![]() |
zaś Wichniarek, kiedy już strzela, to - jak to mawiali komentatorzy, gdy mecze Wisły szły na TVNie - jakby w dzwon Zygmunta celował
|
Cytat:
|
Pierwsza polowa za nami, z taka gra Lech nie ma zadnych szans w nastepnej rundzie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
bez jaj w Poznaniu ich zjedzą... ten caly inter baku nie wiem czy nie slabszy od tej Levadii... myślałem ze silniejsza ekipa, chociaż sytuacje mieli, co nie zmienia faktu, ze pewnie Amika u siebie ich stłamsi... cóż trzeba liczyć, ze trafią na jakiś Olympiakos czy cos takiego w 4 rundzie
|
A czy grają coś innego niż grali w lidze?Przecież oni mają taką siłę. Piach i dwa metry mułu. Peszko słby nie ma Lewandowskiego to ta drużyna nie istnieje. Z niecierpliwością czekam na rozwój wypadków w drugiej połowie tego porywającego widowiska.
|
Cytat:
Cytat:
|
Sory, ale tego nie da sie ogladac, mozna usnac. Typowe polskie kopanie, dlatego odpuszczam sobie druga polowe. Z taka "gra" w sierpniu nas(tj. polskich druzyn) juz nie ma w europejskich pucharach. Nie zebym spodziewal sie wiecej ;).
|
No i Wichniarek walnął brameczke...
|
Cytat:
|
Nie grają najgorzej te Wronki. Przy pomyślnym losowaniu mają szansę na IV rundę.
|
ciekawe- maltanska druzyna prowadzi ze slowacką Zyliną... widać, że malta to jednak nie ogórki, teraz Ruch musi sie spiąć bo chyba nie bedzie mial łatwo
|
Udalo sie chociaz styl byl slaby.
|
Pierwsze 90 minut przygody Lecha w el. LM za nami i już poznaniacy zrobili coś, co leżało poza zasięgiem Wisły rok temu. Wygrali ze słabym rywalem w pierwszej rundzie eliminacji, kontrolowali przebieg spotkania i nie muszą trząść się jak galareta przed rewanżem mając perspektywę odpadnięcia i narażenia klubowej kasy na bardzo poważne problemy.
I bardzo dobrze, bo kolejny rok kompromitacji Mistrza Polski byłby fatalny dla wizerunku naszego kraju w europejskiej piłce. |
Niezły mecz ale bez szału. Choć są 3 mecze i 3 wygrane polskich drużyn. Jeśli by wszystkie mecze wygrano w 2 rundzie to Polska by miała już 8 zwycięstw no i dalej można liczyć chyba tylko na Wisłę i Lecha bo trudno wierzyć w Jagę i Ruch ale może jakąś niespodziankę sprawią.
|
Levadia prowadzi z Debreczynem i gra naprawde dobrze - http://atdhe.net/21146/watch-levadia...nn-vs-debrecen.
Co do Lecha - nie wroze im wielkiej kariery. Podejrzewam, ze odpadna juz w nastepnej rundzie, tego im zycze :D |
ten mecz byl bardzo słaby ale nie ma co sie dziwic slaby przeciwnik i 35 C w tamtym klimacie troche lipton. pierwsza polowa lepsza niz druga. Dopingujemy levadie:)
|
67' L. Tallinn 1 - 0 Debrecen
:D |
Levadia miala w odstepie 10 minut dwie swietne okazje, powinni prowadzic wyzej.
|
Levadia Tallin 1-1 Debreczyn
|
Do meczu Lecha były żarty, że może mieć kiepsko, teraz będzie udowadnianie, że Levadia jest o poziom lepsza od Azerów? :)
Po miesiącu mundialu zapomniałem jak nudzić może mecz piłki nożnej. Awansują na luzie. Niestety. |
widze ze co niektorzy wliczaja Levadie do polskich drużyn... to przez jakies niezapomniane powiazania z Polska czy co?
wracajac do tematu: Wichniarek sie odblokowal, mysle ze w Poznaniu bedzie formalnosc (godz.20 to dla Azerow bedzie 23...). |
lepsza czy gorsza nie zmienia to faktu, ze jak sie nie traia z 2 metrow do bramki w 3 sytuacjach albo obija sie notorycznie slupki i poprzeczki to nie ma sie co dziwić ze odpadlismy... Amika miala dzis 2 moze 3 groźne sytuacje i jedną wykorzystała, a my potrzebowalismy 3 poprzeczek w Sosnowcu i "pare" innych setek zeby wbic bramke w... 90 minucie
|
Oczywiście żę LEvadia to polska drużyna Inflanty zawsze polskie !!! ;]
|
Słaby ten mecz. Azerowie taktycznie to jakieś lata 80-te,no wczesne 90-te. A i tak podobno zostali ustawieni taktycznie. Ciekawe jak wcześniej grali. Nie zmienia to faktu,że 1-0 po średniej grze to nie a dobry prognostyk dla Amiki. Oczywiście w rewanżu może i 2 wcisną,ale grą nie powalają. Przyjedzie ktoś bardziej zorientowany od Azerów i finito,puchar lata zaliczony. Już widzę,że powstał nowy dogmat,bardzo to cieszy. Jego twórcą i pomysłodawcą jest Kołton. "Wichniarek odblokował się w Amice i teraz będzie strzelał jak z nut,no i rozumie się bez słów z Stilicem". Powiesić nad łóżkiem i wkuć na pamięć. Nowy dogmat, w dobrym tonie jest go znać.
Odblokował się z Azerami. Noż ludzie. |
Azerowie dobrzy technicznie, ale taktycznie i mentalnie to straszne faje. Nie wyglądali jak drużyna walcząca na śmierć i życie. Chyba dobrze im tam jak jest. W słabej lidze z przepłaconymi kontraktami. Ktoś tu wspominał o 500k euro rocznie ? Cuda na kiju.
|
WTF !? Jak zauważyło weszło, na 3 mecze polskich drużyn w pucharach, wygraliśmy 3, czyli 100%, przy czym nawet Kikut próbował jakichś sztuczek technicznych (strzał z piętki bez przyjęcia). Trafił nawet w światło bramki i prawie zaskoczył bramkarza Interu Baku. Mam nadzieję, że to dobry prognostyk :)
|
Niech wygrywają :P chociaż będą ciułać punkty jeszcze Wisełka,Ruch i Jaga :]
|
Ciułać punkty dla? Siebie.
|
Cytat:
|
Ruch może mieć jednak cięzko na Malcie . Mistrz Malty ograł dzisiaj mistrza Słowacji ( Żiline) . Wydaje mi się że wszyscy moga traktowac drużyne z Malty jak amatorów , a może się okazać ciężki kąskiem do zgryzienia.
Lech zrobił to co miał zrobic , bed rewelacji . |
Ale w piłce 2+2 nigdy nie jest 4. Mecz meczowi nierówny i inne takie :) Ruch na pewno nie jest murowanym faworytem, ale powinien przejść.
|
Hm ciekaw jestem jak to jest w tym sezonie z tym przepisem w regulaminie, że wszystkie kluby muszą używać jednakowych czcionek na koszulkach. Dziś widać było, że w koszulkach Lecha na ten sezon czcionka jest inna...Czyżby mieli grać w nich tylko w pucharach, a w lidze z inną czcionką?:p
|
Amika z taka grą raczej awnasuje ale w sumie przeciez to bylo raczej dla nich pewne.
Zobaczymym jak trafia na kogos lepszego ,bo ci Azerowie to piach totalny grali ,taka nasza Cacovia czy Polonia Bytom. |
Wynik Lecha był do przewidzenia, byli faworytami. W kolejnych rundach już nie będą rozstawieni i bez farta w losowaniu będą mogli zapomnieć o LM. Bardzo na to liczę bo nie chcę przez najbliższe lata wysłuchiwać napinki aroganckich pyr jak to nie ratują honoru polskich drużyn w przeciwieństwie do Wisły.
|
Cytat:
Ja rozumiem, że wiele osób na tym forum lubi przypiąć każdemu zawodnikowi łatkę na samym początku i bazować na tej opinii przez całe lata. Plakietka 'dobry zawodnik': zagra źle - odblokuje się w przyszłości, każdy ma słabsze chwile, wierzę w niego; zagra dobrze - "a nie mówiłem?" Plakietka 'słaby zawodnik': zagra dobrze - słaby przeciwnik / fuks / każdemu się zdarza / wyjątek potwierdzający regułę; zagra źle - "ha, wiedziałem że z niego nic nie będzie". Jakby sobie wyrabiać zdanie o piłkarzach na podstawie niektórych "znafcuf" z tego forum to np. Robert Lewandowski jest zawodnikiem na poziomie II ligi. A swego czasu przeczytałem w któymś temacie, że jak już nawet strzelił kilka goli to i tak było źle, bo "on tak dziwnie biega, że nie da się tego oglądać". Wichniarek strzelił Azerom gola, wykonał swoje zadanie. I zrobił coś, co wiślackie "gwiazdy" rok temu nie potrafiły (poza jednym trafieniem Ćwielonga w ciągu 180 minut gry). Szkoda, że tak wiele osób ma klapki na oczach i zatraca kompletnie zdolność do obiektywnej oceny rzeczywistości. |
Cytat:
|
@Areo gdzie wyslu.....sz tej napinki? na forum Lecha? onecie? weszlo? stały bywalec?
@Marszałek Cytat:
Cytat:
@crazykaro - miał się nie męczyć to się nie męczył. Mógł nawet biegać z palcem w ... Ważne że strzelił to co miał strzelić. :D Cytat:
|
Cytat:
crazykaro: czym byłbyś usatysfakcjonowany, skoro "dołożenie nogi przed bramkarzem" jest golem drugiego lub trzeciego sortu wartym pogardy? Może bramka w stylu Gyana w meczu z USA? Czy też to za mało, wolałbyś strzał w stylu Van Bronckhorsta z Urugwajem? Bardzo lubię ciekawe dyskusje i kontrowersyjne punkty widzenia. Brak przemyślanych argumentów można często wybaczyć. Ale, za przeproszeniem, upartego bezmyślnego pieprzenia już nie znoszę. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl