![]() |
Za Kirmem przemawia doświadczenie. Gra piach, ale mimo wszystko jest ograny w reprezentacji i od czasu do czasu coś mu wyjdzie. No i może biegać bez końca (podobno). Przy braku Ilieva nie widzę dla niego innej opcji. Przynajmniej w rewanżu z Litexem. Paljić za Diaza. Problem z Wilkiem, więc pewnie Jirsak. W tym meczu Maaskant nie będzie ryzykował bo za dużo może stracić. Wyjdzie Gienek, Biton jak będzie źle (to chyba jedyna pozycja na której RM może zaryzykować). Bardzo chciałbym zobaczyć Boguskiego, ale nie sądzę żeby wyszedł od początku.
|
Moim zdaniem za Wilka w środku pomocy wyjdzie Diaz lub Jirsak, ale stawiam na tego pierwszego.
|
Niby tak, ale widać, że on już prochu nie wymyśli. Taki chaotyczny kopacz, cały mecz będzie się potykał i wkurzał wszystkich dookoła, ale raz na mecz mu wyjdzie czy to asysta, czy znajdzie się w odpowiednim miejscu i wepchnie bramkę. Na poziom ligi ogórasom może wbijać gole grając u nas, gdzie ma na to sporo szans. Ale w takiej Arce nie wyglądałby lepiej od Bożoka. Zależy czego oczekujemy od piłkarza, staramy się niby o LM a podniecamy byle czym jeszcze w skali ligowej. Pamiętajcie, że między fazą grupową a eliminacjami do nich jest przepaść. Bez piłkarzy w skali ligi genialnych będą nas tam dymać aż będzie bolało. Taka prawda, nawet w grupie LE byśmy mieli ciężko. Debreczyn też pojechał Litex bez problemu, a w grupie LE dostawał co mecz lanie.
|
Qrva nie moge sie juz doczekac tego meczu mam takie cisnienie a tu jeszcze tyle godzin.. + zaraz w piatek bedzie najwazniejsze dla nas o 12stej losowanie!!!!!!
|
Cytat:
Co do tematu boje sie ze za Wilka jak cos moze zagrac Diaz a wtedy moze byc problem |
Cytat:
|
Cytat:
Gdyby Genkov wykorzystał patelnię, to Kirm miałby asystę na swoim koncie w swoim drugim występie. |
Cytat:
Przypomina mi się Real. Gruzini strzelili 3 bramki bodajże, ale nie wygrali. Stadion przy Reymonta jest twierdzą. Jeżeli nie awansujemy - to bedzie tragedia, większa niz porazka z PAO |
Musimy awansować, a patrząc na inne wyniki możemy trafić na ogórków. Takie Malmoe czy Bate to byłaby wielka brama do Ligi Mistrzów. Ale bez wybiegania w przyszłość, został Litex, wcale nie słaba drużyna. Na bank się na nas rzucą, sytuacja jest wręcz idealna, będziemy mogli wyprowadzać szybkie kontry, a nie męczyć się z atakiem pozycyjnym (Widzew), co jak wszyscy wiemy jest naszą zmorą. Siedzę jutro w pracy, tam nie działa ani sopcast, ani drhtv, tylko veetle mi tam chodzi, ale pewnie nie będzie tam meczu. Zostaje mi wykupić Iplę, bo relacja to w ogóle odpada. JJJ Biała Gwiazda
|
Cytat:
|
Cytat:
To tylko jeden mecz, a korzystając z tego, że Rangersi jeszcze nie są w formie ich ograli. Może uda im się to dowieźć, choć wątpie w to. A trzeba pamiętać, że im dalej w sezon tym Rangersi będą coraz groźniejsi, w IV rundzie mogą być już nie do przejścia. Także lepiej jak odpadną teraz... |
Dla niektorych jak skrzydlowy nie gra jak Christiano to jest ch.. wart. Kirm to dla mnie mega pozyteczny zawodnik. Ciag na bramke, caly czas wywiera presje na przeciwniku, swietna wydolnosc, niezla technika. Wiadomo, ze to nie jest typ blyskotliwego dryblera jak Melikson. To dla mnie pierwszy rezerwowy i powinien wchodzic za kogos z trojki - Melikson, Malecki, Iliev.
|
Chciałbym przypomnieć, mecz Cracovia-Wisła, bramke Boukhariego oraz fenomenalną asyste... Kirma. Tak jak opłacało się trzymać Boukhariego dla tej jednej bramki, myśle że tak samo opłaca się trzymać Kirma. Szczególnie, że on takich przebłysków ma więcej.
|
Co do LM to popieram zdanie wielu,że ch.uj ze stylem ,liczy sie tylko awans do grupy.
Gienek powinien siasc na ławe,bo jezeli mecz bedzie w wielu fragmentach przypominal ten sprzed tygodnia to znowu sobie nie pogra. Otwiera sie szansa dla Bitona i mam nadzieje,ze ja wykorzysta. Kirm-on piłkarzem pokroju Maora nigdy nie bedzie,ale jak na razie co jakis czas uda mu sie bardzo dobre zagranie ( jak np w meczu z ickami) I chyba tylko dlatego jeszcze Maaskant w niego wierzy.. |
Kirm jest strasznie słaby ... wgl nie wygrywa pojedynków jeden na jeden . Czasami może mu się gdzieś tam piłka odbije jak ostatnio na widzewie co Gienek nie trafił w piłkę .
|
Jeżeli naskakujemy na Kirma to i na Genkova wypada. Biton wszedł - zdobył bramkę i to on powinien teraz zagrać z 60 minut. Poźniej ewentualnie Gienek.
|
nie ma już Pawełka, Zieńczuka, Łobodzińskiego więc nie ma kogo krytykować co mecz
więc teraz Andraż Kirm jest zawodnikiem którego ciągle trzeba krytykować |
|
@up
Mam nadzieję, że nasi zawodnicy nie są przed meczem "pogodzeni" z awansem. |
Cytat:
|
Cytat:
Przypominam ze z amatorami z wysp owczych awansowali w ostatnich sekundach... Zobaczymy czy w rewanzu utrzymaja dobra passe. Jak dla mnie to bedzie dobre losowanie patrzac na druzyny typu Kopenhaga czy Genk, ktore od szwedow sa na 100%lepsze. Ale o czym tu pisac jak jeszcze niesmowicie ciezki mecz z Litexem przed nami.. |
dzsiaj miałem sen.Mam nadzieje że sie nie sprawdzi.Śniło mi sie że przegramy 1-2 i w karnych ulegniemy!Osobiście na 10 snów sprawdza mi się około 7!
A co do meczu to sercem i rozumem 1-0 dla Naszej Wielkiej Wisełki! Do boju Wisełko.Jedziemy z dopingiem!! |
Napisze krotko: jutro jest mecz prawdy dla Genkova, albo w koncu sie przelamie albo trzeba bedzie sprowadzic jego rodaka Daleva.
|
Głupoty piszecie z tym Kirmem, weźcie się za coś konkretnego. Chyba, że ktoś tęskni za Łobo... tak to jest jak się za dużo w dupie ma!!
|
Coś mi się wydaje, że przejdziemy Bułgarów, ale na farcie.Nie ważne to, byle być w kolejnej rundzie.
Ciebie prosimy. |
Cytat:
|
Witam,
Mam pytanie lekko oderwane tematyki (chociaż dotyczy meczu pucharowego Wisełki). A mianowicie: Będę jutro przejazdem wracał przez Kraków ok godz. 17. Czy będzie szansa przed meczem na wyrobienie Karty Kibica i zakupienie biletu na jutrzejszy mecz z Litexem ? Z góry dziękuję za odpowiedź. |
Nie musisz mieć karty kibica na ten mecz.
|
Z tego co informowała oficjalna zostało 1100 biletów,więc wątpię,żeby koło 17 jeszcze coś zostało,karte wyrabia się w 5 min,więc jakby były bilety to na pewno byś dał rade kupic bilet i wejśc na mecz:)
|
Jest taka szansa o ile bilety dzisiaj nie zostały wyprzedane( do wczoraj zostało ich ok. 1100), a także o ile nie zostaną wyprzedane jutro przed 17. Nawet jeśli będą jeszcze w sprzedaży musisz liczyć się z dosyć dużą kolejką do kas, ale powodzenia!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_w_sprzedazy/ |
Dzięki wielkie.
W sumie nie spodziewałem się odpowiedzi na głównej stronie ;o) JAZDA JAZDA JAZDA !! |
Cytat:
|
Właśnie gra BATE z Ekranasem, wynik ważny ze względu na potencjalne rozstawienie.
|
3mamy kciuki za ekranas tak?
|
Cytat:
|
A czy jest szansa że jak będe jutro przed 11 to jeszcze coś zostanie z biletów?....pozdrawiam.
|
^^ Ludzie a kto to moze wiedziec ? zadajecie takie pytania jak 5 letnie dzieci...Moze beda, moze nie a moze beda jeszcze przed meczem. Ja wiem ze nie ktorzy sa z po za Krakowa i ciezko im kupic bilet ale pomyslcie logicznie czasem.
Ktos Ci powie ze beda Ty sie nastawisz, przyjezdzasz a tu zonk nie ma i potem zal na forum sie wylewa. |
Zaczynają się czary, 27min Bate - Ekranas 1:1
|
Cytat:
btw. o tym meczu piszmy w temacie Liga Mistrzow 11/12 a nie o temacie O MECZU WISLY. |
troszkę nie w temacie...
czy ktoś jest aktualnie w Mielnie lub w okolicy i będzie jutro oglądał mecz w jakiejś tutejszej knajpce??? fajnie by było pokibicować na pomorzu Wisełce razem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl