![]() |
Źeby pasiaste koleźanki przegrały, tylko to mi poprawi humor po wczorajszym "meczu"
|
Ale ta liga jest czerstwa. Mimo dramatycznej beznadziei, jak dziś wygramy to zrównujemy się punktami i z Wisłą i z KSP :)
|
uważaj co mówisz w niektórych regionach Polski czerstwy=świeży :)
|
Podobno Janas ma w poniedzialek poleciec.
|
Cytat:
|
Cytat:
Kiedyś w sumie na pewno poleci. Czasami śmieję się ze znajomymi, że JW wiesza nad kominkiem zdjęcia zwolnionych trenerów. Bądź co bądź ma już na rozkładzie gwiazdę Barcelony i późniejszego mistrza Polski (Zielińskiego). Janas byłby niezłą zdobyczą - selekcjoner i trener, który nigdy nie został zwolniony z żadnego klubu. |
Cracovia tylko jeden punkt za Śląskiem. Trochę mniej ten remis boli, ale niech Wrocławianie biorą się do roboty. Nie codzień będą grać z takimi frajerami jak wczoraj, gdzie zagrali tragicznie a mogli ( i powinni! ) wywieźć komplet punktów.
Cytat:
U was - wybacz, ale jak się daje Skorży prawo selekcji zawodników pod kątem transferów, to się później płacze. Zresztą - i tak tragicznie nie jest, przy naszych Kirmie i Hristovie to nawet niezłe te wasze nabytki... |
Cytat:
|
Śmiesznie wygląda te 10 zer w tej kolejce na razie. Mecz Jagi z Górnikiem fajny dla oka, dużo się dzieje. Oby na tym wysypie remisów czasem Amika nie skorzystała zanadto... Generalnie - status quo na każdej pozycji jak dotąd utrzymane, ale aby tak było do końca kolejki to jeszcze droga daleka. :)
|
Cytat:
W temacie dzisiejszych spotkań...Potwierdza się to, o czym piszę od dawna - mistrzem tej ligi nie jest najlepsza ekipa tylko najmniej frajerska w danym roku. Wystarczyło wygrać z Koroną i słabiutkim Śląskiem i już byłoby podium... |
No Lechio co jest? :D strzelać gola i to już :P
|
Beznadziejna Jaga wygrywa =/
|
uuuuuu... Jagiellonia ucieka..
|
Taa...taka tak Jagiellonia beznadziejna, a wygrała. Nie mam nic do Wisełki, bo jej kibicuję zaraz po Jadze, ale w porównaniu z dzisiejszym meczem to wczoraj to trudno inaczej nazwać jak podwórkowa kopanina. Więc nie rzucaj tak z tymi beznadziejami. Co najwyżej cała liga nasza nie prezentuje wysokich lotów.
|
i bardzo dobrze, skoro o mistrza ciężko w Krakowie czy w Gdańsku to niech ma go Jaga :-p
|
Oczywiście,że niech ma go Jaga, jednak większe szanse daje Lechowi, mają dobry i co najważniejsze - zgrany ze sobą skład.
ps. Lechia prowadzi 1:0 :) |
Podpisze się pod calierim i szczebrzeszczem. Jeśli Wisełka nie jest pierwsza, to niech Jaga lideruje. Lepiej to, niż przewodnictwo w tabeli kilku innych drużyn. Jedyna pociecha, że na ostatnim miejscu pozostaje "niezwyciężona" KSC. I oby tak do 30. kolejki to miejsce zajmowała.
A co do naszych graczy - niestety, drużyna słabnie w każdym okienku coraz bardziej. Kiedyś nie było "tylko" ataku, teraz nawet ofensywnie usposobioną obronę wysłano do innych krajów. Co mnie przeraża, to fakt, że żaden z Wiślaków nie strzelił jeszcze więcej niż 2 bramki! To jak tu myśleć o zwycięstwach? |
Legia 0:1 LECHIA
|
No, na Legię zawsze można liczyć :)
|
Będzie powrót na Ziemię? Oby, trzymam kciuki za Lechię. Strzelcem gola oczywiście Buval, ciekawy transfer z niego wyszedł. Ciekawe, czy zwycięstwo z Lechem zapewniło jakiś grunt pod nogami Skorży, czy jednak nie?
|
powiem tyle LECHIA GDAŃSK LECHIA GDAŃSK
Pozdrawiam braci |
Złotousty patataj.
|
brawo BKS!!!!! chyba historyczny mecz dla Lechii!!!
|
Brawo! Brawo Lechia!
W tym tygodniu obie zgody punktują:-) |
Bardzo dobra gra Lechii i zwycięstwo 3:0 w Warszawie z Legią. Świetnie! Lechia pokazała całkowite przeciwieństwo tego, co my zaprezentowaliśmy wczoraj.
|
Lechia wygrywa 3:0 w Warszawie, kolejny blamaż Legii.
Ciekawe ile procent poparcia dla Skorży mają kibice z Warszawy ;) |
gooooooooooooooooooooooooooooooool
Legia co? Lechia hahahaha :D |
No to już wiemy ile warci są wielcy tej ligi, Wisła, Legia i Lech w naszej kopanej lidze. :-)
|
I liga i liga C W K S ! :)
|
Lechię pozdrawiamy!
Maćka już żegnamy! :D |
Maciek trzymaj się!
|
Ładny i mądry futbol, w każdym elemencie gry Lechia przewyższała o klasę legie, czekam niecierpliwie aż tak będą nasi chłopcy grac przy R22 i nie tylko. BRAWO LECHIA! ŚLĄSK WISEŁKA LECHIA GDAŃSK!
Edit: Akcje która przyniosła druga bramkę dla Lechii można oglądać i oglądać, wszystko na spokoju i z pomysłem. |
Cudownie ! I ten doping Lechii w Wa-Wie ! Coś pięknego ;)
Leegiaa ! Coo? 3:0 !!! |
Ależ ładnie dla oka gra Lechia :) Brawo brawo brawo!
|
Ciekawe co Maciuś powie? liga będzie ciekawsza? czy wypada przeprosić kibiców? :lol:
|
Kafarski i Probierz pracują w klubach od dawna i widać efekty. Maaskantowi też dajcie spokojnie pracować a nie zwalniacie go po kilku meczach
|
ale mają zawodników
co ciekawe Lechia ma najwięcej goli strzelonych :) |
Lechia pięknie! Ta akcja na 2:0 palce lizać.
|
Ja mam tylko nadzieję,że Lechia się nad nami zlituje i nie pojedzie nas więcej niż dwoma bramkami.
|
Pięknie pięknie tak się jeździ z cwaniaczkami, tak się goli frajerów.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl