![]() |
Ja to wiem że mamy Gargułę, nie ma kasy dla Małeckiego czy też że Roger jest teraz słaby. Dlatego napisałem o Diazie i Mauro. Kasa z Juniora + jego kontrakt i kontrakt Mauro dają kasę na Małego i motywacyjny kontrakt dla Perejro. Na pewno byłby to cios psychologiczny dla Legii.
Zresztą to luźne dywagacje, bo bardziej potrzebujemy dobrego napastnika, a Roger do Wisły i tak by chyba nie przyszedł. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam pomysł, oglądać skróty 4. kolejki naszej ligi wpadłem na myśl, żeby fajnie było kiedy pod Wawelem zjawiłby się Radosław Cierzniak, bramkarz Korony. To na prawdę świetny bramkarz, bardzo utalentowany, młody, zdolny, a już ze sporym doświadczeniem. Mam za sobą występy w kadrze, jest w orbicie zainteresowania Leo, więc jego umiejętności są spore. Myślę, że kwota hmmm... 300 tys Euro załatwiła by sprawę, Korona ostatnio nie ma takiej kasy, jak za Klickiego. A taki Cierzniak, który z Bytomiem zagrał świetnie mógłby być alternatywą dla Pawełka, przez którego sezon w sezon tracimy sporo ważnych punktów. Co wy na to?
|
No Cierzniak bardzo dobry bramkarz :D Moze nie młody bo ma juz te swoje 25 lat ale jego gra robi wrażenie, zdecydowanie najlepszy bramkarz tego sezonu w ekstraklasie :P
|
Michał, 25 lat, czy nawet rocznikowo 26 to dla bramkarz niewiele i z powodzeniem może jeszcze 7 lat bronić na bardzo wysokim poziomie. Przecież niektórzy bramkarzy dawno po 30 osiągają maksimum swojej formy, jak np. Edwin van der Saar. Może Jacek sobie pomyśli, że nie trzeba szukać daleko, że w oddalonych o 300 km Kielcach broni bardzo dobry bramkarz.
|
Jakbym był Bednarzem, to bym się przyjrzał uważnie grze Wilczka z Piasta. Już w zeszlym sezonie mi się jego gra podobała, a na początku tego potwierdza, że ma zadatki na dobrego piłkarza i idzie dobrą drogą. Myśle że, w kontekście wygasającego kontraktu Cantoro i coraz częstszym przebąkiwaniu Diaza (czy też jego menadżera) o odejściu, to idealny kandydat, mam nadzieję że osoby odpowiedzialne za transfery do zimowego okienka na ten pomysł wpadną.
|
Jesli Brozek odejdzie, to za czesc pieniazkow: Grosicki i Costly, a od stycznia Roger z wolnego transferu. Takimi dzialaniami bylbym w pelni usatysfakcjonowany.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Żaden z tej trójki by w Wiśle nie chciał grać. Costly wiele razy powtarzał że nie chce już grać w Polsce, Roger gra piach.
|
Po co komu ten legijny gamoń który zarabia chore pieniądze a od roku gra b.słabo i czasem mu 1 mecz wyjdzie już wole Wilczka który ma chęć do gry
|
Costly nie chce grac w Belchatowie(i to tez podobno, bo jak widzimy gra). Roger nie pasuje do stylu Legii(jesli takowy istnieje, bo za Urbana takowego nie zauwazylem), bardziej pasowalby do naszej pilki, a ze ofert brak z ciekawych klubow, to pewnie bez problemu zostalby w Polsce(przeciez juz od czerwca moze podpisac kontrakt z jakimkolwiek klubem). Ja szukam i pisze o pilkarzach, ktorzy mogliby wskoczyc odrazu do pierwszego skladu, a takich jest niewielu w naszej lidze...napewno po transferze Brozka zbawieniem nie bylby Wilczek.
Wydaje mi sie, ze i tak Pawel z nami zostanie, przynajmniej na runde jesienna. |
a może by tak poszukać młodych piłkarzy, którzy uczyli się piłki w Niemieckiej lidze np Tyrała..
|
Ehy,już to widzę jak Tyrała kiwa nam Komorowskiego,Arbolede i Choto a potem strzela w okienko!Toż nikt nie wie jak on gra!
|
Za Brożka wziąźć Wilczka i Grzegorza Podstawka.
|
jak juz tutaj są niedorzeczne propozycje to ja dam link do kolejnego gościa:
http://www.youtube.com/watch?v=Y3LRf2DqwZA Celność ma :> szybkość też brać go ! :> |
Cytat:
|
Z bramkarzy widziałbym na pewno u nas Mateusza Bąka, niesamowicie zwinny, skoczny bardzo dynamiczny bramkarz. Poprzednią rundę w Lechii był kontuzjowany, bronił Kapsa i było widać różnicę... Bąk broni bardzo efektownie, trzeba przyznać że nie raz aż za bardzo pod publiczkę(w sumie Majdan był podobny), ale chłopak jest w dobrym wieku jak na golkipera. Podobno już się nim interesowaliśmy, ale nic z tego nie wyszło. Ja byłbym ZA, na pewno byłby w stanie nawiązać walkę z Mariuszem(który trzeba przyznać z Arką bronił dobrze).
|
Jeżeli Brozio odejdzie to mam kilka propozycji :)
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ak/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ly/profil.html nie widziałem ich w akcji ale bramki potrafią zdobywać ;) |
Jeżeli Brożek pójdzie za 3,4 mln euro, to conajmniej 1-1,5 mln z tej kasy MUSIMY wydać na wzmocnienia - przede wszystkim ataku.
Wracam do Kamburowa, który w Lokomotiw Sofia w jednej rundzie strzelił 16 goli i został królem strzelców - skoro dawaliśmy 800 tys za Nei w zeszłym roku, to taka sama kwota za Bułgara nie byłaby zmarnotrawiona. Reszta to bramkarz + młody napastnik. Co do Wilczka i Glika - moim zdaniem kupić ich dzisiaj i oddać na wypożyczenie Piastowi do końca sezonu.... Myślę, że taka ewentualność cieszyłaby Piastunki. Poza tym w Gliwicach n ie strzelają kwotami z dupy jak w innych klubach (Kasprzik kosztował jedyne 800 tys. zł) więcwarto zaproponować im współpracę, w końcu Kowalski u nich ogrywa się na stoperze..... |
Tylko że Brożek jak coś pójdzie za 2,5 mln euro, z czego tylko 0,5 mln euro możemy przeznaczyć na napastnika.....
|
Cytat:
... a Kamburow w 2006 roku kosztował Al-Ahli około 2 miliony euro. Teraz ma zdaje się 28 lat, 188 cm wzrostu, znów strzela gole jak na zawołanie więc pewnie cena za niego nie byłaby dużo niższa. Pamiętajmy też o tym że Levski ciągle ma szanse na awans do Ligi Mistrzów, a jeśli odpadnie to Kamburow i tak gra w Lidze Europejskiej. Tak więc sportowo i finansowo jego transfer jest mało realny. |
Cytat:
P.S. Skoro S-F to ja zaproponuję Bruno. Chłopak co raz lepiej sobie radzi w Jagiellonii. Warto by rozważyć Jego postać, bo myślę, że z tej całej mizerii prezentuje się bardzo obiecująco. :-) |
Jak możemy przeznaczyć max 500 k euro to ledwo na napastnika wystarczy. I to nie na takiego co strzeli 20 bramek, a raczej jakiegoś przyszłościowego. I to też będzie trzeba dobrze wybrać, żeby nie kupić jakiegoś leszcza, który wcale talentem nie jest :) No chyba, że ewentualnie Bełchatów odda nam Costlyego w promocji.
|
Costly niby 700tyś euro
|
Cytat:
Koleś pokazuje coraz więcej swoich umiejętności i często strzela bramki. W sobotę zapakował moim zdaniem bramkę kolejki. Tylko trzeba pamiętać, że to nie jest napastnik, tylko taki alla Małecki/Boguski. A nam potrzebny jest snajper z prawdziwego zdarzenia, w pierwszej kolejności. |
Cytat:
|
Cytat:
Nakoulma i Traore? ;> |
Za Nakoulme chca az 1,5 mln zl, a to nie jest typowy lowca goli.W zeszlym sezonie strzelil chyba 8 czy 9 bramek. Traore jest obecnie kontuzjowany, ale wg mnie to lepszy napastnik od Nakoulmy i chyba nawet tanszy.
|
Ja to Wilczka bralbym w ciemno:), chlopak ma to cos i bedzie (jezeli juz nie jest) wysokiej klasy pilkarzem.
|
Cytat:
Ja tam mam stałego kandydata do ataku wisły- Mustafa Alssan Jarju z RAEC Mons/Bergen( spadkowicz do drugiej ligi belgijskiej). Taki hmmmm trochę w stylu Żurawia, tylko silniejszy i chyba lepiej gra głową. Szybkość, przyspieszenie, dobrze ułożona prawa noga z mocnym a zarazem technicznym strzałem, no i chłop umie się zastawić. Nie zawsze gra w ataku, ale mając 23 lata ma 15 bramek w drugiej lidze belgijskiej i 16 czy nawet 17 w ekstraklasie, a w ekstraklasie grał w spadkowiczach( w drugiej lidze Lierse też nie było potentatem). |
Następcy Brożka :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html (Statystki średnie 2 gole na 5 meczy ) http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html (Staty też średnie też 2 gole, ale na 3 mecze) http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html ( 2 gole na 4 mecze ) http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html ( 3 gole na 5 meczy ) Dużo tego jeszcze jest ale nie chce mi się szukać ;) |
kolejny następca Brożka http://www.transfermarkt.de/de/spiel...rd/profil.html
|
JOSE ty na serio? Przeciez kilka tygodni temu przeszedl do Twente z Crvenej Zvezdy.Pewnie kosztuje teraz wiecej niz Brozek.Jakim cudem mialby sie znalezc w Wisle? Trzeba szukac bardziej realnych celow i ze slabszych druzyn niz Wisla bo: 1.Kosztuja malo 2.Istnieje wieksza szansa, ze bedzie chcial grac w slabej lidze polskiej.
|
Cytat:
|
No to już za późno trzeba go było brać z Asterasu za te 222k euro. Bo za tyle go kupił Loko Sofia. A teraz to po ptokach bo pewnie krzykną z 600-800.
|
Gdybym był Bednarzem to obserwowałbym następujących piłkarzy:
Bramkarze: M.Bąk (Lechia G.), R. Cierzniak (Korona K.), A. Stachowiak (Odra W.), R. Gikiewicz (Jagielonia B.). Obrońcy: K.Król (Jagielonia B.), K.Glik (Piast G.), M.Sadlok (Ruch Ch.), M. Gancarczyk ( Górnik Z.). Pomocnicy: K. Wilczek (Piast G.). Napastnicy: A. Sobiech (Ruch Ch.), I.Micanski (Zagłebie L.), M. Lebedyński (Pogoń Sz.), M.Traore (Górnik Ł.). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl