Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Elendil 12.09.2011 19:38

Cytat:

nikt majac do wybory kopno nowej i starej nie kupi nowej z takim kolnierzykiem
90% ludzi tu piszących chciało koszulkę z kołnierzykiem, także idź trollowac gdzie indziej.

Mixu 12.09.2011 19:40

http://i55.tinypic.com/2ilhrpc.jpg

Z rozpiętym kołnierzykiem wygląda "normalniej"

labtec 12.09.2011 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1163190)
szkoda ze dyfuzorów pod rękawy nie zamontowali.


post roku !

i ten wyżej że to mundurek dla podstawówki ;-)

Jak to dobrze, że mam koszulkę jeszcze z czasów Umbro .


Chociaż marketingowo coś ruszyło, bo jak zobaczycie tę prezentację na YT i napis na końcu " historia tworzy się na nowy " ( czy też rodzi się na nowo nie pamiętam ), to widać jakieś nawiązanie w tych koszulkach do czasów ŚP Henryka Reymana.

Tyle że one były wtedy wiązane pod szyją, kojarzycie te takie ' sznurówki ' okrągłe ?


Ciekaw jestem cen owych koszulek, na Legi ponoć po 3 stówy z hakiem są meczowe.

vote-for-mikey 12.09.2011 19:42

@Mixu No bo nikt tych koszulek nie projektował, po to, żeby były zapięte :) Nawet Reyman ma na każdym zdjęciu rozwiązany kołnierzyk :)

@labtec 249.00 zł, tyle samo co na Legii.

Kibic1928 12.09.2011 19:43

Dla mnie bardzo fajna - lepsza niż "wczorajsza".

Antystenes 12.09.2011 19:44

kołnierzyk nie jest zły, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało z różowym logo TMobile na guzikach..lub pod?
Szkoda, że nie ma BG, nie ma sponsora, nie ma więcej zdjęć koszulki z "prezentacji". Wie ktoś jak ona wygląda z tyłu?

murray 12.09.2011 19:47

Jakbym był piłkarzem, to bym stawiał kołnierzyk na sztorc. Jak Cantona. Tak jest bardziej cool.

Jazon 12.09.2011 19:50

Tak patrzę na te koszulki i patrzę, najpierw zdziwienie tym kołnierzykiem zapiętym u Wilka pod samą szyję, ale z czasem przychodzi oswojenie i póki co powiem tak:

Fajny oldskul, takie niemal odświętne, dobrze uszyte, z białą gwiazdą byłaby bajka. Piłkarze Wisły (i ich kibice) to PANY i mają się porządnie nosić, ot co!:)
Dlatego dobrze, że mamy coś z klasą, a nie, jak to już pisałem, piżamy od Pumy jak Amika, nie mówiąc o Śląsku, który dostał trykot dla siatkarzy.

Oczywiście - mogło być lepiej, ale po co będę się znowu powtarzał i pisał to o czym już tysiąc razy tu wszyscy pisaliśmy..

cassius31krakow 12.09.2011 19:51

Czy ktoś bardziej kumaty może mi wyjaśnić dlaczego nie można kupić koszulek identycznych jak te, w których grają piłkarze tj. z haftowanym herbem, nadrukiem na kołnierzu, itp.?

Za taką byłbym skłonny wyłożyć 250 złociszów.

krakus76 12.09.2011 19:52

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...ager/kosz4.jpg

Dziwnie się maszczą pod na rękawach i po rękawami.

piter116 12.09.2011 19:52

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_prezentacja/
Niebieskich koszulek nie będzie?

wierny 12.09.2011 19:53

Koszulki bardzo dobre, jak się porówna z umbro lub nike to niebo a ziemia. Zawsze najlepsze koszulki robił nam adidas ale tutaj się nikomu nie dogodzi :)
Biała zajebiście wygląda.

szprotson 12.09.2011 19:56

oczywiscie ze kocur. Szczególnie jesli chodzi o materiał i jakośc wykonania.

Cena niestety dobija, ale w sumie 250pln....raz na rok można.

E:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 1163209)
Biała z czerwonym kołnierzykiem bardzo ładna!

Oby jeszcze tylko piłkarze nie zamówili tradycyjnie dla siebie strojów o 1 rozmiar za dużych

OCB?W adidasie grają przeciez w swoich rozmiarówkach.

Jazon 12.09.2011 19:57

Biała z czerwonym kołnierzykiem bardzo ładna!

Oby jeszcze tylko piłkarze nie zamówili tradycyjnie dla siebie strojów o 1 rozmiar za dużych

labtec 12.09.2011 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 1163203)
Czy ktoś bardziej kumaty może mi wyjaśnić dlaczego nie można kupić koszulek identycznych jak te, w których grają piłkarze tj. z haftowanym herbem, nadrukiem na kołnierzu, itp.?

Za taką byłbym skłonny wyłożyć 250 złociszów.


no właśnie w Warszawie można kupić identyko jak te ichnich meczowe, i ponad 3 stówy kosztują.

Te za 249 zł ( jak u nas ), to są meczowe, ale bez nadruku t-mobile , bez nazwiska gracza i bez liczby.

Także nie odpowiem Ci na Twoje pytanie dlaczego tak jest, ale to bez sensu.

Dać 2,5 stówy za koszulkę bez ...niczego.

Ja podobnie jak Ty, byłbym wstanie odłożyć sobie od ust, uzbierać i dać sporo ale za taką w jakiej biega Czaruś czy Mały.

Martinez 12.09.2011 19:59

Biała naprawdę Wypas ;)

WiernyWiśle 12.09.2011 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1163204)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...ager/kosz4.jpg

Dziwnie się maszczą pod na rękawach i po rękawami.

Chyba sobie jaja robicie... Napewno ktoś zobaczy że się dziwnie marszczy pod rękawmi Genkowa gdy ten bedzie skakał do piłki po rzucie rożnym albo gdy Chavez będzie robił wślizg...

Mi osobiście czerwone koszulki się podobają ale białe z czerwonym kołnierzykiem już nie. Wygląda na to że 3 strój to 2(niebieski) z poprzedniego sezonu.

Aletsch 12.09.2011 19:59

Nie potrzebnie ogladałem projekty koszulek z forum bo teraz jest niedosyt. Gdybym nie widzial tamtych ta byłaby całkiem OK

0 22 12.09.2011 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1163210)
no właśnie w Warszawie można kupić identyko jak te ichnich meczowe, i ponad 3 stówy kosztują.

Te za 249 zł ( jak u nas ), to są meczowe, ale bez nadruku t-mobile , bez nazwiska gracza i bez liczby.

Także nie odpowiem Ci na Twoje pytanie dlaczego tak jest, ale to bez sensu.

Dać 2,5 stówy za koszulkę bez ...niczego.

Ja podobnie jak Ty, byłbym wstanie odłożyć sobie od ust, uzbierać i dać sporo ale za taką w jakiej biega Czaruś czy Mały.


Szokujące podejście. U nas jest narzekanie, że można kupić koszulkę tylko ze sponsorami, a nie można nowej w wersji 'czystej'. A tu odwrotnie :)

Małolat. 12.09.2011 20:04

moim zdaniem wyjazdówki powinny być niebieskie no ale do gadania nic nie mam.
szkoda Białej Gwiazdy ale pan Basałaj sam najlepiej wie jaka jest historia Wisły, jest jakaś galeria z tej prezentacji?
ciekawi mnie jak od tyłu wyglądają
p.s: fajnie będzie wyglądać logo t-mobile na szywce pod kołnierzem haha

szprotson 12.09.2011 20:04

No własnie.

Jak bardzo s.......i koszulki żenujące różowe logo T-Debile ?

WiernyWiśle 12.09.2011 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Małolat. (Post 1163217)
moim zdaniem wyjazdówki powinny być niebieskie no ale do gadania nic nie mam.
szkoda Białej Gwiazdy ale pan Basałaj sam najlepiej wie jaka jest historia Wisły, jest jakaś galeria z tej prezentacji?
ciekawi mnie jak od tyłu wyglądają

Galeria jest na oficjalnej taka mini :P Ale zdjęć od tyłu nie ma.

Snow 12.09.2011 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1163219)
No własnie.

Jak bardzo s.......i koszulki żenujące różowe logo T-Debile ?

I ciekawe gdzie je dadzą? Na szew kołnierzyka?

Mi się bardzo podoba nasz pierwszy komplet. Gdyby do tego BG to dla mnie były by genialne.

Kon®ado 12.09.2011 20:10

mi się bardziej podobają te białe ; ) ogółem podobają mi się jakby byłą BG to bym kupił tak to się jeszcze zastanowie. Chociaż żeby się dało swoje inicjały dać czy pseudo i numer oczywiście.

888 12.09.2011 20:12

Jak dla mnie to od początku, głupie podejście Adidasa do "tematu". Dać możliwość wyboru kibicom, poprzez stronę w internecie. Pierwszy plus bo można sobie podbić oglądalność :) Wrzucić z kilka różnych modeli, i niech potencjalni klienci/kibice się wypowiedzą. Drugi plus, zwiększenie puli potencjalnych klientów do maximum. W końcu lepiej zadowolić większą ich rzesze, niż zdać się na sugestywną opinię pracowników Adidasa. Zresztą podejrzewam, że to nie była kwestia wyboru pomiędzy modelem a, b lub c, tylko aktualnej nadwyżki strojów akurat tego modelu koszulek meczowych Adidasa w ich magazynach.

mgła 12.09.2011 20:15

Mnie bardzo ciekawi jak wygląda ten herb na plecach, szkoda że nie dali zdjęc koszulki z tyłu. Może pojawią się jakieś zdjęcia jeszcze bo chyba zaprosili prase :P
Koszulka bez białej gwiazdy wiec podoba mi sie umiarkowanie

E: tu relacja z G. Krakowskiej :
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...leria-material

szprotson 12.09.2011 20:16

Konrado - ale w WŚ mozesz sobie wymyslic numer i napis nad nim.

Tak wyglądaja CHYBA spodenki : http://allegro.pl/spodenki-adidas-wi...808890240.html

CH. 12.09.2011 20:18

do kupienia
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...2012_czerwona/

farben 12.09.2011 20:19

Wisła Kraków: nowe stroje zaprezentowane [ZDJĘCIA]

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...ecia,id,t.html

Są git :)

labtec 12.09.2011 20:25

Dla jednych są zajebiste, dla innych git, dla innych ujdą, a dla ostatnich żenujące - opinie tak wiele jak nas drodzy kibice.

Ale poczekajcie na jedno - gdzie umieszczą różowy prostokąt T-mobile . To będzie dopiero szopka....
Wstyd będzie w takiej wyjść na ulicę, bo ktoś pomyśli że Ci stara krzywo prasowankę w domu zrobiła hahaha


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl