![]() |
Piszę o sezonie, w którym Piast był rewelacją Nawet na puchary się załapał.
W następnym sezonie już była kicha. |
Cytat:
Skoro patrzysz na mecz "po" to dlaczego nie patrzysz też na mecz "przed" gdy grali z Legią i zaprezentowali się dobrze? Czy to już nie ma znaczenia? Dlaczego jesteś tak niekonsekwentny? |
Cytat:
Minus jest taki, że Korona w tym roku namiesza. Plus jest taki, że podejście do treningów Lettieriego (tak jak i transfery Wisły) zmienią piłkę w Polsce. W każdym razie tak długo jak Boniek nie będzie pozwalał na większe wałki. Cytat:
|
Cytat:
|
Daleki jest na ten moment od stwierdzenia, że Kiko należy wywalić, bo byłoby to po prostu idiotyczne, ale mam tylko jedno pytanie - Jak ta drużyna ma robić jakiekolwiek postępy, skoro facet na ławce w ogóle ich nie robi?
|
Uzasadnij swój wywód, bo to, że drużyna zrobiła postęp każdy widzi.
|
Tak wyjebmy go, Rumak czeka.
|
Rudy jest w obwodzie :D A tak serio mamy 5-te miejsce ze stratą 2 pkt do trzeciego miejsca by wyprzedzić koronę a wy chcecie go wyrzucić :rotfl:
|
Schemat, strzelamy i się cofamy. To już niestety bardzo często się powtarza. Wpuszczenie Wasyla, BŁĄD. Zaczynam powoli myśleć, że Kiko to jednak tylko pewien n ograniczony poziom i obyśmy nie osiągnęli już sufitu.
|
Można się było tego spodziewać. Przyszedł gorszy mecz i znów natychmiast wraca temat zwolnienia Ramireza. Jak za Cupiala i prawie 30-stu trenerów, których przez ten czas zatrudnił.
Dalej nie wiemy, że cierpliwość i stabilizacja są konieczne? Ta żonglerka trenerami pomogła Wiśle czy raczej szkodziła? Na razie sytuacja nie zmusza Wisły do rozważania zmiany trenera. Drużyna potrafi grać lepiej niż w Niecieczy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak dla mnie rozważania o teoretycznym zastąpieniu Kiko, to jakieś absurdy pachnące sabotażem. Niech facet robi dalej swoje. Ktoś tam żartował sobie Stokowca powyżej. Jak dla mnie trener dobrze rokujący, z ciekawy warsztatem. Mimo wszystko niepotrzebny nam teraz. |
Nie, my mamy znacznie częściej takie Nieciecze. Nie wygraliśmy z 14 drużyną w tabeli, dlatego, że wyszliśmy bardzo defensywnie. Bo trener nie potrafi grac inaczej i nie ma innego pomysłu na żaden ważny mecz. A teraz zagadka: jak zagramy z Górnikiem?
|
Cytat:
|
Vinci nie twierdzisz chyba, że nasza ekipa to jest co najwyżej na obronę Częstochowy i wybijankę przeciwko Niecieczy?
My nie możemy grać defensywnie, bo nie umiemy tak grać. Gra defensywna nie polega na dopuszczeniu Amiki do 30, a Niecieczy do 20 strzałów. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie przeginajmy bagiety,wyszlismy najsilniejszym dostepnym obecnie skladem,zbalansowanym,bo przeciez Perez to raczej ofensywny gracz. A ze obydwaj z Basha maja zadania defensywne - spojrz,w jaki sposob broni np. zeszloroczny mistrz Anglii,Chelsea. Zobaczysz,ilu pilkarzy zaangazowanych jest w defensywe. No wlasnie,dzisiejsze slowo-klucz do wystepu Wislakow - zaangazowanie... Nie wiem dlaczego,ale niektorzy wciaz nie rozrozniaja grania defensywnego od ustawienia defensywnego. Gdybysmy wyszli 3 stoperow i dwoma DM-ami,ustawieniem stosowanym czasem chocby przez Conte,to dalej mozna tu strzelac bramki i wygrywac wcale nie malymi rozmiarami. Ale dzisiaj nawet jakbysmy tak wyszli,to nie wiem dlaczego winisz trenera. Zawodnicy zagrali tragicznie,z b. niewielkim zaangazowaniem,i suma slabych indywidualnych wystepow to suma gra druzyny. Poza tym defensywny zespol strzelil 3 bramki ? I to jest defensywa ? Ech... |
Cytat:
Kursy wyjściowe na Wisłę przeciw Pogoni wynosiły około 1.9 i takie rzeczywiście były prawidłowe. To że przed samym spotkaniem się praktycznie wyrównały i na obie drużyny wynosiły około 2.7 to to tylko i wyłącznie wpływ wkładów na ten mecz na rynku azjatyckim. To że buki coś wiedziały, że znają się lepiej itd. to jedna z wielu bujd krążących o tej branży i powtarzanych przez mało ogarniętych w temacie ludzi. Co do dzisiejszego meczu to tragedia, po raz kolejny przestajemy grać w końcówce i wybijamy piłkę na oślep modląc się o szczęśliwe zakończenie... |
To juz jest takie latwe do przewidzenia.... Panie Kiko, Perez tylko wtedy gdy kazesz im panie grac do przodu. Nie, kiedy chcesz bronic nie wiadomo czego i nie w meczach z patalachami z Niecieczy bo sie robi dziura w srodku taka jak dzisiaj i obronie ciezej wszystko ogarnac. Widac tym razem nie czytales pan moich wpisow:D
Przed meczem z zabolami panie Kiko, przede wszystkim zwrocilbym uwage na ich ofensywne stale fragmenty gry i nasze chujowe na maksa, defensywne stale fragmenty gry bo jak nam ogorki z Niecieczy tak laduja bramki to strach pomyslec co bedzie z Gornikiem. |
Cytat:
|
Mhm, widac jak te fantazje przekladaja sie na nasza gre.
|
Tyle,że wiesniak842 ma rację.....
|
Cytat:
|
całe szczęście że Kiko nie zna polskiego , jeszcze nieopatrznie by poczytał forum i by sie poczuł jak Esmeralda w ex na plazy wykończona przez te tępe dzidy Marte i Asie
|
Cytat:
- Nie było takiego założenia, żeby po zdobyciu gola cofnąć się. W miarę możliwości mieliśmy zdobyć kolejną, żeby mieć bardziej bezpieczną przewagę nad przeciwnikiem, ale po prostu się to nie udawało. Kamil Wojtkowski po meczu. |
Kiedy Kiko sie nauczy, ze po strzeleniu bramki nie mozemy oddawac pola rywalom tylko dalej ich cisnac?
To jest dramat stale sie powtarzajacy... strzelimy bramke i 30 metrow od bramki a pilka parzy... przeciez tak nie mozna majac takich grajkow. Druzyna z takim potencjalem MUSI grac pilka a nie sie jej pozbywac... :(( |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl