Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

vote-for-mikey 19.01.2009 19:31

wróciłem!

kumpel rozjebał system xD
czekamy na tramwaj i podbija do nas gostek, taki żulowato-punkowaty. Mówi: "poratujecie panowie? siedem lat siedziałem w pace, dopiero co wyszedłem"
a kupel, z kamienną twarzą, odpowiada "ale nie za mordestwo?"
xD

ech, nie ma to jak przystanek przy galerii :)

Ni_Ma 19.01.2009 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 659419)
Ni_Ma w wygraj stowe:lol::rotfl:


był temat i nima.... a chciałam nawtykać soczyście i od serca :foch:

sergio 19.01.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 659440)
był temat i nima.... a chciałam nawtykać soczyście i od serca :foch:


wierze wierze w Twoje czyste intencje:-D

http://sport.wp.pl/wid,10762714,kat,...wiadomosc.html

uwaga filipinska choroba zbiera zniwa! :lol:


ups jeszcze mi pio wcielo...

Jachcik 19.01.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 659412)
Po pierwsze najbliższy film na jaki się wybieram do kina to kinowa wersja "Włatcy Much" i mam zamiar mieć na nim w organizmie troszkę THC na zajawkę, żeby nie było na ogół nie palę bo kiedyś przyszedłem skopcony do domu i na następny dzień mama mi powiedziała że palę trawę (skąd wie jak to wygląda- mój kuzyn był narkomanem i źle skonczył [*]) i że jak chcę jechać do Chorzowa na wyjazd to mam nie palić no to jej obiecałem że nie będe wiadomo Wisła ponad wszystko :), ale to filmu inaczej sobie nie mogę wyobraźić :)

Po drugie Ni_Ma robiłaś studia w kierunku alkocholowym ?! Powinien być program nie wiesz co to za trunek zadzwoń do Ni_Ma :D

Po trzecie pan w pogodzie przed chwilą powiedział zima była teraz Ni_Ma i nie wiadomo kiedy będzie :lol: :D

To masz lajtową mame jak tylko "powiedziała":.....:P:-P

vote-for-mikey 19.01.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 659447)

http://sport.wp.pl/wid,10762714,kat,...wiadomosc.html

uwaga filipinska choroba zbiera zniwa! :lol:




człowiek nie wielbłąd i pić musi! :foch:

Uran235 19.01.2009 20:11

Temat padł, ludzie szykują się na derby Liverpoolu. Vote-for-mikey raczej wiadomo za kim. Ja za Evertonem nie jestem, ale Liverpoolu nie cierpię, więc jest już 2-0 dla The Toffees.

pio 19.01.2009 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 659447)
ups jeszcze mi pio wcielo...

nie kumaty dziś jestem :>
i plecy mnie bolą i kolana też, ale nic mnie nie wcinało...chyba :>

sergio 19.01.2009 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 659458)
nie kumaty dziś jestem :>
i plecy mnie bolą i kolana też, ale nic mnie nie wcinało...chyba :>


oj za duzo tlumaczenia drogi kolego zakrecilem sie:)


http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ferami,1245637


kolejny hit dzisiejszego dnia (przypalilem sie:rotfl:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 659472)
1)
pytanie do pań:

potrzebuję kupić trzy paski materiału o wymiarach 14cm*70cm każdy, biały, pomarańczowy i zielony. idzie to zrobić i ile może kosztować? :D

idzie:lol:
.
.
.
.
.
nie duzo:lol:

vote-for-mikey 19.01.2009 20:27

1)
pytanie do pań:

potrzebuję kupić trzy paski materiału o wymiarach 14cm*70cm każdy, biały, pomarańczowy i zielony. idzie to zrobić i ile może kosztować? :D
2)
Everton masakrycznie osłabiony, za to w gazie.
red-shite czuje na plecach oddech manure.
szykuje się ciekawy mecz.
sznurki:
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?ma...94&part=sports
COYB!

edyta
składy już są :)
Everton:

Howard
Hibbert Jagielka Lescott Baines
Osman Arteta Neville Pienaar
Cahill
Anichebe

Ławka: Nash, Rodwell, Gosling, Kissock, van der Meyde, Castillo, Jutkiewicz.

Liverpool

Reina
Carragher Hyypia Skrtel Aurelio
Alonso Gerrard Riera
Kuyt Keane Torres

Ławka: Cavalieri, Dossena, Arbeloa, Mascherano, Babel, Lucas, Benayoun.

edyta 2
dzięki sergio :*

dziękować pani na dole : d


Ni_Ma 19.01.2009 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 659472)
1)
pytanie do pań:

potrzebuję kupić trzy paski materiału o wymiarach 14cm*70cm każdy, biały, pomarańczowy i zielony. idzie to zrobić i ile może kosztować? :D
[/FONT]


można choć nie wiem czy są w sprzedaży o szerokości 70 cm prawdopodobnie min 1m (ale zostałoby Ci po 30 cm kazdego koloru w sam raz na serwetki :D)..
ile kosztuje? to zależy od materiału i tego gdzie kupujesz (proponuję jakię hurtownie lub sklepy z resztakmi - tam jest najtaniej)

sharkey 19.01.2009 20:41

vote-for-money a na cóż Ci to jeśli można wiedzieć? :D

Tiramisu 19.01.2009 20:53

Muszę to z siebie wyrzucić,,, Marcin Lijewski /zakochana/ :P:P:P. Czemu on nie jest piłkarzem :(. I gdzie takich sieją?! ;)

Żaden link do meczu mi nie działa :(.

pio 19.01.2009 21:16

Nieoficjalny rekord w rzucie Lijewskim należy do Ciebie :)

Ale wiesz co jest nie tak z Twoim avatarem :>

Tiramisu 19.01.2009 21:17

Co masz do mojego avatara? :P

sergio 19.01.2009 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659496)
Muszę to z siebie wyrzucić,,, Marcin Lijewski /zakochana/ :P:P:P. Czemu on nie jest piłkarzem :(.

Żaden link do meczu mi nie działa :(.


http://www.sports-tvonline.com/ sprawdz ten

pio 19.01.2009 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659507)
Co masz do mojego avatara? :P

Dobrze wiesz, że byłem fanem Twego avatara :P

Tiramisu 19.01.2009 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 659513)

Jakaś małpa się tam na mnie patrzy,,,,,

O jest! Wielkie tenk ju :).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 659515)
Dobrze wiesz, że byłem fanem Twego avatara :P

do jakiego stopnia? ;P

pio 19.01.2009 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659516)
do jakiego stopnia? ;P

:) podchwytliwe to troszę :)
otarłem się o fanatyzm :P

Tiramisu 19.01.2009 21:31

A ten Ci się nie podoba? :P Mnie bardzo :D. Jest o wiele przystojniejszy od mego tułowia :D

Czy to Howard?

Ala1955 19.01.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 659472)
1)
pytanie do pań:

potrzebuję kupić trzy paski materiału o wymiarach 14cm*70cm każdy, biały, pomarańczowy i zielony. idzie to zrobić i ile może kosztować? :D


Tak jak napisała Ni_Ma musisz kupić pasek o szerokości beli materiału. I faktycznie chyba o szer. 70 cm bel nie ma, ale zdaje się są o szer. 80 cm. Najtaniej w sklepach z resztkami (jest taki np. na Długiej). Natomiast nie radzę kupować 14 cm - na 100% pani w sklepie utnie krzywo i będziesz miał z jednej strony 14 cm a z drugiej ??? np. 12 cm. Lepiej kup troszkę więcej np. 20 cm i w domu sobie wytniesz ile i jak potrzebujesz :-)

pio 19.01.2009 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659523)
A ten Ci się nie podoba? :P Mnie bardzo :D. Jest o wiele przystojniejszy od mego tułowia :D

Nie będę się kłócił :) Wystarczy, że mam rację ;)

Tiramisu 19.01.2009 21:38

Cholera, a ja się tak lubię kłócić :D. Nawet jak nie mam racji :D.

Ni_Ma 19.01.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 659525)
Tak jak napisała Ni_Ma musisz kupić pasek o szerokości beli materiału. I faktycznie chyba o szer. 70 cm bel nie ma, ale zdaje się są o szer. 80 cm.


to mu na serwetki nie starczy :lol: :lol:

Ala1955 19.01.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 659529)
to mu na serwetki nie starczy :lol: :lol:

Faktycznie głupio podpowiadam - ale może kupić z beli o szer. 120 cm to mu mogą wyjść po 2 serwetki z każdego koloru (takie ciut mniejsze) :-)

Ni_Ma 19.01.2009 21:44

o i to jest myśl! masz głowę Kochana :)

pio 19.01.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659528)
Cholera, a ja się tak lubię kłócić :D. Nawet jak nie mam racji :D.

A i w tym przypadku nawet nie masz :)

Tiramisu 19.01.2009 21:49

Spytaj o to kobiet :P. Faceci dają jakieś Alby nie Alby, to kobiety muszą nadrobić z naprzeciwka ;). A Lijewski przynajmniej swój ;D.

Właściwie to zazdroszczę Ci wierności swojemu avatarowi :). Ja tak nie potrafię. Może kiedy znajdę odpowiedni,,,,,

sergio 19.01.2009 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659540)
Spytaj o to kobiet :P. Faceci dają jakieś Alby nie Alby, to kobiety muszą nadrobić z naprzeciwka ;). A Lijewski przynajmniej swój ;D.

Właściwie to zazdroszczę Ci wierności swojemu avatarowi :). Ja tak nie potrafię. Może kiedy znajdę odpowiedni,,,,,

No to nie masz sie juz do kogo porownywac?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659543)
Ej ej, o co Ty mnie posądzasz? :O. My nie o tym :P. Pio, kończymy temat, bo nawet w Luźnym za durny jest ;).

o :) masz Albę :P nie nerwuj się.

No wku....m sie niemilosiernie:lol:

Tiramisu 19.01.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 659542)
No to nie masz sie juz do kogo porownywac?

Ej ej, o co Ty mnie posądzasz? :O. My nie o tym :P. Pio, kończymy temat, bo nawet w Luźnym za durny jest ;).

o :) masz Albę :P nie nerwuj się.

Ni_Ma 19.01.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659540)
Właściwie to zazdroszczę Ci wierności swojemu avatarowi :). Ja tak nie potrafię. Może kiedy znajdę odpowiedni,,,,,

a ja pamiętam że wcześniej był inny..

Tiramisu 19.01.2009 21:59

Aleeee daaaaaaaaaaaaawnooooo,, A my zmieniamy non stop :P. Jak dzieci niczyje ;).

pio 19.01.2009 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 659544)
a ja pamiętam że wcześniej był inny..

Tak, wcześniej był T., dla którego jestem wujkiem :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 659545)
Aleeee daaaaaaaaaaaaawnooooo,, A my zmieniamy non stop :P. Jak dzieci niczyje ;).

Nie tak dawno ;)
Powiedziałbym na jaki możesz zmienić, ale ponoć temat za głupi i ściągają z anteny :foch:

Ni_Ma 19.01.2009 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 659551)
Tak, wcześniej był T., dla którego jestem wujkiem :)

blondasek o niebieskich oczkach :)

fcz1985 19.01.2009 22:19

Tiramisu, prosze Cię. ZMIEŃ TEN AVATAR. Od razu mi się przypomina marsz tolerancji

vote-for-mikey 19.01.2009 22:31

ktos pytał
potrzebuję, bo naprawiam sobię torbę.
a jak naprawiać, to robić to dizajnersko! :D

Ala1955 19.01.2009 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 659557)
ktos pytał
potrzebuję, bo naprawiam sobię torbę.
a jak naprawiać, to robić to dizajnersko! :D

No i poprawisz sobie PR :-)

vote-for-mikey 19.01.2009 23:04

Gerrard powinien pójść do pierdla a nie grac w derbach.

ale 1-1 cieszy :D

pio 19.01.2009 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 659552)
blondasek o niebieskich oczkach :)

Dokładnie :)
Jakieś dwa tygodnie temu poszliśmy "do multidokina na magaskar" ;)

dj_ibutti 19.01.2009 23:18

Ten Lijewski chyba jest gejem...

Tego sobie ustaw, też przystojniak :P

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ostygow_01.jpg

Aro1234 19.01.2009 23:50

Oj tak Ojjjj tak.. ten rusek taki męski, ponętny... mmmmmmm... te jego wory pod oczami, ten pulchny pyszczuś... :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl