![]() |
Cytat:
|
O mankamentach okrąglaka można by pisać wiele.
Tutaj jeszcze sala konferencyjna na Śląskim: http://www.silesia-region.pl/slaski2...559&id_menu=2# |
Nie no bez przesady, na salę koferencyją specjalnie nazekać w tym momencie nie możemy ... pół Polski ją wymienia jako jedną z najlepszych, jak nie najlepszą, w lidze. Swoją drogą niektórzy twierdzili, że ta w Barcelonie (!) była mniej użytecznia niż nasza ...
A ta sala na Śląskim to chyba na jakieś super okazje, bo tak to konferecje odbywają się w innej - takiej zwkłej, "płaskiej" sali. Co do jupitera to już chyba wystarczająco dużo zostało powiedziane jak był budowany okrąglak. Ale swoją drogą to jest on bardzo przydatny! Ten pierwszy "próg" ma akurat na wysokości dobrze nadającej się do położenia laptopa i pisania :-) Także jest zazwyczaj dośc okupywany. Ot to wszystko było z myślą o prasie! :lol: |
Cytat:
Aczkolwiek sam pawilon mógłby być bardziej praktyczny. Szkoda, że barek jest praktycznie zawsze nieczynny :P Pzdr. |
Ciekaw jestem jak sobie poradzą z wyciągnięciem ostatniego masztu jak i z burzeniem trybuny od strony okrąglaka. Żeby tylko nic nie uszkodzili ;)
Aż żal dupe ściska jak się patrzy na to, co się dzieje na stadionie. Szkoda troche tych trybun ... szkoda przede wszystkim ze aż tyle będziemy musieli czekać na nowy stadion. Mam nadzieję że zleci :) |
tej kamerki chyba jeszcze nie było tutaj:
http://kamera.orge.pl/krakow2/ w dzień tak widać: http://www.2012.org.pl/images/krakow_aktualny_1024.jpg |
Cytat:
wtedy do domu wchodził byś przez balkon :) Cytat:
Do dzis pamietam szydercze usmieszki Beckhama i reszty towarzystwa Realu jak zobaczyli nasze ukochaane A i B. Na Polske przy "stadionach'" W Gliiwicach,Bytomiu ,czy Wodzislawiu jeszce to jakos wygladało na Europe to była prowizorka .. Rok odczkamy i bedziemy mieli stadion ktorego wstydzic sie nie bedziemy. |
nie chce tu bronic pana O. ale niby gdzie mial byc ten jupiter??,mial wisiec w powietrzu??,przeciez logiczne,ze docelowo nie bedzie po nim sladu nawet w tym okraglaku:),pozdrawiam:)
|
A takie pytanko ;
na nowym stadionie - przewidzane sa jakieś telebimy ? pasował by wkońcu jakis fajny:P |
Cytat:
Tutaj widać: http://www.stadionwisly.info/files/pages/7/trybuna.jpg w jaki sposób. Uważne oko dostrzeże też na najnowszych wizualizacjach: http://www.stadionwisly.info/projekty/wersja_4. |
Dla zabawy na szybko zrobiłem wizualizacje ukazującą jak mniej wiecej będzie wyglądać nowa trybuna zachodnia.http://daymonstudio.pl/wisla.jpg
|
Cytat:
|
Cytat:
|
I troszkę wyższa ta trybuna będzie jak na moje oko. Jakieś 10-15% wyższa od tego co narysowałeś teraz... Ale wizualka ogólnie git!
|
Cytat:
Bo dolny rzad zrobil chyba za maly ,on bedzie chyba nieco wiekszy Ale ogolnie fajna wizulizacja,jak to bedzie ogolnikowo sie prezentowalo,troche mi to przypomina głowna trybune na Stamford Bridge -Chelsea. |
Zaktualizowałem filmik z budowy trybuny,wiem że ta stronka o Euro to też robi, i jak już będzie trybuna gotowa to połączę te ich wszystkie filmy bo ściągam je na bieżąco :) Będzie to filmik z kawałkiem historii ;)
http://wyslijto.pl/files/download/03l3j7mgxj P.S montują już kabinę żurawia w narożniku trybuny D :) |
http://www.youtube.com/watch?v=tiHEqS-0I_U dla leniwych wrzucilem filmik Wila Ts na yt :) jestem pozytywnie zaskoczony predkoscia prac :shock:
|
Czy tylko mi sie tak zdaje czy innym tez ze powoli sciagaja murawe?
w narożniku pomiedzy B i D |
Pogoda za oknem jak każdy widzi, a panowie zapierdzielają. To mi się podoba ;)
|
Myslę że to odpowiedni temat, jak nie to proszę o przeniesienie.
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,67...Slowacji_.html Rzeczywiście, nasza sytuacja jest nie do pozazdroszczenia :) Ani Zagłębia, ani Korona, no nie ma gdzie grać O_o A ktoś wie jak ze stadionem w Tarnowie? Ile rund dałoby rade tam zagrać? Ogólnie obawiam się, że skończy się na Słowacji ... |
Cytat:
Pewnie jakieś miedzynarodowe zawody dałoby się tam rozegrać np. eliminacje do mistrzostw na żużlu ,ale w piłke nożną to wątpię. |
cztery koparki wlasnie pracuja przy sektorzeA/B na kamerce fajnie to wyglada :)
|
No tak, Zagłębie Sosnowiec to ma dopiero stadion ... Tylko pozazdrościć -_-
|
Teraz wszystko z kamerki widać jak na dłoni ;) z minuty na minuty widoczny postęp wyburzania ;)
|
Czemu brany jest pod uwagę Lubin, a bliższy Wrocław nie?
|
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd..._dalszy//4052/
Co to są te trójkątne elementy?? EDIT To będą stawiać kolejnego? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ludzie czy wy widzicie to co ja ? Jest Boże Ciało a oni pracują !! Boże żeby było więcej takich firm !!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl