Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

jaro1985r 05.08.2009 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 774223)
środa
pierwszy kupon:
Przebój Wolbrom-GKS Jastrzębie 1 2,30 za 237,08 do wygrania 545,28 zł

drugi kupon:
FC Timisoara-Szachtar (2-2) awans Szachtara 1,72
Partizan-Apoel Nikozja (0-2) awans Apoelu 1,45
za 250zł do wygrania 623,50zł

jeszcze taki zabawowy...
2z3 za 99 zł do wygrania już 183,81
Przebój-Jastrzebie 1 2,20
Rangers-Man City 2 2,65
Górnik Wieliczka-Juwenta Starachowice 1 2,50

mecz Gónika w sobotę !



czwartek i piatek
1 kupon
Young Boys-Athletic Bilbao X2 1,39
Crvena Zvezda-Dinamo Tbilisi 1 1,48
za 250zł do wygrania 514,30zł

2 kupon
Austria Wieden-Vojvodina 1 1,50
Zagłebie-Wisełka 2 1,80
za 245,29zł do wygrania 662,28 zł !

jk93 05.08.2009 21:45

a co sadzicie o:
Hapoel Tel Aviv - IFK Göteborg 1
Legia Warszawa - Bröndby IF 1
za 81,30 do wygrania 300
czy lepiej zagrac tak jak jaro?

bula1010 06.08.2009 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jk93 (Post 774298)
a co sadzicie o:
Hapoel Tel Aviv - IFK Göteborg 1
Legia Warszawa - Bröndby IF 1
za 81,30 do wygrania 300
czy lepiej zagrac tak jak jaro?

ja bym na twoim miejscu to zagrał :) jest duża szansa się wzbogacić a to tylko 2 mecze pozdro

bula1010 06.08.2009 10:01

jaro1985r ja na twoim miejscu nie grałbym meczy towarzyskich wiesz z nimi różnie bywa 1 połowe gra pierwszy skład a 2 połowe gra rezerwa
tak jest zawsze a jeszcze do tego jest to przed sezonem to t5renerzy sprawdzają wsszytskie sposoby które beda najlepsze i wyniki maga byc kazde to jest tylko moja sugestia :)

rocco_1906 06.08.2009 10:06

DRAW NO BET

Legia - Broendby 2,23

buk-Betsson

Donki 06.08.2009 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 774453)
DRAW NO BET

Legia - Broendby 2,23

buk-Betsson

Gram to samo :D

Wczorajszy dzien na plus, oby dzis było tak samo :p

pan Dudi 06.08.2009 10:18

Gdyby nie to, że w ataku Legii ma zagrać osamotniony... Mięciel, to grałbym prowadzenie Legii do przerwy, ale w obecnej sytuacji nie mam pojęcia co zagrać na ten mecz (a coś muszę, bo to warunek uzyskania cash backa w unibecie).

bula1010 06.08.2009 12:46

IF Elfsborg - Sporting Braga 2
Legia Warszawa - Bröndby IF 1
Fc Pacos Ferreira - Bnei Yehuda Tel Aviv 1

Tampines Rovers - Home United 1

kurs 20.69 za 10 zł do wygrania około 206 zł zobaczymy taki kuponik na Legie w bahu jest kurs 2.20

nowy kupon daje :
Cherno More Varna - PSV 2
IF Elfsborg - Sporting Braga 2
Legia Warszawa - Bröndby IF 1

BSC Young Boys Bern - Athletic Bilbao 2

kurs 22.02 za 5zł około 100 zł do wygrania


FC Lahti - Club Brugge 2
FK Austria Wien - Vojvodina Novi Sad 1
SK Sigma Olomouc - Aberdeen 2 (kurs 5.00)
Lech Poznan - Fredrikstad FK 1


kurs 17.81 za 5.50 zł do wygrania około 90 zł

Legia 1
Polonia 2
Aberdeen 2

taki wariat kurs około 57 zł za 2 zł do wygrania 114zł

jaro1985r 06.08.2009 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 774448)
jaro1985r ja na twoim miejscu nie grałbym meczy towarzyskich wiesz z nimi różnie bywa 1 połowe gra pierwszy skład a 2 połowe gra rezerwa
tak jest zawsze a jeszcze do tego jest to przed sezonem to t5renerzy sprawdzają wsszytskie sposoby które beda najlepsze i wyniki maga byc kazde to jest tylko moja sugestia :)

Ale moje 2 kupony to nie sparingi tylko Liga Europejska i Liga Polska! Ten kupon z Manchesterem City jak napisałem wcześniej był zabawowy, czyli a nuż wejdą 2 z 3 meczy

LuKaS TSW 06.08.2009 13:58

na dzisiaj:
CZ Belgrad-Dyn.Tbilisi 1
Hajduk Split-Zylina 1 (awans)
Liberec-Vaduz 1
Motherwell-Steaua Buk. 1x

na sobotę coś takiego:
Dortmund-Koeln 1
Czarni-Zawisza x2 co myślicie?

bula1010 06.08.2009 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 774542)
Ale moje 2 kupony to nie sparingi tylko Liga Europejska i Liga Polska! Ten kupon z Manchesterem City jak napisałem wcześniej był zabawowy, czyli a nuż wejdą 2 z 3 meczy

sory nie zauważyłem że bilbao gra w lidze europejskiej :P

JAN ZEMBRZYCKI 06.08.2009 15:50

Ołomuniec - Aberdeen x2

M.C (nowy kleparz) 06.08.2009 18:14

Peyias-Rapid 2
Honved-Fenerbahce 2
Derry-Sofia 2

pozdro

jk93 06.08.2009 21:13

ja juz nie wierze w sport, wkoncu zrozumialem ze wzbogacic da sie tylko cięzką pracą
POZDRAWIAM

jaro1985r 06.08.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 774295)
czwartek i piatek
1 kupon
Young Boys-Athletic Bilbao X2 1,39 1-2
Crvena Zvezda-Dinamo Tbilisi 1 1,48 5-2
za 250zł do wygrania 514,30zł


2 kupon
Austria Wieden-Vojvodina 1 1,50 4-2
Zagłebie-Wisełka 2 1,80
za 245,29zł do wygrania 662,28 zł !

jutro WISEłKO wygraj mecz !!! Lukas co do Dortmundu to uważaj bo Koeln sie dobrze wzmocnilo, m.in. Podolskim !

dobra narazie weekendowo

Nieciecza-OKS Olsztyn 1 2,15
Wolfsburg-Stuttgart 1 2,00
Bełchatów-Jagiellonia 1 1,80
2 z 3 za 99,99 zł do wygrania 392,27 zł

andalemono 06.08.2009 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jk93 (Post 774883)
ja juz nie wierze w sport, wkoncu zrozumialem ze wzbogacic da sie tylko cięzką pracą
POZDRAWIAM

ojtam ojtam ;-)
Tego Brondby tylko szkoda ;-)

http://img33.imageshack.us/img33/9986/amikp.jpg

bula1010 07.08.2009 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 774519)
IF Elfsborg - Sporting Braga 2
Legia Warszawa - Bröndby IF 1
Fc Pacos Ferreira - Bnei Yehuda Tel Aviv 1

Tampines Rovers - Home United 1

kurs 20.69 za 10 zł do wygrania około 206 zł zobaczymy taki kuponik na Legie w bahu jest kurs 2.20

nowy kupon daje :
Cherno More Varna - PSV 2
IF Elfsborg - Sporting Braga 2
Legia Warszawa - Bröndby IF 1

BSC Young Boys Bern - Athletic Bilbao 2

kurs 22.02 za 5zł około 100 zł do wygrania


FC Lahti - Club Brugge 2
FK Austria Wien - Vojvodina Novi Sad 1
SK Sigma Olomouc - Aberdeen 2 (kurs 5.00)
Lech Poznan - Fredrikstad FK 1


kurs 17.81 za 5.50 zł do wygrania około 90 zł

Legia 1
Polonia 2
Aberdeen 2

taki wariat kurs około 57 zł za 2 zł do wygrania 114zł

czwartek na wielki minus postaram się coś wymyślić i napisze po południu

Wisła V 07.08.2009 11:48

na dzisiaj;

alkmaar-sparta 1 1.27
drogheda-shamrock 2 1.80
istambul bb-besiktas 2 1.85
radwańska a.-cirstea s. 1 1.27
rosja-niemcy(siatkówka) 1 1.25



na jutro;
mattersburg-salzburg 2 1.57
c.sesvete-d.zagrzeb 2 1.30
levski-botev 1 1.10
hoffenheim-bayern 2 1.90
rennes-boulogne 1 1.52

komentarze mile widziane;)

rozarian 07.08.2009 12:37

Na jednej ze stron z płatnymi typami(m.in.za 10 typów chcą 3600$!!),po podaniu starych "piksów"(oczywiście skutecznych),znajduje się konfabulacyjne info o tym,jakoby źródłem tych cynków były bukmacherskie mafie:chorwacka i bułgarska.Z reguły dotyczyło to lig włoskich.Ciekawe,czy na taki haczyk ktoś się łapie?W każdym razie nieźle tym się ubawiłem.Wisła V,ten typ z ligi bułgarskiej z kursem 1,10 masz od mafii bułgarskiej?

rocco_1906 07.08.2009 12:52

Beach Soccer

Brazylia - Hiszpania 1,52
Portugalia - ZEA 1,2

bula1010 07.08.2009 13:23

chiny-poloska 2 było blisko ;/ kurs mnie zachęcił 6.20 był:P
Radwanska A. - Cirstea S 1
zagłębie-WISŁA 02
kurs 10.08 za 5 zł do wygrania 50 zł

taki ostrożny :
VFL Wolfsburg - VFB Stuttgart 10
zagłębie-WISŁA 2
Germinal Beerschot - Standard 2
cracovia- LECHIA 02
Büyüksehir - Besiktas JK 02
LASK Linz - KSV Superfund 10
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 1


kurs 11.19 za 10 zł do wygrania 111zł

VFL Wolfsburg - VFB Stuttgart 1
zagłębie-WISŁA 2
Germinal Beerschot - Standard 2
cracovia- LECHIA 2
LASK Linz - KSV Superfund 1
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 1

kurs 37.43 za 3 zł pond 115zł :P

jeszcze jeden oby się to źle nie skończyło ale zagram tylko za 2zł
FC St. Pauli - Rot Weiss Ahlen 1
Karlsruher SC - TSV Alemannia 10
Rot Weiss Oberhausen - 1. FC Union Berlin 10
Racing Strasbourg - LB Chateauroux 1
cracovia - LECHIA Gdansk (0:1) (Handicap) 2
GKS Katowice - Znicz Pruszkow 10
Degerfors IF - Carlstad United BK 1
zagłębie-WISŁA 02

kurs 11.52 za 2zł 23zł do wygrania

wiem wiem że te same zdarzenia na 3 kuponach ale co zrobić jak mam kase na koncie i mnie cały czas kusi :P

nie potrzebnie wjebałem standard na 2 kupony i to w dodatku same 2 ehh zaraz podam coś na dziś

LuKaS TSW 07.08.2009 13:27

na dziś:
Alkmaaar-Sparta 1
Dinamo-Arges 1
Dniepro-Arsenal 1
Admira-Hartberg 1

na jutro Hoffenheim-Bayern obie drużyny strzelą gola

Kamikaze,mam nowy ulubiony kierunek stawiania spotkań Australia :) głownie rugby,i jak na razie są sukcesy:P
Bula tego meczu to ja wogóle nie ruszałem,chyba najpewniejsze to tylko postawić że Wolfsburg strzeli gola

bula1010 07.08.2009 13:34

a co myślicie o wilkach ??

pawelwp9 07.08.2009 14:32

Ja mam taki kuponik na dzisiaj

Zagłębie L.-Wisła Kr.
Typ:2
Kurs:1,85

Cracovia-Lechia Gd. (w Sosnowcu)
Typ:2
Kurs:2,95

Wolfsburg-Stuttgart
Typ:1
Kurs:2,0

Germinal Beerschot-Standard Liege
Typ:2
Kurs:2,0

Linz-SV Kapfenberg
Typ:1
Kurs:1,75

Kurs:38,2
Stawka:2zł
Max wygrana:69zł

Co sądzicie ?

pan Dudi 07.08.2009 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 775198)
chiny-poloska 2
Radwanska A. - Cirstea S 1
zagłębie-WISŁA 02
kurs 10.08 za 5 zł do wygrania 50 zł

taki ostrożny :
VFL Wolfsburg - VFB Stuttgart 10
zagłębie-WISŁA 2
Germinal Beerschot - Standard 2
cracovia- LECHIA 02
Büyüksehir - Besiktas JK 02
LASK Linz - KSV Superfund 10
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 1

kurs 11.19 za 10 zł do wygrania 111zł

Jak Wisła przegra, to masz 2 kupony w plecy. :/

Ja postawiłem 2 single, że w naszym meczu padnie bramka między jego początkiem, a 27. minutą i remis do przerwy Cracovia- Lechia. I taki dłuższy kupon:

Cytat:

07.08.2009 20:45 AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam (1x2)
1 1.22 -454 11/50 W trakcie
07.08.2009 20:30 VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart H(0.0 - 1.0)
1 3.60 +260 13/5 W trakcie
07.08.2009 19:00 Dinamo Bucuresti - International Curtea de Arges H(0.0 - 1.0)
1 1.56 -178 14/25 W trakcie
07.08.2009 18:00 Dnipro - Arsenal Kiev (1x2)
1 1.30 -333 3/10 W trakcie

bula1010 07.08.2009 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 775247)
Jak Wisła przegra, to masz 2 kupony w plecy. :/

Ja postawiłem 2 single, że w naszym meczu padnie bramka między jego początkiem, a 27. minutą i remis do przerwy Cracovia- Lechia. I taki dłuższy kupon:

panie Dudi :p nie przyjmuje takiej opcji choć po nich wszystkiego można się spodziewać alei tak jestem pewny punktów dziś

FredzIo 07.08.2009 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwp9 (Post 775235)
Ja mam taki kuponik na dzisiaj

Zagłębie L.-Wisła Kr.
Typ:2
Kurs:1,85

Cracovia-Lechia Gd. (w Sosnowcu)
Typ:2
Kurs:2,95

Wolfsburg-Stuttgart
Typ:1
Kurs:2,0

Germinal Beerschot-Standard Liege
Typ:2
Kurs:2,0

Linz-SV Kapfenberg
Typ:1
Kurs:1,75

Kurs:38,2
Stawka:2zł
Max wygrana:69zł

Co sądzicie ?

Ja Ci zapłace 100zł jak on wejdzie.

bula1010 07.08.2009 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 775273)
Ja Ci zapłace 100zł jak on wejdzie.

to już szykuj kase bo mam taki sam kupon i on może wejść :P

FredzIo 07.08.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 775277)
to już szykuj kase bo mam taki sam kupon i on może wejść :P

Każdy kupon może wejść, tyle że ten Wasz ma taką wade, że nie wejdzie :).

bula1010 07.08.2009 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 775278)
Każdy kupon może wejść, tyle że ten Wasz ma taką wade, że nie wejdzie :).

LECHIJKA już wygrywa 2:0 :) co nie wejdzie :P wejdzie wejdzie :]

El'kabat 07.08.2009 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 775292)
LECHIJKA już wygrywa 2:0 :) co nie wejdzie :P wejdzie wejdzie :]

Jest 30 minuta... Ja bym sie tam najbardziej Linz obawiał,wez zwieksz stawke i mniej zdarzen puszczaj,to wiekszy spokoj bedzie :)

jk93 07.08.2009 18:16

ja dzis gram Wisle, AZ i real :) Poda ktos na jutro typy bo sporo jest meczy i nie wiem co wybrac? pzdr

LuKaS TSW 07.08.2009 20:27

Chyba zacznę stawiać systemem 2 z 3 Trzech Króli Wielkich Miast:)

jaro1985r 07.08.2009 21:13

czwartek i piatek
1 kupon
Young Boys-Athletic Bilbao X2 1,39 1-2
Crvena Zvezda-Dinamo Tbilisi 1 1,48 5-2
za 250zł do wygrania 514,30zł


2 kupon
Austria Wieden-Vojvodina 1 1,50 4-2
Zagłebie-Wisełka 2 1,80
za 245,29zł do wygrania 662,28 zł !

Nieciecza-OKS Olsztyn 1 2,15
Wolfsburg-Stuttgart 1 2,00
Bełchatów-Jagiellonia 1 1,80
2 z 3 za 99,99 zł do wygrania 392,27 zł

piter116 07.08.2009 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 775553)
Jak dla mnie to jutro Bełchatów nie wygra z Jagiellonią.
Myślę jutro nad właśnie postawieniem na Jagiellonię, albo (0-1) 2 lub X2
Dodatkowo coś z Ligi niemieckiej Hertha, Werder, Bayern i Borussia.
Opinie mile widziane ;)

Jagiellonia chyba od 1,5 roku nie wygrała na wyjeździe : )

rocco_1906 07.08.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 775175)
Beach Soccer

Brazylia - Hiszpania 1,52
Portugalia - ZEA 1,2

elegancko weszło :)

jk93 07.08.2009 21:54

zastanawiam sie czy nie zagrac za 20 zł u. Radwanskiej i Polek do wygrania 1000 zł :-) troche wariat ale..kusi

Opętany 07.08.2009 22:07

Ajax-Walwijk 1 1,15
Werder-Eintracht 1 1,45
Anderlecht- Cercle Brugge 1 1,25
Stalówka-Widzew 2 1,60
Dynamo Kiev- Ilchiviets 1 1,10
Levski- Botev 1 1,05
Bełchatów-Jaga 1X 1,15
Le Mans- Lyon - 2 2,15
Leeds- Exeter 1 1,45
W Bayernie dużo kontuzji w tym Ribery więc tego bym nie grał.

to są LUŹNE typy ;> jak będzie zobaczymy.

jaro1985r 07.08.2009 22:24

Jeśli mogę coś wtrącić to tak jak wczesniej pisalem Koeln sie dobrze wzmocnil i trzeba uwazac jak sie gra na Borussie, Bayern ma 4 dość poważne osłabienia m.in Ribery i Klose, Siatkarki z brazylijkami nie mają szans! A tak to co tu dużo mówić liga francuska i niemiecka dopiero startują i są to niewiadome !

LuKaS TSW 08.08.2009 09:16

Grenoble-Marseille 2
Rennes-Boulogne 1
Bordeaux-Lens 1

opinie również mile widziane


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl