![]() |
kumu jeszcze Bayren roz.......ił kupon?
w moim przypadku stało się to tragiczne... straciłem mase kasy.... ****aaa |
|
pier*olony werder... ogólnie weekend na wielki minus :(
jeszcze na pocieszenie zostaje mi taki kuponik ale juz watpie w jaka kolwiek wygrana http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...092cefb4bd9d49 wsumie weekend na -270zł :( |
to ja się przyłącze Werder zmaścił jeden kupon dobrze że mam jeszcze pare,chociaż Legia teraz jest na dobrej drodze żeby 2 poszedł do kosza
|
Kamikaze a zagrałeś coś z tych typów z 2 ligi co Ci dałem? bo mi się pomyliło i Sandecja gra jutro,ale za To Austria siada:P
na wieczór mimo wszystko chyba ten Anderlecht,Cluj i Porto edit. a patrząc na to kto strzela bramki w Legii to chyba trzeba się cieszyć że z nami grał Chinyama :) edit 2 no i Bordeaux przegrywa,dobre przeczucie miałeś |
ja miałem kupon: Stuttgart, Rangersi i Bayern za bankę ok. 280 do wygrania ale poszło się j.. przez Bayern a na drugim wtapia Bordeaux, k..a nie rozumiem, walczą o mistrza, mają super skład i nic tylko gromić słabeuszy z Le MAns
jak przegrają to dziś 270 zł w plecy i trzeba będzie jutro iśc na całośc |
Rosja wygra albo jakiś sprzymierzeniec Rosji (Serbia?) :D
Barcelona,tu bym poczekał jak się dzisiejszy mecz zakończy Marsylia lepsza jest na wyjazdach,mnie kusi dać 2 lub x2 Liverpool już się musi pogodzić że nie ma mistrzostwa więc wszystko możliwe Piast najprędzej na ilośc goli -2,5 Wisła i Chelsea ok bo też dałem:) japońskiej już nie ruszam Vashut Bordeaux gra z Le Mans :P Gdzie jest Rocco i jego analiza meczu Sivasspor?? |
Chelsea - Blackburn 1
KR Reykjavik - Throttur 1 Stjarnan - IBV 1 FSV Frankfurt - Ingolstadt 1 IFK Goeteborg - Kalmar 1 Fiorentina - Sampdoria 1 West Brom. - Liverpool +2,5 Atl.Madryt - Valencia + 2,5 22 |
Cytat:
i dzisiaj na + jestem :) |
Sam na dzis chcialem zagrac Werder, ale pomyslalem ze maja final Uefa we środe, w lidze juz praktycznie o nic nie graja to sobie ich odpuscilem :D I dobrze zrobilem
Ja wczoraj wyslalem taki kuponik: Salzburg - Lask Linz 1 1,15 Stuttgart - Cottbus 1 1,25 Bordeaux - Le Mans 1 1.25 Chelsea - Blackburn 1 1,30 AKO: 2,34 Stawka: 50,50 zł Maks. wygrana: 118,30 zł |
Cytat:
|
Rocco bo Ci dałem typ dobry:D
ja byłbym na większym plusie gdyby nie Werdr ale ogólnie nie narzekam:) jutro mimo wszystko sobie zagram Sandecja-Wieliczka na 1 oraz Inter-Siena 1 za dość sporo bo wątpie żeby Górnik Wieliczka miał pierwszoligowe aspiracje,a Inter ma coś Sienie do udowodnienia Kamikaze też dobre dałem typy na wieczór bo Cluj i Anderlecht siadły a chyba Porto nie zmarnuje 2 bramkowej zaliczki |
Inter właśnie został mistrzem:) bez wychodzenia na murawe wiec pewnie juz chleją;] nie ruszam tego
jutro Celtic,Liverpool i Chelsea mysle zagrać |
Rocco a po co Liverpool? ManU jest mistrzem więc też nie ma co ryzykować lepiej zagrać Dynamo Zagrzeb:P
a Inter w zeszłym sezonie miał wygrać żeby sobie zapewnić mistrza w meczu z Sieną i zremisował,teraz takiego błędu myślę że nie zrobi |
po co Liverpool?? a po to ze jeszcze nie mają vice mistrzostwa Anglii ktore daje bezposrednią gre w LM. tym meczem postawią pieczęć.a poza tym od dawna grają tylko ligę więc Rafa wystawi najlepszych.a przeciwnik coz... słabiutki i juz jedna noga w drugiej lidze.
ja to gram na bank edit:a tak zeby było ciekawie przed jutrzejszym meczem Wisły.wiele sie mowi ze Lech i Legia chca ŁKS motywowac kasą.a nikt nie wziął pod uwage ze ŁKS chce w nowym sezonie u siebie Cantoro i... w tym momencie majac pewne utrzymanie,przegrywają z nami(powiedzmy szczerze-odpuszczaja) i zyskuja na nowy sezon MAAURO za darmo lub pół-darmo:D co Wy na to?? |
Sobota cudów trwa wygrała Jaga,sraksa,Dórnik,wcale sie nie dziwie jak jutro Piast wygra.
|
Ja na jutro proponuje:
Chelsea Dynamo Zagrzeb Atletico - Valencia over 2,5 Celtic Wisła :D |
na dobranoc jeszcze cos z LIGUE 1:
http://www.youtube.com/watch?v=MwjgE...layer_embedded ja bym to podsumował słowami niejakiego Leona Ben Hakera.. "WHO THE FUCK IS JELEN!?!?!?!" |
na czym polega zakład Duel Piłka Nożna w Tipsport
np takie cos(dzisiejsze): Chelsea-Sparta Praga i na to jest 1 lub X lub 2 sory za ot |
Typy na dzis jakie bym obstawił
wb : liverpool 2 hibernian : celtic2 espanyol : at.bilbao 1 mallorca : barcelona 2 (choc nie jestem pewien tego meczu) łks : Wisła 2 chelsea : blackburn 1 Co myślicie o tych meczach? |
a ja sobie na dziś daje kupon "Polski" :
ŁKS-Wisła 2 Wisła P.-Stilon 1 Sandecja-Wieliczka 1 za 20 zł do wygrania 98 |
Ja sobie juz dalem spokoj z I ligą bo tam czasem niezle jaja są . . . :P
|
Wie ktos jakim składem wyjdzie barcelona?slyszalem ze duzo z pierwszego składu nie gra ?proszę o szybką odp
|
wislak.kw ręczeę dziś za Barcelone Guradiola mówił ostanio że chcą wygrać wszystkie mecze do końca pobijając rekord bramek
|
Barcelona zdobyła wczoraj mistrzowski tytuł bez wchodzenia na boisko. Nowi mistrzowie Hiszpanii zagrają dziś z Mallorcą, ale wiadomo już, że Pep Guardiola da odpocząć swoim kluczowym zawodnikom.
Samolot na Majorkę odleciał bez Piqué, Touré, Xaviego, Messiego, Puyola, Busquetsa i Pinto. Tego ostatniego zabraknie ze względu na kontuzję. Guardiola powołał w ich miejsce piłkarzy z drużyny rezerw, Xaviego Torresa, Abrahama, Thiago, Jeffrena, Fontása i Oiera. mysle że nawet tym składem powinni sobie poradzić:) |
byłem dziś w fortunie i coś na szybkiego wymyśliłem:) :
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...952d461ad8c704 |
panowie a co powecie na cos takiego:
Piast Gliwice - Slask Wroclaw Typ: x2 Kurs: 2.05 Myslę że warto zaryzykować po takim kursie ;-) |
Myślicie, że oni już wytrzeźwieli po środzie? Jak dla mnie to raczej 1X niż X2.
|
a rezerwy sevilli wygrywaja z gimnastic tarragona ;/
moj kuponik: Inter - Zadar 1x 1.25 Jablonec - Pribram 1x 1.23 Sigma O. - Zlin 1x 1.22 Usti Nad Labem - Vitkovice 1x 1.25 Santander - Valladolid 1x 1.18 Sevilla Atl. - Nastic x2 1.20 Trofense - FC Porto x2 1.14 Dinamo B. - Poli Timisoara 1x 1.20 IFK Goeteborg - Kalmar 1x 1.16 Orebro - GAIS 1x 1.16 Antalya - Fenerbahce x2 1.24 postawilem za 10 zł do wygrania 66 zł co sadzicie o tych meczach? |
Robbie ja powiem Ci jedno:
Porto juz grało:P wczoraj.i wygrało |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl