![]() |
Kijek niestety nie wytrzymal trudow wieku dojrzewania.
Cytat:
Cytat:
78% - prog "choragiewkowania" |
Cytat:
Na początku się nie udzielałeś, później co dwa tygodnie po wygranych Amiki i niepowodzeniach Wisły napinałeś się jak łuk. Później próbowałeś prowokować, teraz jesteś moralizatorem Amikowców takich jak ty. Teraz myslisz że jesteś znaczącym "innowiercą" a jesteś zwykłym zerem. Nie odpisuj bo mam cię tam gdzie Amicę. U mnie masz bana . |
uważajcie bo Was czeka trudna rozmowa na priv'ach z Wronami...bo tu otwarcie boją się dyskutować...
|
wielkopolanie zamilkli , pewnie płynnie przeskoczyli na pasiaste forum żeby im wyrazić swój "brak szacunku" za "tematy niewypowiedziane i pozasportowe"
|
Czekamy na więcej postów o tym, jak bardzo nie interesujecie się nami i macie nas w dupie :)
|
Co sądzicie o tym? zgadzacie się z tym jegomościem,który zauważcie delikatnie się reklamuje:), ale w sumie dobrze zdiagnozował wizerunek naszej kopanej.
http://www.youtube.com/watch?v=BTc0-...eature=related Edit. Ja nie wiem,Wy z Poznania to cały czas jakieś implikacje robicie,że ktoś kogoś ma w dupie. Naprawdę my nie z tych żeby czyimś zadem się interesować. Tak wiec takie tematy rozwijacie i pogłębiajcie we własnym gronie. Znaczy róbcie to na czym się najlepiej znacie. |
Nie no, po prostu zrobiła sie fajna komedia. Niestety w pewnym momencie główni aktorzy zniknęli, więc część osób podjęła próbę "przywołania zbiegów".
|
bbnba
Czyli jednak jakis wielkopolanin czuwa nad rozwojem sytuacji , miło. Masz jakies nowe , ciekawe dla forum tezy i koncepcje? Marszałek: Gościa z linka nie znam , ale zapewne zna sie na temacie i wie co mówi, niestety tymi zagadnieniami w polskich klubach zajmują się mianowani działacze , pociotki i figuranci , PR klubu dopiero raczkuje, trzeba na to kasy i mądrej strategii, a zwłaszcza czasu i wyników. |
Mam, ale poczekam na rozwój sytuacji :) Fajnie patrzeć, jak to zupełnie nie interesujecie się nami, a mimo to można liczyć na kolejne posty. Takie kręcenie głową na "nie", podczas mówienia "tak" :)
A gość od "siąść z kartką i rozpisać biznesplan dla klubu" wygląda jakby korzystał z yt w celu znalezienia nowego pracodawcy. Ostatnio "weszło" pisało o żonie piłkarza, która znalazła mu robotę wrzucając filmik z jego zagraniami. Ten manewr wygląda podobnie :) |
Jak dla mnie, to ta cała "dyskusja" jest pozbawiona głębszego sensu. Wzajemne pojechanki kibiców Wisły i Lecha, słabe pyskówki, z obu stron. Po co to komu?
Z przykrością muszę również stwierdzić, że to studio i bbnba mieniący się kibicami Lecha co rusz słabymi napinkami prowokują Wiślaków i robi się z tego wątku szambo. Bez sensu. Fakty są proste- to Wisła zdobyła w XXI wieku 5 mistrzostw Polski , to również Wisła zagrała w 1/8 finału Pucharu Uefa. Lech to drużyna która dopiero ma plany dorównać tym osiągnięciom, poprzez mądre transfery i ciągły rozwój klubu na płaszczyźnie piłkarskiej i kibicowskiej. Bo nie muszę chyba mówić, jak wielkie znaczenie dla rozwoju klubu płkarskiego mają kibice, ich doping, obecność na wyjazdach itp. Teza że wielu sobie przypomniało o Lechu teraz, w dobie sukcesów, również nie mija się z prawdą. W czasach WKP Lech Poznań, kiedy klub spadł do II ligi i o mało nie spadł do III, na mecze chodziło niewiele osób. Dopiero w sezonie w którym powróciliśmy do I ligi stadion zaczął się zapełniać, to były moje osobiste początki kibicowskie na Lechu, dużo pasji, zaangazowania itp. Później przyszła fuzja z Amicą, teraz też sukcesy... i na pewno też sporo przypadkowych osób na stadionie. Nie neguje tego. Sami na pewno to przerabialiście przy okazji tych 5 tytułów MP w XXI wieku no i tych starć z Barceloną w el.LM czy też dojścia do 1/8 finału Pucharu Uefa. W lidze wszystko otwarte, jest Lech, Legia i Wisła z szansami na mistrzostwo. Różnice punktowe to zaledwie 3 pkt, więc wszystko się może zdarzyć, tym bardziej jeśli Lechowi udałoby się zajść dalej w Pucharze Uefa- Udinese ostro dołuje. Kto będzie się cieszył, jak będzie -okaże się. Także jak widzicie, można bez napinki. Jeśli chcemy podyskutować o Wiśle, Lechu czy innych klubach Polskiej Ekstraklasy- to trzymajmy jakiś poziom. Jeśli tego nie potrafimy- to najlepiej nie zawracajmy sobie dłużej głowy (tyczy się to też studio i bbnba ). |
Ja się tu nie udzielam bo nie trawię ziemniaków, mama mi zawsze frytki robiła. :>
Rozpocznę swą krucjatę jak tylko opadnie Amikomania, czyli jakieś 3 kolejki wiosny :D |
Cytat:
:rotfl: |
Toć to cały Miruś, prawdziwy magik. :lol:
|
Method Mwanjali do Clemenca Matawu, ten podaje do Chikwaikwaia, kros do Takesure Chinyamy!
Kto przeczyta najszybciej i nie połamie szczenki? :> Co Mirusia tak na Zimbabwe ciągnie? |
Ciekawe ile warte są w tym Zimbabwe 2 tysiące $ za najlepszego strzelca. Czikwajczikwaj pewnie trylionami tamtejszych pieniędzy obraca :D
|
Cytat:
Ja sie tylko obawiam, czy znowu masy krytycznej nie przekrocza. Dla mnie trzech z jednego kraju to maks. Ale jak sie ma takiego Dyrektora Sportowego pelna geba jak Miroslaw to trzeba brac co daja, bo lepiej moze juz nie byc. |
Mają już pewne przykre doświadczenia z nadmiarem Brazylijczyków, jeszcze za czasów Wdowczyka, więc pewnie uczą się na błędach...
|
Cytat:
Cytat:
|
Czemu wybiórczo cytujesz? podkreśl fragment o tych,którzy coś grają.
|
Cytat:
Dodam coś od siebie. To nie losy poszczególnych zawodników są ważne, a samo zjawisko. Przypadek Pogoni nie tylko stanowił farsę procedury zwanej ruchem transferowym, ale też stał się niebezpiecznym precedensem. Nie chodzi tu może o narodowość piłkarzy, bo znamy kluby "narodowościowe", ale o sposób pozyskiwania i traktowania ich. Zalatuje tu i handlem ludźmi i niewolnictwem, oczywiście z zachowaniem określonych proporcji. Drugi aspekt sprawy. Być może ani ci piłkarze, ani obserwatorzy zdarzeń nie przeżyliby szoku, gdybyśmy byli społeczeństwem tak złożonym kulturowo, narodowościowo jak Francja, Anglia czy USA. Ale nie jesteśmy. Dlatego takie działania jeszcze przez pewien i przez pewnych ludzi czas będą traktowane jako policzek wymierzony polskości. To z kolei warunkuje niemal pewne niepowodzenie idei zatrudniania cudzoziemców stadnie. Pozdrawiam. |
Cytat:
|
nowi zawodnicy w Lechu już nie są tak dobrzy jak Semir stilic uważa Smuda
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html |
Cytat:
Lech stara się wzmacniać tylo perspektywicznymi piłkarzami , i to jest dobra droga .Jednak nie każdy sprowadzony piłarz to będzie Stilic . Smuda chciaby zawodnika od razu do pierwszej drużyny a dostał kolejne melodie przyszłości |
Cytat:
|
No to Legia szuka lewego obroncy. Komorowski albo ktos z Hiszpanii lub Zimbabwe. Albo przekwalifikuja Descarge.
|
Cytat:
|
Legia osłabiona .. i bardzo dobrze, ja bym się i tak bardziej martwił o Lecha
|
A te "czarne perły z Zimbabwe" ?, żaden z nich nie jest lewym obrońcą?.
Ewentualnie podejrzewam że Trzeciak ma kogoś upatrzonego , lub nawet dogadanego. |
Cytat:
Bardzo mnie interesuje za ile ten Wawrzyniak poszedł. Jeśli to prawda co pisze gazeta, że za 500 tys ojro to zasadniczo nawet nie opłacało im się go sprzedawać. :shock: |
Może Jóźwiak wróci do składu , albo Mandziejewicz? hehe .
Nie sądzę żeby Legia sprzedała Wawrzyniaka za mniej niż melon , bez alternatywy na tą pozycję , bo Kiełbowicz , raz że stary , dwa kontuzjogenny . |
A nabijaliście się z Wawrzyna, że taki ogórek, a tu patrzcie, poopala się i może nawet pogra w słonecznej Grecji :D
Tak szczerze to mi strasznie go szkoda. Na polskie podwórko był naprawdę solidny. No cóż jemy nadal łyżeczką... |
To w tym momencie czekam na to ze Ostrowski zostanie wykupiony ze Slaska, i dla Krzynówka bedzie kasa. Bo jezeli oni znów powiedza ze nie maja kasy to sie zaczne zastanawiac na jaki cel oni chomikuja ta kase za Fabianskiego Janczyka i teraz Wawrzyniaka.
Pozatym szkoda mi go, bo byl naprawde dobrym zawodnikiem na lige. No ale coz, PAO pomachalo kasa, Mirusiowi sie zaswiecily oczka i juz po pilkarzu. |
Może wy też macie dług względem Cupiała?
|
Cytat:
Możliwe, że Walter ma, ewentualnie zabezpieczamy się przed kryzysem :D |
Cytat:
Część z nich nawet gra półamatorsko w klubie, ale oni przyjechali do pracy jako kucharze, sprzątacze, kelnerki etc. To zwykła migracja niewykwalifikowanych pracowników pod płaszczykiem profesjonalnego (?) sportu. W ten sposób łatwiej im dostać pozwolenie na pracę, a i klub dostaje jakąś dolę. Problemu by nie było, gdyby wyludniająca się Europa - w tym i Polska - tak kurczowo nie zamykała granic przed cudzoziemskimi pracownikami. W takim Krakowie już powoli nie ma kto pizzy rozwozić, bo Polakom się nie chce. A taki Filipińczyk zrobi to z przyjemnością, i to taniej. Ale to już temat na osobną dyskusję. W każdym razie Brazylijczycy z Pogoni nie byli ofiarami. Przeżyli przygodę życia - trafili do Europy, coś tam zarobili, choćby i na lewo i wrócili do siebie. |
Do Legionistów - chodzą u was jakieś ploty, że Komorowski miałby do Was przejść w miejsce Wawrzyniaka?
|
Cytat:
Ale są też takie opcje, że być może Descarga będzie grał na lewej obronie lub Jarzębowski. Wtedy pewnie zakontraktują Mwanjali, który moze grać jako DM. Ale to tylko domysły |
Na tyle dobry, że go Leo znowu powołał do "reprezentacji ekstraklasy" na zgrupowanie w Portugalii. We wcześniejszym meczu z Serbią zaliczył asystę i zagrał cały mecz ;)
Ogólnie to mogą być z niego ludzie. |
Cytat:
Uprzedzając: u nas ani talerz ani łyżeczka. |
Z drugiej strony teraz juz Miroslaw nie moze sciemniac, ze na Krzynowka nie starczy.
Ja Komorowskiego kojarze przede wszystkim z jedynego w historii przypadku, kiedy wypalila 'szarancza'. Ale za to jak! Ma chlopak niezle kopyto, ale nie mam szczerze mowiac pojecia czy jest dobry w obronie. Dla tych co nie pamietaja: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/1,..._jesieni_.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl