Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

Crusi 29.08.2008 12:36

To jest chore, czy ten pech sie keidys wyczerpie?! Pyry graja pierwszy raz od dawna w PU i trafiaja na leszczy, a my od poczatku trafiamy najgorzej jak sie da ;/

marcinarsenal 29.08.2008 12:36

Był Beitar, przeżyłem, Była Barca, przełknąłem, ale Tottenham, zawsze przeciwko nam?!

gris 29.08.2008 12:36

ja pier.. ;//////////

eMTe 29.08.2008 12:36

Middlesbrough FC2:1 (1:0)Tottenham Hotspur Wheater (71)
Mido (86)
Huth (90-sam.)

Tottenham Hotspur1:2 (0:0)Sunderland AFC Jenas (73)
-
Richardson (55)
Cisse (83)
Nie śledzę Ligi Angielskiej, ale czyżby mieli kryzys?

DYRU 29.08.2008 12:37

no
to po imprezie

vip2008 29.08.2008 12:37

WisŁa-tottenham!! BĘdzie Dobrze

emjot 29.08.2008 12:38

****a
mać
moje pieprzone przeczucie

michu-k 29.08.2008 12:38

**** w dupę Łodzi. Dlaczego my zawsze mamy takiego jebanego farta?

arth_ur 29.08.2008 12:39

Zygać się chce. To jest chore ! Mam nadzieje że Lech też odpadnie ! To są jebane jaja !

Sędzia 29.08.2008 12:41

Moim zdaniem to dość dobre losowanie, coś a'la Parma i Schalke. Które pokonaliśmy, gdy byli w dużym dołku.

Jeśli Tottenham gra słabo, to mamy pewne szanse, zwłaszcza że drugi mecz gramy u siebie.

Nie chciałem Udinese i raczej nie Ajax (Ajax chyba teraz jest w nienajgorszej formie), a z kolei Levski Sofia i Kopenhaga to rywal w naszym zasięgu, tylko że nasi zazwyczaj (przynajmniej za Kasperczaka) dobrze grali z mocniejszymi, natomiast mecze z teoretycznie słabszym zespołem to była porażka.

Raporter 29.08.2008 12:41

Są też zalety, na tym meczu można się dorobić, jest jakaś szansa i co najważniejsze Brożek będzie kosztował perę milionów funtow jak załaduje z 3 bramki:)

Raporter 29.08.2008 12:41

Są też zalety, na tym meczu można się dorobić, jest jakaś szansa i co najważniejsze Brożek będzie kosztował perę milionów funtow jak załaduje z 3 bramki:)

zloto 29.08.2008 12:41

No to dupa, powalczyc zawszze mozna ale raczej na wyjezdzie.... Ku*wa czemu zawsze mamy takiego pecha to jakies fatum jest czy co!!!!!!!!!!!! NIIE dlaczego za co...wisla nie ma polisy na szczescie czy co taki Lech dostaje rywala do zera a my...ah szkoda gadac:(

Arked 29.08.2008 12:41

Do dupy z tymi pucharami. Potem będzie .......enie, że Lech lepszy, czy jakieś słowackie gówno lepsze bo awansowali do grupy UEFA, a Wisła nie. Odechciewa się tych całych pucharów. W całej tej zabawie oczywiście chodzi o granie z najlepszymi ale nie ciągle w fazie wstępnej do ch**a.

Raporter 29.08.2008 12:44

Są też zalety, na tym meczu można się dorobić, jest jakaś szansa i co najważniejsze Brożek będzie kosztował perę milionów funtow jak załaduje z 3 bramki:)

Następnym razem wysyłamy Ochalika.
Ale chociaż dobrze że 1 mecz na wyjeździe. Oby tam coś uczknąć to będzie niezły kocioł u nas.

Agnieszka 29.08.2008 12:46

Chyba zacznę w totka grać bo drugie nasze losowanie i drugi raz mi się dobrze trafia ^^ Była Barca, teraz Tottenham..
Nie no szczęście to My mamy.. ale do kolejności rozgrywania meczów, czyli najpierw wyjazd potem u siebie :D
ale na tym nasze szczęście się kończy.. ;]

JackDaniels 29.08.2008 12:47

I Gdzie Tu Jest Sprawiedliwość K%#@* M&$ !!!!!!!?????

hudinho 29.08.2008 12:49

dobrze ze nie Sevilla czy Milan:rotfl: wiem wiem male pocieszenie,
zawsze schody
trzecie losowanie w tym sezonie i trzecie najgorsze jakie moglo byc...
szkode ze to nie Lewski Sofia

Barce u siebie pokonalismy to Tottenhamu nie pykniemy?:>

St@chu 29.08.2008 12:50

Jak zobaczyłem na kogo wpadł Lech to byłem absolutnie pewny że nam trafią się Anglicy...

Bo w życiu jest tak że biednemu zawsze wiatr w oczy, a głupi zawsze ma szczęście...

Co tu dużo mówić... Ciężko będzie, ale powalczyć można. Myśle, że przystąpimy do dwumeczu bez obciążenia i presji bo w żadnym razie nie będziemy faworytami. Zawsze to jakiś +. Rewanż mamy u siebie, więc kolejny plus.

Można by powiedzieć jak do czegoś dojść to w wielkim stylu, pokonując wielkich rywali... Tak jak przed laty...

Pastor777 29.08.2008 12:51

Czemu los nas tak k.rewsko nienawidzi? Pytam, czemu...

Njgorszy z możliwych rywali, ile to już razy? W tym sezonie trzeci... A na przestrzeni lat? Lech trafiła na największego ogórka z rozstawionych drużyn, a my na jeden z najlepszych teamów w calym Pucharze...

Sic... Czemu...

DrewniaQ 29.08.2008 12:51

To jest porażka na całej linii! Czemu jak Wisła jest w szczytowych okresach trafia najgorzej! W 2002/2003 też było pięknie: Parma, Schalke, Lazio!
Teraz Beitar, Barcelona, Tottenham! Porażka!
Plus taki, że dużo kibiców z Polski przyjdzie.

Ogramy ten cały Tottenham!

robert1980 29.08.2008 12:51

jak nie urok k....to sraczka h.. do d...

AZS_Lublin 29.08.2008 12:52

Ogromny pesymizm widać co u niektorych. Po pierwsze to jest 0:0 i nikt nie odpadł. Po drugie Totenham jest slabszy od Barcelony, po trzecie mysle ze poki co w Londynie bardziej rzadzi kasa anizeli Juande Ramos a po czwarte rewanz gramy u siebie. Moglobyć gorzej Ajax i Udinese. Wiec glowa do gory!! Powody do niepokoju bede wtedy gdy Wisla przegra u kogutów 0:4. Narazie trzeba sie skupic na rozpracowaniu taktycznym. Wierze ze bedzie dobrze

Ar222 29.08.2008 12:52

Kur*a mać, ileż tak można?

No nic...my kibice wspomożemy...

andalemono 29.08.2008 12:53

Przestańcie już gderać.
Do wyklepania są.

kotyrek 29.08.2008 12:53

Z żydkami zawsze dobrze nam szło więc za bardzo się nie martwię

Zieniu17 29.08.2008 12:54

Niestety pech nas prześladuje, ale nie jest najgorzej. Tottenham jest drużyną sporo słabszą od Barcelony, z która potrafiliśmy wygrać, dlatego myśle, że napewno z góry nie stoimy na przegranej pozycji. Pierwszy mecz na wyjeździe to też dobrze, zakładając że tam przegramy 1 góra 2 bramkami u siebie jestesmy w stanie to odrobić.

pasikonik 29.08.2008 12:55

To będzie wielki dzien dla Polaków w Londynie !!!

7 kotów 29.08.2008 12:56

Tottenham to jedna z 5 najsilniejszych druzyn w Anglii - czyli w najlepszej lidze swiata.
Rozwalcuja nas czy sa w kryzysie czy nie.

Jaca 29.08.2008 12:56

najgorsze losowanie Wisły Kraków w historii polskiej piłki nożnej, niestety najpierw Beitar który był najlepszą drużyną z nierozstawionych, później Barcelona znowu trafiliśmy najgorzej jak sie da a następnie Tottenham i znowu najgorzej jak się da


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl