Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

willow 08.07.2010 17:39

panowie, a kto tam ma według Was grać?
Jaki my mamy skład?

massoud 08.07.2010 17:39

Co z tego, że każdy z nich jest dobry indywidualnie, obrona musi być jak monolit, jeden mechanizm nie do przejścia. Dlatego potrzebny czas na zgranie, a nie trzech nowych obrońców i kupa kłopotu...

Może wystarczy na LEVADIA RETURNS

AYALA 08.07.2010 17:40

Hannover to nie nasz rozmiar kapelusza, pomyślec że kiedyś jak walec przejechaliśmy sie po Schalke

Birsa 08.07.2010 17:40

Sorry za błąd o Bayernie. Za duzo się wypiło na imprezie kolegi...

Co do meczu. Pozbywając się Marcelo i Głowę mamy dwóch nie zgranych obrońców.Od Kowalskiego, który grał w Piaście nie oczekiwałbym jakiejś super gry. Z najlepszej obrony w kraju mamy ...

63.5 Kg 08.07.2010 17:40

Ale nawet jakbysmy kogos zakontraktowali w ostatnich godzinach przed tym meczem to nic nie daje..
Przeciez nowy zawodnik nie wyjdzie i nie zacznie grac zajeb... jak bedzie brakowalo wszystkiego poczawszy od zgrania a konczac na jakimkolwiek zrozumieniu zalozen taktycznych...

sportnh 08.07.2010 17:41

Ludzie, spokojnie. Pewnie wyjdzie inny sklad na 2ga polowke a tu juz narzekaia 'BUNOZA NIE GRA BO??"

SĘDZIA ZGRED 08.07.2010 17:41

Hehe a na końcu relacji będzie--- dzięki fenomenalnej postawie bramkarza Wisły Jovanicia w tym spotkaniu ulegliśmy tylko 0:4 albo 0:5.

qchar90 08.07.2010 17:41

ale przynajmniej w razie odpadniecia z Litwinami nie bedzie dziury w budzecie, sprzedali dwoch zawodnikow zarobili okolo 4-5 mln euro i do tego paru zeszło z kontraktów :)

SĘDZIA ZGRED 08.07.2010 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 930624)
Ludzie, spokojnie. Pewnie wyjdzie inny sklad na 2ga polowke a tu juz narzekaia 'BUNOZA NIE GRA BO??"

Bo może jest drugim stoperem lewonożnym po Cleberze , przynajmniej to mi sie nasuwa tylko , że dwóch lewonożnych stoperów Henio nie widzi w składzie...

fanfan 08.07.2010 17:45

Prostopadłe piłki to nie jest tylko wina naszych obrońców a nawet bardziej naszych pomocników którzy pewnie zostawiają za dużo miejsca w środku pola, zawsze miałem wątpliwości co do gry z jednym defensywnym pomocnikiem bo teraz nikt tak nie gra , zawsze jest co najmniej dwóch zawodników w środku od czarnej roboty no chyba że Garguła spełnia w tym meczu taką rolę albo nasi skrzydłowi grają bliżej środka ...

kibicwisły1906 08.07.2010 17:46

Zespół, który co dopiero rozpoczął przygotowania do sezonu pyka nasze "gwiazdki" jakbyśmy byli drużyną amatorską - tym składem nie łapiemy się na puchary w przyszłym sezonie - obrona dramat......

Sobol, Cleber i Zurawski przyszłość nowej Wisły? Nie łapie tego co robią nasi działacze....

Reiro 08.07.2010 17:46

Ja to przeglądam skład Hanoveru i zastanawiam się czy nie mieli przypadkiem więcej graczy na S.
A co do samego sparingu to...będzie dobrze, bo tak być musi...nasza drużyna poza kompletnym niezgraniem jest ostro przemęczona po ciężkim zgrupowaniu. Świeżość zawodników jest szykowana na odpowiedniejszy moment niż nic nieznaczący sparing. Tak więc spokojnie.

bridgeburner 08.07.2010 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SĘDZIA ZGRED (Post 930629)
Bo może jest drugim stoperem lewonożnym po Cleberze , przynajmniej to mi sie nasuwa tylko , że dwóch lewonożnych stoperów Henio nie widzi w składzie...

Ale co to w ogóle jest za bzdura?
To 2 prawonoznych mogło grać 2 poprzednie sezony?
moze jest słabszy od Kowalskiego:shock:

tormenthor 08.07.2010 17:47

W obronie jest dramat - nie mamy ani jednego dobrego zawodnika. Trzeba Brożka z powrotem przesunąć na lewą obronę - przynajmniej będzie jeden klasowy zawodnik w defensywie.

sportnh 08.07.2010 17:47

Przeciez ja nie pytalem czemu Bunoza nie gra, tylko to byl cytat.

A tak po drugie, o co chodzi z tym Waszym wytlumaczeniem, bo jest drugim lewonoznym stoperem? Co to ma do rzeczy? Dwoch srodkowych obroncow lewonoznych grac nie moze, a prawonozni to juz mogliby byc? Bezsensowne wytlumaczenie.

martinius028 08.07.2010 17:48

Dajcie spokój z ocenami do końca meczu. Może naszym wyjdzie jedna akcja po której padnie bramka? Kto wie. A Bunoza zapewne dostanie szansę w 2 połówce.

SĘDZIA ZGRED 08.07.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 930634)
Ale co to w ogóle jest za bzdura?
To 2 prawonoznych mogło grać 2 poprzednie sezony?
moze jest słabszy od Kowalskiego:shock:

Jeśli jest słabszy to po co go kupowali :)?

lysy9055 08.07.2010 17:49

Obrona jest nieciekawa bardzo. Cikos i ten cały Kowalski. O Diaza i Clebera to się nie boję jakoś.

AS82 08.07.2010 17:50

A Hannover gra bez kilku podstawowych pilkarzy ,m.in. Cherundolo vel Cherulondo

Reiro 08.07.2010 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 930637)
Dajcie spokój z ocenami do końca meczu. Może naszym wyjdzie jedna akcja po której padnie bramka? Kto wie. A Bunoza zapewne dostanie szansę w 2 połówce.

A może wyjdą im dwie akcje, po których strzelą gole, a Niemcą nie wyjdzie już żadna i będzie remis.
Po co dywagować w taki sposób...?

AYALA 08.07.2010 17:51

z taka parą stoperów może byc nie za wesoło z Szawle, mam nadzieje że Litwini nie maja zbyt szybkich napastników

wolfy 08.07.2010 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 930637)
Dajcie spokój z ocenami do końca meczu. Może naszym wyjdzie jedna akcja po której padnie bramka? Kto wie.

I co z tego że wyjdzie? Tu nie liczy się wynik, tylko fakt, że co chwila wjeżdżają nam w pole karne. My byśmy mogli to pechowo przegrać trójką po trzech strzałach Hannoveru i bym się nie zmartwił. Ale skoro robią z naszą obroną co chcą, to jest problem, bez względu na to ile nam ostatecznie wcisną.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez SĘDZIA ZGRED (Post 930638)
Jeśli jest słabszy to po co go kupowali :)?

Bo była ofensywa transferowa, a historia wojskowości pokazuje, że jak jest ofensywa to się najpierw pali, grabi i gwałci, a dopiero później patrzy co.

SĘDZIA ZGRED 08.07.2010 17:52

W każdym bądź razie wychodzi na to że gdyby zagrali jeszcze ze 6 sparingów z drużynami poziomu polskiej skopanej ligi, byłaby może szansa na zgranie tych stoperów a tak zgrają ją pewnie w połowie rundy gdzie będziemy na miejscu 5-8 ...Ale to wszystko może....

rabi86 08.07.2010 17:53

Nie rozumiem spokoju co poniektórych forumowiczów. Będziecie wielce oburzeni jak w lidze nasze gwiazdki nie będą mogły sobie poradzić. Chyba nie myśleliście, że strata dwóch podstawowych obrońców nie odbije się na grze naszego zespołu. Z przodu taka sama bida jak w poprzednim sezonie.
A o zmęczeniu przygotowaniami do sezonu słyszałem już rok temu ......

fanfan 08.07.2010 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 930636)
Przeciez ja nie pytalem czemu Bunoza nie gra, tylko to byl cytat.

A tak po drugie, o co chodzi z tym Waszym wytlumaczeniem, bo jest drugim lewonoznym stoperem? Co to ma do rzeczy? Dwoch srodkowych obroncow lewonoznych grac nie moze, a prawonozni to juz mogliby byc? Bezsensowne wytlumaczenie.

Jednak trochę jest w tym sensu. Oczywiście mogą grać dwaj lewonożni stoperzy tak samo jak prawonożni ale jednak unika się takich rozwiązań a po drugie Marcelo dobrze grał lewą nogą zresztą tak samo jak prawą i dlatego grał zawsze bardziej z lewej strony a Głowa z prawej. Czasami ma to duże znaczenie jak trzeba wybić piłkę na aut , czy do przodu, zawsze wybiją się ją odwracając się do linii bocznej więc z prawej trony łatwiej jest wybić ją zawodnikowi prawonożnemu a z lewej lewonożnemu. Nawet Cleber ostatnio w wywiadzie powiedział że rzadko wystawia się dwóch lewonożnych środkowych obrońców . A co do straty Marcelo i Głowy - mieliśmy w tamtym sezonie przykład tego jak dużo znaczą dla naszej drużyny a dokładnie w meczu Pucharowym z Lechią kiedy na środku zagrali Burliga z Diazem.

wolfy 08.07.2010 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TWSD
Smutne, jak duża różnica dzieli wicemistrza Polski i 15. drużynę Bundesligi. Póki co drużyna Hannoveru bezapelacyjnie prowadzi 2:0.


Walnijcie
jeszcze z pięć artykułów o planowanej ofensywie transferowej, to wam się zrobi weselej. Nie na długo, ale jak widać wielu lubi żyć złudzeniami.

bridgeburner 08.07.2010 18:00

Dla Hannoveru to jest 1 sparing
prawdopodobnie sa zebrani świeżo po urlopach
a my za tydzień gramy 1 mecz w pucharach
rewelacja

martinius028 08.07.2010 18:00

Wynik nie jest ważny ale forum płacze po pierwszej połowie. Chcecie lepszych obrońców? Raczej na Litwinów ich jeszcze nie będzie a kto wie czy po będą. Bunoza jest graczem o bardzo dobrych warunkach fizycznych lecz nie jest zgrany z resztą drużyny podobnie jak Cikos tylko że środek obrony a jej bok to jednak pewne różnica i na środku każdy błąd może kosztować utratę bramki. Nie bronie Naszych piłkarzy ale też nie zamierzam wyciągać daleko idących wniosków po tym sparingu. Ale skoro z Dreznem przegrali 2-0 to nie ma co się spodziewać że z Hanoverem pójdzie im lepiej niż z 4 ligowcem.

Zaza 08.07.2010 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 930650)
Jebnijcie jeszcze z pięć artykułów o planowanej ofensywie transferowej, to wam się zrobi weselej. Nie na długo, ale jak widać wielu lubi żyć złudzeniami.

Kultura osobista "władzy" mnie przeraża...

jason wiślak 08.07.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 930650)
Jebnijcie jeszcze z pięć artykułów o planowanej ofensywie transferowej, to wam się zrobi weselej. Nie na długo, ale jak widać wielu lubi żyć złudzeniami.

Tu się muszę zgodzić, pompowanie balonika nie ma sensu , bo ten pęka z większą siłą niż by się mogło wydawac....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl