Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

kk23 05.08.2010 18:03

Brozek bo o Kowalskim nawet nie wspominam gra dziś taka chu.nię, że głowa boli ale kogo Kasper miał tam wystawić?? I ci k.... znawcy w studiu...dziś post factum pie... ze Brozek sie na obrone nie nadaje, a pół roku temu krzyczeli mamy lewego obrońcę do reprezentacji:)

Lewy'88 05.08.2010 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacu (Post 952886)
Masakra. Wyśmiejcie mnie, ale mimo tego piłkarskiego kabaretu, ja ciągle wierze. Kowalski, człowieku co ty odwalasz ? Pietia w tamtym sezonie jeden z lepszych lewych obroncow ligi teraz gra beznadziejnie. Ale nie mam do niego pretensji, to jest POMOCNIK !

Zmiany:
Paljić - Kirm
Boguski - Brożek

Kirm na lewą obronę, Pietia na lewą pomoc. Uratujcie chociaż honor. Chłopaki, przynajmniej JEDNĄ bramkę, błagam.


sory ale z takimi pastuchami to Bramkarze powinni jeździć. Nie ma co tłumaczyć kto na jakiej pozycji gra, ludzie tu zespół młodej ekstraklasy powinien rządzić na boisku. A nie wicemistrz z Aspiracjami na mistrza i dalszą grę w pucharach. Z taką grą, jak piłki nawet wyjebać nie umieją (broń Boże żebym pisał o spokojnym rozgrywaniu akcji jak na taką drużynę przystało) to my nawet nie będziemy grać o puchar SOŁTYSA!. Już widzę tłumy na nowym stadione z taką grą. Bilety musieli by za rfiko rozdawać razem z czekoladkami pod kasami.

Borinho 05.08.2010 18:04

Pierwszego dnia jak zakoŃczy siĘ euro 2012 w polsce albo dojdzie do reform czytaj rozjeb pzpnu i poczĄtek nowych inwestycji w piŁkĘ mŁodzieŻowĄ albo wkrÓtce taki wpie... To bĘdzie chleb powszedni !!!!

Polskie druŻyny przegrywajĄ 6 mecz z rzĘdu w europejskich pucharach!!!
Polska piŁka jest na dnie ale ktoŚ za to odpowiada za szkolenie itd !!! ...
Pierwsze od czego proponuje zaczĄĆ to system pŁace jedna zawodowa liga pŁacĘ max kontrakt po 8.000-12 tys miesiĄc a resztĘ kasy inwestowaĆ w mŁodzieŻ ... Nie podoba siĘ niech spadajĄ wszyscy zagraniczni teŻ !!

Aleks 05.08.2010 18:05

To jest wstyd i żałosne. Nie chcę być nie miły, ale Wasza Wisła to nie drużyna, a zlewek amatorów.

mam nadzieje, ze mistrza zdobędzie Jaga w tym roku. Choćby dlatego ze graja fajna piłkę i maja szanse coś osiągnąć w europie. Głupie 7 minut w meczu z Arisem zaprzepaściły nasze szanse. Ale i tak mamy poukładany i dobrze funkcjonujący zespół.


Mam nadzieję, ze Cupiał wyjebie tych piłkarzyków i stworzy nowy, lepszy zespól, który da tyle radości co mecze np. z Schalke

mitmichael 05.08.2010 18:05

Wspołczuje tym co dali 1900 zl i pojechali na ten mecz. To sa pieniadze rzucone w błoto - przynajmniej niech pilkarze ze swojej pensji kibica zwroca za bilety.

pcpcpc 05.08.2010 18:07

obrzucić ich jajkami i pomidorami moze w konicu coś do tych dziadów dojdzie dosc juz tego

kpn 05.08.2010 18:07

Boze.. co akcja to sam na sam
Chavez Cleber tak musi wygladac srodek obrony, bo nie moge..

Kuciel 05.08.2010 18:07

Płacz Kargul płacz, gdy Wisła się kompromituję nawet prawdziwi mężczyźni mogą płakać..
Muszę sie napić:foch:

PanPlamka 05.08.2010 18:08

Nie lubie Kasperczaka, ale obiektywnie trzeba przyznac, ze ta porazka to wina geniuszy, ktorzy rozwalili nam obrone. Mowie porazka, bo w Sci-Fi pod tytulem "Wygrana Wisly z Karabachem" nie wierze. Nutke nadziei dalyby nam brazowe stroje pilkarzy, ale u zadnego nie widzialem plam po trawie...

Gwiaździsty 05.08.2010 18:08

Sprzedaż 2 czołowych obrońców w tym okienku to był skandal.Kowalski na obronie to koszmar. Pytanie co będzie w lidze z taką grą ? Może Chavez i Cleber coś zmienią. Niestety kompromitacja. Grają z nami w dziada.

fond 05.08.2010 18:08

Może lepiej było nie wychodzić na drugą połowę ?

JarekTSW 05.08.2010 18:08

najbardziej żal Cupiała :-/

pcpcpc 05.08.2010 18:10

co ma dojsci ze kibice tego nie toleruja bo za długo to tolerujemy pomidory i jaka i na lotnisko jak przegraja

Joshua TS 05.08.2010 18:10

To co Panowie, gotowi na walkę o utrzymanie w następnym sezonie? Bo Heniu jest w tej dziedzinie specjalistą. Zajebisty dzień, najpierw Majchrowski pier*** o stadionie w listopadzie ( chyba 2019 r. ), a teraz 0:3 z jakimś zadupiem gdzieś na zadupiu ( byłoby 4 przed chwilą!). Obudźcie mnie bo to jakiś koszmar

Markus 05.08.2010 18:11

Cupiał znów przeżywa wstyd, ale sam jest sobie winien, bo to on podejmował wszystkie strategiczne decyzje w klubie, które zawiodły go do obecnego stanu i sytuacji.

Gdyby polityka klubu była inna, nie musielibyśmy oglądać popisów Kowalskiego, Jirsaka, Boguskiego, Palica, Piotra Brożka itd.

Powierzanie losów meczu takim zawodnikom jest oczywistym proszeniem się o lanie i kompromitację.

WISŁAZWE 05.08.2010 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpcpc
napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
obrzucić ich jajkami i pomidorami moze w konicu coś do tych dziadów dojdzie dosc juz tego


Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 952931)
A co ma do nich dojśc? w tamtym roku doszło?


Jedyne co może do nich dojść to smród ze zbuków, którymi dostaną.
Bo na pewno nie dotrze do nich to, że hańbią Wisłę.

arrosmay 05.08.2010 18:11

Ściągnijmy Boguskiego...90% dotknięć piłki kończy się stratą

yoda79 05.08.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpcpc (Post 952935)
co ma dojsci ze kibice tego nie toleruja bo za długo to tolerujemy pomidory i jaka i na lotnisko jak przegraja

Do nich nic nie dojdzie poza obcięciem kasy,może wtedy tyłki ruszą

Borinho 05.08.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aleks (Post 952922)

Mam nadzieję, ze Cupiał wyjebie tych piłkarzyków i stworzy nowy, lepszy zespól, który da tyle radości co mecze np. z Schalke

Masz 30 miliony euro na transfery !!! to dawaj Cupiał zbuduje super zespół w lidzę po 5-0 może do ligi europejskiej dojdziemy !!!
Za 2 miliony euro można tylko takich grajków dostać nie lepszych niż w Polskiej lidze są !!!


W ogóle budowa zespołu ( mieszanka zagraniczn+ stare dziadki Sobol +Żuraw + fatalne pokolenie bo powiedzmy to szczerze ( Brożki , Jirsak , Boguski oni w Europie sukcesów nam już nie dadzą swoje szansę już mieli) \
Rozwalenie Środka Obrony
Ogólnie to jest pogrzeb Polskiej Piłki i nikt mi już wmówi że idziemy dobrą drogą . To już nie jest przypadek Polska Piłka to dno !!!

kibicwisły1906 05.08.2010 18:12

Mi Cupiała nie szkoda - rozpierdala permanentnie zespól od 2004 roku - wszystkie formacje rozwalił przy pomocy swoich pomagierów

_ukoL 05.08.2010 18:12

A ludzie się sędziego obawiali, że może wypaczyć wynik meczu.

julo 05.08.2010 18:13

ku%$a, ale jak zobaczyłem na początku 1 meczu w krakowie, nie to nawet było wcześniej, na necie jakiś wywiad i filmik, jak zobaczyłem tego ich trenera to wiedziałem ze z nimi przegramy, gościu niby taki skromny z gadki ale wie co robi, poukładał drużyne, taki spokój i siła od niego bije... <myśli>

Pablo84 05.08.2010 18:13

Po prostu przygotowanie fizyczne w Wiśle leży i kwiczy.To nawet nie chodzi o samych piłkarzy.
Troszkę zdrowego rozsądku życze.

xiondz77 05.08.2010 18:13

mialem nic nie pisac , ale ilosc wypitego alkoholu przez ostatnia godzine mnie do tego zmusila.
Jesli Kasper nie zmieni Boguskiego i wpusci Kirma to bedzie jego kompletna kompromitacja.
P.S.
Kowalski nie nadaje sie do niczego

labtec 05.08.2010 18:13

poproście kur7a o azyl polityczny i zapierdal7ć zbierać mak !!

A heniek weź zacznij pakować manatki.



powiedźcie mi tak obiektywnie, czemu Cupiał dalej ładuje w tej klub ? Ponad 100 baniek w około 10 lat i co ? Parę majstrów zdobytych i to wsio...

gdzie tu interes ?

For_FuN_ 05.08.2010 18:13

Basalaj - mam nadzieje, ze jutro zlozysz dymisje, bo twoja polityka transferowa doprowadzila do kompromitacji(chociaz to malo powiedziane). Jak mozna bylo sprowadzac takich pilkarzy? Ile wrzutek juz poszlo ze strony Cikosa? O Paljiciu nie mowie, bo to bylo wiadome, ze jest mierny.

Nasi niedlugo kompletnie siada i skonczy sie na 5 : 0 lub 6 : 0.

felipe 05.08.2010 18:13

Wisła biega, Karabach gra.
Takich klepek, podań prostopadłych na polskich boiskach po prostu nie widać. Jesteśmy jako liga żenujący.

pcpcpc 05.08.2010 18:14

nie najlepiej sie przygladac nam kibicoa i jeszcze płacic za bilety stanowczo nie dobrze ze nie poleciałem na mecz z powodu tego z powodów rodzinych bo bym wyrzucił kase w błoto pomidory i jaka i niech skw zbierze wiare i nie ma juz prysipiewki nic sie nie stało bo w konicu bedzie to naszym hymnem

WiślakMyślenice 05.08.2010 18:14

A ile jest tak w ogóle? :D

LooNatyk 05.08.2010 18:14

heh zuwazcie, ze to nie tylko w obronie problem. Ok gramy z tylu jak ciule, ale co robimy z przodu? Ile mielismy porzadnych akcji?

Zespol to dno i tyle, zero agresywnosci, presingu, fajnych akcji. My nie istniejemy na boisku, a bramki tracone sa tego poklosniem.
Kasperczak jednak sie wypalil, nie ma chlop za grosz wizji. Manipuluje przy skladzie, co konczy sie gorzej i gorzej.

ps. staty 7:1 w calach celnych. trzeba czegos wiecej?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl