Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Proud 08.06.2009 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 742666)
Pawilon medialny jest strasznie niepraktyczny, zresztą ktoś już o tym dawno temu mówił, gdyby było inaczej to chyba nie musieliby przenosić wszystkiego do kontenerów:>

niby tak...ale tam docelowo nie ma być zwykłych pomieszczeń które nadawałyby się na biura itp...takie pomieszczenia znajdą się pod innymi trybunami. Okrąglak jak sama nazwa wskazuje (Pawilon MULTIMEDIALNY) ma spełniać cechy typowej sali konferencyjnej... i niewątpliwie je spełnia...to chyba najlepsza sala multimedialna związana z polskim sportem.

KoPer 08.06.2009 22:26

O mankamentach okrąglaka można by pisać wiele.

Tutaj jeszcze sala konferencyjna na Śląskim:

http://www.silesia-region.pl/slaski2...559&id_menu=2#

Żmijka 08.06.2009 22:38

Nie no bez przesady, na salę koferencyją specjalnie nazekać w tym momencie nie możemy ... pół Polski ją wymienia jako jedną z najlepszych, jak nie najlepszą, w lidze. Swoją drogą niektórzy twierdzili, że ta w Barcelonie (!) była mniej użytecznia niż nasza ...

A ta sala na Śląskim to chyba na jakieś super okazje, bo tak to konferecje odbywają się w innej - takiej zwkłej, "płaskiej" sali.

Co do jupitera to już chyba wystarczająco dużo zostało powiedziane jak był budowany okrąglak. Ale swoją drogą to jest on bardzo przydatny! Ten pierwszy "próg" ma akurat na wysokości dobrze nadającej się do położenia laptopa i pisania :-) Także jest zazwyczaj dośc okupywany. Ot to wszystko było z myślą o prasie! :lol:

KoPer 08.06.2009 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 742708)
Nie no bez przesady, na salę koferencyją specjalnie nazekać w tym momencie nie możemy ... pół Polski ją wymienia jako jedną z najlepszych, jak nie najlepszą, w lidze. Swoją drogą niektórzy twierdzili, że ta w Barcelonie (!) była mniej użytecznia niż nasza ...

A ta sala na Śląskim to chyba na jakieś super okazje, bo tak to konferecje odbywają się w innej - takiej zwkłej, "płaskiej" sali.

Co do jupitera to już chyba wystarczająco dużo zostało powiedziane jak był budowany okrąglak. Ale swoją drogą to jest on bardzo przydatny! Ten pierwszy "próg" ma akurat na wysokości dobrze nadającej się do położenia laptopa i pisania :-) Także jest zazwyczaj dośc okupywany. Ot to wszystko było z myślą o prasie! :lol:

Nie mówie, że nasza sala jest zła. Bo jest bardzo fajna: duża, przejrzysta, z ładnym widokiem ;)

Aczkolwiek sam pawilon mógłby być bardziej praktyczny.

Szkoda, że barek jest praktycznie zawsze nieczynny :P

Pzdr.

Grzadq 08.06.2009 22:48

Ciekaw jestem jak sobie poradzą z wyciągnięciem ostatniego masztu jak i z burzeniem trybuny od strony okrąglaka. Żeby tylko nic nie uszkodzili ;)

Aż żal dupe ściska jak się patrzy na to, co się dzieje na stadionie. Szkoda troche tych trybun ... szkoda przede wszystkim ze aż tyle będziemy musieli czekać na nowy stadion. Mam nadzieję że zleci :)

KoPer 08.06.2009 22:56

tej kamerki chyba jeszcze nie było tutaj:

http://kamera.orge.pl/krakow2/

w dzień tak widać: http://www.2012.org.pl/images/krakow_aktualny_1024.jpg

Wojtas 08.06.2009 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 742543)
chciałbym żeby pan O zaprojektował mi dom ;/|




wtedy do domu wchodził byś przez balkon :)

Cytat:

Aż żal dupe ściska jak się patrzy na to, co się dzieje na stadionie. Szkoda troche tych trybun ... szkoda przede wszystkim ze aż tyle będziemy musieli czekać na nowy stadion. Mam nadzieję że zleci
Wyczułem nutke ironii :D :D

Do dzis pamietam szydercze usmieszki Beckhama i reszty towarzystwa Realu jak zobaczyli nasze ukochaane A i B.

Na Polske przy "stadionach'" W Gliiwicach,Bytomiu ,czy Wodzislawiu jeszce to jakos wygladało na Europe to była prowizorka ..

Rok odczkamy i bedziemy mieli stadion ktorego wstydzic sie nie bedziemy.

mariusz92abg 08.06.2009 23:12

nie chce tu bronic pana O. ale niby gdzie mial byc ten jupiter??,mial wisiec w powietrzu??,przeciez logiczne,ze docelowo nie bedzie po nim sladu nawet w tym okraglaku:),pozdrawiam:)

WALDI1988 08.06.2009 23:37

A takie pytanko ;
na nowym stadionie - przewidzane sa jakieś telebimy ? pasował by wkońcu jakis fajny:P

szejkspir 09.06.2009 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WALDI1988 (Post 742730)
A takie pytanko ;
na nowym stadionie - przewidzane sa jakieś telebimy ? pasował by wkońcu jakis fajny:P

Telebimy będą - dwa zawieszone pod dachem trybuny wschodniej i zachodniej.
Tutaj widać:
http://www.stadionwisly.info/files/pages/7/trybuna.jpg w jaki sposób.
Uważne oko dostrzeże też na najnowszych wizualizacjach:
http://www.stadionwisly.info/projekty/wersja_4.

damianos 09.06.2009 10:03

Dla zabawy na szybko zrobiłem wizualizacje ukazującą jak mniej wiecej będzie wyglądać nowa trybuna zachodnia.http://daymonstudio.pl/wisla.jpg

Czarny 09.06.2009 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jurand (Post 742651)
Podejrzewam, że ciągłości fosy nie będzie, w końcu w rogach trybun za bramkami są wycięcia mające jak się domyślam służyć za dojazdy dla karetek, wiec zrobienie fosy dookoła całego stadionu byłoby głupotą. Poza tym musimy się jakoś dostawać na murawe na fetach ;)

Skoro nie będzie ciągłości fosy, to w takim razie w jaki sposób aligatory będą pływać wokół stadionu? Będą musiały po jednej długości zawracać i ogonem uszkodzą z całą pewnością dolny rząd krzesełek.

Arturo Qr2nów 09.06.2009 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damianos (Post 742776)
Dla zabawy na szybko zrobiłem wizualizacje ukazującą jak mniej wiecej będzie wyglądać nowa trybuna zachodnia.

Blisko, blisko. Jak byś się chciał bawić, to możesz się pokusić o narożniki i wejścia :D

M89 09.06.2009 11:43

I troszkę wyższa ta trybuna będzie jak na moje oko. Jakieś 10-15% wyższa od tego co narysowałeś teraz... Ale wizualka ogólnie git!

Wojtas 09.06.2009 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 742814)
I troszkę wyższa ta trybuna będzie jak na moje oko. Jakieś 10-15% wyższa od tego co narysowałeś teraz... Ale wizualka ogólnie git!



Bo dolny rzad zrobil chyba za maly ,on bedzie chyba nieco wiekszy

Ale ogolnie fajna wizulizacja,jak to bedzie ogolnikowo sie prezentowalo,troche mi to przypomina głowna trybune na Stamford Bridge -Chelsea.

WILU TS 09.06.2009 17:25

Zaktualizowałem filmik z budowy trybuny,wiem że ta stronka o Euro to też robi, i jak już będzie trybuna gotowa to połączę te ich wszystkie filmy bo ściągam je na bieżąco :) Będzie to filmik z kawałkiem historii ;)
http://wyslijto.pl/files/download/03l3j7mgxj

P.S montują już kabinę żurawia w narożniku trybuny D :)

klusek106 09.06.2009 18:08

http://www.youtube.com/watch?v=tiHEqS-0I_U dla leniwych wrzucilem filmik Wila Ts na yt :) jestem pozytywnie zaskoczony predkoscia prac :shock:

peterwislak 10.06.2009 10:34

Czy tylko mi sie tak zdaje czy innym tez ze powoli sciagaja murawe?
w narożniku pomiedzy B i D

Grzadq 10.06.2009 13:10

Pogoda za oknem jak każdy widzi, a panowie zapierdzielają. To mi się podoba ;)

Grzadq 10.06.2009 14:00

Myslę że to odpowiedni temat, jak nie to proszę o przeniesienie.

http://www.sport.pl/pilka/1,70998,67...Slowacji_.html

Rzeczywiście, nasza sytuacja jest nie do pozazdroszczenia :) Ani Zagłębia, ani Korona, no nie ma gdzie grać O_o A ktoś wie jak ze stadionem w Tarnowie? Ile rund dałoby rade tam zagrać?

Ogólnie obawiam się, że skończy się na Słowacji ...

kristos 10.06.2009 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 743422)
Myslę że to odpowiedni temat, jak nie to proszę o przeniesienie.

http://www.sport.pl/pilka/1,70998,67...Slowacji_.html

Rzeczywiście, nasza sytuacja jest nie do pozazdroszczenia :) Ani Zagłębia, ani Korona, no nie ma gdzie grać O_o A ktoś wie jak ze stadionem w Tarnowie? Ile rund dałoby rade tam zagrać?

Ogólnie obawiam się, że skończy się na Słowacji ...

A co chciałbyś w Tarnowie puchary europejskie zagrać ?
Pewnie jakieś miedzynarodowe zawody dałoby się tam rozegrać np. eliminacje do mistrzostw na żużlu ,ale w piłke nożną to wątpię.

sawko 10.06.2009 14:58

cztery koparki wlasnie pracuja przy sektorzeA/B na kamerce fajnie to wyglada :)

Grzadq 10.06.2009 14:58

No tak, Zagłębie Sosnowiec to ma dopiero stadion ... Tylko pozazdrościć -_-

royalmichael 10.06.2009 15:23

Teraz wszystko z kamerki widać jak na dłoni ;) z minuty na minuty widoczny postęp wyburzania ;)

Mistel 10.06.2009 18:43

Czemu brany jest pod uwagę Lubin, a bliższy Wrocław nie?

royalmichael 10.06.2009 19:43

http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd..._dalszy//4052/
Co to są te trójkątne elementy??


EDIT
To będą stawiać kolejnego?

cantoro11 10.06.2009 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 743558)
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd..._dalszy//4052/
Co to są te trójkątne elementy??

fragment żurawia

emailowiec 10.06.2009 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael
EDIT
To będą stawiać kolejnego?

Już nawet postawili :) W narożniku między D, a C.

spinnaker 10.06.2009 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 743558)
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd..._dalszy//4052/
Co to są te trójkątne elementy??


EDIT
To będą stawiać kolejnego?

Mało tego jeszcze będzie kolejny między C i E :) Więc licząc naszego "potwora" można uznać że przy jednej trybunie będzie ich 5 pracowało.

jerry1990 11.06.2009 10:15

Ludzie czy wy widzicie to co ja ? Jest Boże Ciało a oni pracują !! Boże żeby było więcej takich firm !!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl