Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

zidanemarcin 17.05.2009 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 729151)
a rezerwy sevilli wygrywaja z gimnastic tarragona ;/
moj kuponik:
Inter - Zadar 1x 1.25
Jablonec - Pribram 1x 1.23
Sigma O. - Zlin 1x 1.22
Usti Nad Labem - Vitkovice 1x 1.25
Santander - Valladolid 1x 1.18
Sevilla Atl. - Nastic x2 1.20
Trofense - FC Porto x2 1.14
Dinamo B. - Poli Timisoara 1x 1.20
IFK Goeteborg - Kalmar 1x 1.16
Orebro - GAIS 1x 1.16
Antalya - Fenerbahce x2 1.24
postawilem za 10 zł do wygrania 66 zł
co sadzicie o tych meczach?


Za dużo tych meczy !

zidanemarcin 17.05.2009 13:00

Na dzis tak w ostatniej chwili:

West Bromwich Albion - Liverpool FC 2 1,40
Juventus Turin - Atalanta 1 1,25
Piast Gliwice - Slask Wroclaw X2 2,26
Hibernian FC - Celtic Glasgow 2 1,40

AKO: 5,54
Stawka: 10 zł
Maks.wygrana: 55 zł

LuKaS TSW 17.05.2009 13:33

no to Płock siadł jeszcze Wisła i Sandecja i będzie udana niedziela:)

na jutro takie coś:
Roma-Biella 1 (Włochy koszykówka)
Francja-Norwegia 1 (p.nożna u-19)
Breidbalick-Hafnafiordur 2
Davydenko-Junqueira 1 (tenis Kutzbuhel)
Melbourne-Canberra 1 (rugby)

za 20 zł 67 zł do wygrania

proszę o opinie

z jednej strony się cieszę że Celtic nie wygrał bo Rangers będą mistrzem a z drugiej szkoda kuponu:)

_bzyku_ 17.05.2009 13:54

Łks-Wisła-2
Betis-Almeria-x
Palermo-Lazio-x2
Chelsea-Blackburn-1
Napoli-Torino-1
Ako 40.05
Stawka 5zł
Ewe.Wygr. 180.25

matheo91 17.05.2009 13:57

Na dziś:
West Bromwich - Liverpool FC (Handicap 1:0)
SV Ried - Rapid Wiedeń Więcej niż 2,5
Łódzki KS - Wisła Kraków
Ako: 5.68
Wkład:10
Ew. wygrana: 56,80

wislak.kw 17.05.2009 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _bzyku_ (Post 729219)
Łks-Wisła-2
Betis-Almeria-x
Palermo-Lazio-x2
Chelsea-Blackburn-1
Napoli-Torino-1
Ako 40.05
Stawka 5zł
Ewe.Wygr. 180.25

Fajne mecze na tym kuponie ale postawił bym raczej 1x na palermo i obawiał bym sie napoli

Robin 17.05.2009 14:16

mój na dzis:

ŁKS - Wisła 2
Sao Paulo - Atletico PR 1
Cagliari - st. g.
West Brom - Liverpool (1p) 2
Chelsea - Blackburn 1
Nautico - Cruzerio X2
Atl. Madryt - Valencia +2.5
Tranbzonspor - Bursaspor 1

kurs: 23,4
wkład 10 zł

wislak.kw 17.05.2009 14:38

Jesli celtic nie wygra zawali duzo kuponów a musi wygrać jesli chce byc mistrzem
.jeszcze 10 minut zobatrzymy jak to bedzie

wislak.kw 17.05.2009 14:58

zawalił mi 2 kupony .Stawiałem na nich bo mialem nadzieje ze walczą o mistrza i muszą wygrać a tu pokazali :(

kamilll1906 17.05.2009 15:13

2 kupony na dzisiaj:
1.
Nantes- Rennes - 2
Marsylia- Lyon - 1
Lille- Nice- 1

stawka 5
kurs9,58
wygr. 43,11

2.
Chelsea- Blackburn- 1
atl Mad- Valencia- 3+ <-- nie ma to jak urok tego JEDYNEGO meczu
Lks- WISŁA- 2
Dinamo- Slaven- 1
Hajduk- Sibenik- 1
Sparta P- Bohemians- 1


stawka 10,
kurs 6.69
wygrana 60.21

bula1010 17.05.2009 15:20

jebany celtic ;/ ehhh weekend na minus

emj10 17.05.2009 15:27

A miałem stawiać 300 zł na Celtic... ufff

wislak.kw 17.05.2009 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 729306)
A miałem stawiać 300 zł na Celtic... ufff

No widzisz udało ci sie ja stracilem 2 pewne kupony przez celtic

rocco_1906 17.05.2009 15:48

celtic jest juz o krok od wywalczenia tytułu!!! frajera roku;/ najwazniejszy kupon zjebali;/ drugi kupon właśnie zawala Juve i Sandecja(0-2 poki co)...
został mi tasiemiec;]

Robbie92 17.05.2009 17:02

Barca 1.85 !!!
dobrze ze nie stawialem na celtow choc przez chwile chcialem
Inter - Zadar 1x
Jablonec - Pribram 1x
Sigma O. - Zlin 1x
Usti Nad Labem - Vitkovice 1x
Santander - Valladolid 1x
Sevilla Atl. - Nastic x2 1:3
Trofense - FC Porto x2 1:4
Dinamo B. - Poli Timisoara 1x 19.30
IFK Goeteborg - Kalmar 1x
Orebro - GAIS 1x
Antalya - Fenerbahce x2 19.00

rocco_1906 17.05.2009 17:50

Abidal
Bojan
Caceres
Alves
Etoo
Gudjohnsen
Hleb
Paredes
Pedro
Sylvinho
Torres

W TAKIM SKŁADZIE ZAGRA BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


puscilem 1 w Tobet za 5zł po kursie 3,75

rocco_1906 17.05.2009 18:04

szczerze mowiac nie wiem;/ Blackhawks są poki co Black koniem tych rozgrywek i sa w stanie dzis sprawic niespodzianke.Detroit długo sie rozkrecało ale wydaje sie ze juz zaraz wejda na pelne obroty.
ja mam ten mecz w swoim tasiemcu jako 1x.
mozliwy jak najbardziej over 5,5

bula1010 17.05.2009 18:14

i co Barcelona wygrywa 0:1 :D

wislak.kw 17.05.2009 18:16

Moj kupon (stracony) Wisła ,chelsea,liverpool,espanyol, inter turku 1:0 wygrywa 90 minuta i celtic który dal dupy.szkoda bo bylo troche do wygrania ale celtic mistrzem chce byc (śmiech )

zidanemarcin 17.05.2009 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 728883)
Sam na dzis chcialem zagrac Werder, ale pomyslalem ze maja final Uefa we środe, w lidze juz praktycznie o nic nie graja to sobie ich odpuscilem :D I dobrze zrobilem

Ja wczoraj wyslalem taki kuponik:

Salzburg - Lask Linz 1 1,15
Stuttgart - Cottbus 1 1,25
Bordeaux - Le Mans 1 1.25
Chelsea - Blackburn 1 1,30

AKO: 2,34
Stawka: 50,50 zł
Maks. wygrana: 118,30 zł

Cytat:

West Bromwich Albion - Liverpool FC 2 1,40
Juventus Turin - Atalanta 1 1,25
Piast Gliwice - Slask Wroclaw X2 2,26
Hibernian FC - Celtic Glasgow 2 1,40

AKO: 5,54
Stawka: 10 zł
Maks.wygrana: 55 zł


Macie jakies propozycje ?

LuKaS TSW 17.05.2009 18:21

rocco no to ta Sandecja dowaliła:| z góry przepraszam,a co sądzisz o tym kuponie na jutro co wcześniej podałem?

edit.szczególnie typ na rugby jest dobry u mnie:D

rocco_1906 17.05.2009 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 729635)
rocco no to ta Sandecja dowaliła:| z góry przepraszam,a co sądzisz o tym kuponie na jutro co wcześniej podałem?

jeszcze sie nie zastanawiałem nad tym:)
zrobie to jutro

WiślakNH 17.05.2009 19:28

Na jutro zastanawiam sie nad :
FC Concordia Basel - FC St.Gallen 2
Helsingborg IF - Trelleborgs FF 1
Atvidabergs FF - IFK Norrkoping 1X
Kuopio PS - Inter Turku 2
4,87

rocco_1906 17.05.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 729616)
i co Barcelona wygrywa 0:1 :D

i jak tam Barca??:D

El'kabat 17.05.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 729713)
i jak tam Barca??:D

Dobrze znasz wynik,wiec po co sie pytasz ? Nie obstawiałem tego meczu,ale na pewno duzo osob na nich gralo po takim kursie,wiec zal mi ze im kupony wtopiła.

LuKaS TSW 17.05.2009 20:52

Mówiłem że Lyon może wygrać i chyba wygra,Inter też nie popuścił Sienie :)

WiślakNH ja to wogóle o innych meczach myślałem:) chociaż Inter Turku i Helsingborg mnie też kusiły

WiślakNH 17.05.2009 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 729697)
Na jutro zastanawiam sie nad :
FC Concordia Basel - FC St.Gallen 2
Helsingborg IF - Trelleborgs FF 1
Atvidabergs FF - IFK Norrkoping 1X
Kuopio PS - Inter Turku 2
4,87

Warte to grania czy słabo?:>

ja_ka_ 17.05.2009 21:03

Od niedawna gram w Sportingbecie. W Wiślackiej lidze typerów idzie nieźle, muszę przyznać często tu zaglądam i podglądam Wasze typy. Na razie traktuję grę jako zabawę i stawiam śmieszne pieniądze.
Kupon dzisiejszy:
17/05/2009 16:18 CEST 226476761 20,00 PLN Wygrany Akumulator 116,77 PLN Piłka Nożna Chelsea v BlackburnMatch PricesChelsea 1.25 Wygrany
Piłka Nożna Lodzki KS v Wisla KrakowMatch PricesWisla Krakow 1.55 Wygrany
Piłka Nożna Panathinaikos v LarisaMatch PricesPanathinaikos 1.285 Wygrany
Piłka Nożna Santa Clara v OliveirenseMatch PricesSanta Clara 1.50 Wygrany
Piłka Nożna Din. Zagreb v SlavenMatch PricesDin. Zagreb 1.25 Wygrany
Piłka Nożna Piast Gliwice v Slask WroclawMatch PricesSlask 1.25 Wygrany

za 20 zł - 116,77

i wczorajszy:
16/05/2009 09:40 CEST 226064198 3,00 PLN Wygrany Akumulator 20,06 PLN Piłka Nożna Genk v AnderlechtMatch PricesAnderlecht 1.363 Wygrany
Piłka Nożna Club Bruges v MouscronMatch PricesClub Bruges 1.363 Wygrany
Piłka Nożna Rayo Vallecano v CordobaMatch PricesRayo Vallecano 1.55 Wygrany
Piłka Nożna Gornik v OdraMatch PricesGornik 1.60 Wygrany
Piłka Nożna Lierse v WaaslandMatch PricesLierse 1.45 Wygrany

za 3 zł - 20,06

Oczywiście zdarzają się też porażki ale gram od miesiąca i pomnożyłem kilkakrotnie swój pierwszy wkład (50 zł).

till 18.05.2009 08:21

kupon z wczoraj :D

Chelsea v Blackburn Match PricesChelsea 1,25
Inter v Siena Match PricesInter 1,40
Piast Gliwice v Slask Wroclaw Match PricesSlask (live) 6,50


stawka 20 zł wygrana - 227,5 zł:)

rocco_1906 18.05.2009 10:03

Spotkanie: Viktoria Zizkov - Slavia Praga
Typ: Slavia Praga
Kurs: 2,05
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Kończy sie 28.kolejka czeskiej Gambrinus Ligi.Do rozegrania zostało już tylko jedno spotkanie.Dziś
o godzinie 17:15 zmierzą się ze sobą FK Viktoria Zizkov i Slavia Praga.Spotkanie to spokojnie może nosić
miano MAŁYCH DERBÓW PRAGI,gdyż Zizkov jest to jedna z dzielnic tego pięknego miasta(miałem przyjemność
tam być swego czasu i hotel miałem właśnie na Zizkovie:D ).Ale do rzeczy,najpierw tabela:

1.Slavia Praga 27meczy 55pkt
2.Sparta Praga 28 50
3.Slovan Lib. 28 48
............................................
14.Pribram 28 28
15.Zlin 28 26
............................................
16.Zizkov 27 22


Jak więc widać robotniczego klubu juz nic nie jest w stanie uratować.Nawet komplet zwycięstw(nierealne)
w 3 ostatnich kolejkach nie daje wielkich nadziei.
Slavia natomiast zdobywając komplet punktów zdobywa kolejne mistrzostwo Czech.
Można tutaj,polskim zwyczajem,snuć teorie spiskowe w stylu:Slavia odpuszcza mecz dając sąsiadce nadzieje
na utrzymanie a sama zdobędzie tytuł na własnym stadionie.Ja w takie coś nie wierze.Slavia jest zbyt dobra
i bedzie wolala przystapic do nastepnego meczu na spokojnie w glorii mistrza Czech.

W meczach na własnym stadionie(malutki,nie spełniałby roznych wymogow extraklasy) Viktoria w 13 meczach
ma nastepujacy bilans:4zwyciestwa,4remisy i 5porazek.Jest to najgorszy bilans w lidze,więc stadionu na
Zizkovie twierdza nazwać nie mozna.

Slavia Praga na wyjazdach:4zwyciestwa,5remisów i 4porażki.bilans przecietny,aczkolwiek w Gambrinus lidze
daje 4miejsce w klasyfikacji wyjazdow.Zakładając zwyciestwo,Slavia w tej klasyfikacji wskoczy na drugie
miejsce.

Bilans Viktorii w 6 ostatnich meczach:

Slovan 2-1 Zizkov
Zizkov 2-1 Budejovice
Zizkov 2-2 Kladno
Brno 0-2 Zizkov
Zizkov 1-2 Sigma
Mlada 0-0 Zizkov


Bilans Slavii:
Slavia 2-0 Budejovice
Brno 1-0 Slavia
Slavia 3-3 Mlada
Kladno 2-1 Slavia
Slavia 1-1 Sparta
Sigma 1-0 Slavia

Postawa Slavii w ostatnich meczach na kolana nie powalała jednak było to zdeterminowane ogromna przewaga w
tabeli.Jednak kiedy na plecach czuc oddech Sparty,Slavia spokojnie pokonała Budejovice a dziś,moim
zdaniem,postawi kropke nad 'i' i zdobędzie mistrzostwo Czech wygrywając na Zizkovie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl