![]() |
Dziś ok 17tej przemierzałem park Jordana i doznałem lekkiego szoku bo dzwięki dobiegające z naszego stadionu informowały że praca wre:)
|
Cytat:
Coach prawidłowo zaznaczył na zdjęciu zasypaną fosę, która tymczasowo spełnia rolę dróg dojścia. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale gdzie dorobia? Na fosie? Czy za fosa? Wymysliles...
|
Cytat:
http://www.stadionwisly.info/files/gallery/100/11.jpg http://www.stadionwisly.info/files/gallery/102/5.jpg http://www.stadionwisly.info/files/gallery/8/1.jpg Tak dla jasności było to pytanie retoryczne. Czasem warto się zastanowić zanim się coś napisze. Nie chodzi o to żeby wypisywać pierdoły. Jesli ktoś czegoś nie wie niech po prostu nie pisze. Inną sprawą są kretyńskie pytania. Poziom tego tematy stopniowo się obniża. Cytat:
Jeszcze na koniec takie moje małe dylematy i przemyślenia. Nie wydaje się wam że ta fosa jest za wąska? Wydaje mi się że na obecnym etapie można by swobodnie ją poszerzyć. Przynajmniej za sektorem D z wiadomych względów. Jeśli chodzi o sektor gości będzie on w rogu więc nie mam pomysłu na modyfikacje. Czy orientuje się ktoś czy fosa wszystkich trybun mają być przedzielone?(nie wiem czy wyraziłem się wystarczająco jasno- czy w rogach trybun bedzie jakaś scianka czy swobodne fosą będzie można obejść cały stadion). Czy do fos są przewidziane jakieś wejścia(drzwi)?. W przypadku Trybun D i E nic takiego nie występuje. Jeśli by się zdażyło że ktoś by tam wpadł to co? drabina? |
Jesli kogoś interesuje to niech sobie włączy kamerkę bo własnie jest ciąg dalszy burzenia trybuny :-)
|
re
A co się stało z kamerą która pokazuje postęp prac przy budowie trybuny C?
|
|
Cytat:
A jesli nie wiesz to jest jeszcze taka: https://www.2012.org.pl/pl/miasta-go...ow/kamera.html |
a ten kawałek murawy ciekawe po co wycieli, pewnie sprzedaja na metry kwadratowe na allegro :) wogole to dziwne ze tak ją niszcza jakby nie moznabylo na boczne dac. Ja bym nawet z pocałowaniem ręki wziął bo kolo domu mam troche gorsza:)
A wie ktos jak oni zamierzaja postawic te skosne belki blizej trybuny E skoro nie ma tam kilku słupów w I rzedzie a na oficjalnej piszą że wszystkie juz słupy postawili? |
Na 100% wdarł się w tą informację z głównej błąd,nie możliwe że wszystkie słupy już stoją tak na oko brakuje 2 z prawej strony ;)
|
Czy tylko u mnie teraz po tym adresem miast AiB jest cały stadion ? Też tak macie ?
https://www.2012.org.pl/images/krakow_aktualny_1024.jpg |
Tak i teraz nic nie widać.
Stary widok na A i B był bardzo dobry, nie rozumiem czego zmienili lokacje kamery. |
zmienili bo tamta kamera była na jednym z słupów oświetleniowych na boisku kortowym, z tego co widziałem kilka dni temu tych słupów już nie ma więc kamera sama w powietrzu wisieć nie będzie ;)
|
http://galeria.wislakrakow.com/20090...287_resize.jpg - chciałbym żeby pan O zaprojektował mi dom ;|
|
Cytat:
|
myślę że to będzie usunięte...
mam przynajmniej taką nadzieję... |
Cytat:
Taaaaaa... :-/ |
Napewno teog nie usuną, no jak? Przeciez to podtrzymuje całe piętro budynku medialnego...
|
Obudują i będzie piękny filar, może pan O. wymyśli coś a'la kolumna w stylu korynckim albo jońskim. :lol:
|
Cytat:
Musial tam zostac bo i jak zapewniono by odpowiedznie naswietlenie stadionu z trzech masztow? ale inna sprawa jest ze mozna to bylo obudowac chocby regipsem. Poszukaj zdiecia z budowy okraglaka to zobaczysz ze jest tam otwor ktory jest zabudowany, wyciagna to dzwigiem i to juz wkrotce. A jak ?poprostu w pionie go do gory podciagna, nie jest to prosta operacja bo mozna uszkodzic okraglak ale wykonalna |
Na podlodze na dziurze po filarze poloza dywan i bedzie czarcia zapadka.
|
To nawet nie chodzi o to czy to będzie usunięte czy nie. Przerażające jest to, że takie coś nawet tymczasowo w ogóle powstało. Prowizorka made in Poland. Przecież jakby to zobaczyli na "zachodzie" to by chyba ze śmiechu się porozkładali..
|
Jak z dziecmi:) Proszę Was skończcie z tymi kretyńskimi komentarzami bo człowiek zaczyna się irytować jak to czyta. Coraz wiecej tu pseudo fachowców wytykających błędy architektowi...szkoda tylko że sami nie reprezentują nic więcej. Te same pytania zadawane po 100 razy. A wystarczy poszukać odpowiedzi na poprzednich stronach. O obniżaniu murawy było pisane co najmniej pare razy a tu dalej jakieś dywagacje. Pytań i obaw o to że słup od oświetlenia pozostanie w pawilonie medialnym nawet nie chce mi się komentować.
|
re
Reprezentacja z Irlandią zagra na Śląskim... moze jest jeszcze szansa?
|
Cytat:
czekamy na Twoje propozycje:p tak aby i okrąglak wybudować, i aby z oświetlenia korzystać. ps: a "zachód" to ja mam głęboko... |
Cytat:
|
Fakt nie pomyślałem o tym. Jeśli chodzi o wejście na murawe wystarczy dostawić schodki- kładke co jednocześnie wyklucza problem przedwczesnego wtargnięcia na murawe;)
|
Pawilon medialny jest strasznie niepraktyczny, zresztą ktoś już o tym dawno temu mówił, gdyby było inaczej to chyba nie musieliby przenosić wszystkiego do kontenerów:>
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl