Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

Semper Fidelis 1985 02.10.2010 16:17

Źeby pasiaste koleźanki przegrały, tylko to mi poprawi humor po wczorajszym "meczu"

0 22 02.10.2010 16:18

Ale ta liga jest czerstwa. Mimo dramatycznej beznadziei, jak dziś wygramy to zrównujemy się punktami i z Wisłą i z KSP :)

szczebrzeszcz 02.10.2010 17:09

uważaj co mówisz w niektórych regionach Polski czerstwy=świeży :)

Maciuś 02.10.2010 17:29

Podobno Janas ma w poniedzialek poleciec.

Proud 02.10.2010 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 990245)
uważaj co mówisz w niektórych regionach Polski czerstwy=świeży :)

W języku czeskim również tak jest :)

PoloniaDumaStolicy 02.10.2010 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 990251)
Podobno Janas ma w poniedzialek poleciec.

Janas musiałby zanotować kilka wpadek, żeby polecieć.

Kiedyś w sumie na pewno poleci. Czasami śmieję się ze znajomymi, że JW wiesza nad kominkiem zdjęcia zwolnionych trenerów. Bądź co bądź ma już na rozkładzie gwiazdę Barcelony i późniejszego mistrza Polski (Zielińskiego). Janas byłby niezłą zdobyczą - selekcjoner i trener, który nigdy nie został zwolniony z żadnego klubu.

wolfy 02.10.2010 18:14

Cracovia tylko jeden punkt za Śląskiem. Trochę mniej ten remis boli, ale niech Wrocławianie biorą się do roboty. Nie codzień będą grać z takimi frajerami jak wczoraj, gdzie zagrali tragicznie a mogli ( i powinni! ) wywieźć komplet punktów.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 989780)
Wielkie transfery Wisly, wielkie transfery Legii ( tak pismaki i niektorzy kibice mowili ) a wyszlo z tego jedno wielkie gowno na dzien dzisiejszy.

Chyba: wielkie transfery z Wisły. U nas sprzedano wszystko co się dało i kupiono darmowy lub półdarmowy szrot. Mamy takie wynalazki jak gościa, który spuścił swoją drużynę z ligi słowackiej, dwóch kolesi którzy zmieniali kluby co pół roku, drewno z Chorwacji, odrzut z drugiej Bundesligi...
U was - wybacz, ale jak się daje Skorży prawo selekcji zawodników pod kątem transferów, to się później płacze. Zresztą - i tak tragicznie nie jest, przy naszych Kirmie i Hristovie to nawet niezłe te wasze nabytki...

Titto 02.10.2010 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 990260)
Janas musiałby zanotować kilka wpadek, żeby polecieć.

Kiedyś w sumie na pewno poleci. Czasami śmieję się ze znajomymi, że JW wiesza nad kominkiem zdjęcia zwolnionych trenerów. Bądź co bądź ma już na rozkładzie gwiazdę Barcelony i późniejszego mistrza Polski (Zielińskiego). Janas byłby niezłą zdobyczą - selekcjoner i trener, który nigdy nie został zwolniony z żadnego klubu.

Ktoś tu nie wie co to sarkazm.

!!IRIVER!! 02.10.2010 18:23

Śmiesznie wygląda te 10 zer w tej kolejce na razie. Mecz Jagi z Górnikiem fajny dla oka, dużo się dzieje. Oby na tym wysypie remisów czasem Amika nie skorzystała zanadto... Generalnie - status quo na każdej pozycji jak dotąd utrzymane, ale aby tak było do końca kolejki to jeszcze droga daleka. :)

felipe 02.10.2010 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 990216)
:shock:Masz wyobraźnię , powinieneś pisać bajki albo być politykiem - tyle nazmyślać w jednej wypowiedzi .Szacun:D

Widzę, że nie tylko mnie zachwycił jego tok rozumowania :lol: Ja z kolegą chwilę podyskutowałem, potem stwierdziłem jednak, że to zupełnie bez sensu.

W temacie dzisiejszych spotkań...Potwierdza się to, o czym piszę od dawna - mistrzem tej ligi nie jest najlepsza ekipa tylko najmniej frajerska w danym roku. Wystarczyło wygrać z Koroną i słabiutkim Śląskiem i już byłoby podium...

brylant17 02.10.2010 19:04

No Lechio co jest? :D strzelać gola i to już :P

blanco 02.10.2010 19:16

Beznadziejna Jaga wygrywa =/

sq 02.10.2010 19:18

uuuuuu... Jagiellonia ucieka..

calieri 02.10.2010 19:21

Taa...taka tak Jagiellonia beznadziejna, a wygrała. Nie mam nic do Wisełki, bo jej kibicuję zaraz po Jadze, ale w porównaniu z dzisiejszym meczem to wczoraj to trudno inaczej nazwać jak podwórkowa kopanina. Więc nie rzucaj tak z tymi beznadziejami. Co najwyżej cała liga nasza nie prezentuje wysokich lotów.

szczebrzeszcz 02.10.2010 19:24

i bardzo dobrze, skoro o mistrza ciężko w Krakowie czy w Gdańsku to niech ma go Jaga :-p

blanco 02.10.2010 19:27

Oczywiście,że niech ma go Jaga, jednak większe szanse daje Lechowi, mają dobry i co najważniejsze - zgrany ze sobą skład.

ps. Lechia prowadzi 1:0 :)

el Nuero 02.10.2010 19:32

Podpisze się pod calierim i szczebrzeszczem. Jeśli Wisełka nie jest pierwsza, to niech Jaga lideruje. Lepiej to, niż przewodnictwo w tabeli kilku innych drużyn. Jedyna pociecha, że na ostatnim miejscu pozostaje "niezwyciężona" KSC. I oby tak do 30. kolejki to miejsce zajmowała.

A co do naszych graczy - niestety, drużyna słabnie w każdym okienku coraz bardziej. Kiedyś nie było "tylko" ataku, teraz nawet ofensywnie usposobioną obronę wysłano do innych krajów. Co mnie przeraża, to fakt, że żaden z Wiślaków nie strzelił jeszcze więcej niż 2 bramki! To jak tu myśleć o zwycięstwach?

Cinek1906 02.10.2010 19:48

Legia 0:1 LECHIA

PoloniaDumaStolicy 02.10.2010 19:51

No, na Legię zawsze można liczyć :)

TS Girl 02.10.2010 19:59

Będzie powrót na Ziemię? Oby, trzymam kciuki za Lechię. Strzelcem gola oczywiście Buval, ciekawy transfer z niego wyszedł. Ciekawe, czy zwycięstwo z Lechem zapewniło jakiś grunt pod nogami Skorży, czy jednak nie?

19sebawro06 02.10.2010 20:04

powiem tyle LECHIA GDAŃSK LECHIA GDAŃSK
Pozdrawiam braci

Maciuś 02.10.2010 20:06

Złotousty patataj.

piotrek chicago 02.10.2010 20:06

brawo BKS!!!!! chyba historyczny mecz dla Lechii!!!

wolfy 02.10.2010 20:13

Brawo! Brawo Lechia!
W tym tygodniu obie zgody punktują:-)

Arturo Qr2nów 02.10.2010 20:13

Bardzo dobra gra Lechii i zwycięstwo 3:0 w Warszawie z Legią. Świetnie! Lechia pokazała całkowite przeciwieństwo tego, co my zaprezentowaliśmy wczoraj.

prober 02.10.2010 20:13

Lechia wygrywa 3:0 w Warszawie, kolejny blamaż Legii.
Ciekawe ile procent poparcia dla Skorży mają kibice z Warszawy ;)

brylant17 02.10.2010 20:13

gooooooooooooooooooooooooooooooool



Legia co? Lechia hahahaha :D

RoS 02.10.2010 20:15

No to już wiemy ile warci są wielcy tej ligi, Wisła, Legia i Lech w naszej kopanej lidze. :-)

Kris54 02.10.2010 20:15

I liga i liga C W K S ! :)

TS Girl 02.10.2010 20:15

Lechię pozdrawiamy!
Maćka już żegnamy! :D

tofik 02.10.2010 20:17

Maciek trzymaj się!

manian 02.10.2010 20:17

Ładny i mądry futbol, w każdym elemencie gry Lechia przewyższała o klasę legie, czekam niecierpliwie aż tak będą nasi chłopcy grac przy R22 i nie tylko. BRAWO LECHIA! ŚLĄSK WISEŁKA LECHIA GDAŃSK!

Edit: Akcje która przyniosła druga bramkę dla Lechii można oglądać i oglądać, wszystko na spokoju i z pomysłem.

Suszanin 02.10.2010 20:18

Cudownie ! I ten doping Lechii w Wa-Wie ! Coś pięknego ;)

Leegiaa ! Coo? 3:0 !!!

wisl@k_TS 02.10.2010 20:19

Ależ ładnie dla oka gra Lechia :) Brawo brawo brawo!

brylant17 02.10.2010 20:19

Ciekawe co Maciuś powie? liga będzie ciekawsza? czy wypada przeprosić kibiców? :lol:

leszekm_ 02.10.2010 20:20

Kafarski i Probierz pracują w klubach od dawna i widać efekty. Maaskantowi też dajcie spokojnie pracować a nie zwalniacie go po kilku meczach

szczebrzeszcz 02.10.2010 20:24

ale mają zawodników
co ciekawe Lechia ma najwięcej goli strzelonych :)

pikey 02.10.2010 20:25

Lechia pięknie! Ta akcja na 2:0 palce lizać.

blanco 02.10.2010 20:26

Ja mam tylko nadzieję,że Lechia się nad nami zlituje i nie pojedzie nas więcej niż dwoma bramkami.

IncognitoTSW 02.10.2010 20:27

Pięknie pięknie tak się jeździ z cwaniaczkami, tak się goli frajerów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl