Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

mee 02.08.2011 11:12

Za Kirmem przemawia doświadczenie. Gra piach, ale mimo wszystko jest ograny w reprezentacji i od czasu do czasu coś mu wyjdzie. No i może biegać bez końca (podobno). Przy braku Ilieva nie widzę dla niego innej opcji. Przynajmniej w rewanżu z Litexem. Paljić za Diaza. Problem z Wilkiem, więc pewnie Jirsak. W tym meczu Maaskant nie będzie ryzykował bo za dużo może stracić. Wyjdzie Gienek, Biton jak będzie źle (to chyba jedyna pozycja na której RM może zaryzykować). Bardzo chciałbym zobaczyć Boguskiego, ale nie sądzę żeby wyszedł od początku.

WislaOnly 02.08.2011 11:21

Moim zdaniem za Wilka w środku pomocy wyjdzie Diaz lub Jirsak, ale stawiam na tego pierwszego.

tofik 02.08.2011 11:28

Niby tak, ale widać, że on już prochu nie wymyśli. Taki chaotyczny kopacz, cały mecz będzie się potykał i wkurzał wszystkich dookoła, ale raz na mecz mu wyjdzie czy to asysta, czy znajdzie się w odpowiednim miejscu i wepchnie bramkę. Na poziom ligi ogórasom może wbijać gole grając u nas, gdzie ma na to sporo szans. Ale w takiej Arce nie wyglądałby lepiej od Bożoka. Zależy czego oczekujemy od piłkarza, staramy się niby o LM a podniecamy byle czym jeszcze w skali ligowej. Pamiętajcie, że między fazą grupową a eliminacjami do nich jest przepaść. Bez piłkarzy w skali ligi genialnych będą nas tam dymać aż będzie bolało. Taka prawda, nawet w grupie LE byśmy mieli ciężko. Debreczyn też pojechał Litex bez problemu, a w grupie LE dostawał co mecz lanie.

sportnh 02.08.2011 11:33

Qrva nie moge sie juz doczekac tego meczu mam takie cisnienie a tu jeszcze tyle godzin.. + zaraz w piatek bedzie najwazniejsze dla nas o 12stej losowanie!!!!!!

wordbatata 02.08.2011 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1138627)
Według mnie ich ostatnia porażka w meczu z CSKA mam nadzieję, że siedzi im to w głowach a my to wykorzystamy, chodź o nas można powiedzieć to samo czy siedzi naszym piłkarzom remis z Widzewem, mam nadzieję, że nie

Dzisiaj pilkarze Litexu wygladali na usmiechnietych.Co najlepsze przylecieli rzadowym samolotem chyba ich boss ma dobre znajomosci.

Co do tematu boje sie ze za Wilka jak cos moze zagrac Diaz a wtedy moze byc problem

delukas96 02.08.2011 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1138657)
OBY NIE KIRM !!!! JEZDZIEC BEZ GLOWY !!!! mam nadzieje ze Wisla jak najszybciej rozwiaze z nim kontrakt bo gosc jest przedramat

Chyba cię coś boli. Najlepszy gracz Wisły w ostatnim sezonie, a ty takie głupoty pierniczysz...

vaazon 02.08.2011 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1138657)
OBY NIE KIRM !!!! JEZDZIEC BEZ GLOWY !!!! mam nadzieje ze Wisla jak najszybciej rozwiaze z nim kontrakt bo gosc jest przedramat

Jest w słabszej formie, ale bez przesady :-/
Gdyby Genkov wykorzystał patelnię, to Kirm miałby asystę na swoim koncie w swoim drugim występie.

skeba 02.08.2011 12:49

Cytat:

Dzisiaj pilkarze Litexu wygladali na usmiechnietyc
Dobra mina do złej gry. Nie pamiętam meczu, gdy w europejskich pucharach drużyna wygrała 2 bramkami z Wisłą przy Reymonta.
Przypomina mi się Real. Gruzini strzelili 3 bramki bodajże, ale nie wygrali.

Stadion przy Reymonta jest twierdzą. Jeżeli nie awansujemy - to bedzie tragedia, większa niz porazka z PAO

kolodin93 02.08.2011 13:05

Musimy awansować, a patrząc na inne wyniki możemy trafić na ogórków. Takie Malmoe czy Bate to byłaby wielka brama do Ligi Mistrzów. Ale bez wybiegania w przyszłość, został Litex, wcale nie słaba drużyna. Na bank się na nas rzucą, sytuacja jest wręcz idealna, będziemy mogli wyprowadzać szybkie kontry, a nie męczyć się z atakiem pozycyjnym (Widzew), co jak wszyscy wiemy jest naszą zmorą. Siedzę jutro w pracy, tam nie działa ani sopcast, ani drhtv, tylko veetle mi tam chodzi, ale pewnie nie będzie tam meczu. Zostaje mi wykupić Iplę, bo relacja to w ogóle odpada. JJJ Biała Gwiazda

Św. Mikołaj 02.08.2011 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolodin93 (Post 1138736)
Musimy awansować, a patrząc na inne wyniki możemy trafić na ogórków. Takie Malmoe czy Bate to byłaby wielka brama do Ligi Mistrzów. Ale bez wybiegania w przyszłość, został Litex, wcale nie słaba drużyna. Na bank się na nas rzucą, sytuacja jest wręcz idealna, będziemy mogli wyprowadzać szybkie kontry, a nie męczyć się z atakiem pozycyjnym (Widzew), co jak wszyscy wiemy jest naszą zmorą. Siedzę jutro w pracy, tam nie działa ani sopcast, ani drhtv, tylko veetle mi tam chodzi, ale pewnie nie będzie tam meczu. Zostaje mi wykupić Iplę, bo relacja to w ogóle odpada. JJJ Biała Gwiazda

Malmoe ogórkami? Dla mnie ktoś kto wygrywa na Ibrox w Glasgow nie jest ogórkiem...

kolodin93 02.08.2011 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Św. Mikołaj (Post 1138745)
Malmoe ogórkami? Dla mnie ktoś kto wygrywa na Ibrox w Glasgow nie jest ogórkiem...

To, że Lech zremisował na wyjeździe z Juve, nie znaczy, że jest dobry :)
To tylko jeden mecz, a korzystając z tego, że Rangersi jeszcze nie są w formie ich ograli. Może uda im się to dowieźć, choć wątpie w to. A trzeba pamiętać, że im dalej w sezon tym Rangersi będą coraz groźniejsi, w IV rundzie mogą być już nie do przejścia. Także lepiej jak odpadną teraz...

nesta 02.08.2011 13:27

Dla niektorych jak skrzydlowy nie gra jak Christiano to jest ch.. wart. Kirm to dla mnie mega pozyteczny zawodnik. Ciag na bramke, caly czas wywiera presje na przeciwniku, swietna wydolnosc, niezla technika. Wiadomo, ze to nie jest typ blyskotliwego dryblera jak Melikson. To dla mnie pierwszy rezerwowy i powinien wchodzic za kogos z trojki - Melikson, Malecki, Iliev.

mr_kwolf 02.08.2011 13:43

Chciałbym przypomnieć, mecz Cracovia-Wisła, bramke Boukhariego oraz fenomenalną asyste... Kirma. Tak jak opłacało się trzymać Boukhariego dla tej jednej bramki, myśle że tak samo opłaca się trzymać Kirma. Szczególnie, że on takich przebłysków ma więcej.

El'kabat 02.08.2011 14:14

Co do LM to popieram zdanie wielu,że ch.uj ze stylem ,liczy sie tylko awans do grupy.

Gienek powinien siasc na ławe,bo jezeli mecz bedzie w wielu fragmentach przypominal ten sprzed tygodnia to znowu sobie nie pogra. Otwiera sie szansa dla Bitona i mam nadzieje,ze ja wykorzysta.

Kirm-on piłkarzem pokroju Maora nigdy nie bedzie,ale jak na razie co jakis czas uda mu sie bardzo dobre zagranie ( jak np w meczu z ickami) I chyba tylko dlatego jeszcze Maaskant w niego wierzy..

Kaol 02.08.2011 14:27

Kirm jest strasznie słaby ... wgl nie wygrywa pojedynków jeden na jeden . Czasami może mu się gdzieś tam piłka odbije jak ostatnio na widzewie co Gienek nie trafił w piłkę .

skeba 02.08.2011 14:39

Jeżeli naskakujemy na Kirma to i na Genkova wypada. Biton wszedł - zdobył bramkę i to on powinien teraz zagrać z 60 minut. Poźniej ewentualnie Gienek.

qchar90 02.08.2011 14:55

nie ma już Pawełka, Zieńczuka, Łobodzińskiego więc nie ma kogo krytykować co mecz
więc teraz Andraż Kirm jest zawodnikiem którego ciągle trzeba krytykować

virus_nh 02.08.2011 15:03

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

cassius31krakow 02.08.2011 15:07

@up
Mam nadzieję, że nasi zawodnicy nie są przed meczem "pogodzeni" z awansem.

milosz 02.08.2011 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaol (Post 1138782)
Kirm jest strasznie słaby ... wgl nie wygrywa pojedynków jeden na jeden . Czasami może mu się gdzieś tam piłka odbije jak ostatnio na widzewie co Gienek nie trafił w piłkę .

Jasne ! Bo te bramki i asysty to tylko przez przypadek ... :lol:.

gooro33 02.08.2011 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Św. Mikołaj (Post 1138745)
Malmoe ogórkami? Dla mnie ktoś kto wygrywa na Ibrox w Glasgow nie jest ogórkiem...


Przypominam ze z amatorami z wysp owczych awansowali w ostatnich sekundach... Zobaczymy czy w rewanzu utrzymaja dobra passe. Jak dla mnie to bedzie dobre losowanie patrzac na druzyny typu Kopenhaga czy Genk, ktore od szwedow sa na 100%lepsze. Ale o czym tu pisac jak jeszcze niesmowicie ciezki mecz z Litexem przed nami..

markowywislak 02.08.2011 15:46

dzsiaj miałem sen.Mam nadzieje że sie nie sprawdzi.Śniło mi sie że przegramy 1-2 i w karnych ulegniemy!Osobiście na 10 snów sprawdza mi się około 7!
A co do meczu to sercem i rozumem 1-0 dla Naszej Wielkiej Wisełki!
Do boju Wisełko.Jedziemy z dopingiem!!

Maciuś 02.08.2011 15:47

Napisze krotko: jutro jest mecz prawdy dla Genkova, albo w koncu sie przelamie albo trzeba bedzie sprowadzic jego rodaka Daleva.

WislaOnly 02.08.2011 15:48

Głupoty piszecie z tym Kirmem, weźcie się za coś konkretnego. Chyba, że ktoś tęskni za Łobo... tak to jest jak się za dużo w dupie ma!!

Pablo84 02.08.2011 15:50

Coś mi się wydaje, że przejdziemy Bułgarów, ale na farcie.Nie ważne to, byle być w kolejnej rundzie.
Ciebie prosimy.

Romuald 02.08.2011 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1138825)
Napisze krotko: jutro jest mecz prawdy dla Genkova, albo w koncu sie przelamie albo trzeba bedzie sprowadzic jego rodaka Daleva.

Tak oczywiście klub sprowadzi Deleva jeżeli Genkov jutro nie przełamie się... :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

mARCEL82 02.08.2011 15:58

Witam,
Mam pytanie lekko oderwane tematyki (chociaż dotyczy meczu pucharowego Wisełki).
A mianowicie:
Będę jutro przejazdem wracał przez Kraków ok godz. 17. Czy będzie szansa przed meczem na wyrobienie Karty Kibica i zakupienie biletu na jutrzejszy mecz z Litexem ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nehiar 02.08.2011 15:59

Nie musisz mieć karty kibica na ten mecz.

baro1995 02.08.2011 16:00

Z tego co informowała oficjalna zostało 1100 biletów,więc wątpię,żeby koło 17 jeszcze coś zostało,karte wyrabia się w 5 min,więc jakby były bilety to na pewno byś dał rade kupic bilet i wejśc na mecz:)

Chimek12 02.08.2011 16:02

Jest taka szansa o ile bilety dzisiaj nie zostały wyprzedane( do wczoraj zostało ich ok. 1100), a także o ile nie zostaną wyprzedane jutro przed 17. Nawet jeśli będą jeszcze w sprzedaży musisz liczyć się z dosyć dużą kolejką do kas, ale powodzenia!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_w_sprzedazy/

mARCEL82 02.08.2011 16:18

Dzięki wielkie.
W sumie nie spodziewałem się odpowiedzi na głównej stronie ;o)
JAZDA JAZDA JAZDA !!

_ukoL 02.08.2011 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1138829)
Coś mi się wydaje, że przejdziemy Bułgarów, ale na farcie.Nie ważne to, byle być w kolejnej rundzie.
Ciebie prosimy.

Wysłuchaj Nas Panie.

rnandez 02.08.2011 17:03

Właśnie gra BATE z Ekranasem, wynik ważny ze względu na potencjalne rozstawienie.

sportnh 02.08.2011 17:05

3mamy kciuki za ekranas tak?

River 02.08.2011 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1138884)
3mamy kciuki za ekranas tak?

Nie. Trzymamy kciuki za Wisle.

MiroPL 02.08.2011 17:15

A czy jest szansa że jak będe jutro przed 11 to jeszcze coś zostanie z biletów?....pozdrawiam.

Ivory1906 02.08.2011 17:21

^^ Ludzie a kto to moze wiedziec ? zadajecie takie pytania jak 5 letnie dzieci...Moze beda, moze nie a moze beda jeszcze przed meczem. Ja wiem ze nie ktorzy sa z po za Krakowa i ciezko im kupic bilet ale pomyslcie logicznie czasem.
Ktos Ci powie ze beda Ty sie nastawisz, przyjezdzasz a tu zonk nie ma i potem zal na forum sie wylewa.

dobra_bestia 02.08.2011 17:26

Zaczynają się czary, 27min Bate - Ekranas 1:1

sportnh 02.08.2011 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1138886)
Nie. Trzymamy kciuki za Wisle.

ogarnij sie ;)

btw. o tym meczu piszmy w temacie Liga Mistrzow 11/12 a nie o temacie O MECZU WISLY.

biziu25 02.08.2011 17:46

troszkę nie w temacie...
czy ktoś jest aktualnie w Mielnie lub w okolicy i będzie jutro oglądał mecz w jakiejś tutejszej knajpce???
fajnie by było pokibicować na pomorzu Wisełce razem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl