Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

wolfy 11.11.2009 19:54

Wywiad z Kazimierzem Trampiszem, w nim m.in. o meczach z Wisłą. Jest też fragment o Henryku Reymanie.
Polecam.

Slayer666 12.11.2009 14:08

Wisła Kraków SA w nawiązaniu do opublikowanego na oficjalnej stronie internetowej Klubu „Listu otwartego do premiera i posłów RP” oświadcza: Autorem powyższego listu nie jest klub Wisła Kraków lecz osoby prywatne, które wykorzystując piastowane stanowisko w Klubie przekroczyły swoje uprawnienia.

Wisła Kraków SA nie zajmuje stanowiska w kwestiach niedotyczących rozgrywek i działalności sportowej.

Osoby, które nadużyły zaufania Klubu i przekroczyły swoje kompetencje, zostały ukarane dyscyplinarnie. Dwaj pracownicy działu marketingu zostali zwolnieni dyscyplinarnie oraz nastąpiło rozwiązanie umowy z rzecznikiem prasowym klubu. Jednocześnie Rada Nadzorcza udzieliła upomnienia Prezesowi Zarządu za brak nadzoru.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/oswiadczenie/

szczepanwislak 12.11.2009 14:21

no co do Dawidowskiego to nawet nawet... :) ale co z tego skoro pewnie i tak zaraz jakaś kontuzja sie przplacze , nie życze mu żle oczywiście ale wydaje mi sie , że to pechowy jednak kopacz, chociaż zgadzam się z opinią , że gdyby nie te kontuzje to byłby naprawdę solidnym graczem , takim jak chociaz za czasów Amiki i krótkiego epizodu w kadrze narodowej

raddar 12.11.2009 14:36

Czyli pan A. Ochallik out???
W sumie szkoda , w porównaniu do J. Jurczyńskiego klasa gość.

szczepanwislak 12.11.2009 14:37

Na pewno Ochalik wyrzucony ???

Dubi 12.11.2009 14:48

tak, informacja potwierdzona

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=22182

ciacho 12.11.2009 14:51

Jeśli to jest ten list , który znalazłem, to ja nie widzę w nim nic niestosownego i całkowicie się z nim zgadzam. Nie wiem o co to wielkie halo..

P@vel K@sprzyk 12.11.2009 14:54

Dokładnie. Ładnych fajerwerków tam niema a on "poleciał". Szkoda bo umiał sie wypowiedzieć tak jak trzeba bez żadnych niepotrzebnych aluzji.

WILU TS 12.11.2009 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 815866)
Jeśli to jest ten list , który znalazłem, to ja nie widzę w nim nic niestosownego i całkowicie się z nim zgadzam. Nie wiem o co to wielkie halo..

Chodzi zapewne o to że to było jego zdanie a nie zdanie klubu i to już wystarczy.

St@chu 12.11.2009 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 815866)
Jeśli to jest ten list , który znalazłem, to ja nie widzę w nim nic niestosownego i całkowicie się z nim zgadzam. Nie wiem o co to wielkie halo..

Przypuszczam, że jakbyś był prezesem dużej firmy i ktoś opublikował coś, co nawet jest zgodne z Twoimi poglądami, ale nie skonsultowane z Tobą, a podpisał to Twoim nazwiskiem to też byś nie bł zbyt wesoły z tego powodu...

Dzis podpisał to, jutro podpisze co innego... A być może zdanie klubu jest nieco inne... Temat nie jest zbyt wygodny, więc jakikolwiek lobbing w jedną, czy w druga stronę powinien się raczej odbywac poza opinią publiczną, bardziej kuluarowo....

Taka medialna nagonka nie do końca służy takim działaniom...

wolfy 12.11.2009 15:36

Cóż, ktoś musiał polecieć za ostatnie wpadki zespołu.

FraMat 12.11.2009 15:43

rozumiem, że funkcję Adriana przejmie w ramach komasowania kompetencji i wprowadzania "modelu angielskiego" nasz trener, dyrektor sportowy - menedżer, od dzisiaj także rzecznik prasowy, Maciej Skorża?

spirit 12.11.2009 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 815889)
rozumiem, że funkcję Adriana przejmie w ramach komasowania kompetencji i wprowadzania "modelu angielskiego" nasz trener, dyrektor sportowy - menedżer, od dzisiaj także rzecznik prasowy, Maciej Skorża?

Ha ha. Boki zrywać.

KOMINEK 12.11.2009 16:00

Ten list to było poważne oświadczenie. Był w końcu adresowany do Prezesa Rady Ministrów i Parlamentarzystów a więc do najwyższej władzy ustawodawczej i wykonawczej. Takie coś musi być uzgadniane zawsze z szefostwem. Jeśli nie było to konsultowane to przy całej sympatii do Adriana, ale przegiął.

salek 12.11.2009 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 815882)
Przypuszczam, że jakbyś był prezesem dużej firmy i ktoś opublikował coś, co nawet jest zgodne z Twoimi poglądami, ale nie skonsultowane z Tobą, a podpisał to Twoim nazwiskiem to też byś nie bł zbyt wesoły z tego powodu...

Dzis podpisał to, jutro podpisze co innego... A być może zdanie klubu jest nieco inne... Temat nie jest zbyt wygodny, więc jakikolwiek lobbing w jedną, czy w druga stronę powinien się raczej odbywac poza opinią publiczną, bardziej kuluarowo....

Taka medialna nagonka nie do końca służy takim działaniom...

Na prawdę wierzysz w to co napisałeś? Że ktokolwiek opublikował coś takiego bez porozumienia z Zarządem i Radą Nadzorczą? Uwierz mi, sprawa nie jest tak oczywista i prosta.

Ktoś podejmuje decyzje, potem się z nich wycofuje, a żeby nie było na niego, wskazuje winnych...

Takie prawo prezesa i rady nadzorczej w Wiśle, bo czy to pierwszy raz mamy do czynienia z taką akcją?

salek 12.11.2009 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 815897)
Ten list to było poważne oświadczenie. Był w końcu adresowany do Prezesa Rady Ministrów i Parlamentarzystów a więc do najwyższej władzy ustawodawczej i wykonawczej. Takie coś musi być uzgadniane zawsze z szefostwem. Jeśli nie było to konsultowane to przy całej sympatii do Adriana, ale przegiął.

Kominek- to co w poście powyższym. Osoby zwolnione nie pracowały w Wiśle od wczoraj, za dobrze wiedzą na czym to polega i jak należy postępować, żeby sobie pozwolić na samowolkę.

dj_ibutti 12.11.2009 16:12

Komuś z kolegów bossa musiała się nie spodobać treść listu...

salek 12.11.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 815903)
Komuś z kolegów bossa musiała się nie spodobać treść listu...

Dobrze kombinujesz... :-)

Więcej nie mogę napisać, bo to mogłoby tylko zaszkodzić. Ale kombinuj, szukaj, wcześniej czy później prawda wyjdzie na jaw...

flamengista 12.11.2009 16:48

A ja od razu po przeczytaniu listu się zastanowiłem - na ile sensowny jest ten apel?

Niby wszystko ok - trzeba pokazać, że na nowym projekcie ustawy może ucierpieć sport zawodowy. Ale z drugiej strony Amika i Legia takich listów nie napisały.

Na hazard jest taka nagonka medialna, że politycy nie słuchają racjonalnych argumentów. Mało tego, mogło to zaszkodzić Tele-fonice i interesom Bossa.

Pal sześć 5 mln złotych, jak w grę wchodzą miliardy.

Obawiam się, że Ochalik i spółka zostali poświęceni w podobny sposób, jak Drzewiecki i Schetyna. Ci ostatni też w sumie nie zostali złapani za rękę, ale niesmak pozostał. Więc wyrzucenie ich poprawiło atmosferę. Podobny mechanizm pewnie zadziałał i tutaj.

A w samowolę Ochalika zwyczajnie nie wierzę. Facet wykazywał się profesjonalizmem, to był dobry rzecznik prasowy. A tu taki szkolny błąd...

salek 12.11.2009 16:51

drogi felamengisto, a co by było, gdyby nie opublikował takiego listu? Zwolnili by go za nie wykonywanie poleceń zarządu?

Mylisz się co do Lecha- oni zrobili to już tydzień temu, a Legia nie ma podstaw aby pisać taki list, bo obecnie nie ma sponsora z tej branży.

hunter 12.11.2009 17:05

Czy naprawdę niektórzy z Was tak kompletnie nie orientują się w realiach naszego klubu, by sądzić że rzecznik prasowy sam z siebie wziął i napisał list otwarty do premiera? Jaja sobie chyba robicie.

Ja to odbieram jasno - znaleziono sobie doskonały pretekst, by kilku osobom dowalić i się ich pozbyć z klubu. Poziom szamba.

andalemono 12.11.2009 17:12

Rozegrane na górze. 5mln a miliardy jest roznica. GTW moze zalatwila juz pod stołami, że inny bet-at da 5,5 i ma Wisla nie podskakiwać.
A w to, ze sami napisali chyba nikt nie uwierzy. Nie w tym klubie.

KOMINEK 12.11.2009 17:29

Może ja jestem bardzo naiwny, ale dla mnie wywalenie ludzi za coś, czego nie zrobili nie mieści mi się w głowie.
Jeśli by się to wydało to chryja na całego. A niby, dlaczego Ochalik ze spuszoną głową ma przyjmować na siebie winę i potulnie przyjąć zwolnienie z pracy??

AstarothDM 12.11.2009 17:51

nie wiadomo dokładnie o co chodziło poza tym ze o pieniądze, dziwna akcja, natychmiastowe zwolnienia niewygodnych ludzi i przysłowiowy plaster dla prezesa...

Szefu - Marketing - BAH i nie wiadomo kto i co po drodze.

flamengista 12.11.2009 17:52

Nie wiem dlaczego. My w ogóle za mało wiemy. Jest bardzo enigmatyczna wypowiedź klubu, z której wynika że Ochalik samowolnie wydał oświadczenie.

Jeśli tak, to jest to całkowicie dyskwalifikujące zachowanie i podstawa nawet do skarżenia w sądzie za działalność na niekorzyść spółki. A już na pewno do zwolnienia dyscyplinarnego.

Wolę jednak poczekać na oświadczenie drugiej strony, zanim uznam że faktycznie sprawy się mają tak, jak opisał to klub (Zarząd) w swoim oświadczeniu.

Niezależnie od tego, kto ma rację cała sprawa ośmiesza nasz klub. To są większe jaja od rzecznika Jurczyńskiego, który dementował sam swoje wypowiedzi. Ładnie to świadczy o profesjonaliźmie w zarządzaniu klubem.

A miało być inaczej...

Gin 12.11.2009 17:54

Z bardzo wiarygodnego żródła wiem , że treść oswiadczenia przed publikacją była konsultowana z przezesem Wilczkiem oraz RN , nawet jeden z członków RN nanosił na owy dokument poprawki.
Jedynym który nie był poinformowany o tresci oswiadczenia był Cupiał , zrobiła sie afera i trzeba było kogoś zwolnić , wiec zwolniono rzecznika i szefa marketinu . Wiem że zwolnione osoby podadzą Wisłę do Sadu Pracy .
Dziekuję za uwagę i zycze RN powodzenia w dalszym zarzadzaniu klubem , ciekaw jestem kogo nastepnego zwolnicie aby chronic swoje tyłki .

Romy S. 12.11.2009 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 815939)
A niby, dlaczego Ochalik ze spuszoną głową ma przyjmować na siebie winę i potulnie przyjąć zwolnienie z pracy??

Z tego samego powodu z jakiego o pewnych sprawach, również dopiero po opuszczeniu Wisły, mówią inni jej byli pracownicy vide nasz ulubieniec Tomasz Dawidowski po debiucie w Lechii.

KOMINEK 12.11.2009 17:55

Ale wytłumaczcie mi, dlaczego Ci ludzie byli niewygodni?? I ko, co zyskiwał na ich zwolnieniu??
Taki klub jak Wisła nie może funkcjonować bez rzecznika i bez marketingu, więc na ich miejsce przyjdą nowi. Jaki zysk??

PvD 12.11.2009 17:55

Też osobiście nie wierzę w to by taki List poszedł bez wiedzy "góry". Zwłaszcza, że w klubie takim jak Wisła pracownicy się pilnują (jak się to mówi).

Niektórzy tu twierdzą, że RN i Zarząd akceptował ten list. Ja nie będę z taką stanowczością o tym mówił ale z informacji jakie docierają tak właśnie było.

Kominek ludzie Ci mogli być niewygodni bo dobrze współpracowali z kibicami. To może być jeden z powodów. Aczkolwiek nie wykluczam innego ktory był głownym powodem.

Dla mnie ta sytuacja to nic innego jak wykorzystanie sytuacji.

KOMINEK 12.11.2009 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Romy S. (Post 815960)
Z tego samego powodu z jakiego o pewnych sprawach, również dopiero po opuszczeniu Wisły, mówią inni jej byli pracownicy vide nasz ulubieniec Tomasz Dawidowski po debiucie w Lechii.

No właśnie ale Ochalik nie jest już pracownikiem Wisły i może mówić ile dusza zapragnie

PvD napisał
Cytat:

Kominek ludzie Ci mogli być niewygodni bo dobrze współpracowali z kibicami. To może być jeden z powodów
.

Tak a klubowi najbardziej zależy żeby zepsuć dobre stosunki z kibicami po wtedy klub bardzo zyskuje

Poczekajmy i nie frujmy łatwych wyroków.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl