![]() |
Cytat:
|
ale ze złotą tylko 3 :)
|
^^ tym bardziej, że kto z daleka rozróżni, czy to gwiazdka biała czy srebrna. Złotą, no, może.
Każdy symbol można zdewaluować, by komuś zrobić przyjemność. Tu to samo udało się zrobić. |
moze na nowy sezon .......niemy sobie 10 białych
|
Cytat:
. |
No ale Wisła może przynajmniej mieć gwiazdy dwóch kolorów na koszulkach:)
odbiegając od tematu naszej ligi,znowu ważne trafienie Żewłakowa w Apoelu(nie na temat ale innego nie znalazłem;)) |
Franek idzie na krola strzelcow :)...130 bramka w 212 wystepie...niesamowity pilkarz. Jak sie umie grac, to pokaze sie te swoje umiejetnosci niezaleznie od klubu, w ktorym sie wystepuje.
|
Brawo Franek . Jak się na niego patrzy to aż żal człowieka ogarnia - ciekawe jakby się to potoczyło gdyby nie odszedł ;(
|
Cytat:
|
Ehh, 1:-0. Iwanski z karnego !
|
Niech mi ktoś teraz powie ze sędziowie nie pomagają Legia za co ten Karny ???????
|
niezła kpina, Mięciel musiałby byc inwalidą zeby biegac w sposob jaki zaprezentowal przy tym faulu. Sam sie zaczepil o goscia a potem sie przewrocil heh
|
E tam, taki poziom sędziowania mamy. Dostosowany do poziomu piłki. Szkoda, że w obecnej sytuacji nie korzystamy z zagranicznych sędziów, kasa na pewno na to by się znalazła w PZPNie czy tam Ekstraklasie SA.
|
Cytat:
|
Niech ktoś jeszcze raz napisze że Wisła źle gra i mamy złego trenera. Oglądałem Amikę, teraz Legię, tego się po prostu nie da oglądać! Nie mogę się już doczekać na mecz Liverpool - Arsenal, nasza marna liga sto lat świetlnych za taką ligą angielską.
|
Cytat:
To by dopiero były koszulki! |
Cytat:
Gol w z kategorii prezentów --tak powiedział o karnym Laskowski. |
Akurat tym razem był karny, Mięciel wykorzystał to że obrońca Arki w piłke nie trafił i umiejętnie się wyłożył zachaczając o jego nogi, inna sprawa że patrząc na Legię zęby człowieka bolą i Laskowskiemu chyba o to chodziło z tym prezentem bo inaczej to Legia bramki by nie strzeliła jak po indywidualnym błędzie któregoś z piłkarzy Arki.
|
Ja tam karnego nie widziałem, ale nie potępiam Manueli bo gdyby zrobił to któryś z naszych upieralibyśmy się przy karnym.
|
po skończeniu sezonu (+ te dwie rundy awansem) ciekawa rzecz daje się zauważyć. Nie służy naszym za bardzo ten Sosnowiec, z 40 zdobytych punktów 19 zdobytych tamże, 21 na wyjeździe. Plusem tego wygnania jest, że na naszych wyjazd nie będzie robił specjalnego wrażenia, otrzaskają się z tym jak mało kto.
Podobną sytuację ma tylko Lechia, punkty 12 do 14, choć akurat oni na doping narzekać nie mogą. Najwięcej punktów u siebie natłukła Legia, 23 do 12. W sumie do karkołomnego wniosku można dojść, że protest kibiców im jakby pomagał a dobry doping grupy wyjazdowej przeszkadzał. Dziwnie się plecie na tym świecie. Wrocławiakom też się udało pewien rekord pobić, tylko 3 punkty na wyjeździe (remisy z Lechią, Koroną i Arką , reszta niestety łomot). Dobrze, że u siebie są skuteczni, 20 oczek, tyle samo co Jaga, tylko Legia ma więcej. Oczywiście to tylko takie tam ciekawostki, bo nie ma pełnej symetrii dom-wyjazd, w tych dwóch doliczonych rundach Lech grał oba u siebie a Korona oba na wyjeździe. Jak już Wisełka wróci na Reymonta to kto jej podskoczy ? :D :D edytka: na wygnaniu w stosunku do wyjazdu ciut lepiej jest Lechowi (17 do 15) i Craxie (11 do 9) niż nam. |
karnego nie było. Widać w powtórce, jak Mięciel wkłada nogę
|
Kolejne 3 pkt. dopisane przez sędziego warszawiakom.
|
Sędziowie moderuję rozgrywki już na bezczelnego. Tydzień temu Małek robił co mógł, dzisiaj następny magik robił wszystko, aby ukochany klub PZPN-wskich działaczy nie stracił zbyt dużego dystansu do Wisły. Nam nie uznają prawidłowo strzelonych bramek, Legii dają karne z kapelusza. Żygać się chce jak to się ogląda. Niezłe cyrki się będą dziać na wiosnę jak nie odskoczymy Legii na bezpieczny dystans.
|
Tak się zastanawiam, czy przy obecnej sytuacji w Legii Mistrz Polski byłby im na rękę...
|
przy takim sędziowaniu cięzko będzie rywalizowac z Legią na wiosne.
Czarni chcą mistrza w Stolicy |
Cytat:
Mam wrażenie, że sędziowie mają polecenie nie gwizdania pod Legie, ale w imie "ciekawszej ligi", a że to Legia jest naszym głównym konkurentem to na tym korzysta. Albo po prostu są dramatycznie słabi... |
Mikulski Legie sędziował ??
|
Cytat:
|
było to już pewnie wiele razy ale muszę to przytoczyć :lol:
Cytat:
|
Cytat:
Jak nie stricte umiejętnościami sportowymi to prezentami już chyba na gwiazdkę trzeba pomóc. :rotfl: |
Właśnie oglądam Lige + ekstra i była rozmowa z Filipiakiem m.in. na temat współpracy między TSV 1860 a Cracovią. Priorytetem w tej chwili jest zebranie informacji od Niemców jak „wydać kilkanaście tyś. kiełbasek w czasie 15 min przerwy” Wcześniej w którymś z wywiadów prasowych również o tym wspominał. :lol:
Panowie bójmy się naprawdę bo myślę że ta podpisana umowa w niedługim czasie zaowocuje MP dla sąsiadki z drugiej strony Błoń no i oczywiście LM. :rotfl: Co do prawidłowej bramki Boguskiego to p. Stępniewski zrzucił na karb braku koncentracji sędziego asystenta :shock: Karny dla Legii, a ten sam "ekspert" C+ broni decyzji sędziego, jako jedyny w studio. Runda zakończona, więc pora na rozpoczęcie okienka transferowego.....w prasie. http://www.sport.pl/pilka/1,70993,73...pewniakow.html Ten tytuł na głównej "Lech gonił rezerwami. Po hitowych transferach w zimie walka o tytuł!" I tak przez 2,5 miesiąca ......oj będzie ciekawie:rotfl: |
Za przeproszeniem, ale nie pier******, że karnego nie było, bo każdy by to odgwizdał. Ale, że to karny dla Legii to od razu afera, bo ładnie wam się to wpisuje w spiskową teorię dziejów.
|
Cytat:
PS. Nie snuję żadnej teorii spiskowej, stwierdzam FAKT, że po raz kolejny Legia dostaje 3 pkt. od sędziego. Nie wnikam w przyczyny takiego stanu rzeczy. |
Cytat:
Co do przepisów, które wcześniej zacytowano - za zarządzanie całością stadionu jest stawka w wysokości 1% jego wartości, więc u was to powinno być na oko 5,4 mln zł. Oczywiście koszty będą większe, dla mnie nie ulega to najmniejszych wątpliwości więc i stawka pewnie będzie większa - stawiam, że ok. 6 mln. Jasne, że można coś utargować - miasto będzie np. miało na stadionie swoje biura, więc opłata może trochę zmaleć. Ale nie za bardzo. Musicie mieć świadomość, że w Poznaniu jak i w każdym mieście są mieszkańcy - a więc i wyborcy, którzy w ogóle piłką się nie interesują. Za to chcą wiedzieć, na co idą publiczne pieniądze. I z uwagi na takie osoby, których wbrew pozorom jest sporo prezydent Grobelny musi przynajmniej udawać, że twardo negocjuje. Piszesz, że: Cytat:
Ale nowy stadion to zupełnie inna sprawa i o sentymentach czy grzecznościowych umowach nie może być mowy. W ogóle sprawa stadionów we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku jest ciekawa, bo właśnie zaczynają się problemy: co dalej? Widać, że unikniemy najgorszego - kompromitacji, tego że stadiony nie będą gotowe na czas. Chyba jednak będą, pytanie jednak co po imprezie? 45-tysięcznik w Poznaniu to obiekt moim zdaniem za duży, ale jest szansa że na siebie zarobi. Albo przynajmniej wyjdzie na zero. Skoro wcześniej na Amikę chodziło i 20 tys. osób, to jest szansa na średnią frekwencję w granicach 30-35 tys. Jeśli do tego dojdą europejskie puchary i gra z klasowymi klubami, to Amika powinna na tym stadionie zyskać. Nawet płacąc rocznie te 6 mln złotych. Co innego stadiony we Wrocławiu i Gdańsku. We Wrocławiu ma kosztować 850 mln, w Gdańsku - 900. Ciekawe, jak oba kluby udźwigną opłaty w wysokości 8,5 mln oraz 9 mln. Jasne, ponad 40-tysięczne stadiony dają szanse na spore wpływy z biletów - ale na razie na mecze Lechii i Śląska przychodzi mniej niż 10 tys. widzów. Zwiększenie 4-krotne (choćby 3-krotne) liczby kibiców to zadanie karkołomne, wymagające znaczącego wzmocnienia drużyn i sukcesów sportowych. Natomiast Stadion Narodowy to kompletny kosmos. Kolos za 2 mld złotych, który będzie używany 4-5 razy w roku na mecz reprezentacji, do tego 3-4 na koncerty. Ciekawe, jak się z tego utrzyma obiekt. Można było przynajmniej umożliwić, by był to obiekt wielofunkcyjny w tym lekkoatletyczny ale gdzie tam. Ta inwestycja to pieniądze publiczne wyrzucone w błoto. Było zbudować stadion Legii jako Narodowy, oszczędziło by się sporo pieniędzy. |
Kiedyś tak proponowano, ale pomysł nie przeszedł. Wtedy stadionem przez x lat zarządzałoby konsorcjum budujące, więc ITI samo opracowało projekt na wiadomo jakich zasadach.
A co do karnego: dużo gwiżdże się bardziej kontrowersyjnych, w tym przypadku większość osób mówi że nie było, ale też, że sędzia może spokojnie wybronić swojej decyzji. A z resztą pierwszy karny dla Legii, nam też się coś należy ;) |
Cytat:
Albo np. mecz Legii z Odrą, wtedy też sędzia "robił wszystko" żeby mistrzostwo zdobyli Wojskowi? PS. Odpowiedź nie jest stricte do Ciebie tylko do wszystkich osób które twierdzą że sędziowie "jawnie nas drukują" |
A tu ciekawostka:
Cytat:
W c+ dali 11 rundy albo sezonu wyglądała mniej więcej tak: Mucha- "ktoś na lewą z ruchu, chyba Brzyski :)",Marcelo,Astiz,Tosik-Małecki,Sobolewski,Peszko-Niedzielan,Lewandowski, i "ktoś" sorka ale z pamięci pisałem :) |
I Paweł Brożek :) Możecie w skrócie powiedzieć co mówili o Wiśle na początku L+Extra ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
P.S. Lewandowski piłkarzem roku :lol: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl