Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

damians 13.07.2010 16:37

zaś Wichniarek, kiedy już strzela, to - jak to mawiali komentatorzy, gdy mecze Wisły szły na TVNie - jakby w dzwon Zygmunta celował

rw88 13.07.2010 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damians (Post 933739)
zaś Wichniarek, kiedy już strzela, to - jak to mawiali komentatorzy, gdy mecze Wisły szły na TVNie - jakby w dzwon Zygmunta celował

Skuteczność ma jak na razie słabiutką, ale oprócz tego należy do najlepszych na boisku.

Maciuś 13.07.2010 16:46

Pierwsza polowa za nami, z taka gra Lech nie ma zadnych szans w nastepnej rundzie.

szlaQ 13.07.2010 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 933743)
Pierwsza polowa za nami, z taka gra Lech nie ma zadnych szans w nastepnej rundzie.

Jeszcze nie przeszedł tej rundy więc spokojnie :]

FredzIo 13.07.2010 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 933741)
Skuteczność ma jak na razie słabiutką, ale oprócz tego należy do najlepszych na boisku.

Szczególnie zaimponowało mi jego niedokładne zagranie na swojej połowie, po której Inter wyszedł z groźną kontrą. 2:0 dla Interu mnie uszczęśliwi.

palikot 13.07.2010 16:51

bez jaj w Poznaniu ich zjedzą... ten caly inter baku nie wiem czy nie slabszy od tej Levadii... myślałem ze silniejsza ekipa, chociaż sytuacje mieli, co nie zmienia faktu, ze pewnie Amika u siebie ich stłamsi... cóż trzeba liczyć, ze trafią na jakiś Olympiakos czy cos takiego w 4 rundzie

Marszałek 13.07.2010 16:52

A czy grają coś innego niż grali w lidze?Przecież oni mają taką siłę. Piach i dwa metry mułu. Peszko słby nie ma Lewandowskiego to ta drużyna nie istnieje. Z niecierpliwością czekam na rozwój wypadków w drugiej połowie tego porywającego widowiska.

rw88 13.07.2010 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 933746)
Szczególnie zaimponowało mi jego niedokładne zagranie na swojej połowie, po której Inter wyszedł z groźną kontrą. 2:0 dla Interu mnie uszczęśliwi.

Taaa...a sytuacje które wypracował - z pamięci - Stiliciowi, Kirwcowi i Peszce już rozumiem że uszły uwadze? No ale rozumiem, że są ludzie, którzy potrafią się przypieprzyć do jedynego błędu, a olać całą pozytywną resztę - takie to polskie...Obiektywnie stwierdzając to z przebiegu meczu wygląda na to, że nawet jak tutaj im się nie uda osiągnąć dobrego wyniku, to już w Poznaniu spokojnie dadzą im radę. Zwykle te kaukazkie drużyny u siebie cisną, a na wyjeździe już dwie klasy słabiej - no chyba, że tym razem będzie inaczej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 933753)
A czy grają coś innego niż grali w lidze?Przecież oni mają taką siłę. Piach i dwa metry mułu. Peszko słby nie ma Lewandowskiego to ta drużyna nie istnieje. Z niecierpliwością czekam na rozwój wypadków w drugiej połowie tego porywającego widowiska.

Przesadzasz. Nie zachwycają rzeczywiście, ale mimo to mieli sporą ilość klarownych sytuacji, z których powinny paść gole, kilka fajnych klepek - brakło tam trochę zdecydowania. Obrona mizernie wygląda, widać gołym okiem brak Arboledy, no i brak zgrania Bosackiego z Wojtkowiakiem, w dalszym ciągu przeciętnie prezentuje się Gancarczyk. Fakt faktem Inter jest w stanie to wykorzystać i jakąś jedną konterkę wykorzystać.

For_FuN_ 13.07.2010 17:03

Sory, ale tego nie da sie ogladac, mozna usnac. Typowe polskie kopanie, dlatego odpuszczam sobie druga polowe. Z taka "gra" w sierpniu nas(tj. polskich druzyn) juz nie ma w europejskich pucharach. Nie zebym spodziewal sie wiecej ;).

sessegnon 13.07.2010 17:04

No i Wichniarek walnął brameczke...

damians 13.07.2010 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damians (Post 933739)
zaś Wichniarek, kiedy już strzela, to - jak to mawiali komentatorzy, gdy mecze Wisły szły na TVNie - jakby w dzwon Zygmunta celował

niniejszym odszczekuję... niestety

emj10 13.07.2010 17:32

Nie grają najgorzej te Wronki. Przy pomyślnym losowaniu mają szansę na IV rundę.

palikot 13.07.2010 17:36

ciekawe- maltanska druzyna prowadzi ze slowacką Zyliną... widać, że malta to jednak nie ogórki, teraz Ruch musi sie spiąć bo chyba nie bedzie mial łatwo

Maciuś 13.07.2010 17:52

Udalo sie chociaz styl byl slaby.

prober 13.07.2010 17:54

Pierwsze 90 minut przygody Lecha w el. LM za nami i już poznaniacy zrobili coś, co leżało poza zasięgiem Wisły rok temu. Wygrali ze słabym rywalem w pierwszej rundzie eliminacji, kontrolowali przebieg spotkania i nie muszą trząść się jak galareta przed rewanżem mając perspektywę odpadnięcia i narażenia klubowej kasy na bardzo poważne problemy.

I bardzo dobrze, bo kolejny rok kompromitacji Mistrza Polski byłby fatalny dla wizerunku naszego kraju w europejskiej piłce.

UniaTarnówZKS1928 13.07.2010 18:09

Niezły mecz ale bez szału. Choć są 3 mecze i 3 wygrane polskich drużyn. Jeśli by wszystkie mecze wygrano w 2 rundzie to Polska by miała już 8 zwycięstw no i dalej można liczyć chyba tylko na Wisłę i Lecha bo trudno wierzyć w Jagę i Ruch ale może jakąś niespodziankę sprawią.

Filippo123321 13.07.2010 18:15

Levadia prowadzi z Debreczynem i gra naprawde dobrze - http://atdhe.net/21146/watch-levadia...nn-vs-debrecen.

Co do Lecha - nie wroze im wielkiej kariery. Podejrzewam, ze odpadna juz w nastepnej rundzie, tego im zycze :D

endriu133 13.07.2010 18:21

ten mecz byl bardzo słaby ale nie ma co sie dziwic slaby przeciwnik i 35 C w tamtym klimacie troche lipton. pierwsza polowa lepsza niz druga. Dopingujemy levadie:)

ChG 13.07.2010 18:21

67' L. Tallinn 1 - 0 Debrecen

:D

Filippo123321 13.07.2010 18:22

Levadia miala w odstepie 10 minut dwie swietne okazje, powinni prowadzic wyzej.

Buziek_LG 13.07.2010 18:26

Levadia Tallin 1-1 Debreczyn

0 22 13.07.2010 18:34

Do meczu Lecha były żarty, że może mieć kiepsko, teraz będzie udowadnianie, że Levadia jest o poziom lepsza od Azerów? :)

Po miesiącu mundialu zapomniałem jak nudzić może mecz piłki nożnej. Awansują na luzie. Niestety.

sq 13.07.2010 18:37

widze ze co niektorzy wliczaja Levadie do polskich drużyn... to przez jakies niezapomniane powiazania z Polska czy co?

wracajac do tematu: Wichniarek sie odblokowal, mysle ze w Poznaniu bedzie formalnosc (godz.20 to dla Azerow bedzie 23...).

palikot 13.07.2010 18:40

lepsza czy gorsza nie zmienia to faktu, ze jak sie nie traia z 2 metrow do bramki w 3 sytuacjach albo obija sie notorycznie slupki i poprzeczki to nie ma sie co dziwić ze odpadlismy... Amika miala dzis 2 moze 3 groźne sytuacje i jedną wykorzystała, a my potrzebowalismy 3 poprzeczek w Sosnowcu i "pare" innych setek zeby wbic bramke w... 90 minucie

Buziek_LG 13.07.2010 18:42

Oczywiście żę LEvadia to polska drużyna Inflanty zawsze polskie !!! ;]

Marszałek 13.07.2010 18:53

Słaby ten mecz. Azerowie taktycznie to jakieś lata 80-te,no wczesne 90-te. A i tak podobno zostali ustawieni taktycznie. Ciekawe jak wcześniej grali. Nie zmienia to faktu,że 1-0 po średniej grze to nie a dobry prognostyk dla Amiki. Oczywiście w rewanżu może i 2 wcisną,ale grą nie powalają. Przyjedzie ktoś bardziej zorientowany od Azerów i finito,puchar lata zaliczony. Już widzę,że powstał nowy dogmat,bardzo to cieszy. Jego twórcą i pomysłodawcą jest Kołton. "Wichniarek odblokował się w Amice i teraz będzie strzelał jak z nut,no i rozumie się bez słów z Stilicem". Powiesić nad łóżkiem i wkuć na pamięć. Nowy dogmat, w dobrym tonie jest go znać.

Odblokował się z Azerami. Noż ludzie.

tofik 13.07.2010 19:10

Azerowie dobrzy technicznie, ale taktycznie i mentalnie to straszne faje. Nie wyglądali jak drużyna walcząca na śmierć i życie. Chyba dobrze im tam jak jest. W słabej lidze z przepłaconymi kontraktami. Ktoś tu wspominał o 500k euro rocznie ? Cuda na kiju.

WiślakMyślenice 13.07.2010 19:22

WTF !? Jak zauważyło weszło, na 3 mecze polskich drużyn w pucharach, wygraliśmy 3, czyli 100%, przy czym nawet Kikut próbował jakichś sztuczek technicznych (strzał z piętki bez przyjęcia). Trafił nawet w światło bramki i prawie zaskoczył bramkarza Interu Baku. Mam nadzieję, że to dobry prognostyk :)

brylant17 13.07.2010 19:23

Niech wygrywają :P chociaż będą ciułać punkty jeszcze Wisełka,Ruch i Jaga :]

0 22 13.07.2010 19:44

Ciułać punkty dla? Siebie.

jasnyGwint 13.07.2010 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 933852)
WTF !? Jak zauważyło weszło, na 3 mecze polskich drużyn w pucharach, wygraliśmy 3, czyli 100%, przy czym nawet Kikut próbował jakichś sztuczek technicznych (strzał z piętki bez przyjęcia). Trafił nawet w światło bramki i prawie zaskoczył bramkarza Interu Baku. Mam nadzieję, że to dobry prognostyk :)

no to czas na bezbramkowy remis.

Karherop 13.07.2010 20:01

Ruch może mieć jednak cięzko na Malcie . Mistrz Malty ograł dzisiaj mistrza Słowacji ( Żiline) . Wydaje mi się że wszyscy moga traktowac drużyne z Malty jak amatorów , a może się okazać ciężki kąskiem do zgryzienia.

Lech zrobił to co miał zrobic , bed rewelacji .

tofik 13.07.2010 20:27

Ale w piłce 2+2 nigdy nie jest 4. Mecz meczowi nierówny i inne takie :) Ruch na pewno nie jest murowanym faworytem, ale powinien przejść.

Xiński 13.07.2010 20:36

Hm ciekaw jestem jak to jest w tym sezonie z tym przepisem w regulaminie, że wszystkie kluby muszą używać jednakowych czcionek na koszulkach. Dziś widać było, że w koszulkach Lecha na ten sezon czcionka jest inna...Czyżby mieli grać w nich tylko w pucharach, a w lidze z inną czcionką?:p

Wojtas 13.07.2010 21:46

Amika z taka grą raczej awnasuje ale w sumie przeciez to bylo raczej dla nich pewne.

Zobaczymym jak trafia na kogos lepszego ,bo ci Azerowie to piach totalny grali ,taka nasza Cacovia czy Polonia Bytom.

Areo 13.07.2010 21:50

Wynik Lecha był do przewidzenia, byli faworytami. W kolejnych rundach już nie będą rozstawieni i bez farta w losowaniu będą mogli zapomnieć o LM. Bardzo na to liczę bo nie chcę przez najbliższe lata wysłuchiwać napinki aroganckich pyr jak to nie ratują honoru polskich drużyn w przeciwieństwie do Wisły.

prober 13.07.2010 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 933829)
Słaby ten mecz. Azerowie taktycznie to jakieś lata 80-te,no wczesne 90-te. A i tak podobno zostali ustawieni taktycznie. Ciekawe jak wcześniej grali. Nie zmienia to faktu,że 1-0 po średniej grze to nie a dobry prognostyk dla Amiki. Oczywiście w rewanżu może i 2 wcisną,ale grą nie powalają. Przyjedzie ktoś bardziej zorientowany od Azerów i finito,puchar lata zaliczony. Już widzę,że powstał nowy dogmat,bardzo to cieszy. Jego twórcą i pomysłodawcą jest Kołton. "Wichniarek odblokował się w Amice i teraz będzie strzelał jak z nut,no i rozumie się bez słów z Stilicem". Powiesić nad łóżkiem i wkuć na pamięć. Nowy dogmat, w dobrym tonie jest go znać.

Odblokował się z Azerami. Noż ludzie.

A co, powinien zacząć narzekać? Ma prawo mieć takie zdanie.

Ja rozumiem, że wiele osób na tym forum lubi przypiąć każdemu zawodnikowi łatkę na samym początku i bazować na tej opinii przez całe lata. Plakietka 'dobry zawodnik': zagra źle - odblokuje się w przyszłości, każdy ma słabsze chwile, wierzę w niego; zagra dobrze - "a nie mówiłem?" Plakietka 'słaby zawodnik': zagra dobrze - słaby przeciwnik / fuks / każdemu się zdarza / wyjątek potwierdzający regułę; zagra źle - "ha, wiedziałem że z niego nic nie będzie".
Jakby sobie wyrabiać zdanie o piłkarzach na podstawie niektórych "znafcuf" z tego forum to np. Robert Lewandowski jest zawodnikiem na poziomie II ligi. A swego czasu przeczytałem w któymś temacie, że jak już nawet strzelił kilka goli to i tak było źle, bo "on tak dziwnie biega, że nie da się tego oglądać".

Wichniarek strzelił Azerom gola, wykonał swoje zadanie. I zrobił coś, co wiślackie "gwiazdy" rok temu nie potrafiły (poza jednym trafieniem Ćwielonga w ciągu 180 minut gry). Szkoda, że tak wiele osób ma klapki na oczach i zatraca kompletnie zdolność do obiektywnej oceny rzeczywistości.

crazykaro 13.07.2010 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 933985)
Wichniarek strzelił Azerom gola, wykonał swoje zadanie. I zrobił coś, co wiślackie "gwiazdy" rok temu nie potrafiły (poza jednym trafieniem Ćwielonga w ciągu 180 minut gry). Szkoda, że tak wiele osób ma klapki na oczach i zatraca kompletnie zdolność do obiektywnej oceny rzeczywistości.

Ten glo to był kwestią dołożenia nogi przed bramkarzem, a przed przerwą i po zdobytym golu Wichniarek pokazł zero, null, nic ciekawego. Cały szas sie przewracał i wymuszał wolne na które nabierał się sedzia. Wichniarka pyrom nie zazdroszcze. Jeszcze dodatkowo gumę żuł w czasie meczu, to chyba jakiś szczyt lansu az dziwne że się nie zaksztusił. Chyba że mało biegał to się tak nie zmęczył więc gumy nie zaciągnął do tchawicy, ale co będzie przy bardziej wymagającymrywalu ??:lol:

sq 13.07.2010 23:06

@Areo gdzie wyslu.....sz tej napinki? na forum Lecha? onecie? weszlo? stały bywalec?

@Marszałek
Cytat:

odblokował się z Azerami
zazwyczaj potrzeba jest taka by jak zawodnikowi nie idzie to "odblokowuje się" w meczach ze słabszymi drużynami.
Cytat:

Nie zmienia to faktu,że 1-0 po średniej grze to nie za dobry prognostyk dla Amiki
i po "wyśmienitej i składnej grze Azerów" - zapomniałeś dodać... :D

@crazykaro - miał się nie męczyć to się nie męczył. Mógł nawet biegać z palcem w ... Ważne że strzelił to co miał strzelić. :D
Cytat:

Ten gol to był kwestią dołożenia nogi przed bramkarzem
wielu WIELU piłkarzy nie potrafi czegoś takiego

prober 13.07.2010 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 933993)
@crazykaro - miał się nie męczyć to się nie męczył. Mógł nawet biegać z palcem w ... Ważne że strzelił to co miał strzelić. :D
wielu WIELU piłkarzy nie potrafi czegoś takiego

sq, zgadza się.

crazykaro: czym byłbyś usatysfakcjonowany, skoro "dołożenie nogi przed bramkarzem" jest golem drugiego lub trzeciego sortu wartym pogardy? Może bramka w stylu Gyana w meczu z USA? Czy też to za mało, wolałbyś strzał w stylu Van Bronckhorsta z Urugwajem?
Bardzo lubię ciekawe dyskusje i kontrowersyjne punkty widzenia. Brak przemyślanych argumentów można często wybaczyć. Ale, za przeproszeniem, upartego bezmyślnego pieprzenia już nie znoszę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl