![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
O literowke szprotsonowi chodzilo;)
|
No to podaj przeklady meczow z ogorami w ktorych oddalismy inicjatywe.
|
Cytat:
Wieśniak : nie widzialem literówki. Przy.......iłem sie dla zasady of course :):alleluja: |
Z chęcią wyjaśnię, jeżeli was to ciekawi.
Ja, niestety, jestem 'sierota po Cupiale'. Uważam, że Płock, Arkę czy Koronę trzeba lać, jak na Wisłę Kraków przystało. GZ, LW, LP, JB, ZL to moim zdaniem NIE są ogóry. A z kim oddawaliśmy inicjatywe? Pamiętasz mecz z Płockiem? Ja do dziś częściej mrugam, żeby zaleczyć oczy. Forma Korony w tym sezonie to usprawiedliwienie dla wyników tegorocznych starć z nimi, ale nigdy dla naszej gry. Gdy krytykowałem Ramireza, to zawsze za sam styl. Podczas budowania zespołu wyniki mogą być gorszę, ale odbieranie kibicom nadziei na jakąkolwiek poprawę w meczach z w.w to zbrodnia. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mecz z Plockiem byl w 4 kolejce
Mielismy wtedy za soba: 1. Pogon - Wisla 1-2 Dobry mecz w naszym wykonaniu. Naciagany karny Pogoni to jedyne na co bylo ja stac. 2. Wisla - Brukbet 1-0 57% posiadania pilki na korzysc Wisly. Bruk-bet caly mecz muruje sie, nie stwarza ani jednej sytuacji. My uderzamy 2 razy w slupek w pierwszych 45 minutach meczu i strzelamy gola w 88 minucie. 3. 3-2 przegrywamy w Zabrzu. Bardzo dobry mecz z naszej strony. Indywidualnej bledy Gonzaleza zadecydowaly o porazce. Prezentujemy sie w Zabrzu niebo lepiej niz Legia dwie kolejki wczesniej. No faktycznie gralismy 'najgorzej' w ekstraklasie :rotfl: |
Myślę, że Kiko zachowuje się fair wobec piłkarzy, daje im szansę, od nich zależy czy ją wykorzystają. Widać, ze nieco inaczej z tym czasem i szansami podchodzi do zawodników "starszych (np. Perez, Ze Manuel, Videmont, Imaz), a inaczej do młodszych (np Kostal, Wojtkowski).
Czy "obrońcy" Kiko kilka tygodni temu, kiedy prezentowaliśmy się fatalnie byli zadowoleni z formy, czy jakości gry? Oczywiście, że nie. Oni jak i ja apelowaliśmy o czas. Myślę, że trener zaczyna wychodzić obronną ręka. Czy uważam, że Kiko jest trenerem na lata? Nie. Jest trenerem na tu i teraz. Na sytuacje w jakiej się znajdowaliśmy i znajdujemy. |
Cytat:
1.Pogoń-Wisła 46-54% posiadania, 7-6 sytuacji, 4-3 strzałów, 1-3 interwencje bramkarzy. 2.Wisła-Nieciecza: 52%-48%, 10-11 sytuacji, 5-5 strzały, 5-4 interwencje. 7 ŻK pokazanych naszym. Rzeczywiście, mecz do jednej bramki. 3. To był dobry mecz. Indywidualne błędy, czyli się nie liczy? A Carlitos punktujący dla nas całą rundę, to już zasługa Kiko? Jak tu z tobą dyskutować? |
1. http://ekstraklasa.org/aktualnosci/h...sk-wisly-12069
Wypisz mi prosze te grozne sytuacje Pogoni. Wypisz nasze. 2. http://ekstraklasa.org/aktualnosci/p...-komplet-12101 Wypisz mi prosze te sytaucje Brukbetu. Wypisz nasze. Klamiesz co do posiadania pilki. Wisla miala 57% -> http://img.ekstraklasa.org/files/Wis...1503405242.pdf |
Zeby bronic swoich glupot, ktore notorycznie wypisujesz zaraz pewnie dojdzie do tego, ze jednak progresu w naszej grze zadnego nie ma bo przeciez od poczatku sezonu "dominowalismy":D
|
sieroto po Cupiale, zdefiniuj najpierw "styl" bo bez tego ciężko o dyskusje
|
Nie zauwazyles zadnej roznicy w naszych dwoch ostatnich meczach, wzgledem wczesniejszych?
|
... jzs jzs jzs
|
Cytat:
Niestety nie pamiętam dokładnie meczu z Brukbetem, rzeczywiście mogli być słabsi. Nie mam czasu oglądać powtórki meczu, dlatego przyznaje ci racje. Niemniej wypisz minute, w której mogę obejrzeć słupek Carlitosa z ostatniego meczu na skrótach z tej stronki. Co do meczu z Pogonią- nie byliśmy lepsi, a jeśli, to ciutkę. Okazję Pogoń miała, a jeśli nie widzisz ich w linku, który podesłałeś, to zaślepia cię blask Kiko Ramireza. http://weszlo.com/2017/11/20/bartoszek-znaczy-postep/ http://weszlo.com/2017/11/20/minione...zej-niz-pogon/ Poczytaj te artykuły i zobacz, z jakimi potęgami mierzyliśmy się w tych 2 meczach. No, ale w porządku, kontynuujmy. Wisła-Piast-Carlitos z karnego, którego sam wywalczył, i Carlitos z jakiegoś niemożliwego kąta. Wypisz sytuacje Wisła-Arka- 20 minut gry, indywidualnie Małecki na 1:0 i nie byle kto, bo zdobywca PP goli nas 3:1. Wypisz sytuacje. Miałem kontynuować, ale po co, skoro naszą grę ofensywną do pewnego czasu można opisać jednym zdanie, a właściwie, to słowem: Carlitos. Jeśli twoim zdaniem graliśmy dobry futbol, to obejrzeć coś poważniejszego niż ligę okręgową. EDIT: Drogi Arkadiuszu, Jeśli ja nie rozumiem jakiegoś sformułowania używanego w internecie, to nie zapominam, że jestem w internecie i wyszukuje go w domenie google. Chyba coś mi umknęło, bo ostatnio wszyscy stali się tutaj naukowcami, na których czele stoi właśnie Czerepach- używa praw logicznych wyniesionych z 1 klasy liceum, teraz prosi o definicję. |
Naprawde moja ostatnia odpowiedz do ciebie.
Strone wczesniej napisales: Cytat:
Cytat:
|
Nie wiem co mozesz wiedziec o moich trybikach w mozgu czy mojej gimnazjalnosci. Ja za to wiem, ze twoje podsmiechujki koncza sie na forum jak to zwykle bywa w przypadku internetowych gamoni. Arrivederci.
|
Cytat:
Powiedz mi, czy nie zaliczyłem Korony do grona ogórków. Powiedz, czy żydownia nie była lepszym zespołem do momentu, gdy Pestka się napalił. W meczach, o których chciałeś rozmawiać, graliśmy +- jak równy z równym. Za satysfakcjonujący mecz można uznać tylko ten z Górnikiem. Czemu nie pozostałe? Wysłałem ci 2 artykuły. Nieciecza i Pogoń były gorsze od sąsiadki. Powtarzam kolejny raz, że nigdy nie narzekałem na wyniki, a SPOSÓB(pozdro Arkadiusz, trzymaj się ciepło), w jaki graliśmy. Wyniki bardzo długo robił nam jeden zawodnik, a ja uważam, że to droga donikąd. Bardzo podoba mi się również twoje podejście do forumowiczów o odmiennych poglądach: "twoj kolega z gimnazjum". Legia albo śmierć. Moja prawda jest mojsza, chuja się tam znacie. I od niecałego roku już nie gimnazjum, więc sobie wypraszam ;) |
Cytat:
to nie do Ciebie, tylko kolegi który z dumą się tak określił kilka postów wcześniej ;) |
Wiem, wiem, ja tez juz zostalem do takich "zaliczony";)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Z Sandecją wygraliśmy 3:0,a mogło być nawet 5 lub 6:0. To był dobry mecz w naszym wykonaniu, który mieliśmy całkowicie pod kontrolą. Większość wówczas twierdziła, że to za sprawą klasy rywala,a w zasadzie jej braku.
Tydzień później z tą ,,beznadziejną" Sandecją nie mógł sobie poradzić Lech. W przypadku Pogoni mecz mógł wydawać się trudny, a wynik niepewny ze względu na nowego trenera Pogoni. To zawsze jest niewiadoma. Natomiast zauważyłem, że ludziom na tym forum (nie wszystkim, lecz wielu) z ogromnym trudem przychodzi znajdowanie pozytywów w naszej grze, wolą skupiać się na słabości rywala. |
Cytat:
|
Cytat:
|
mądry tez był tutaj:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...ostcount=20602 ale tak w kontekście wczorajszej porażki Legii: chyba największą gorycz i wściekłość u krytykantów wyzwoliły nasze dwie porażki (ligowa i pucharowa) z Koroną ,wtedy postrzeganą jako ujową drużynę którą Kiko ma obowiązek zmiażdżyć , albo ładować się na pake najbliżzego tira do Taragony otóż dzisiaj z perspektywy ponad połowy sezonu , można już określić drużynę Lettieriego jako objawienie roku, więc wypada na tamte nasze wyniki jednak spojrzeć przychylniejszym okiem... |
No nie wiem.
Tych "objawień" jest kilka: Jeszcze Górnik i mimo wszystko Arka. Jednak osoby ich trenerów każą przypuszczać, że to za jakiś czas du.nie Brosz to samo robił z Piastem i po roku siadło. Ojrzyński też potrafi wydobyć z drwali jeszcze więcej latania z siekierkami, ale tak się nie da na dłużej. Ciekawe na czym przejedzie się Lettieri? |
Cytat:
co do Brosza - z wielu stron slychac bylo o nim bardzo dobre opinie (takie jak slychac bylo o Mamrocie, Radk Mroczkowskim, czy trenerze Rakowa) Za to co zrobił z Górnikiem -szapo ba, a jak dlugo to pociagnie, to zalezne jest od tego ilu ludzi w zimie mu wyjmą. Piszesz ze w Piascie po roku siadlo...wydaje mi sie ze on Piasta prowadzil 4 lata a nie rok... E: Framat. Ja rozumiem. Dlatego moje pytanie brzmi czy mial identyczna kadrę? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl