 19.02.2011 17:07

Łukasz !
10 znaków

Proud 19.02.2011 17:07

No to Garguła nam się rozstrzelał :)

Blacha92 19.02.2011 17:07

GuŁa:d
@@@@@@@

mr_kwolf 19.02.2011 17:07

Znowu Polak :D

pierdek18 19.02.2011 17:08

ooooo Guła gol:) no no rywalizacja o środek bedzie ostra:)

matkur 19.02.2011 17:08

3-0 :D:D o boże, niech tak za tydzień będzie proszę.

krowczax 19.02.2011 17:08

Robi się coraz ciekawiej :D

JrQ- 19.02.2011 17:08

3-0 ;d
Guła

fialo 19.02.2011 17:08

Już 3 :)

Także Łukasz. Narazie Polacy szaleją ;)

murray 19.02.2011 17:09

No ładnie, ładnie, idziemy za ciosem.
Albo rywale sflaczeli. Kiedy zaczynają się rozgrywki ligi łotewskiej?

Billy 19.02.2011 17:09

"Rozstrzelali się... chłopcy" :rotfl:

Semper Fidelis 1985 19.02.2011 17:10

Rywal słaby - ale może to poziom Arki

szczebrzeszcz 19.02.2011 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1053077)
Bardzo bym chciał się mylić co do Jirsaka, ale moim zdaniem Maaskant dopiero przekona się, że postawa na treningu, a postawa podczas meczu o punkty to w przypadku Czecha dwie różne sprawy.
Chyba, że Jirsak ma pełnić jakąś specjalną rolę w jakimś konkretnym meczu z konkretnym rywalem?

nie boj się

trochę gry i Jirska schodzi w 31 minucie

wszedł Garguła i 2 bramki...

a już się Czech witał z gąską... i znowu spieprzył:lol:


PS. Legia też ma Czecha, może tak mała zamiana :D?

qchar90 19.02.2011 17:10

a obcokrajowcy pomagaja naszym bramki strzelac
Genkov i Melikson.

IncognitoTSW 19.02.2011 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1053066)
Po tym składzie widać że Jirsak jest bliżej pierwszego składu niż się to niektórym wydawało. I raczej to Garguła odejdzie niż on.

Chyba niezbyt dobrze wyprorokowałeś ;]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl