![]() |
panowie, a kto tam ma według Was grać?
Jaki my mamy skład? |
Co z tego, że każdy z nich jest dobry indywidualnie, obrona musi być jak monolit, jeden mechanizm nie do przejścia. Dlatego potrzebny czas na zgranie, a nie trzech nowych obrońców i kupa kłopotu...
Może wystarczy na LEVADIA RETURNS |
Hannover to nie nasz rozmiar kapelusza, pomyślec że kiedyś jak walec przejechaliśmy sie po Schalke
|
Sorry za błąd o Bayernie. Za duzo się wypiło na imprezie kolegi...
Co do meczu. Pozbywając się Marcelo i Głowę mamy dwóch nie zgranych obrońców.Od Kowalskiego, który grał w Piaście nie oczekiwałbym jakiejś super gry. Z najlepszej obrony w kraju mamy ... |
Ale nawet jakbysmy kogos zakontraktowali w ostatnich godzinach przed tym meczem to nic nie daje..
Przeciez nowy zawodnik nie wyjdzie i nie zacznie grac zajeb... jak bedzie brakowalo wszystkiego poczawszy od zgrania a konczac na jakimkolwiek zrozumieniu zalozen taktycznych... |
Ludzie, spokojnie. Pewnie wyjdzie inny sklad na 2ga polowke a tu juz narzekaia 'BUNOZA NIE GRA BO??"
|
Hehe a na końcu relacji będzie--- dzięki fenomenalnej postawie bramkarza Wisły Jovanicia w tym spotkaniu ulegliśmy tylko 0:4 albo 0:5.
|
ale przynajmniej w razie odpadniecia z Litwinami nie bedzie dziury w budzecie, sprzedali dwoch zawodnikow zarobili okolo 4-5 mln euro i do tego paru zeszło z kontraktów :)
|
Cytat:
|
Prostopadłe piłki to nie jest tylko wina naszych obrońców a nawet bardziej naszych pomocników którzy pewnie zostawiają za dużo miejsca w środku pola, zawsze miałem wątpliwości co do gry z jednym defensywnym pomocnikiem bo teraz nikt tak nie gra , zawsze jest co najmniej dwóch zawodników w środku od czarnej roboty no chyba że Garguła spełnia w tym meczu taką rolę albo nasi skrzydłowi grają bliżej środka ...
|
Zespół, który co dopiero rozpoczął przygotowania do sezonu pyka nasze "gwiazdki" jakbyśmy byli drużyną amatorską - tym składem nie łapiemy się na puchary w przyszłym sezonie - obrona dramat......
Sobol, Cleber i Zurawski przyszłość nowej Wisły? Nie łapie tego co robią nasi działacze.... |
Ja to przeglądam skład Hanoveru i zastanawiam się czy nie mieli przypadkiem więcej graczy na S.
A co do samego sparingu to...będzie dobrze, bo tak być musi...nasza drużyna poza kompletnym niezgraniem jest ostro przemęczona po ciężkim zgrupowaniu. Świeżość zawodników jest szykowana na odpowiedniejszy moment niż nic nieznaczący sparing. Tak więc spokojnie. |
Cytat:
To 2 prawonoznych mogło grać 2 poprzednie sezony? moze jest słabszy od Kowalskiego:shock: |
W obronie jest dramat - nie mamy ani jednego dobrego zawodnika. Trzeba Brożka z powrotem przesunąć na lewą obronę - przynajmniej będzie jeden klasowy zawodnik w defensywie.
|
Przeciez ja nie pytalem czemu Bunoza nie gra, tylko to byl cytat.
A tak po drugie, o co chodzi z tym Waszym wytlumaczeniem, bo jest drugim lewonoznym stoperem? Co to ma do rzeczy? Dwoch srodkowych obroncow lewonoznych grac nie moze, a prawonozni to juz mogliby byc? Bezsensowne wytlumaczenie. |
Dajcie spokój z ocenami do końca meczu. Może naszym wyjdzie jedna akcja po której padnie bramka? Kto wie. A Bunoza zapewne dostanie szansę w 2 połówce.
|
Cytat:
|
Obrona jest nieciekawa bardzo. Cikos i ten cały Kowalski. O Diaza i Clebera to się nie boję jakoś.
|
A Hannover gra bez kilku podstawowych pilkarzy ,m.in. Cherundolo vel Cherulondo
|
Cytat:
Po co dywagować w taki sposób...? |
z taka parą stoperów może byc nie za wesoło z Szawle, mam nadzieje że Litwini nie maja zbyt szybkich napastników
|
Cytat:
Cytat:
|
W każdym bądź razie wychodzi na to że gdyby zagrali jeszcze ze 6 sparingów z drużynami poziomu polskiej skopanej ligi, byłaby może szansa na zgranie tych stoperów a tak zgrają ją pewnie w połowie rundy gdzie będziemy na miejscu 5-8 ...Ale to wszystko może....
|
Nie rozumiem spokoju co poniektórych forumowiczów. Będziecie wielce oburzeni jak w lidze nasze gwiazdki nie będą mogły sobie poradzić. Chyba nie myśleliście, że strata dwóch podstawowych obrońców nie odbije się na grze naszego zespołu. Z przodu taka sama bida jak w poprzednim sezonie.
A o zmęczeniu przygotowaniami do sezonu słyszałem już rok temu ...... |
Cytat:
|
Cytat:
Walnijcie jeszcze z pięć artykułów o planowanej ofensywie transferowej, to wam się zrobi weselej. Nie na długo, ale jak widać wielu lubi żyć złudzeniami. |
Dla Hannoveru to jest 1 sparing
prawdopodobnie sa zebrani świeżo po urlopach a my za tydzień gramy 1 mecz w pucharach rewelacja |
Wynik nie jest ważny ale forum płacze po pierwszej połowie. Chcecie lepszych obrońców? Raczej na Litwinów ich jeszcze nie będzie a kto wie czy po będą. Bunoza jest graczem o bardzo dobrych warunkach fizycznych lecz nie jest zgrany z resztą drużyny podobnie jak Cikos tylko że środek obrony a jej bok to jednak pewne różnica i na środku każdy błąd może kosztować utratę bramki. Nie bronie Naszych piłkarzy ale też nie zamierzam wyciągać daleko idących wniosków po tym sparingu. Ale skoro z Dreznem przegrali 2-0 to nie ma co się spodziewać że z Hanoverem pójdzie im lepiej niż z 4 ligowcem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl