Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

pan Dudi 17.11.2009 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 817816)
http://www.90minut.pl/news/108/news1...-Anglia-C.html - i stalo sie...tak przewidywalem. Pilkarze grajacy w 5 i 6 lidze angielskiej sa lepsi od naszych mlodych reprezentantow, ktorzy niby maja wejsc do pierwszej kadry. Kompromitacja to malo powiedziane...


Ja .......e. Rzygać się chce na samą myśl o tych kopaczach i ich trenerze.

zim zum 17.11.2009 22:57

ten wynik, to jest skandal

leyzer87 17.11.2009 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 817861)
ten wynik, to jest skandal

"Football, football, football,
For everyone is the fun."
:>

Cetnik 17.11.2009 23:10

Hm dziwne że takiego ,,genialnego'' pomysłu z kadrą U-23 nikt nie podchwycił na świecie jeszcze..pewnie w PZPN-ie sie głowią teraz: dlaczego?:lol: i w każdym normalnym kraju wystarczy jakoś kadra U-21 każdemu.
Jedynym ,,pozytywem'' jej istnienia jest to że zmniejsza bezrobocie..bo taką kadre może prowadzic każdy kto gdziekolwiek indziej sie nie łapie na ławke trenerską już.

Wojtas 17.11.2009 23:34

Ktos ma jeszcze jakies watpliwosci ze z naszej "mlodziezy" coś bedzie???

Potrzeba bedzie grubych kliku /klikunastu lat zeby odbudować polską piłke.

Tych co teraz w niej sa dzialaczami,trenerami,pilkarzami nie nalezy traktowac serio bo swoje sukcesy w w wiekszosci zawdzięczaja kopertom w ubikacjach,a to ze gdzies tam sie kiedys wybili tym ze trener to byl dobrym znajomym ojca,to zawsze do skladu wcisnął .....płakać sie jak nisko upadlismy.

3rider 18.11.2009 00:07

Alcorcon z 3 ligi rozbil Real Madryt, malo tego w rewanzu na Bernabeu pokazali, ze nie sa gorsi. Wszystko jest wzgledne i nie tylko naszych dopada niemoc. Swoja droga nasze przygotowanie fizyczne (kluby, kadrowicze z PL) jest najslabsze w historii. Chyba nawet w latach 70tych bylismy mocniejsi, choc wielu twoerdzi, ze to inny futbol byl. Ale trenowalo sie w gorach, w sniegu.

For_FuN_ 18.11.2009 00:53

http://sport.interia.pl/raport/repre...polski,1398344 - szersza relacja i wypowiedzi Majewskiego. Facet dalej gada, jak pijany, bo tym wynikiem CI pilkarze tylko potwierdzili, ze nie moga byc brani pod uwage podczas wysylania powolan do pierwszej reprezentacji. Wyjatkiem jest Janczyk, ktoremu sie wogole dziwie, ze przyjechal na takie dziwne spotkanie.

Prosze, nie porownujmy tez zawodowcow z Alcoron do amatorow z 5 czy 6 ligi angielskiej, bo to jest przepasc.

medyk 18.11.2009 01:22

wypadało by ogłosić żałobe narodową.. no ale Antoni 'odnosiłem sukcesy' twierdzi ze wbrew pozorą nasza piłka nie jest na takiej złej pozycji.. a swoją drogą moj podpis nadal aktualny..

sandomingo 18.11.2009 08:08

W sumie to Doktor świadomie czy nie ale w swojej wypowiedzi potwierdził, że amatorzy z angielskiej 5 ligi są lepiej przygotowani taktycznie i kondycyjnie niż nasze gwiazdki z "ekstraklasy".
A to że nasi umieją zrobić więcej kapek na rozgrzewce? Jakie to ma znaczenie.

Ps. A tak w ogóle to ta kadra to jakiś poroniony pomysł. Zwłaszcza w kraju gospodarza Euro 2012. Jakie zaplecze? Przecież goście, którzy mają 23 lata to w tej chwili powinni wchodzić do kadry Smuda. Na Euro będą mieli 26 a to ponoć optymalny wiek dla piłkarza.
A ci sobie kopią z amatorami z Anglii. Ostatnia prosta do Euro normalnie.

pan Dudi 18.11.2009 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 817894)
W sumie to Doktor świadomie czy nie ale w swojej wypowiedzi potwierdził, że amatorzy z angielskiej 5 ligi są lepiej przygotowani taktycznie i kondycyjnie niż nasze gwiazdki z "ekstraklasy".
A to że nasi umieją zrobić więcej kapek na rozgrzewce? Jakie to ma znaczenie.

Ps. A tak w ogóle to ta kadra to jakiś poroniony pomysł. Zwłaszcza w kraju gospodarza Euro 2012. Jakie zaplecze? Przecież goście, którzy mają 23 lata to w tej chwili powinni wchodzić do kadry Smuda. Na Euro będą mieli 26 a to ponoć optymalny wiek dla piłkarza.
A ci sobie kopią z amatorami z Anglii. Ostatnia prosta do Euro normalnie.


A co powiesz w takim razie o pierwszej reprze, która w styczniu jedzie kopać się po czołach z piłkarzami z Tajlandii, Korei Północnej i duńskiej kadry ligowców.

Inna sprawa, że skoro my przegrywamy ze wszystkimi, to sparingi z Anglią tego nie zmienią. Musi nastąpić zmiana mentalności tych jebanych łajz, które nazywają się reprezentantami Polski (tyczy się też oczywiście piłkarzy Wisły, więc śmiało możecie dawać bana- nie uważam, żebym kogoś obraził, bo po prostu nie potrafię znaleźć innych słów, żeby określić tych "sportowców").

I jeszcze słowa mojego znajomego:

Cytat:

Najgorsze jest jednak to, że jest mi na bank bardziej wstyd i przykro niż tym małoletnim i małorozumnym piłkarzykom, co to takie zjazdy młodej kadry traktują jako świetną okazję do porywalizowania sobie z kolegami w najnowszą fifę na ps3 w pokoju i do podlansowania się nowymi jeansami od Armaniego.
Taka rzeczywistość. Gwiazdy chcą zarabiać coraz więcej, a żaden z obecnych piłkarzy grających w naszej lidze nie prezentuje nawet połowy tego, co pokazywał choćby Żurawski.


Edit: To "Gwiazdy" miało być oczywiście w cudzysłowie.

Marszałek 18.11.2009 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 817901)
Gwiazdy chcą zarabiać coraz więcej.

A gdzież my tu w Polsce mamy jakieś gwiazdy? Co najwyżej to w siatkówce. Na najśmieszniejszych wychodzą tutaj właściciele klubów, którzy tyle płacą tym kopaczom w sumie za nic.


Rzeczywiście tu potrzeba dziesiątek lat aby cokolwiek się zmieniło, w czymkolwiek/. Piłka jest tylko wyraźnym przykładem biedy Polski. Pod każdym względem.

sandomingo 18.11.2009 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 817901)
A co powiesz w takim razie o pierwszej reprze, która w styczniu jedzie kopać się po czołach z piłkarzami z Tajlandii, Korei Północnej i duńskiej kadry ligowców.

To też są jaja. Niemniej wynika to ze słynnego kontraktu podpisanego przez PZPN ze SPortfive.
Smuda dostaje/będzie dostawał (po ponoć póki co pracuje społecznie) ciężką kasiorę z PZPN więc musi się uśmiechać.
Jego największym zmartwieniem podczas tego wyjazdu będzie upilnowanie piłkarzyków przed chorobami wenerycznymi

dynek.pl 18.11.2009 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cetnik (Post 817849)
A co do wczorajszego meczu..ktoś jeszcze na świecie ma taki dziwny twór jak kadra U-23 czy to Nasza specjalnośc tylko?.

Pare druzyn w Europie ma taka kadre. Nawet jest przeprowadzany taki turniej, w ktorym zreimsowalismy miesiac temu z Portugalia majaca w skladzie podstawowych graczy Sportingu Lizbona, goscia z pierwszego skladu z Toulousy i kolesi z szerokich kadr: Boltonu, West Hamu czy Romy takze nie takich amatorow.
Wynik byl w sumie sprawiedliwy takze wczorajsza porazka mimo wszystko dziwi. Czyzby to powrot Stefana na lawke tak podzialal na naszych kopaczy ?

http://www.90minut.pl/news/105/news1...ortugalia.html

AdiWiślak. 18.11.2009 13:19

Zupełnie nie rozumiem po co kadra U-23 . U-21 jeszcze rozumiem , ale 23 letni piłkarz powinien już grać w pierwszej kadrze, a nie w jakichś rezerwach.

Verinho 18.11.2009 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AdiWiślak. (Post 817944)
Zupełnie nie rozumiem po co kadra U-23 . U-21 jeszcze rozumiem , ale 23 letni piłkarz powinien już grać w pierwszej kadrze, a nie w jakichś rezerwach.

Beznadziejny jest ten pomysł , nawet nie mamy z kim zagrać kontrolnego meczu bo nikt w Europie nie ma takiej reprezentacji , co to za przebijanie się z kadry u-23 do seniorów , na zachodzie i w tzw"normalności" zawodnicy w tym przedziale wiekowym dostają powołanie do kadry A i tam się pokazują , no ale tak , na zachodzie zawodnicy w tym wieku prezentują odpowiedni poziom ...

sergio 18.11.2009 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Verinho (Post 817956)
Beznadziejny jest ten pomysł , nawet nie mamy z kim zagrać kontrolnego meczu bo nikt w Europie nie ma takiej reprezentacji , co to za przebijanie się z kadry u-23 do seniorów , na zachodzie i w tzw"normalności" zawodnicy w tym przedziale wiekowym dostają powołanie do kadry A i tam się pokazują , no ale tak , na zachodzie zawodnicy w tym wieku prezentują odpowiedni poziom ...


Przepraszam na zachodzie piłkarze w tym wieku są juz gwiazdami swoich reprezentacji:)

U nas natomiast 23-letni pikarz jest młodym talentem dla którego przyjdzie czas na reprezentacje!

Verinho 18.11.2009 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 817957)
Przepraszam na zachodzie piłkarze w tym wieku są juz gwiazdami swoich reprezentacji:)

U nas natomiast 23-letni pikarz jest młodym talentem dla którego przyjdzie czas na reprezentacje!

O to mi chodziło , ale Ameryki nie odkryliśmy , tak samo jak stwierdzenie że inwestowanie w "młody" futbol , przynosi korzyści od prosty przykład Francja przed mistrzostwami 1998 , ale myślę że przyjdzie jeszcze na nas czas , beton pęknie przyjdą pieniądze zaczniemy się rozwijać , pzdr

ToTylkoJa 18.11.2009 14:26

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/repr...oger-po-polsku
wywiad z Rogerem. Po polsku:D

HEDu 18.11.2009 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 817957)
Przepraszam na zachodzie piłkarze w tym wieku są juz gwiazdami swoich reprezentacji:)

U nas natomiast 23-letni pikarz jest młodym talentem dla którego przyjdzie czas na reprezentacje!

Dlatego Kosowski jest 32 letnim perpsektywicznym talentem, na którym bedziemy bazować na Euro 2012. Ba, jest najlepszym lub jednym z najlepszych piłkarzy repry LOL.

StelmiOriginal 18.11.2009 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 817965)

"To jest sprawa trenera"

Cholera, zajebiście po Polsku mówi :) Podziwiam

Darson 18.11.2009 15:16

Dziwy mnie to czemu np. Sobol czy Zieniu nie graja wogule w reprezentacji?!

pirat.z.karaibow 18.11.2009 15:16

Bo Sobolewski zrezygnował a Zieńczuk jest słaby?

felipe 18.11.2009 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 817957)
Przepraszam na zachodzie piłkarze w tym wieku są juz gwiazdami swoich reprezentacji:)

U nas natomiast 23-letni pikarz jest młodym talentem dla którego przyjdzie czas na reprezentacje!

Którego ponadto "izoluje" się w ME (chyba najgorszy wymysł w historii PZPN), bo przecież musi sie uczyć...


... paranoja.

cfa 18.11.2009 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Verinho (Post 817958)
O to mi chodziło , ale Ameryki nie odkryliśmy , tak samo jak stwierdzenie że inwestowanie w "młody" futbol , przynosi korzyści od prosty przykład Francja przed mistrzostwami 1998 , ale myślę że przyjdzie jeszcze na nas czas , beton pęknie przyjdą pieniądze zaczniemy się rozwijać , pzdr

Myślisz, że dożyjemy tych czasów ? W sumie beton jest dużo starszy i być może wymrze jak dinozaury. Tylko gorzej z tymi młodszymi którzy wchodzą w struktury PZPN bo jeśli oni z nich bedą brali przykład to wątpie w jakiekolwiek zmiany na lepsze.

sergio 18.11.2009 17:08

Oglądam i oczy przecieram ze zdziwienia Kanada gra piłką a my za nia biegamy!

Rozumiem że doping oznacza koniec protestu kibiców?

Above 18.11.2009 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 818036)
Rozumiem że doping oznacza koniec protestu kibiców?

OZSK (czyli wszystkie stowarzyszenia) nie uznają tej całej akcji koniecpzpn. Słusznie.

Maciuś 18.11.2009 17:55

Aha, czyli PZPN jest ok, jaaasne.

HEDu 18.11.2009 17:55

No to dzis mimo asysty Kamil gra słabo, kilka popsutych dosrodkowan, a minięcia rywala zero, jak Zienczuk :o dobrze ze jeszcze ma dobre prostopadłe podania (i celne) do przodu.

wolfy 18.11.2009 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 818052)
Aha, czyli PZPN jest ok, jaaasne.

Tak, dlatego właśnie cały stadion śpiewał o nim piosenkę.

sergio 18.11.2009 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 818048)
OZSK (czyli wszystkie stowarzyszenia) nie uznają tej całej akcji koniecpzpn. Słusznie.

Czyli OZSK uznawał akcje konicpzpn tylko przed i w trakcie meczu ze Słowakami?
Jeśli nie to jaki był powód zaprzestania dopingu w tym meczu?(Rozumiem że burdel w PZPN-nie)
Rozumiem że zmiana trenera zadowoliła OZSK i postanowiono zaniechac protest o niekibicowaniu na meczach?

A teraz leśne dziady uśmiechają sie z ucha do ucha i z zadowoleniem potwierdzą po meczu że mieli
racje żadnej akcji przeciw pzpn nigdy nie było-żenada
Jak już coś robić to do końca a tak to te całe akcje kibiców stają się śmieszne i groteskowe

Nawet Kanada w wyszkoleniu technicznym bije nas na głowe!

pirat.z.karaibow 18.11.2009 18:00

To wszystko jest jedna wielka banda. Tak jak PZPN jest bandą, tak bandą są wszystkie organizacje kibicowskie. Smutna prawda.

Piękny gol Rybusa.

GemHZR 18.11.2009 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 818048)
OZSK (czyli wszystkie stowarzyszenia) nie uznają tej całej akcji koniecpzpn. Słusznie.

Nie "nie uznają" w sensie, że są przeciwni, tylko nie mają nic do tego. OZSK protestowało przed koniecpzp, pamiętamy, były połowy bez dopingu, przez dwie kolejki i swoje cele osiągnęli. OZSK nie jest przedstawicielem polskiej piłki, jak chcą się kreować koniecpzpn, tylko przedstawicielem kibiców i walczą o ich prawa, a nie o uzdrowienie reprezentacji.

FraMat 18.11.2009 18:21

a propos uzdrowienia reprezentacji: ten trup się coraz bardziej rozkłada - próby jego galwanizacji są na dzień dzisiejszy i żałosne i nieudane i bardzo nieestetyczne.
Nie zmieni tego nawet 1-0 z Kanadą

Cetnik 18.11.2009 18:46

Spokojny,nudnawy mecz z idealnym przeciwnikiem do pokonania i przełamania się w końcu przy okazji..zapamięta się go pewnie tylko z tego że to pierwsza wygrana Smudy i z bramki Rybusa może. :)
I trener Majewski by powiedziałby że roznieśliśmy Kanade..porównując ilośc rzutów rożnych obu drużyn. :)

Maciuś 18.11.2009 18:53

Mecz nudnawy, postepu nie widze.

Peroslaw88 18.11.2009 18:55

Trzeba płacić kasę dobrym reprezentacją za mecz, a nie grać z Kanadą. Z całym szacunkiem dla nich, ale słabi.

KuLwIk 18.11.2009 19:00

Ojj, Małecki mógł strzelić tą brameczkę sam na sam.

Cetnik 18.11.2009 19:02

Postęp będzie widoczny dopiero za 900 dni na Euro..według grajków i sztabu szkoleniowego zapewne..tylko ciekawe jak duży - bo jakiś chyba musi byc.

pikey 18.11.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Peroslaw88 (Post 818074)
Trzeba płacić kasę dobrym reprezentacją za mecz, a nie grać z Kanadą. Z całym szacunkiem dla nich, ale słabi.

Tego się raczej nie spodziewam, raczej zagramy z Tajlandią czy Timorem Wschodnim, ewentualnie z Gabonem. PZPN potrzebuje kilku zwycięstw, nieważne z kim, żeby uspokoić kibiców i przykryć akcje typu koniecpzpn. Ewentualne baty z czołówką światową mogłyby wywołać nową falę krytyki, a tak skoro pokonaliśmy Kanadę, to juz jest wielki sukces i nasze gwiazdeczki prawie zabłysły na tle hokeistów...

IncognitoTSW 18.11.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 817993)
Dlatego Kosowski jest 32 letnim perpsektywicznym talentem, na którym bedziemy bazować na Euro 2012. Ba, jest najlepszym lub jednym z najlepszych piłkarzy repry LOL.

A kto o nim mówi perspektywiczny talent? Zastanów się co bredzisz bo to ktoś jeszcze przeczyta. Kosiara i Żewłakow są w kadrze, żeby się od nich uczyli młodzi. A nie mam nic przeciwko Kosowskiemu na Euro 2012. Pamiętam jak Lothar Mathaeus grał mając chyba z 40 lat


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl