![]() |
Cytat:
|
Dokładnie jak Donki - przy zakładach systemowych kurs nie powinien być niższy niż 1,50-1,60. W dodatku przy takich kursach opcja 4z7 trochę śmieszna.
|
Cytat:
Na jutro awans Maccabi 1,23 awans Sportingu 1,80 za 220zł do wygrania 487,08zł |
widzę że wczoraj wielu osobom Hamburgery jedne zabrały kasiorkę...
na dziś moje propozycje: Grondals - Ostersunds 1 Univ.Chile - Dep.Cali 1 Panathinaikos - Sparta ILG +2.5 Blackpool - Everton 2 Stockport - Wolves 2 |
na dzisiejszą ligę mistrzów:
Maccabi-Aktobe 1 Sivas-Anderlecht mniej niż 2,5 Dinamo-Salzburg 1 (awans) Panathinaikos-Sparta 1 Twente-Sporting 02 |
Cytat:
|
Cytat:
Ja zagrałem "na już" po porannym trafionym kuponie Rochusa, Florę Tallin i Ferencvaros. Jak mi to wejdzie i się wyrobię, to chyba zagram Dianamo. Twente to mocny klub- na pewno ma szansę wygrać ze Sportingiem. Under w meczu turków z Anderlechtem też baaardzo ryzykowny. Jeśli turki wierzą, że mogą coś zdziałać, to rzucą się na Fiołki od pierwszej minuty, a wtedy będą padać bramki- niewiadomo dla kogo, ale będą ;) Bronić raczej nie będą, bo nie mają czego. |
Czy mając karte w BPH Maestro sezam moge wpłacić na swoje konto pieniądze w BAH ? bo tam przy wpłacie widziałem loga VISA , VISA Electron... nigdy nie robiłem przelewów więc nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ?
|
siemka dawno mnie tu nie było co na dziś proponujecie?
|
14 minuta maccabi- aktobe 0-3 !!! :D
|
Cytat:
Chcą żydy podtrzymać tradycje i 0:5 w rewanżu :lol: |
goooooooooooooool 2-3 33 minuta i robi sie ciekawie !
|
Załatwiła mnie jebana Flora Tallin. Luuuudzie, ****a, wczoraj HSV a dziś te łajzy. No dramat.
Za to wygląda na to, że miałem rację co do undera w meczu Sivasspor- Anderlecht- raczej nie wejdzie. Żydki z Maccabi wygrają. Spokojnie. |
stawialem na maccabi:!!!!!!!!!
|
zaglebie-Wisla 2
ruch-piast 1 craxa - lechia 2 arka-legla 2 gks katowice-znicz 2 jak waszym zdaniem wejdzie to?? |
wislakrakow124... moim zdaniem nie wejdzie ! 5 bardzo wyrównanych meczy trafić to jest jednak sztuka
|
najbardziej wchodzily mi Mistrzostwa europy wtedy to prawie wszystkoi
wlasnie liga polska jest nie przewidywalna jest tylko mjeden pewniak Wisla maccabi z 3:0 do tylu zrobilo 4:3 |
Przy wyniku 4:3 dla maccabi ktora druzyna wchodzi?
|
Cytat:
|
No nic to po kuponie...Ciekawe czy Pao zagra tak jak z Wisłą że pierwszy mecz 3-1 w plecy i w drugim awans,tak mi się jakoś skojarzyło,trzymam kciuki za Dinamo,a nie jakieś twory w stylu Red Bull
|
awans Maccabi 1,23
awans Sportingu 1,80 za 220zł do wygrania 487,08zł Maccabi przegrywa 0-3 by wygrać4-3 i awansować Twente -Sporting... sporting strzela decydującą bramkę na 1-1 w 95 minucie po samobóju zawodnika holenderskiego! Takiego farta nigdy jeszcze nie miałem !!! środa pierwszy kupon: Przebój Wolbrom-GKS Jastrzębie 1 2,30 za 237,08 do wygrania 545,28 zł drugi kupon: FC Timisoara-Szachtar (2-2) awans Szachtara 1,72 Partizan-Apoel Nikozja (0-2) awans Apoelu 1,45 za 250zł do wygrania 623,50zł |
Gdzie nie majac 18 lat mozna obstawiac w internecie nie obawiajac sie ze buk nie wyplaci?
|
Nie ma takiego buka. Hazard jest tylko dla dorosłych.
|
a bet at home?
|
Zawsze moga chciec skan dowodu,nie prosciej grac u naziemnych i jak cos wiecej wygrasz,to zeby tata z Toba podszedl np ?:)
|
Co sądzicie o:
Dynamo M. - Celtic - typ x2 kurs - (1.63) Debrecen - Levadia T. - typ 1 kurs - (1.40) Partizan - Apoel N. (aw.) - typ 2 kurs - (1.50) Timisoara - Szachtar (aw.) - typ 2 kurs - (1.65) Kupon: 3 z 4 (stawka na zakład 5 zl calkowity wkład 20 zł) do wygrania 66zł 09 gr) źródło STS , fachowca prosze o komentarz :) |
Kamikaze wrzucisz coś na dzisiaj ? :)
|
Dlaczego Wy jesteście tacy pewni tego awansu Apoelu? Przecież Partizan nie jest złą drużyną a jak Grobari zrobią piekło na stadionie to różnie może być.
Ja z polskich drużyn na weeekend myślę nad: Stal-Widzew 2 lub x2 Flota-Sandecja 1 Podbeskidzie-Kluczbork 1 a dziś liczę na przełamanie Slavii Praga oraz zwycięstwo Bate |
Cytat:
Podsumowując... 20 zł zainwestowałbym w dwa mecze bez systemu. I nie koniecznie na dziś... wiadomo jak to w LM bywa...... Pozdr. |
PDG, ale Celtic gra z Dinamem Moskwa, a nie Dynamem Kijów :P
Moim zdaniem Debrecen spokojnie wygra. Meczy Partizana i Szachtara nie ruszam. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Polecam Ci założenie konta na dane ojca/matki/pełnoletniego rodzeństwa. Jeśli bukmacher będzie chciał dowodu, to zeskanujesz dowód osoby, na którą konto założyłeś i po kłopocie. Sprawdzony i skuteczny sposób. |
1 połowa Olympiakos - Slovan x2,2.25 :-/
i 2/4 Przebój Wolbrom - GKS Jastrzębie 1,2.25 :-D 1 połowa Olympiakos - Slovan x2,2.25 :-/ 1 połowa Slavia - Sheriff Tiraspol X,2.45 :-/ x był ale w meczu Nautico - Corinthians 2,2.35 :-/ |
jeszcze taki zabawowy...
2z3 za 99 zł do wygrania 598zł Przebój-Jastrzebie 1 2,20 (do przerwy 2-0) Rangers-Man City 2 2,65 Górnik Wieliczka-Juwenta Starachowice 1 2,50 |
na dziś :
celtic 2 debreczyn 1 liverpool 2 szachtar 2 zurich 2 slavia praga kurs 22.69 za 10 zł około 220 zł do wygrania |
Mógłby mi ktoś powiedzieć jaki był kurs na Levski Sofia w meczu z Baku?
Jaro kiedy jest ten mecz Górnika? Wkurzające są te "loga" w reklamach betclicka,prawie nic nie mające wspólnego z herbami klubów Fuksiarski Celtic... Buła o Górnik Wieliczka,bo Zabrze to wiem że gra w poniedziałek |
Lukas 1.40 a o jakiego Górnika Cii chodzi ;p
|
dawno nie grałem w bahu wpłaciłem kase a tu nagle patrze bardzo bogata i powiększona liczba meczy live tego brakowało w bahu a teraz jest wszystko jak należy :d i do tego jeszcze można oglądać wybrane mecze live :) super ;p jestem dumny z tego że nasza Wisełka ma takiego sponsora ;]
|
Zawsze jak podaje tu typy to nie wchodzą więc dziś nie powiem co postawiłem żeby nie zapeszać,powiem tylko że jest dobrze jak narazie.Najwyżej po fakcie się pochwalę:)
tak więc się nie pochwalę pieprzona 94 min... 3 mecz z rzędu Slavia mi psuje kupon a był taki: Bate-Ventspils1 Partizan-Omonia 1 Levski-Baku 1(awans) Slavia-Sherif1 Stabaek-Kopenhaga 2 (awans) |
poda ktos "pewniaki" na jutro/pojutrze? przydaloby sie troche odbic od dna!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl