![]() |
Cytat:
|
Jak byl kiko to byli ustaleni inni sparingpartnerzy... Chyba 3 liga hiszpańska więc pewnie byli w bliskiej okolicy. Niema koło = niema sparing partnerów od kiko.... A baza była bukowana pewnie kilka miesięcy temu.
|
Cytat:
Oczywiście ze tak u wuefisty by sie nie liczyło. :) to był stan na 18 stycznia |
Cytat:
Okres przygotowawczy. Kiko zaczął swoją pracę początkiem stycznia, zupełnie jak Carrillo. Wyciągnąłeś temat okresu przygotowawczego i obecnej fantastycznej sytuacji kadrowej. Ja proponuje pominąć ten aspekt, bo nie uważam, żeby obecna ilość kontuzji przemawiała na korzyść Carrillo-wręcz przeciwnie. W rundzie wiosennej Kiko zdobył średnio 1.35pkt/mecz. Zobaczymy, jaka będzie zdobycz obecnego trenera, oczywiście tylko pod warunkiem, że wejdziemy do górnej 8semki- w innym wypadku należy uznać, że zaliczył gorszy start od Kiko. W lecie piłkarze późno dołączyli do zespołu. Z nowych nabytków Kiko stawiał na: Arsenić- 1 lipca Carlitos- 1 lipca Velez- 1 lipca Basha- 9 sierpnia, ale w mojej opinii w każdym meczu gra przynajmniej dobrze, a zazwyczaj lepiej, więc w jego przypadku aklimatyzacja to mit Imaz-31 sierpnia- on rzeczywiście potrzebował czasu, żeby się rozkręcić Ze Manuel-9 sierpnia-ponury żart, ciągłe stawianie na niego to jedna z najbardziej niezrozumiałych decyzji. Psychofani Ramireza apelowali o cierpliwość po 10 miesiącach pracy, bo zespół się musi zgrać, aż do momentu, w którym sam trener powiedział, że okres budowy jest już dawno zakończony. Wypada jednak wykazać się taką samą cierpliwością względem nowego trenera, bo przecież 2/3 nowych zawodników nie w kij dmuchał i z pół roku też się będą zgrywać. |
Cytat:
Ramirez w 10 pierwszych decydujących meczach odniósł 6 zwycięstw 1 remis i trzy porażki w tym w Łecznej wyniki w grupie mistrzowskiej da sie wytłumaczyć także czym innym niz tylko wina Kiko. |
A pozniejsze wyniki czym wytlumaczysz ? Wiatr byl za mocny czy cisnienie zbyt niskie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Kiko dobrze sprawdził się w roli strażaka, niestety im dalej w las, tym było gorzej. Nie chodzi tutaj tylko o katastrofalny styl gry, bo jak to wyglądało pod koniec to chyba każdy widział. Kopanie się po czole, dzida i zwycięstwa na fuksie, do tego 2 punkty wywalczone z czołówką (na 20+ możliwych), gra uzależniona od przebłysków genialnej gry jednego zawodnika. Była to prosta droga do dolnej ósemki, w dłuższej perspektywie mogło się to naprawdę źle skończyć. Bardzo dobrze, że zarząd zareagował i go pogonił, niech podstaw taktyki uczy się gdzie indziej :)
|
Od kilku dni nosiłem się z tym postem i nawet, że jest akurat pod tym postem Patryko :
"Kiko dobrze sprawdził się w roli strażaka" nie wiem , kto i czemu uwierzył że nam nie jest już potrzebny strażak , widać tu ewidentny brak logiki z jednej strony (te same osoby) piszą właśnie że potrzebujemy trenera który zagwarantuje lepszy poziom sportowy (bo juz jest dobrze) z drugiej usprawiedliwiają każdą dziejącą się koło Wisły "ch.jnie" sytuacją finansową (nie jest dobrze) nie chcę wzniecać kolejnych dyskusji który z Hiszpanów jest lepszym trenerem , choć widziałem że nadal sa osoby które uważają że Kiko to będąc skłonnym zgodzić się że Carillo ma lepszy warsztat jak i lepsze wyniki w grupie mistrzowskiej chciałem zauważyć że (aż dziw bierze że tak się stało) nikt w tej całej dyskusji pół roku temu przy zwalnianiu Kiko , nie brał pod uwagę cech pozasportowych obu trenerów czy naprawde NIKT nie przewidział (co w świetle przecież postów o sytuacji finansowej klubu było oczywiste) że będą problemy kadrowe, że nie uda się utrzymać nie tylko gwiazd zespołu , ale nawet zwykłych solidnych piłkarzy ? i że trener z pozycją i ambicjami (i charakterem!) Carillo będzie o to stroił fochy , co może sie skończyć jego prędkim pożegnaniem , lub dalszą pracą ale w atmosfrze nie sprzyjającej dobrym wynikom ? Kiko był jaki był , ale jak mu rozmontowano środek pola rok temu , to zakasał rękawy i rzeźbił z tego co jest skoro takie to oczywiste że długi po Cupiale, nie płacenie pensji na czas, długi wobec miasta, itd itp etc to chyba wiadomo że tak to będzie wyglądało przez wiele najbliższych okienek trzeba było trzymac trenera który jednak COŚ tam minimalnie ogarnia, ale jest zadowolony z pracy , stara sie , nie robi kwasów w szatni, dba o atmosferę itp |
Twój post bazuje na propagandowych ostatnimi czasy wpisach na twiterze redaktora Knury, a także o ostatnim jego artykule pokazującym Carillo w złym świetle. To, że się... zdenerwował Carillo to logiczne, po tym jak zabiera się mu cały środek pola (być może mimo obietnic, że zostanie to podtrzymane - nie wiemy czy zarząd czasem tego nie gwarantował). Czy stroi focha? No nie wiem, zobaczymy jak przygotuje nowy zespół do nowego sezonu.
|
nie, bazuje na wielomiesiecznej obserwacji sytuacji w klubie , jesteś na forum nie od wczoraj więc wiesz że to i owo da sie przez te kilka miesięcy wywnioskować
a artykuły nawet jeślil kłamliwie stawiają trenera w złym świetle to fakt że zostały zamówione tzn tarcia zarząd/trener sa jest wystarczającym potwierdzeniem moich obserwacji ponadto przypominam że do takich dywagacji jak Twoja jest temat o aktualnym trenerze https://wislakrakow.com/forum/showth...t=9898&page=48 tutaj chciałem tylko dopisać takie post scriptum do dyskusji z jesieni, bo tego argumentu akurat nikt z obrońców trenera nie użył |
Cytat:
|
To zależy. ;) Na pewno dostał określony plan na następne miesiące-może na rok w przód. Mogę się założyć, że nie było tam słowa, o dograniu do końca sezonu, a następnie oddanie całej pomocy i zaczęcia budowy na nowo. :) O ile można było liczyć się z odejściem jednego.. może dwóch zawodników (choć ja nie jestem zwolennikiem sprzedawania trzonu zespołu po jednym seoznie chcąc coś ugrać), to odejście całej lini pomocy, być może podstawowego bramkarza i gościa który robił robotę z przodu.. na pewno nie jest fajne i o to Carillo zwyczajnie mógł się wkurzyć. :)
|
Ale mamy takie reali i koniec
|
ergo lepszy trener który akceptował taki stan rzeczy
|
Bylo minęło
|
A Carillo nie akceptuje? To, że się zdenerwował nie znaczy, że nie akceptuje. A to co piszą w GK czy na lovekraków nie ma co wierzyć.. bo to najpewniej plotki.
|
Przecie był jakiś temat z "koszulkami", które pomiary robią podczas treningu za Kiko :)
|
Cytat:
|
@Arkadiusz.Czerepach
na pewno masz rację, że Kiko nie pyszczył na zastaną sytuację. Obawiam się, że na miejscu zarządu też bym podjął podobną decyzję. Joan jest lepszy i była szansa na puchary. Teraz niestety trzeba ogarnąć większy bałagan. Ale za to zarząd bierze kasę. Więc niech się teraz postarają. |
Kiko nie pyszczył bo był trenerem z gimnazjalnego boiska w Hiszpanii i była to dla niego życiowa szansa wyrwania się z piłkarskiego zadupia. Zresztą.... całe to "pyszczenie" Carillo to mogą być mokre sny Knury, który nabija kliki.
|
Cytat:
|
Przecież dziennikarze plotkjują między sobą i potem to piszą.
To, że wiele serwisów tak pisze, nic nie znaczy |
Generalnie zgadzam się z Arkadiusz.Czerepach, ale z tą różnicą, że zamiast w ogóle zatrudniać hiszpańskich magików trzeba było zostawić Sobola. Pytam was wszystkich: czy Sobol by w którymś momencie gardził polityką transferową??? Czy byłby droższy od Hiszpanów??? Czy skończylibyśmy z nim na jakims mega niskim miejscu???
No odpowiedzcie mi, fanatycy płacenia kilku hiszpańskim trenerom. Czekam. |
Cytat:
Na razie Sobol nie ma w ogole licencji trenerskiej wiec o czym my tu w ogóle dyskutujemy?! Ma być trenerem za ładne oczy? |
Ja naprawde nie wiem skad w ludzaich takie przekonanie ze Sobol bedzie dobrym trenerem.
|
Cytat:
https://v.wpimg.pl/MDkxNC5qJC1ETnZzT...xKfnoERWMuGx8= |
No to w .... dużo, rzeczywiście.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Oraz dwa wspaniałe mecze z chyba Płockiem i Lubinem. |
Z Płockiem był ostatni mecz Ramireza.
Natomiast rok wcześniej za Sobola drżeliśmy u siebie w derbach (1-1) oraz dostaliśmy w czapę od spadającego Ruchu. |
Zwycięstwo w Kauflandzie to raczej splot korzystnych okoliczności, niż efekt geniuszu Sobola:
- drużyna "odetchnęła" po zwolnieniu Kiko - z Płockiem grali ewidentnie przeciwko niemu. - duża motywacja takich graczy jak Głowacki, Brożek i Wasilewski - pierwszej dwójki już w Krakowie nie ma. - najlepszy mecz Imaza w sezonie + Carlitos - pierwszy obniżył loty, drugiego nie będzie - sporo farta, bo do gola na 0-1 parchy miały dużą przewagę i nic nie wskazywało na to, że cokolwiek nam się uda. Szanuje bardzo Sobola, ale nie ma żadnych przesłanek, że ogarnąłby prowadzenie drużyny w perspektywie całego sezonu, przygotowań, taktyki tip. Oczywiście można spróbować, jak nie będzie innych opcji, ale wątpie by został naszym Zidane'm. |
Spoko Sobol dał by rade ma doświadczenie z boiska i chce się ciągle uczyć. I nie lubi przegrywac
|
Cytat:
Znamy tylko jednego który lubi remisowac. |
Mnie przekonał #CarrilloOut
|
Z takim argumentem chyba nie mamy szans polemizowac.Carillo pakuj mandzur.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl