![]() |
Cytat:
Ja .......e. Rzygać się chce na samą myśl o tych kopaczach i ich trenerze. |
ten wynik, to jest skandal
|
Cytat:
For everyone is the fun." :> |
Hm dziwne że takiego ,,genialnego'' pomysłu z kadrą U-23 nikt nie podchwycił na świecie jeszcze..pewnie w PZPN-ie sie głowią teraz: dlaczego?:lol: i w każdym normalnym kraju wystarczy jakoś kadra U-21 każdemu.
Jedynym ,,pozytywem'' jej istnienia jest to że zmniejsza bezrobocie..bo taką kadre może prowadzic każdy kto gdziekolwiek indziej sie nie łapie na ławke trenerską już. |
Ktos ma jeszcze jakies watpliwosci ze z naszej "mlodziezy" coś bedzie???
Potrzeba bedzie grubych kliku /klikunastu lat zeby odbudować polską piłke. Tych co teraz w niej sa dzialaczami,trenerami,pilkarzami nie nalezy traktowac serio bo swoje sukcesy w w wiekszosci zawdzięczaja kopertom w ubikacjach,a to ze gdzies tam sie kiedys wybili tym ze trener to byl dobrym znajomym ojca,to zawsze do skladu wcisnął .....płakać sie jak nisko upadlismy. |
Alcorcon z 3 ligi rozbil Real Madryt, malo tego w rewanzu na Bernabeu pokazali, ze nie sa gorsi. Wszystko jest wzgledne i nie tylko naszych dopada niemoc. Swoja droga nasze przygotowanie fizyczne (kluby, kadrowicze z PL) jest najslabsze w historii. Chyba nawet w latach 70tych bylismy mocniejsi, choc wielu twoerdzi, ze to inny futbol byl. Ale trenowalo sie w gorach, w sniegu.
|
http://sport.interia.pl/raport/repre...polski,1398344 - szersza relacja i wypowiedzi Majewskiego. Facet dalej gada, jak pijany, bo tym wynikiem CI pilkarze tylko potwierdzili, ze nie moga byc brani pod uwage podczas wysylania powolan do pierwszej reprezentacji. Wyjatkiem jest Janczyk, ktoremu sie wogole dziwie, ze przyjechal na takie dziwne spotkanie.
Prosze, nie porownujmy tez zawodowcow z Alcoron do amatorow z 5 czy 6 ligi angielskiej, bo to jest przepasc. |
wypadało by ogłosić żałobe narodową.. no ale Antoni 'odnosiłem sukcesy' twierdzi ze wbrew pozorą nasza piłka nie jest na takiej złej pozycji.. a swoją drogą moj podpis nadal aktualny..
|
W sumie to Doktor świadomie czy nie ale w swojej wypowiedzi potwierdził, że amatorzy z angielskiej 5 ligi są lepiej przygotowani taktycznie i kondycyjnie niż nasze gwiazdki z "ekstraklasy".
A to że nasi umieją zrobić więcej kapek na rozgrzewce? Jakie to ma znaczenie. Ps. A tak w ogóle to ta kadra to jakiś poroniony pomysł. Zwłaszcza w kraju gospodarza Euro 2012. Jakie zaplecze? Przecież goście, którzy mają 23 lata to w tej chwili powinni wchodzić do kadry Smuda. Na Euro będą mieli 26 a to ponoć optymalny wiek dla piłkarza. A ci sobie kopią z amatorami z Anglii. Ostatnia prosta do Euro normalnie. |
Cytat:
A co powiesz w takim razie o pierwszej reprze, która w styczniu jedzie kopać się po czołach z piłkarzami z Tajlandii, Korei Północnej i duńskiej kadry ligowców. Inna sprawa, że skoro my przegrywamy ze wszystkimi, to sparingi z Anglią tego nie zmienią. Musi nastąpić zmiana mentalności tych jebanych łajz, które nazywają się reprezentantami Polski (tyczy się też oczywiście piłkarzy Wisły, więc śmiało możecie dawać bana- nie uważam, żebym kogoś obraził, bo po prostu nie potrafię znaleźć innych słów, żeby określić tych "sportowców"). I jeszcze słowa mojego znajomego: Cytat:
Edit: To "Gwiazdy" miało być oczywiście w cudzysłowie. |
Cytat:
Rzeczywiście tu potrzeba dziesiątek lat aby cokolwiek się zmieniło, w czymkolwiek/. Piłka jest tylko wyraźnym przykładem biedy Polski. Pod każdym względem. |
Cytat:
Smuda dostaje/będzie dostawał (po ponoć póki co pracuje społecznie) ciężką kasiorę z PZPN więc musi się uśmiechać. Jego największym zmartwieniem podczas tego wyjazdu będzie upilnowanie piłkarzyków przed chorobami wenerycznymi |
Cytat:
Wynik byl w sumie sprawiedliwy takze wczorajsza porazka mimo wszystko dziwi. Czyzby to powrot Stefana na lawke tak podzialal na naszych kopaczy ? http://www.90minut.pl/news/105/news1...ortugalia.html |
Zupełnie nie rozumiem po co kadra U-23 . U-21 jeszcze rozumiem , ale 23 letni piłkarz powinien już grać w pierwszej kadrze, a nie w jakichś rezerwach.
|
Cytat:
|
Cytat:
Przepraszam na zachodzie piłkarze w tym wieku są juz gwiazdami swoich reprezentacji:) U nas natomiast 23-letni pikarz jest młodym talentem dla którego przyjdzie czas na reprezentacje! |
Cytat:
|
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/repr...oger-po-polsku
wywiad z Rogerem. Po polsku:D |
Cytat:
|
Cytat:
Cholera, zajebiście po Polsku mówi :) Podziwiam |
Dziwy mnie to czemu np. Sobol czy Zieniu nie graja wogule w reprezentacji?!
|
Bo Sobolewski zrezygnował a Zieńczuk jest słaby?
|
Cytat:
... paranoja. |
Cytat:
|
Oglądam i oczy przecieram ze zdziwienia Kanada gra piłką a my za nia biegamy!
Rozumiem że doping oznacza koniec protestu kibiców? |
Cytat:
|
Aha, czyli PZPN jest ok, jaaasne.
|
No to dzis mimo asysty Kamil gra słabo, kilka popsutych dosrodkowan, a minięcia rywala zero, jak Zienczuk :o dobrze ze jeszcze ma dobre prostopadłe podania (i celne) do przodu.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli nie to jaki był powód zaprzestania dopingu w tym meczu?(Rozumiem że burdel w PZPN-nie) Rozumiem że zmiana trenera zadowoliła OZSK i postanowiono zaniechac protest o niekibicowaniu na meczach? A teraz leśne dziady uśmiechają sie z ucha do ucha i z zadowoleniem potwierdzą po meczu że mieli racje żadnej akcji przeciw pzpn nigdy nie było-żenada Jak już coś robić to do końca a tak to te całe akcje kibiców stają się śmieszne i groteskowe Nawet Kanada w wyszkoleniu technicznym bije nas na głowe! |
To wszystko jest jedna wielka banda. Tak jak PZPN jest bandą, tak bandą są wszystkie organizacje kibicowskie. Smutna prawda.
Piękny gol Rybusa. |
Cytat:
|
a propos uzdrowienia reprezentacji: ten trup się coraz bardziej rozkłada - próby jego galwanizacji są na dzień dzisiejszy i żałosne i nieudane i bardzo nieestetyczne.
Nie zmieni tego nawet 1-0 z Kanadą |
Spokojny,nudnawy mecz z idealnym przeciwnikiem do pokonania i przełamania się w końcu przy okazji..zapamięta się go pewnie tylko z tego że to pierwsza wygrana Smudy i z bramki Rybusa może. :)
I trener Majewski by powiedziałby że roznieśliśmy Kanade..porównując ilośc rzutów rożnych obu drużyn. :) |
Mecz nudnawy, postepu nie widze.
|
Trzeba płacić kasę dobrym reprezentacją za mecz, a nie grać z Kanadą. Z całym szacunkiem dla nich, ale słabi.
|
Ojj, Małecki mógł strzelić tą brameczkę sam na sam.
|
Postęp będzie widoczny dopiero za 900 dni na Euro..według grajków i sztabu szkoleniowego zapewne..tylko ciekawe jak duży - bo jakiś chyba musi byc.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl