Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Robbie92 03.08.2009 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez concedi (Post 772915)
najpierw grasz a potem pytasz?:shock: jeśli postawiłeś to np. w bet at home to tam masz wszystko rozpisane, ile możesz wygrać trafiając konkretna liczbę spotkań. natomiast żeby wygrać te 177 zł musisz trafić wszystkie mecze. trafiając minimum 4 spotkania możesz wygrać dosłownie grosze ( nawet nie wróci Ci się)

jeszcze nie obstawilem tego zakladu tj.narazie 'propozycja'. ok juz wszystko wiem :D

tomorow 03.08.2009 14:53

Dokładnie jak Donki - przy zakładach systemowych kurs nie powinien być niższy niż 1,50-1,60. W dodatku przy takich kursach opcja 4z7 trochę śmieszna.

jaro1985r 03.08.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 773028)
dzisiaj
Fortuna Dusseldorf- Hamburger SV(puchar Niemiec) 2 1,40 2-2
Górnik-KSZO 1 1,50

Za 219,66zł do wygrania 461,29zł ! JEDZIEMY :)

Dzięki Bogu, że zagrałem na remis w zakładach live w odpowiednim czasie i jestem dzisiaj do przodu...34 grosze !:D Ale jaja :)

Na jutro
awans Maccabi 1,23
awans Sportingu 1,80
za 220zł do wygrania 487,08zł

Robin 04.08.2009 09:54

widzę że wczoraj wielu osobom Hamburgery jedne zabrały kasiorkę...

na dziś moje propozycje:
Grondals - Ostersunds 1
Univ.Chile - Dep.Cali 1
Panathinaikos - Sparta ILG +2.5
Blackpool - Everton 2
Stockport - Wolves 2

LuKaS TSW 04.08.2009 09:56

na dzisiejszą ligę mistrzów:
Maccabi-Aktobe 1
Sivas-Anderlecht mniej niż 2,5
Dinamo-Salzburg 1 (awans)
Panathinaikos-Sparta 1
Twente-Sporting 02

jaro1985r 04.08.2009 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 773308)
jaro1985r w jakich Ty grasz zakładach?

www.tobet.pl

pan Dudi 04.08.2009 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 773362)
na dzisiejszą ligę mistrzów:
Maccabi-Aktobe 1
Sivas-Anderlecht mniej niż 2,5
Dinamo-Salzburg 1 (awans)
Panathinaikos-Sparta 1
Twente-Sporting 02


Ja zagrałem "na już" po porannym trafionym kuponie Rochusa, Florę Tallin i Ferencvaros. Jak mi to wejdzie i się wyrobię, to chyba zagram Dianamo. Twente to mocny klub- na pewno ma szansę wygrać ze Sportingiem. Under w meczu turków z Anderlechtem też baaardzo ryzykowny. Jeśli turki wierzą, że mogą coś zdziałać, to rzucą się na Fiołki od pierwszej minuty, a wtedy będą padać bramki- niewiadomo dla kogo, ale będą ;) Bronić raczej nie będą, bo nie mają czego.

WISŁA 1906 NH 04.08.2009 16:01

Czy mając karte w BPH Maestro sezam moge wpłacić na swoje konto pieniądze w BAH ? bo tam przy wpłacie widziałem loga VISA , VISA Electron... nigdy nie robiłem przelewów więc nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ?

bula1010 04.08.2009 17:03

siemka dawno mnie tu nie było co na dziś proponujecie?

jaro1985r 04.08.2009 19:05

14 minuta maccabi- aktobe 0-3 !!! :D

Svartis 04.08.2009 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 773648)
14 minuta maccabi- aktobe 0-3 !!! :D

Ja postawiłem handicap (0:1) na żydów:D

Chcą żydy podtrzymać tradycje i 0:5 w rewanżu :lol:

jaro1985r 04.08.2009 19:15

goooooooooooooool 2-3 33 minuta i robi sie ciekawie !

pan Dudi 04.08.2009 19:23

Załatwiła mnie jebana Flora Tallin. Luuuudzie, ****a, wczoraj HSV a dziś te łajzy. No dramat.


Za to wygląda na to, że miałem rację co do undera w meczu Sivasspor- Anderlecht- raczej nie wejdzie.

Żydki z Maccabi wygrają. Spokojnie.

wislakrakow124 04.08.2009 19:29

stawialem na maccabi:!!!!!!!!!

wislakrakow124 04.08.2009 19:33

zaglebie-Wisla 2
ruch-piast 1
craxa - lechia 2
arka-legla 2
gks katowice-znicz 2

jak waszym zdaniem wejdzie to??

jaro1985r 04.08.2009 20:19

wislakrakow124... moim zdaniem nie wejdzie ! 5 bardzo wyrównanych meczy trafić to jest jednak sztuka

wislakrakow124 04.08.2009 20:24

najbardziej wchodzily mi Mistrzostwa europy wtedy to prawie wszystkoi


wlasnie liga polska jest nie przewidywalna jest tylko mjeden pewniak Wisla

maccabi z 3:0 do tylu zrobilo 4:3

grzgrzgrz3 04.08.2009 20:28

Przy wyniku 4:3 dla maccabi ktora druzyna wchodzi?

jaro1985r 04.08.2009 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzgrzgrz3 (Post 773707)
Przy wyniku 4:3 dla maccabi ktora druzyna wchodzi?

Maccabi na szczescie

LuKaS TSW 04.08.2009 20:46

No nic to po kuponie...Ciekawe czy Pao zagra tak jak z Wisłą że pierwszy mecz 3-1 w plecy i w drugim awans,tak mi się jakoś skojarzyło,trzymam kciuki za Dinamo,a nie jakieś twory w stylu Red Bull

jaro1985r 04.08.2009 21:42

awans Maccabi 1,23
awans Sportingu 1,80

za 220zł do wygrania 487,08zł
Maccabi przegrywa 0-3 by wygrać4-3 i awansować
Twente -Sporting... sporting strzela decydującą bramkę na 1-1 w 95 minucie po samobóju zawodnika holenderskiego! Takiego farta nigdy jeszcze nie miałem !!!

środa
pierwszy kupon:
Przebój Wolbrom-GKS Jastrzębie 1 2,30 za 237,08 do wygrania 545,28 zł
drugi kupon:
FC Timisoara-Szachtar (2-2) awans Szachtara 1,72
Partizan-Apoel Nikozja (0-2) awans Apoelu 1,45
za 250zł do wygrania 623,50zł

Blacha92 04.08.2009 22:56

Gdzie nie majac 18 lat mozna obstawiac w internecie nie obawiajac sie ze buk nie wyplaci?

pan Dudi 04.08.2009 23:01

Nie ma takiego buka. Hazard jest tylko dla dorosłych.

Blacha92 04.08.2009 23:04

a bet at home?

El'kabat 04.08.2009 23:16

Zawsze moga chciec skan dowodu,nie prosciej grac u naziemnych i jak cos wiecej wygrasz,to zeby tata z Toba podszedl np ?:)

PaluchTSW 05.08.2009 00:16

Co sądzicie o:

Dynamo M. - Celtic - typ x2 kurs - (1.63)
Debrecen - Levadia T. - typ 1 kurs - (1.40)
Partizan - Apoel N. (aw.) - typ 2 kurs - (1.50)
Timisoara - Szachtar (aw.) - typ 2 kurs - (1.65)

Kupon: 3 z 4 (stawka na zakład 5 zl calkowity wkład 20 zł) do wygrania 66zł 09 gr)

źródło STS , fachowca prosze o komentarz :)

PaluchTSW 05.08.2009 08:44

Kamikaze wrzucisz coś na dzisiaj ? :)

LuKaS TSW 05.08.2009 09:06

Dlaczego Wy jesteście tacy pewni tego awansu Apoelu? Przecież Partizan nie jest złą drużyną a jak Grobari zrobią piekło na stadionie to różnie może być.
Ja z polskich drużyn na weeekend myślę nad:
Stal-Widzew 2 lub x2
Flota-Sandecja 1
Podbeskidzie-Kluczbork 1
a dziś liczę na przełamanie Slavii Praga oraz zwycięstwo Bate

PrawdziwośćDlaGry 05.08.2009 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PaluchTSW (Post 773822)
Co sądzicie o:

Dynamo M. - Celtic - typ x2 kurs - (1.63)
Debrecen - Levadia T. - typ 1 kurs - (1.40)
Partizan - Apoel N. (aw.) - typ 2 kurs - (1.50)
Timisoara - Szachtar (aw.) - typ 2 kurs - (1.65)

Kupon: 3 z 4 (stawka na zakład 5 zl calkowity wkład 20 zł) do wygrania 66zł 09 gr)

źródło STS , fachowca prosze o komentarz :)

IMO Wybrałeś sobie takie mecze w których może coś nie pójść. Celtic.. przegrał u siebie z Din i będzie walczył na pewno o awans, jednak wiemy jak ciężko gra się w Kijowie i nie takie zespoły Dinamo odprawiało z kwiatkiem w Kijowie. Tu może dojść do niespodzianki. Drugi mecz... hm.. w zasadzie wszystko ok, ale sami się przekonaliśmy że Ta Le-va-dija to nie takie ogóry. 3 typ to awans, o który również może nie być łatwo. Sytuacja podobna jak w Kijowie. Może zdarzyć się wszystko a 0-2 nie jest nieodrabialnym wynikiem, co pokazało wczoraj np. Maccabi. A pamiętajmy o krewkich fanach Partizanu którzy na pewno przyjdą licznie wesprzeć ich team. Ostatni mecz również jest taki se. Szachtar grając u siebie potrafił jedynie zremisować. Na papierze wyglądają lepiej, ale Timsoara to nie drużyna która po bardzo korzystnym rezultacie w Doniecku odpuści sobie po pierwszej bramce dla SZA.

Podsumowując... 20 zł zainwestowałbym w dwa mecze bez systemu. I nie koniecznie na dziś... wiadomo jak to w LM bywa...... Pozdr.

pan Dudi 05.08.2009 09:16

PDG, ale Celtic gra z Dinamem Moskwa, a nie Dynamem Kijów :P

Moim zdaniem Debrecen spokojnie wygra. Meczy Partizana i Szachtara nie ruszam.

Cytat:

Stal-Widzew 2 lub x2
Flota-Sandecja 1
Podbeskidzie-Kluczbork 1
Na pierwszy rzut oka sam chciałem grać i Widzew i Flotę, ale trochę się waham i chyba jednak odpuszczę. Flota może się zdupcyć, ale równie dobrze może być rewelacją sezonu (często beniaminkowie mają niesamowite rundy jesienne).

PrawdziwośćDlaGry 05.08.2009 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 773882)
PDG, ale Celtic gra z Dinamem Moskwa, a nie Dynamem Kijów :P

Moim zdaniem Debrecen spokojnie wygra. Meczy Partizana i Szachtara nie ruszam.

omg. jeszcze jestem pijany... ide spać :D

pabgol 05.08.2009 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 773801)
Gdzie nie majac 18 lat mozna obstawiac w internecie nie obawiajac sie ze buk nie wyplaci?

Wszędzie trzeba mieć 18 lat, aby grać. Przeważnie bukmacherzy to sprawdzają, choć nie zawsze.

Polecam Ci założenie konta na dane ojca/matki/pełnoletniego rodzeństwa. Jeśli bukmacher będzie chciał
dowodu, to zeskanujesz dowód osoby, na którą konto założyłeś i po kłopocie. Sprawdzony i skuteczny sposób.

JAN ZEMBRZYCKI 05.08.2009 13:44

1 połowa Olympiakos - Slovan x2,2.25 :-/

i 2/4
Przebój Wolbrom - GKS Jastrzębie 1,2.25 :-D
1 połowa Olympiakos - Slovan x2,2.25 :-/
1 połowa Slavia - Sheriff Tiraspol X,2.45 :-/ x był ale w meczu
Nautico - Corinthians 2,2.35 :-/

jaro1985r 05.08.2009 16:52

jeszcze taki zabawowy...
2z3 za 99 zł do wygrania 598zł
Przebój-Jastrzebie 1 2,20 (do przerwy 2-0)
Rangers-Man City 2 2,65
Górnik Wieliczka-Juwenta Starachowice 1 2,50

bula1010 05.08.2009 17:13

na dziś :
celtic 2
debreczyn 1
liverpool 2

szachtar 2
zurich 2
slavia praga
kurs 22.69 za 10 zł około 220 zł do wygrania

LuKaS TSW 05.08.2009 18:47

Mógłby mi ktoś powiedzieć jaki był kurs na Levski Sofia w meczu z Baku?

Jaro kiedy jest ten mecz Górnika?

Wkurzające są te "loga" w reklamach betclicka,prawie nic nie mające wspólnego z herbami klubów

Fuksiarski Celtic...

Buła o Górnik Wieliczka,bo Zabrze to wiem że gra w poniedziałek

bula1010 05.08.2009 18:52

Lukas 1.40 a o jakiego Górnika Cii chodzi ;p

bula1010 05.08.2009 18:57

dawno nie grałem w bahu wpłaciłem kase a tu nagle patrze bardzo bogata i powiększona liczba meczy live tego brakowało w bahu a teraz jest wszystko jak należy :d i do tego jeszcze można oglądać wybrane mecze live :) super ;p jestem dumny z tego że nasza Wisełka ma takiego sponsora ;]

LuKaS TSW 05.08.2009 20:13

Zawsze jak podaje tu typy to nie wchodzą więc dziś nie powiem co postawiłem żeby nie zapeszać,powiem tylko że jest dobrze jak narazie.Najwyżej po fakcie się pochwalę:)

tak więc się nie pochwalę pieprzona 94 min... 3 mecz z rzędu Slavia mi psuje kupon

a był taki:
Bate-Ventspils1
Partizan-Omonia 1
Levski-Baku 1(awans)
Slavia-Sherif1
Stabaek-Kopenhaga 2 (awans)

jk93 05.08.2009 20:45

poda ktos "pewniaki" na jutro/pojutrze? przydaloby sie troche odbic od dna!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl