![]() |
Cytat:
1 kupon Young Boys-Athletic Bilbao X2 1,39 Crvena Zvezda-Dinamo Tbilisi 1 1,48 za 250zł do wygrania 514,30zł 2 kupon Austria Wieden-Vojvodina 1 1,50 Zagłebie-Wisełka 2 1,80 za 245,29zł do wygrania 662,28 zł ! |
a co sadzicie o:
Hapoel Tel Aviv - IFK Göteborg 1 Legia Warszawa - Bröndby IF 1 za 81,30 do wygrania 300 czy lepiej zagrac tak jak jaro? |
Cytat:
|
jaro1985r ja na twoim miejscu nie grałbym meczy towarzyskich wiesz z nimi różnie bywa 1 połowe gra pierwszy skład a 2 połowe gra rezerwa
tak jest zawsze a jeszcze do tego jest to przed sezonem to t5renerzy sprawdzają wsszytskie sposoby które beda najlepsze i wyniki maga byc kazde to jest tylko moja sugestia :) |
DRAW NO BET
Legia - Broendby 2,23 buk-Betsson |
Cytat:
Wczorajszy dzien na plus, oby dzis było tak samo :p |
Gdyby nie to, że w ataku Legii ma zagrać osamotniony... Mięciel, to grałbym prowadzenie Legii do przerwy, ale w obecnej sytuacji nie mam pojęcia co zagrać na ten mecz (a coś muszę, bo to warunek uzyskania cash backa w unibecie).
|
IF Elfsborg - Sporting Braga 2
Legia Warszawa - Bröndby IF 1 Fc Pacos Ferreira - Bnei Yehuda Tel Aviv 1 Tampines Rovers - Home United 1 kurs 20.69 za 10 zł do wygrania około 206 zł zobaczymy taki kuponik na Legie w bahu jest kurs 2.20 nowy kupon daje : Cherno More Varna - PSV 2 IF Elfsborg - Sporting Braga 2 Legia Warszawa - Bröndby IF 1 BSC Young Boys Bern - Athletic Bilbao 2 kurs 22.02 za 5zł około 100 zł do wygrania FC Lahti - Club Brugge 2 FK Austria Wien - Vojvodina Novi Sad 1 SK Sigma Olomouc - Aberdeen 2 (kurs 5.00) Lech Poznan - Fredrikstad FK 1 kurs 17.81 za 5.50 zł do wygrania około 90 zł Legia 1 Polonia 2 Aberdeen 2 taki wariat kurs około 57 zł za 2 zł do wygrania 114zł |
Cytat:
|
na dzisiaj:
CZ Belgrad-Dyn.Tbilisi 1 Hajduk Split-Zylina 1 (awans) Liberec-Vaduz 1 Motherwell-Steaua Buk. 1x na sobotę coś takiego: Dortmund-Koeln 1 Czarni-Zawisza x2 co myślicie? |
Cytat:
|
Ołomuniec - Aberdeen x2
|
Peyias-Rapid 2
Honved-Fenerbahce 2 Derry-Sofia 2 pozdro |
ja juz nie wierze w sport, wkoncu zrozumialem ze wzbogacic da sie tylko cięzką pracą
POZDRAWIAM |
Cytat:
dobra narazie weekendowo Nieciecza-OKS Olsztyn 1 2,15 Wolfsburg-Stuttgart 1 2,00 Bełchatów-Jagiellonia 1 1,80 2 z 3 za 99,99 zł do wygrania 392,27 zł |
Cytat:
Tego Brondby tylko szkoda ;-) http://img33.imageshack.us/img33/9986/amikp.jpg |
Cytat:
|
na dzisiaj;
alkmaar-sparta 1 1.27 drogheda-shamrock 2 1.80 istambul bb-besiktas 2 1.85 radwańska a.-cirstea s. 1 1.27 rosja-niemcy(siatkówka) 1 1.25 na jutro; mattersburg-salzburg 2 1.57 c.sesvete-d.zagrzeb 2 1.30 levski-botev 1 1.10 hoffenheim-bayern 2 1.90 rennes-boulogne 1 1.52 komentarze mile widziane;) |
Na jednej ze stron z płatnymi typami(m.in.za 10 typów chcą 3600$!!),po podaniu starych "piksów"(oczywiście skutecznych),znajduje się konfabulacyjne info o tym,jakoby źródłem tych cynków były bukmacherskie mafie:chorwacka i bułgarska.Z reguły dotyczyło to lig włoskich.Ciekawe,czy na taki haczyk ktoś się łapie?W każdym razie nieźle tym się ubawiłem.Wisła V,ten typ z ligi bułgarskiej z kursem 1,10 masz od mafii bułgarskiej?
|
Beach Soccer
Brazylia - Hiszpania 1,52 Portugalia - ZEA 1,2 |
chiny-poloska 2 było blisko ;/ kurs mnie zachęcił 6.20 był:P
Radwanska A. - Cirstea S 1 zagłębie-WISŁA 02 kurs 10.08 za 5 zł do wygrania 50 zł taki ostrożny : VFL Wolfsburg - VFB Stuttgart 10 zagłębie-WISŁA 2 Germinal Beerschot - Standard 2 cracovia- LECHIA 02 Büyüksehir - Besiktas JK 02 LASK Linz - KSV Superfund 10 AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 1 kurs 11.19 za 10 zł do wygrania 111zł VFL Wolfsburg - VFB Stuttgart 1 zagłębie-WISŁA 2 Germinal Beerschot - Standard 2 cracovia- LECHIA 2 LASK Linz - KSV Superfund 1 AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 1 kurs 37.43 za 3 zł pond 115zł :P jeszcze jeden oby się to źle nie skończyło ale zagram tylko za 2zł FC St. Pauli - Rot Weiss Ahlen 1 Karlsruher SC - TSV Alemannia 10 Rot Weiss Oberhausen - 1. FC Union Berlin 10 Racing Strasbourg - LB Chateauroux 1 cracovia - LECHIA Gdansk (0:1) (Handicap) 2 GKS Katowice - Znicz Pruszkow 10 Degerfors IF - Carlstad United BK 1 zagłębie-WISŁA 02 kurs 11.52 za 2zł 23zł do wygrania wiem wiem że te same zdarzenia na 3 kuponach ale co zrobić jak mam kase na koncie i mnie cały czas kusi :P nie potrzebnie wjebałem standard na 2 kupony i to w dodatku same 2 ehh zaraz podam coś na dziś |
na dziś:
Alkmaaar-Sparta 1 Dinamo-Arges 1 Dniepro-Arsenal 1 Admira-Hartberg 1 na jutro Hoffenheim-Bayern obie drużyny strzelą gola Kamikaze,mam nowy ulubiony kierunek stawiania spotkań Australia :) głownie rugby,i jak na razie są sukcesy:P Bula tego meczu to ja wogóle nie ruszałem,chyba najpewniejsze to tylko postawić że Wolfsburg strzeli gola |
a co myślicie o wilkach ??
|
Ja mam taki kuponik na dzisiaj
Zagłębie L.-Wisła Kr. Typ:2 Kurs:1,85 Cracovia-Lechia Gd. (w Sosnowcu) Typ:2 Kurs:2,95 Wolfsburg-Stuttgart Typ:1 Kurs:2,0 Germinal Beerschot-Standard Liege Typ:2 Kurs:2,0 Linz-SV Kapfenberg Typ:1 Kurs:1,75 Kurs:38,2 Stawka:2zł Max wygrana:69zł Co sądzicie ? |
Cytat:
Ja postawiłem 2 single, że w naszym meczu padnie bramka między jego początkiem, a 27. minutą i remis do przerwy Cracovia- Lechia. I taki dłuższy kupon: Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
ja dzis gram Wisle, AZ i real :) Poda ktos na jutro typy bo sporo jest meczy i nie wiem co wybrac? pzdr
|
Chyba zacznę stawiać systemem 2 z 3 Trzech Króli Wielkich Miast:)
|
czwartek i piatek
1 kupon Young Boys-Athletic Bilbao X2 1,39 1-2 Crvena Zvezda-Dinamo Tbilisi 1 1,48 5-2 za 250zł do wygrania 514,30zł 2 kupon Austria Wieden-Vojvodina 1 1,50 4-2 Zagłebie-Wisełka 2 1,80 za 245,29zł do wygrania 662,28 zł ! Nieciecza-OKS Olsztyn 1 2,15 Wolfsburg-Stuttgart 1 2,00 Bełchatów-Jagiellonia 1 1,80 2 z 3 za 99,99 zł do wygrania 392,27 zł |
Cytat:
|
Cytat:
|
zastanawiam sie czy nie zagrac za 20 zł u. Radwanskiej i Polek do wygrania 1000 zł :-) troche wariat ale..kusi
|
Ajax-Walwijk 1 1,15
Werder-Eintracht 1 1,45 Anderlecht- Cercle Brugge 1 1,25 Stalówka-Widzew 2 1,60 Dynamo Kiev- Ilchiviets 1 1,10 Levski- Botev 1 1,05 Bełchatów-Jaga 1X 1,15 Le Mans- Lyon - 2 2,15 Leeds- Exeter 1 1,45 W Bayernie dużo kontuzji w tym Ribery więc tego bym nie grał. to są LUŹNE typy ;> jak będzie zobaczymy. |
Jeśli mogę coś wtrącić to tak jak wczesniej pisalem Koeln sie dobrze wzmocnil i trzeba uwazac jak sie gra na Borussie, Bayern ma 4 dość poważne osłabienia m.in Ribery i Klose, Siatkarki z brazylijkami nie mają szans! A tak to co tu dużo mówić liga francuska i niemiecka dopiero startują i są to niewiadome !
|
Grenoble-Marseille 2
Rennes-Boulogne 1 Bordeaux-Lens 1 opinie również mile widziane |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl