Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

gigant 23.08.2009 09:59

Ja to wiem że mamy Gargułę, nie ma kasy dla Małeckiego czy też że Roger jest teraz słaby. Dlatego napisałem o Diazie i Mauro. Kasa z Juniora + jego kontrakt i kontrakt Mauro dają kasę na Małego i motywacyjny kontrakt dla Perejro. Na pewno byłby to cios psychologiczny dla Legii.

Zresztą to luźne dywagacje, bo bardziej potrzebujemy dobrego napastnika, a Roger do Wisły i tak by chyba nie przyszedł.

Adasss 23.08.2009 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KuLwIk (Post 782195)
Może faktycznie, teraz już nie jest do wyjęcia, mimo to świetny zawodnik. Taki Marcelo na ofensywnych pozycjach.

Co do kontraktu, to w Belgii tylko Standard i Anderlecht mają takie pieniądze, by dawać duże kontrakty. Więcej niż 300 tyś. euro nie zarabia, a lepszy od Łobo byłby na każdej płaszczyźnie, kilkakrotnie.

Żebyś się nie zdziwił. Wczoraj w C+ zrobili podsumowanie za ile w łącznie zostali ściągnięci do klubu zawodnicy samej pierwszej jedenastki FC Brugge. Wyszło in 11 mln € !!

KuLwIk 23.08.2009 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 782952)
Żebyś się nie zdziwił. Wczoraj w C+ zrobili podsumowanie za ile w łącznie zostali ściągnięci do klubu zawodnicy samej pierwszej jedenastki FC Brugge. Wyszło in 11 mln € !!

No to się zdziwiłem. Nie wiadomo w sumie czy to prawda. To chyba Anderlecht nawet nie wydał takiej kasy.

Adrian_Suvalkai 23.08.2009 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KuLwIk (Post 782969)
No to się zdziwiłem. Nie wiadomo w sumie czy to prawda. To chyba Anderlecht nawet nie wydał takiej kasy.

Tak, nie wiadomo czy to prawda... A Brondby które walczyło z Legią w el. Ligi Europejskiej, na transfery wydało bodaj 9mln euro. Chyba tak, coś koło tego -jeśli źle prawię to mnie poprawcie. I ten wątek w C+ zakończyła smutna puenta "Z czym my (Polacy) do Ligi Mistrzów się pchamy jeśli w Europie wydaje się po 10mln euro by zakwalifikować się do Ligi Europejskiej."

koker 23.08.2009 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 782920)
W grudniu odchodzi Mauro, sprzedać Diaza i łykać od grudnia za free Rogera. Tak wykombinowałem.

Jak to tak mialoby sie ulozyc to ja juz wolalbym Ettiena....z Roger w polskiej lidzie juz nic bedzie..

Zlatan93 23.08.2009 11:43

Mam pomysł, oglądać skróty 4. kolejki naszej ligi wpadłem na myśl, żeby fajnie było kiedy pod Wawelem zjawiłby się Radosław Cierzniak, bramkarz Korony. To na prawdę świetny bramkarz, bardzo utalentowany, młody, zdolny, a już ze sporym doświadczeniem. Mam za sobą występy w kadrze, jest w orbicie zainteresowania Leo, więc jego umiejętności są spore. Myślę, że kwota hmmm... 300 tys Euro załatwiła by sprawę, Korona ostatnio nie ma takiej kasy, jak za Klickiego. A taki Cierzniak, który z Bytomiem zagrał świetnie mógłby być alternatywą dla Pawełka, przez którego sezon w sezon tracimy sporo ważnych punktów. Co wy na to?

MichauSzczu 23.08.2009 12:10

No Cierzniak bardzo dobry bramkarz :D Moze nie młody bo ma juz te swoje 25 lat ale jego gra robi wrażenie, zdecydowanie najlepszy bramkarz tego sezonu w ekstraklasie :P

Zlatan93 23.08.2009 12:20

Michał, 25 lat, czy nawet rocznikowo 26 to dla bramkarz niewiele i z powodzeniem może jeszcze 7 lat bronić na bardzo wysokim poziomie. Przecież niektórzy bramkarzy dawno po 30 osiągają maksimum swojej formy, jak np. Edwin van der Saar. Może Jacek sobie pomyśli, że nie trzeba szukać daleko, że w oddalonych o 300 km Kielcach broni bardzo dobry bramkarz.

Chesteroski 23.08.2009 21:49

Jakbym był Bednarzem, to bym się przyjrzał uważnie grze Wilczka z Piasta. Już w zeszlym sezonie mi się jego gra podobała, a na początku tego potwierdza, że ma zadatki na dobrego piłkarza i idzie dobrą drogą. Myśle że, w kontekście wygasającego kontraktu Cantoro i coraz częstszym przebąkiwaniu Diaza (czy też jego menadżera) o odejściu, to idealny kandydat, mam nadzieję że osoby odpowiedzialne za transfery do zimowego okienka na ten pomysł wpadną.

For_FuN_ 23.08.2009 21:58

Jesli Brozek odejdzie, to za czesc pieniazkow: Grosicki i Costly, a od stycznia Roger z wolnego transferu. Takimi dzialaniami bylbym w pelni usatysfakcjonowany.

tylko_na_kilka_dni 23.08.2009 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 783416)
Jesli Brozek odejdzie, to za czesc pieniazkow: Grosicki i Costly, a od stycznia Roger z wolnego transferu. Takimi dzialaniami bylbym w pelni usatysfakcjonowany.

niezle ci odbilo. co piles?:)

Robbie92 23.08.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chesteroski (Post 783407)
Jakbym był Bednarzem, to bym się przyjrzał uważnie grze Wilczka z Piasta. Już w zeszlym sezonie mi się jego gra podobała, a na początku tego potwierdza, że ma zadatki na dobrego piłkarza i idzie dobrą drogą. Myśle że, w kontekście wygasającego kontraktu Cantoro i coraz częstszym przebąkiwaniu Diaza (czy też jego menadżera) o odejściu, to idealny kandydat, mam nadzieję że osoby odpowiedzialne za transfery do zimowego okienka na ten pomysł wpadną.

mi tez sie ten Wilczek z Piasta podoba, mysle ze Piast zbyt duzo za niego by nie chcial :D

IncognitoTSW 23.08.2009 22:08

Żaden z tej trójki by w Wiśle nie chciał grać. Costly wiele razy powtarzał że nie chce już grać w Polsce, Roger gra piach.

GiZmO_14 24.08.2009 00:01

Po co komu ten legijny gamoń który zarabia chore pieniądze a od roku gra b.słabo i czasem mu 1 mecz wyjdzie już wole Wilczka który ma chęć do gry

For_FuN_ 24.08.2009 01:36

Costly nie chce grac w Belchatowie(i to tez podobno, bo jak widzimy gra). Roger nie pasuje do stylu Legii(jesli takowy istnieje, bo za Urbana takowego nie zauwazylem), bardziej pasowalby do naszej pilki, a ze ofert brak z ciekawych klubow, to pewnie bez problemu zostalby w Polsce(przeciez juz od czerwca moze podpisac kontrakt z jakimkolwiek klubem). Ja szukam i pisze o pilkarzach, ktorzy mogliby wskoczyc odrazu do pierwszego skladu, a takich jest niewielu w naszej lidze...napewno po transferze Brozka zbawieniem nie bylby Wilczek.
Wydaje mi sie, ze i tak Pawel z nami zostanie, przynajmniej na runde jesienna.

s2pac 24.08.2009 08:11

a może by tak poszukać młodych piłkarzy, którzy uczyli się piłki w Niemieckiej lidze np Tyrała..

Skrzat 24.08.2009 08:15

Ehy,już to widzę jak Tyrała kiwa nam Komorowskiego,Arbolede i Choto a potem strzela w okienko!Toż nikt nie wie jak on gra!

Zlatan93 24.08.2009 08:15

Za Brożka wziąźć Wilczka i Grzegorza Podstawka.

janko04 24.08.2009 08:27

jak juz tutaj są niedorzeczne propozycje to ja dam link do kolejnego gościa:

http://www.youtube.com/watch?v=Y3LRf2DqwZA

Celność ma :> szybkość też brać go ! :>

WiślakMyślenice 24.08.2009 08:49

Cytat:

Grzegorza Podstawka.
own3d x) Oglądasz czasem mecze Bytomian? Po co nam kolejny Ćwielong?

Eleusis 24.08.2009 09:08

Z bramkarzy widziałbym na pewno u nas Mateusza Bąka, niesamowicie zwinny, skoczny bardzo dynamiczny bramkarz. Poprzednią rundę w Lechii był kontuzjowany, bronił Kapsa i było widać różnicę... Bąk broni bardzo efektownie, trzeba przyznać że nie raz aż za bardzo pod publiczkę(w sumie Majdan był podobny), ale chłopak jest w dobrym wieku jak na golkipera. Podobno już się nim interesowaliśmy, ale nic z tego nie wyszło. Ja byłbym ZA, na pewno byłby w stanie nawiązać walkę z Mariuszem(który trzeba przyznać z Arką bronił dobrze).

Krystian168 24.08.2009 09:36

Jeżeli Brozio odejdzie to mam kilka propozycji :)

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ak/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ly/profil.html

nie widziałem ich w akcji ale bramki potrafią zdobywać ;)

funkykoval 24.08.2009 09:43

Jeżeli Brożek pójdzie za 3,4 mln euro, to conajmniej 1-1,5 mln z tej kasy MUSIMY wydać na wzmocnienia - przede wszystkim ataku.
Wracam do Kamburowa, który w Lokomotiw Sofia w jednej rundzie strzelił 16 goli i został królem strzelców - skoro dawaliśmy 800 tys za Nei w zeszłym roku, to taka sama kwota za Bułgara nie byłaby zmarnotrawiona.
Reszta to bramkarz + młody napastnik.
Co do Wilczka i Glika - moim zdaniem kupić ich dzisiaj i oddać na wypożyczenie Piastowi do końca sezonu.... Myślę, że taka ewentualność cieszyłaby Piastunki. Poza tym w Gliwicach n ie strzelają kwotami z dupy jak w innych klubach (Kasprzik kosztował jedyne 800 tys. zł) więcwarto zaproponować im współpracę, w końcu Kowalski u nich ogrywa się na stoperze.....

WiślakMyślenice 24.08.2009 09:45

Tylko że Brożek jak coś pójdzie za 2,5 mln euro, z czego tylko 0,5 mln euro możemy przeznaczyć na napastnika.....

Mario Nh 24.08.2009 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 783522)
jak juz tutaj są niedorzeczne propozycje to ja dam link do kolejnego gościa:

http://www.youtube.com/watch?v=Y3LRf2DqwZA

Celność ma :> szybkość też brać go ! :>

Przez większą część tego filmiku zastanowaiałem się czy to aby nie jest jakiś fotomontaż :ulga:



... a Kamburow w 2006 roku kosztował Al-Ahli około 2 miliony euro.
Teraz ma zdaje się 28 lat, 188 cm wzrostu, znów strzela gole jak na zawołanie więc pewnie cena za niego nie byłaby dużo niższa. Pamiętajmy też o tym że Levski ciągle ma szanse na awans do Ligi Mistrzów, a jeśli odpadnie to Kamburow i tak gra w Lidze Europejskiej. Tak więc sportowo i finansowo jego transfer jest mało realny.

_ukoL 24.08.2009 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zlatan93 (Post 783520)
Za Brożka wziąźć Wilczka i Grzegorza Podstawka.

Tego Podstawka z Bytomia, który wczoraj poprawił mi humor marnując "setkę" za "setką" w meczu z Koroną? Ludzie, kończą się wakacje, zacznijcie myśleć, bo jak już wzmocnieniami mają być ludzie jak Grzegorz Podstawek to ręce opadają.

P.S. Skoro S-F to ja zaproponuję Bruno. Chłopak co raz lepiej sobie radzi w Jagiellonii. Warto by rozważyć Jego postać, bo myślę, że z tej całej mizerii prezentuje się bardzo obiecująco. :-)

tofik 24.08.2009 10:16

Jak możemy przeznaczyć max 500 k euro to ledwo na napastnika wystarczy. I to nie na takiego co strzeli 20 bramek, a raczej jakiegoś przyszłościowego. I to też będzie trzeba dobrze wybrać, żeby nie kupić jakiegoś leszcza, który wcale talentem nie jest :) No chyba, że ewentualnie Bełchatów odda nam Costlyego w promocji.

Dozamet1 24.08.2009 10:22

Costly niby 700tyś euro

KuLwIk 24.08.2009 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 783584)
\P.S. Skoro S-F to ja zaproponuję Bruno. Chłopak co raz lepiej sobie radzi w Jagiellonii. Warto by rozważyć Jego postać, bo myślę, że z tej całej mizerii prezentuje się bardzo obiecująco. :-)

Proponowałem go już po kilku meczach w tamtym sezonie, to każdy się pukał w czoło.

Koleś pokazuje coraz więcej swoich umiejętności i często strzela bramki. W sobotę zapakował moim zdaniem bramkę kolejki. Tylko trzeba pamiętać, że to nie jest napastnik, tylko taki alla Małecki/Boguski. A nam potrzebny jest snajper z prawdziwego zdarzenia, w pierwszej kolejności.

cfa 24.08.2009 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dozamet1 (Post 783591)
Costly niby 700tyś euro

I podobna ma propozycję z Wigan, więc raczej nie przyjdzie do Wisły. Za 500 tys. Euro mozna by spróbować wycićgnąć talenty z Gorzowa i Łęcznej nazwisk niestety nie pamietam ...

Waldus88 24.08.2009 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 783601)
I podobna ma propozycję z Wigan, więc raczej nie przyjdzie do Wisły. Za 500 tys. Euro mozna by spróbować wycićgnąć talenty z Gorzowa i Łęcznej nazwisk niestety nie pamietam ...


Nakoulma i Traore? ;>

sessegnon 24.08.2009 11:49

Za Nakoulme chca az 1,5 mln zl, a to nie jest typowy lowca goli.W zeszlym sezonie strzelil chyba 8 czy 9 bramek. Traore jest obecnie kontuzjowany, ale wg mnie to lepszy napastnik od Nakoulmy i chyba nawet tanszy.

xiondz77 24.08.2009 11:59

Ja to Wilczka bralbym w ciemno:), chlopak ma to cos i bedzie (jezeli juz nie jest) wysokiej klasy pilkarzem.

Uran235 24.08.2009 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krystian168 (Post 783562)
Jeżeli Brozio odejdzie to mam kilka propozycji :)

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ak/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ly/profil.html

nie widziałem ich w akcji ale bramki potrafią zdobywać ;)

Kojarzę tego Schneuwliego, dobry grajek, ale na pewno poza naszym zasiegiem finansowym.

Ja tam mam stałego kandydata do ataku wisły- Mustafa Alssan Jarju z RAEC Mons/Bergen( spadkowicz do drugiej ligi belgijskiej). Taki hmmmm trochę w stylu Żurawia, tylko silniejszy i chyba lepiej gra głową. Szybkość, przyspieszenie, dobrze ułożona prawa noga z mocnym a zarazem technicznym strzałem, no i chłop umie się zastawić. Nie zawsze gra w ataku, ale mając 23 lata ma 15 bramek w drugiej lidze belgijskiej i 16 czy nawet 17 w ekstraklasie, a w ekstraklasie grał w spadkowiczach( w drugiej lidze Lierse też nie było potentatem).

napój 24.08.2009 12:31

Następcy Brożka :

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html (Statystki średnie 2 gole na 5 meczy )

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html (Staty też średnie też 2 gole, ale na 3 mecze)

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html ( 2 gole na 4 mecze )

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html ( 3 gole na 5 meczy )

Dużo tego jeszcze jest ale nie chce mi się szukać ;)

JOSE 841 24.08.2009 13:47

kolejny następca Brożka http://www.transfermarkt.de/de/spiel...rd/profil.html

sessegnon 24.08.2009 14:30

JOSE ty na serio? Przeciez kilka tygodni temu przeszedl do Twente z Crvenej Zvezdy.Pewnie kosztuje teraz wiecej niz Brozek.Jakim cudem mialby sie znalezc w Wisle? Trzeba szukac bardziej realnych celow i ze slabszych druzyn niz Wisla bo: 1.Kosztuja malo 2.Istnieje wieksza szansa, ze bedzie chcial grac w slabej lidze polskiej.

funkykoval 24.08.2009 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 783580)
Przez większą część tego filmiku zastanowaiałem się czy to aby nie jest jakiś fotomontaż :ulga:



... a Kamburow w 2006 roku kosztował Al-Ahli około 2 miliony euro.
Teraz ma zdaje się 28 lat, 188 cm wzrostu, znów strzela gole jak na zawołanie więc pewnie cena za niego nie byłaby dużo niższa. Pamiętajmy też o tym że Levski ciągle ma szanse na awans do Ligi Mistrzów, a jeśli odpadnie to Kamburow i tak gra w Lidze Europejskiej. Tak więc sportowo i finansowo jego transfer jest mało realny.

Tylko Kamburow gra w Lokomotiw Sofia a nie w Lewskim, trenerem jest Okuka - przyszedł za free z Grecji, tyle w temacie.

tofik 24.08.2009 14:54

No to już za późno trzeba go było brać z Asterasu za te 222k euro. Bo za tyle go kupił Loko Sofia. A teraz to po ptokach bo pewnie krzykną z 600-800.

Manager89 24.08.2009 15:36

Gdybym był Bednarzem to obserwowałbym następujących piłkarzy:
Bramkarze: M.Bąk (Lechia G.), R. Cierzniak (Korona K.), A. Stachowiak (Odra W.), R. Gikiewicz (Jagielonia B.). Obrońcy: K.Król (Jagielonia B.), K.Glik (Piast G.), M.Sadlok (Ruch Ch.), M. Gancarczyk ( Górnik Z.). Pomocnicy: K. Wilczek (Piast G.). Napastnicy: A. Sobiech (Ruch Ch.), I.Micanski (Zagłebie L.), M. Lebedyński (Pogoń Sz.), M.Traore (Górnik Ł.).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl