Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

studio 26.01.2009 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 663082)
odwracać kota ogonem

Widzisz 7 kotów, każdy Cie odwraca ;-) A tak na poważnie to Ci Pablo mądrze odpowiedział, brak szacunku to nie to samo co nazywanie kogos "tępym chu**m" jak to Kapitan Bomba mawia ;-) Nie mam zamiaru Cię przekonywać do czegoś, nie mam takich chęci, nie sądzę, że będę miał lepszy dzień jak Ciebie przekonam:-p

@ToTylkoJa dobrze prawi, Litar to porządna osoba, której naprawde należy się szacunek za ogarnianie tego wszystkiego u Nas, gdyby nie on, wyjazdy nie wyglądałyby tak jak wyglądają.


A co do ligi:

Cracovia - Piast Gliwice 28 lutego, 14:45
Polonia Warszawa - Legia Warszawa 27 lutego, 20:00
GKS Bełchatów - Lech Poznań 1 marca, 17:00
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 28 lutego, 19:15
Odra Wodzisław Śląski - Łódzki KS 1 marca, 16:45
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 28 lutego, 16:00
na Stadionie Śląskim
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 28 lutego, 17:00
Polonia Bytom - Wisła Kraków 27 lutego, 17:45

Ciekawe co z derbami w stolicy, Polonia nadal przy Konwiktorskiej będzie grała?

7 kotów 26.01.2009 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 663124)
... nie sądzę, że będę miał lepszy dzień jak Ciebie przekonam


A ja sadze, bo widze, ze lubisz tu skrobac.

Kamson 26.01.2009 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 663124)
Ciekawe co z derbami w stolicy, Polonia nadal przy Konwiktorskiej będzie grała?

Jakie derby stolicy? Warszawa - Grodzisk to derby?

Studio o co chodzi z brakiem szacunku do nas? Jak na moje oko to mylą ci sie 2 pojęcia, szacunek i nienawiść. Myśle, że kibicom Wisły szacunek sie należy, a to, że ktoś nas nie lubi to już inna sprawa.

darotsok73 26.01.2009 12:49

studio
Jeśli kogoś NIE SZANUJĘ , i jakby nie było mówię mu to w oczy to już z nim więcej nie rozmawiam.
Wypadałoby żebyś TO odszczekał lub jakoś " dyplomatycznie " się z tego wycofał , bo jeśli pozostajesz przy swoim , to co Ty robisz na Wiślackim forum?

Kieruję to pytanie bardziej do szanownych moderatorów niż do ciebie

studio 26.01.2009 13:06

Nie szanuję Was za pewne akcję pozasportowe, że tak ujmę a o których się tutaj (i wszędzie) nie rozmawia i bardzo dobrze. Przypomnijcie sobie czemu Legia nie chciała do Was jeździć. Piłkarsko czy czysto-kibicowsko mógłbym, ale nie muszę.

Kamson 26.01.2009 13:14

Czyli drogi lechito, Cracovii też nie szanujesz? :lol:

South 26.01.2009 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 663153)
Nie szanuję Was za pewne akcję pozasportowe, że tak ujmę a o których się tutaj (i wszędzie) nie rozmawia i bardzo dobrze. Przypomnijcie sobie czemu Legia nie chciała do Was jeździć. Piłkarsko czy czysto-kibicowsko mógłbym, ale nie muszę.

te panie uczciwy ,a kto wywiesił nasze skradzione flagi ?

a o pasach napisał kolega wcześniej

wolfy 26.01.2009 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 663100)
No a myślisz, że legioniści nas szanują? Napewno też nie, tylko są na tyle mądrzy, że o tym nie piszą.
Studio ma swoje postępowanie i pewnie ma ku temu powody.
Nie róbmy z igły widły.

To zależy, co rozumiesz przez "szacunek".

Myślę, że z forumowymi legionistami nie jest tak źle, goście są wystarczająco dojrzali, że chyba nie muszą się obnosić ze swoją odmiennością.

Teraz Amica ma dobrą rundę i mamy najazd chorągiewek(wystarczy spojrzeć na daty rejestracji niektórych z nich), które przyszły nas ewangelizować i wprowadzać tutaj cywilizację białego człowieka, na zasadzie "nie szanujemy was, jesteście ciemiężyciel narodu wybranego i w ogóle, ale fajnie tutaj z wami pogadać".
Trochę to śmieszy, ale co kto lubi. Mnie to nie wzrusza, przeżyliśmy kibiców Beitaru, przeżyjemy i pyry. Jak dobrze pójdzie, to paru "wirtualnych" od nas się przerzuci i będzie spokój.

Zresztą - poczekamy, zobaczymy, jak 7 będzie chciał, to oszczędzi chłopakowi dylematów moralnych z cyklu "wchodzić na forum tych ..., czy nie".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson
Jakie derby stolicy? Warszawa - Grodzisk to derby?

Wiesz, jedną z cech dystynktywnych naszej piłki jest jej umowność. W Polsce pojęcia takie jak "technika", "wyszkolenie", "napastnik", "pomocnik" czy "obrońca" znaczą zupełnie co innego niż na Świecie. Weźmy takiego Wiśniewskiego, albo Moskałę - u nas takich gości tytułuje się "zawodowymi piłkarzami", a ten drugi ma nawet status Reprezentanta Polski, a w takich Niemczech albo Czechach z uśmiechem kwitowano by ich status amatora. Pomijam też takie przypadki, jak zamarznięta podgrzewana murawa albo zadaszenie z folii(jeden z lepszych numerów Polonii, zanim zniknęła z futbolowej mapy Polski), brak prądu na sztuczne oświetlenie...
Jednym słowem - lepiej nie drążyć, dlaczego czasami klub A to klub B, a gdyby to się okazało wygodniejsze - to jest akurat odwrotnie, gdyż grozi to schizofrenią, a przecież zdrowie najważniejsze

Ostatecznie: skoro Amica - Legia to derby Polski, to czemu Groclin nie miałby rozgrywać derbów z Legią Warszawa?

studio 26.01.2009 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 663159)
te panie uczciwy ,a kto wywiesił nasze skradzione flagi ?

a o pasach napisał kolega wcześniej

Ja piszę o jednym, Wy odrazu wciskacie drugie. Pytaliście czemu ja WAS szacunkiem nie darzę, nigdzie nie napisałem, że Wy macie mnie czy Lecha darzyć ani czy ja darzę Cracovię tym szacunkiem. Tak trudno zrozumieć słowo pisane co poniektórym?

Wolfy, wystarczy spojrzeć kto rządzi polską piłką aby przekonać się z czym mamy do czynienia:-/

szprotson 26.01.2009 13:35

no ale to jak
szanujesz pani kolego szanowny swoją zgodę Cracovię, czy nie?

7 kotów 26.01.2009 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 663153)
Nie szanuję Was za pewne akcję pozasportowe, że tak ujmę a o których się tutaj (i wszędzie) nie rozmawia i bardzo dobrze. Przypomnijcie sobie czemu Legia nie chciała do Was jeździć. Piłkarsko czy czysto-kibicowsko mógłbym, ale nie muszę.

No tak. Moglem sie w sumie domyslac, ze Studio jest z Studiem Zorientowanym.



PS.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Relatywizm

postudiuj.

wolfy 26.01.2009 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 663172)
No tak. Moglem sie w sumie domyslac, ze Studio jest z Studiem Zorientowanym.



PS.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Relatywizm

postudiuj.

E tam.

Myślałem, że go zbanujesz, a Tobie się pedagogiczne ciągotki załączyły:foch:



:lol:

Pablo84 26.01.2009 14:48

"Nie bij, wytłumacz" :lol:

bbbnba 26.01.2009 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 663160)
Teraz Amica ma dobrą rundę i mamy najazd chorągiewek(wystarczy spojrzeć na daty rejestracji niektórych z nich), które przyszły nas ewangelizować i wprowadzać tutaj cywilizację białego człowieka, na zasadzie "nie szanujemy was, jesteście ciemiężyciel narodu wybranego i w ogóle, ale fajnie tutaj z wami pogadać".
Trochę to śmieszy, ale co kto lubi. Mnie to nie wzrusza, przeżyliśmy kibiców Beitaru, przeżyjemy i pyry. Jak dobrze pójdzie, to paru "wirtualnych" od nas się przeżuci i będzie spokój.

Dziwne, że moderator (a więc osoba, jakby nie patrzeć rozgarnięta) dochodzi do tak bezmyślnych wniosków.
Jeśli o mnie chodzi. Forum przeglądam od dawna i postanowiłem się zarejestrować po to, aby podyskutować na tematy kibicowskie i rzadziej piłkarskie. Jeśli to nazywasz "ewangelizowaniem i wporowadzaniem...(bla bla bla)", to chyba nie przykładałeś się za bardzo do czytania i przede wszystkim analizowania dyskusji, które miały tu miejsce.
Śmieszy ? Przede wszystkim śmieszy pyszałkowatość części Waszych kibiców." Przecież my jesteśmy Wisła, nam należy się szacunek ! Zobacz ile mamy mistrzostw ! Legia i Wisła najbardziej zasłużone kluby" :rotfl: Większego zarozumialstwa ze świecą szukać. Może przed rejestracją wprowadzicie skrypt, który będzie wychwytywał kibiców z klubów, które mają mniejsze sukcesy niż Wisła. Bo jak oni śmią z Wami dyskutować ?! A jeśli już dyskutują, to tylko na kolanach i z szacunkiem. Bo Wy jesteście Wisła. I wygraliście z Barceloną ! :-D
Kolejny raz piszecie jak to Was ta Lech nie interesuje, śmiejecie się, szydzicie, a i tak temat za nie więcej jak kilka tygodni wróci, z kolejną dawką wylanej żółci. Zawsze wraca :) Po prostu zapętlacie się w tych zapowiedziach.
Teksty o wytykaniu braku honoru są już szczytem śmieszności. To chyba znak, że świat się powoli kończy. Jak tak dalej pójdzie, w niedługim czasie należy spodziewać się przemówienia Kim Dzong Ila o obronie praw człowieka.

p.s. "Przerzuci" jak już.

Krissu 26.01.2009 16:42

To Wy przyszliście do nas a nie my do Was.

W Krakowie jest klub Górali ze Wzgórz Golan więc dyskutować na tematy kibicowskie i rzadziej piłkarskie możesz sobie z nimi. Departament Propagandy mają rozbudowany do niewyobrażalnych rozmiarów i pewnie niejednego się dowiesz. A jak się człowiekowi miło zrobi...

I nikt o Amice nie mówi. Gimnastykować się nie trzeba.

saklak1906 26.01.2009 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 663289)
Dziwne, że moderator (a więc osoba, jakby nie patrzeć rozgarnięta) dochodzi do tak bezmyślnych wniosków.
Jeśli o mnie chodzi. Forum przeglądam od dawna i postanowiłem się zarejestrować po to, aby podyskutować na tematy kibicowskie i rzadziej piłkarskie. Jeśli to nazywasz "ewangelizowaniem i wporowadzaniem...(bla bla bla)", to chyba nie przykładałeś się za bardzo do czytania i przede wszystkim analizowania dyskusji, które miały tu miejsce.
Śmieszy ? Przede wszystkim śmieszy pyszałkowatość części Waszych kibiców." Przecież my jesteśmy Wisła, nam należy się szacunek ! Zobacz ile mamy mistrzostw ! Legia i Wisła najbardziej zasłużone kluby" :rotfl: Większego zarozumialstwa ze świecą szukać. Może przed rejestracją wprowadzicie skrypt, który będzie wychwytywał kibiców z klubów, które mają mniejsze sukcesy niż Wisła. Bo jak oni śmią z Wami dyskutować ?! A jeśli już dyskutują, to tylko na kolanach i z szacunkiem. Bo Wy jesteście Wisła. I wygraliście z Barceloną ! :-D
Kolejny raz piszecie jak to Was ta Lech nie interesuje, śmiejecie się, szydzicie, a i tak temat za nie więcej jak kilka tygodni wróci, z kolejną dawką wylanej żółci. Zawsze wraca :) Po prostu zapętlacie się w tych zapowiedziach.
Teksty o wytykaniu braku honoru są już szczytem śmieszności. To chyba znak, że świat się powoli kończy. Jak tak dalej pójdzie, w niedługim czasie należy spodziewać się przemówienia Kim Dzong Ila o obronie praw człowieka.

p.s. "Przerzuci" jak już.

Macie czlowieku rundezycia przy olbrzymim szczesciu, jak nie losowanie to bramkaz przeciwnika pomoze to strzal zycia w ostatniej minucie itp
Na ktore forum by niezagladnacto jest wysyp Poznanskich pokemonow srednia wieku 13 lat,zadnego pojecia o pilce ktorzy pamietaja tylko to co chca albo co jest im wygodne a jak sie uswiadomi ze z siebie pajaca zrobili to znikaja albo powracaja pod innym podpisem.

Jestescie na fali na topie i jak wam ktos prawde napisze to strzelacie focha albo zmieniacie temat, zdalem sobie juz dawno sprawe ze z wami sie nie oplaca wogole dyskutowac bo wy jestescie NAJ i nie dyskutuje

Zygmunt.Król 26.01.2009 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 663160)
Ostatecznie: skoro Amica - Legia to derby Polski, to czemu Groclin nie miałby rozgrywać derbów z Legią Warszawa?

I może narodziłaby się nowa, świecka tradycja np. derby klubów Piotra Rockiego?

PS. Legia prowadzi z Dynamem Kijów 3:0, ale z tym samym Dynamem Unterhahing zremisowało 3:3

Maciuś 26.01.2009 17:44

Legia czesze Dynamo Kijow w sparingu 4:0.

pysio 26.01.2009 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 663338)
Legia czesze Dynamo Kijow w sparingu 4:0.

w mocno rezerwowym składzie Dynamo.. to tak jakbyśmy grali z jakimś III ligowcem i wygrali 4:0..

ehh mi to sensacja :P

ToTylkoJa 26.01.2009 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 663354)
w mocno rezerwowym składzie Dynamo.. to tak jakbyśmy grali z jakimś III ligowcem i wygrali 4:0..

ehh mi to sensacja :P

hę? Rezerwowy skład? W pierwszej połowie grali optymalnym, w drugiej weszli piłkarze rezerwowi. Tyle, że u nich każdy z rezerwy jest piłkarzem o dużych umiejętnościach. Poza tym Dynamo 18 lutego gra pierwszy mecz w UEFA, więc muszą być przygotowani wcześniej, niż Legia.
W sumie to tylko sparing, więc nie ma co się podpalać, ale wynik jednak cieszy.

4fan_player- całkiem możliwe:-p

4fan_player 26.01.2009 18:16

ToTylkoJa chyba dałeś się nabrać na 'zaczepkę' pysia :)

darotsok73 26.01.2009 18:17

Ja juz was wielkopolanie nie rozumiem, nikt nie ma zamiaru Was nawracać, chcecie gadać na tematy kibicowskie . I na dzień dobry user studio deklaruje że rozmówców nie szanuje (żadnęgo Wiślaka).
Ale pogada, nawet chętnie- ... to kretynizm czy tupet?

"TO coś pozasportowe" za co jak mówisz nie szanujesz żadnego Wiślaka wprowadzili i upowszechnili wasi pasiaści przyjaciele, im też piszesz posty o "braku szacunku?

Kamson 26.01.2009 18:18

Myślałem, że bez Arru~ nie bedzie miał kto w Legii strzelać ;) Co by sie legioniści za bardzo nie cieszyli to niech sobie przypomną jak Legia grala w lidze, po tym jak francuskie ekipy rozjeżdżała :>

@ wolfy
Cytat:

darotsok73 napisał(a):Jakie derby stolicy? Warszawa - Grodzisk to derby?
to ja pytałem a Ty tam darotsoka wcisnąłeś ;)

@ studio, no i nie powiedziałeś mi wkońcu, szanujesz swoich kolegów z Krakowa czy nie?

djjamajczyk 26.01.2009 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 663289)
Dziwne, że moderator (a więc osoba, jakby nie patrzeć rozgarnięta) dochodzi do tak bezmyślnych wniosków.
Jeśli o mnie chodzi. Forum przeglądam od dawna i postanowiłem się zarejestrować po to, aby podyskutować na tematy kibicowskie i rzadziej piłkarskie. Jeśli to nazywasz "ewangelizowaniem i wporowadzaniem...(bla bla bla)", to chyba nie przykładałeś się za bardzo do czytania i przede wszystkim analizowania dyskusji, które miały tu miejsce.
Śmieszy ? Przede wszystkim śmieszy pyszałkowatość części Waszych kibiców." Przecież my jesteśmy Wisła, nam należy się szacunek ! Zobacz ile mamy mistrzostw ! Legia i Wisła najbardziej zasłużone kluby" :rotfl: Większego zarozumialstwa ze świecą szukać. Może przed rejestracją wprowadzicie skrypt, który będzie wychwytywał kibiców z klubów, które mają mniejsze sukcesy niż Wisła. Bo jak oni śmią z Wami dyskutować ?! A jeśli już dyskutują, to tylko na kolanach i z szacunkiem. Bo Wy jesteście Wisła. I wygraliście z Barceloną ! :-D
Kolejny raz piszecie jak to Was ta Lech nie interesuje, śmiejecie się, szydzicie, a i tak temat za nie więcej jak kilka tygodni wróci, z kolejną dawką wylanej żółci. Zawsze wraca :) Po prostu zapętlacie się w tych zapowiedziach.
Teksty o wytykaniu braku honoru są już szczytem śmieszności. To chyba znak, że świat się powoli kończy. Jak tak dalej pójdzie, w niedługim czasie należy spodziewać się przemówienia Kim Dzong Ila o obronie praw człowieka.

p.s. "Przerzuci" jak już.


Niestety dla nas samych jak widac jesteśmy aż zbyt gościnni dla takich oszołomów jak Ty . Ciekawa sprawa że tylko z Amici tacy są . Pare miesiecy temu jeszcze w ramach ...dla Ciebie pojęcie abstrakcyjne szacunku ..pisałem Lech ale teraz , po czytaniu komentarzy Twoich i Tobie podobnych, jak widze niebieskie logo Twojego klubu ( naprawdę nie interesuje mnie czy jesteście na 1 miejscu czy jak prawie zawsze w srodku tabeli ), to bierze mnie na wymioty . Niestetydla was i dla reszty kibiców macie rozgłos w różnei jmasci mediach , bo nie powiem zagraliście przyzwoita runde w euro-pucharach i juz nasze dziennikarzyny jazda na całego "Lech na majstra "Smuda na trenera rep. "Stlić 2 Pirlo" itd. Jest to dla mnie jako kibica Wisły ale też polskiej piłki "smieszno-straszno" jak w starym dowcipie .
Druga sprawa jest kto Ci daje podstawy do obrażania innych i wtykania nam (a szczególnie moderatorom) że wylewamy na was żółć ? Skąd taki pomysł ?
my nie musimy na was jej wylewać drogi kolego bo sami sie w niej taplacie.
bez odbioru i troche szacunku , bo a)jestes gościem z innego klubu b)masz tydzien dziecka bo juz ban powinien byc od dawna .
Amen.

wolfy 26.01.2009 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 663360)
@ wolfy
to ja pytałem a Ty tam darotsoka wcisnąłeś ;)

I błąd kompromitujący wcisnąłem na dodatek, co kolega z Amici usłużnie wychwycił. A wszystko to, bo zabrałem się za pisanie po niepełnych trzech godzinach snu - sesja.

Urażonych przepraszam.
No chyba że są z Poznania:lol:

Bo wiecie, jak tych kibiców Amici to strasznie nie szanuję, przenieśli się ze wsi do miasta, przyszła pierwsza namiastka sukcesu i już jest najazd:rotfl:

;)

Vinci 26.01.2009 18:43

Ta inwazja Amici na tym forum, łudząco przypomina masowe logowanie kibiców Beitaru w lecie...

darotsok73 26.01.2009 18:48

Koledzy po szalu szanuję Was , ale bardzo prosze Wy mnie nigdzie nie wciskajcie , czuję się wykorzystywany

Jeśli nie dostanę za to bana to możecie mi przypisywać wszystkie ciekawe posty innch WIŚLAKÓW , nie obrażę się.

W związku ze skomplikowaną ,tajemniczą i niewyjaśnioną nazwą klubu naszych adwersarzy (Amika, Lech ,Błękitni czy też Czarni Wróblewo?) do odwołania będę nazywał ich wielkopolanami.

flamengista 26.01.2009 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 663289)
(...)
Kolejny raz piszecie jak to Was ta Lech nie interesuje, śmiejecie się, szydzicie, a i tak temat za nie więcej jak kilka tygodni wróci, z kolejną dawką wylanej żółci. Zawsze wraca :) Po prostu zapętlacie się w tych zapowiedziach.(...)

Jasne:-D

Tylko parę pytań (retorycznych):
1. jakiego klubu kibice masowo rejestrują się na naszym forum - od +/- 2 miesięcy?
2. jaka była reakcja na mojego posta - odpowiedzi na zapytanie skttrbrain'a? I czemu taka nerwowa - skoro jesteście "na topie" i wszystko jest cacy?

Apel do moderatorów: nie banować, bo zrobiła się z tego całkiem niezła zabawa...

PS. trudno wymagać od kogoś, kto nie szanuje sam siebie - by szanował innych:-)

wolfy 26.01.2009 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 663378)
Apel do moderatorów: nie banować, bo zrobiła się z tego całkiem niezła zabawa...

Śpieszmy się kochać kibiców Amici

Tak szybko odchodzą
Zostają po nich puste deklaracje
I stare barwy zakurzone w szafie

studio 26.01.2009 19:57

Nie wiem czy w Krakowie kalendarzy nie ma, ale sierpień 2008 to troszkę wcześniej niż "lider z Poznania" i "grupa UEFA" więc dziwne sądy, że jest sukces, to jest wylew nowych użytkowników. Ale słusznie, my już dawno na naszym forum, a Wy wkońcu na swoim zauważyliście, że jest tutaj:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 663378)
całkiem niezła zabawa

:rotfl:

Kamson 26.01.2009 20:02

studio nie omijaj niewygodnych postów :(
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 663360)
@ studio, no i nie powiedziałeś mi wkońcu, szanujesz swoich kolegów z Krakowa czy nie?

A jak sie już licytujemy na date rejestracji to czemu, nie było was wcześniej przed wakacjami 2008, głośnymi transferami i ogólnym medialnym waleniem konia nad poczynaniami Wielkopolan (zerżnąłem wielkopolan od darotsoka co by to nikogo nie urazić)

vote-for-mikey 26.01.2009 20:08

a ja...
a ja pamiętam, że był tutaj chyba jeden, i , jak mi się zdaję, sensowny kibic Wielkopolan (darotsok :) ) i to nie tylko przed wakacjami, ale nawet przed moją rejestracją na forum.

w zeszłym roku, przez pewien czas w podobnym guście pisali tutaj legioniści. z całego tamtego sortu został i regularnie pisze chyba ToTylkoJa. Sądzę, że z Wielkopolanami będzie podobnie.

Vinci 26.01.2009 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 663436)

w zeszłym roku, przez pewien czas w podobnym guście pisali tutaj legioniści. z całego tamtego sortu został i regularnie pisze chyba ToTylkoJa. Sądzę, że z Wielkopolanami będzie podobnie.

Skończyli,bo oni pracowali w duecie Kijek <---> Spidey. Później jednak zbanowali Kijka, zbanowali Kreseq-a i stołeczni zamilkli. Mimo wszystko ciekawiej czytało się ich posty, niż chłopaków z Wronek, którzy ciągle biją pianę i nie bardzo wiem dlaczego próbują się wybielać akurat na tym forum :>

Krissu 26.01.2009 20:17

Jak widzę co tu się wyrabia to brakuje mi Kijka i Spideya. :-/

vote-for-mikey 26.01.2009 20:18

Vinci, Spidey i Kijek, to historia dużo starsza niż wiosna 2008...

bo pamiętam ich posty jeszcze z czasów Smokomira i ósmego miejsca, a mam takie przebłyski, że wcześniej (Dan, Wąsaty Sum) także tu byli.


edyta:
Kijek
Warszawski rozmywacz I
07.02.2005

spidey
Warszawski rozmywacz II
09.09.2005

a kreseq ciągle zbanowany bo go nie ma na liscie uzytkownikow :D

4fan_player 26.01.2009 20:26

Najlepszy i tak był kreseq jak mi po matce pojechał :) ale bana na długo chyba dostał za to. Reasumując jednak kibice Legii są o wiele bardziej ogarnięci niż kibice Lecha.

vote-for-mikey 26.01.2009 20:28

bo i są kibicami dłużej zapewne, a nie dopiero od wakacji :D

Kocur 26.01.2009 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 663457)
bo i są kibicami dłużej zapewne, a nie dopiero od wakacji :D

a poza tym Legioniści mają pod nosem klub założony niespełna rok temu :D
więc historia podobna

Krissu 26.01.2009 20:35

I też z Wielkopolski... :D

4fan_player 26.01.2009 20:39

Tak dla rozluźnienia :D Cracovia zagra sparing z reprezentacją Gibraltaru xD info : 90minut.pl


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl