Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Kaan 17.07.2013 10:39

Jeszcze na pewno Gazeta Krakowska, mam poniedziałkowy dodatek. Drukowany.

Edit: Nie wiedziałem że na C3 brakuje 3 krzesełek :)

Kon®ado 17.07.2013 13:20

Ktoś wie ile ten model będzie obowiązywał? 2 lata?
Stroje Legii w naszym kolorze ---> https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...29587298_n.jpg

gypsy 17.07.2013 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1323069)
Ktoś wie ile ten model będzie obowiązywał? 2 lata?

Wydaje mi się, że przez najbliższy sezon, nie dłużej. Mam taką nadzieję, choć szczerze mówiąc, aż się boję co potem wymyśli adidas.

sayek89 17.07.2013 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KonŸado (Post 1323069)
Ktoś wie ile ten model będzie obowiązywał? 2 lata?
Stroje Legii w naszym kolorze ---> https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...29587298_n.jpg

Prawie to samo, prawie, bo inny mamy kołnierzyk, a po drugie i tak nasze lepiej się prezentują bo z Gwiazdą ;)

bellic88 19.07.2013 10:49

Na koszulkach które będą w sprzedaży BG ma być wyszyta :)

kornd 19.07.2013 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1323458)
Na koszulkach które będą w sprzedaży BG ma być wyszyta :)

Skąd to wiesz?

bellic88 19.07.2013 11:28

Ze źródła :p

fantom chicago 19.07.2013 14:27

Koszulki byly juz zamowione z herbem , wiec kiedy zdecydowano sie na Biala Gwiazde , bylo juz za pozno.Dlatego BG bedzie naszyta na herb.

vaazon 19.07.2013 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1323069)
Ktoś wie ile ten model będzie obowiązywał? 2 lata?
Stroje Legii w naszym kolorze ---> wis.la/pram5

No to Legia też ma Białą Gwiazdę :P

Dariook 22.07.2013 05:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1323005)
Wpadka ze strojami to nie koniec znakomitych działań marketingu i osób odpowiadających za stronę klubową. Wyobraźcie sobie, że ludzie pracujący w klubie nadal zapraszają nas na mecz z Ruchem, który odbył się 5 dni temu... Nie zdziwię się, jeśli ten banerek będzie się pojawiał przez kolejny miesiąc. http://oi43.tinypic.com/r6xppf.jpg

.

Jaka wpadka ze strojami? Co ty .......isz?

Ten niespodziewany gest klubu nie był skierowany do takich jak ty. To ukłon dla prawdziwych kibiców, dla których symbol, tradycja i wiara jest czymś bardzo ważnym, ważniejszym od wyników czy uzyskanego miejsca na końcu sezonu.
Tutaj nie chodzi o to czy jest gwiazdka haftowana, czy klejona na super glue. Najważniejsze że jest tam gdzie jej miejsce, gdzie od ponad 100 lat kojarzona jest z jedyną drużyną, Wisłą Kraków.

Tominho 22.07.2013 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1323814)
Jaka wpadka ze strojami? Co ty .......isz?

Ten niespodziewany gest klubu nie był skierowany do takich jak ty. To ukłon dla prawdziwych kibiców, dla których symbol, tradycja i wiara jest czymś bardzo ważnym, ważniejszym od wyników czy uzyskanego miejsca na końcu sezonu.
Tutaj nie chodzi o to czy jest gwiazdka haftowana, czy klejona na super glue. Najważniejsze że jest tam gdzie jej miejsce, gdzie od ponad 100 lat kojarzona jest z jedyną drużyną, Wisłą Kraków.

Trzeba było czytać dokładnie wcześniejsze posty, to może byś zrozumiał o co chodzi. W tamtym momencie trwała dyskusja na temat tego, dlaczego stroje nie są dostępne w sprzedaży zaraz po ich prezentacji. Nie było tam mowy o wyglądzie symbolu na koszulce... Zresztą w którymś z wcześniejszych postów napisałem, że ta Biała Gwiazda na okrągłym tle mi się w sumie podoba, bo jest jeszcze bardziej podkreślona na koszulce.

Na drugi raz napiszę wszystko w taki sposób, żebyś nie miał problemów z poprawnym odczytaniem moich słów... Pogrubiony fragment Twojej wypowiedzi szczególnie mi się nie spodobał. Na pewno nie jesteś osobą, która będzie mi mówić, czy jestem prawdziwym kibicem czy nie. Pozdrawiam.

szprotson 22.07.2013 10:54

imho niewazne czy gwiazda naszyta czy naklejona czy inny sposób.
Na pierwszy mecz w sezonie, na dodatek u siebie oczekiwałbym możliwościa kupna koszulki meczowej ! powiedzmy z lekką przeceną np. 10 %. Kupna w dniu meczu, nie ....a miesiac pozniej.
A tak to młodzi mogli kupić za duze pieniadze stara koszulke. nie meczowa tylko replike. Fun w .....
Pomijam kolejki pod kasami i szybkośc wykonywania obowiązków u pracownikow. Ogolnie dzien meczowy i praca marketingu w tym własnie dniu to dla mnie porażka na całej linii
Gastronomią też rozpierdalamy przeciwników.

_ukoL 22.07.2013 11:06

W internetowym sklepie też mogli przecenić te koszulki ubiegłoroczne, bo śmiesznie to wygląda, że nieaktualny wzór sprzedają w cenie 249zł.

Przybyszewski 22.07.2013 11:08

Mnie najbardziej pod...wilo ze jakas madra glowa wymyslila ze na sektorze E (pewnie w innych miejscach tez) szesc rzedow od gory jest wylaczonych z uzytkowania. Steward bidula sie tlumaczyl ze to decyzja zarzadu i ze tez jej nie rozumie zeby wylaczyc teoretycznie najbardziej atrakcyjne miejsca ale taka byla decyzja zarzadu bo chcieli zmniejszyc impreze do 20k osob. Nie wiem jakie to ma oszczednosci przyniesc skoro i tak wszystkie trybuny otwarte wiec ochrona/sprzatanie/itd nadal trzeba wszedzie zrobic. Wylaczenie calego sektora to rozumiem - no chyba ze chodzi o to zeby porobic fotki gdzie bedzie sie wydawalo ze jest tlok - dobrze ze nie wylaczyli wszystkich nieparzystych miejsc albo wszystkich bialych ....

Pomijam uz fakt ze co to za mozliwosc "przedluzenia" karnetu skoro nie moge zostac na tym samym miejscu.

Dariook 22.07.2013 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1323838)
Trzeba było czytać dokładnie wcześniejsze posty, to może byś zrozumiał o co chodzi. W tamtym momencie trwała dyskusja na temat tego, dlaczego stroje nie są dostępne w sprzedaży zaraz po ich prezentacji. Nie było tam mowy o wyglądzie symbolu na koszulce... Zresztą w którymś z wcześniejszych postów napisałem, że ta Biała Gwiazda na okrągłym tle mi się w sumie podoba, bo jest jeszcze bardziej podkreślona na koszulce.

Na drugi raz napiszę wszystko w taki sposób, żebyś nie miał problemów z poprawnym odczytaniem moich słów... Pogrubiony fragment Twojej wypowiedzi szczególnie mi się nie spodobał. Na pewno nie jesteś osobą, która będzie mi mówić, czy jestem prawdziwym kibicem czy nie. Pozdrawiam.

To ty nie wiesz dlaczego nie ma ich w sprzedaży? Z bardzo prostego powodu...w państwach środka są teraz wakacje więc dzieciaki mają po prostu wolne.

stalsanok1946 22.07.2013 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1323843)
imho niewazne czy gwiazda naszyta czy naklejona czy inny sposób.
Na pierwszy mecz w sezonie, na dodatek u siebie oczekiwałbym możliwościa kupna koszulki meczowej ! powiedzmy z lekką przeceną np. 10 %. Kupna w dniu meczu, nie ....a miesiac pozniej.
A tak to młodzi mogli kupić za duze pieniadze stara koszulke. nie meczowa tylko replike. Fun w .....
Pomijam kolejki pod kasami i szybkośc wykonywania obowiązków u pracownikow. Ogolnie dzien meczowy i praca marketingu w tym własnie dniu to dla mnie porażka na całej linii
Gastronomią też rozpierdalamy przeciwników.

żebyś wiedział. 4 kasy czynne a 10 minut do meczu i pewnie z 300 osób w kolejce, to jakiś dramat. Zamiast otworzyć 10 kas pach pach pach każdy bilet by kupił to tną po kosztach byle nie zatrudnić ludzi bo to wydatek, to samo z gastronomią co napisał szprotson. W przerwie meczu chciałem kupić sobie pepsi, poszedłem z kolegą stałem do końca przerwy, on wbił w 20minucie II połowy :) cyrki

sorki że nie na temat, ale tak czytałem i musiałem to napisał może problem się powiela i można o tym gadać

R33 22.07.2013 18:25

Od biletów macie internetową sprzedaż jeżeli nie chce Wam się iść w w dni niemeczowe po bilet (nie dziwię się, mi też by się nie chciało).

Co do cateringu to porażka rok temu to samo, na I meczu zabrakło coli. Niczego się widzę nie nauczyli.

szprotson 22.07.2013 19:19

ja wiem ze jest sprzedaz internetowa, ale co z ludzmi co przyjechali odnowic karte kibica?
Godzine przed meczem przeciez tam nie było ....a nie dosc ze gdzie stac, to czym oddychać. chociaz i tak kpiną był ochroniarz ktory jak zaczał sie mecz, wyganiał ludzi spod szyby. no ....a kpina.
p.s. i na tych zjebanych telewizorach to powinien mecz lecieć, właśnie dla tych ludzi któryc nie mogą wejsc.
ogolnie jak na poczatek sezonu, to dali dupy po całości.
30 minut przed meczem, stadion pusty, a przed stadionem ....a tysiące wkuriownych ludzi.Ja wiem ze sprzedaz internetowa i wogole ,ale jakim .....m dupa pracująca na kasie tworzy bilet 5 minut?

bellic88 23.07.2013 15:11

http://allegro.pl/rwis11-wisla-krako...402256978.html

Wersja "przed" BG :P

Ibra_1906 23.07.2013 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1324111)

Jak dla mnie to Adidas poszedł na totalny minimalizm.
Koszulka domowa wygląda jak treningowa z lat poprzednich, czy jak domowy komplet Liverpool FC z lat 2008-10.
Nie mówię, że jest DOKŁADNIE TAKA SAMA jak ww., jednak jest sporo analogii do tamtych kompletów..
W tym roku miałbyć komplet dedykowany, unikatowy, stworzony specjalnie pod nasz Klub? Bo jeśli tak, to jest to trochę kiepskie i gdyby nie Biała Gwiazda, która w końcu wraca na koszulki, to byłoby naprawdę słabo.
Reasumując - ogromnie cieszę się z powrotu Białej Gwiazdy, choć koszulka Umbro na jubileusz 100-lecia była zdecydowanie lepsza.

szprotson 23.07.2013 19:26

kazdy ma swoje widzimisię.

Mi sie koszulka podoba, nawet bardzo
ale nie rozumiem tego linku powyzej i tych cyferek 279,90
chyba se ktoś jajca robi

R33 23.07.2013 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ibra_1906 (Post 1324114)
W tym roku miałbyć komplet dedykowany, unikatowy, stworzony specjalnie pod nasz Klub? Bo jeśli tak, to jest to trochę kiepskie i gdyby nie Biała Gwiazda, która w końcu wraca na koszulki, to byłoby naprawdę słabo.

Dedykowane czyli standardowy wzór, jedynie kolory można sobie wybrać inne niż są w katalogu dla poszczególnych elementów oraz tam jakieś naszywki mogą dać typu np. na karku, albo getrach itp.

mic 24.07.2013 07:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1324158)
Dedykowane czyli standardowy wzór

Ze co ?!

pincset znakow

Nat_alia 24.07.2013 09:29

W Galerii Krakowskiej w sklepie Adidasa dostępne są do kupienia nasze koszulki na ten sezon z logo SA. Niestety nie miałam możliwości zrobienia zdjęcia i umieszczenia go tutaj. Na koszulkach nie ma loga Telefoniki. Jeśli ktoś ma możliwość to może podejść i zobaczyć je.

Teraz można być pewnym, że klub zamówił koszulki z logiem SA, a dopiero po naszej inicjatywie z przywróceniem BG na koszulki zdecydował sie na zmianę. Było już za późno by wszystko zmieniać (prędzej chodziło o kasę), dlatego zamiast wyhaftowanej Białej Gwiazdy mamy naszywkę.

szprotson 24.07.2013 09:41

przeciez ja wrzucałem zdjęcie naszej trzeciej koszulki, pod koniec maja w kolorze niebieskim i z herbem SA.Cena była chyba 259

E: willis może i nie ma,ja widziałem końcem maja bez BG

wilis 24.07.2013 15:21

Na 3 niebieskiej koszulce , nie ma loga SSA
Tylko odrazu wyszyta biała Gwiazda. (!)

Co do paru postów wyżej, (belic88) to koszulka "replika" model climacool.
Można uznać ja za koszulke treningowa.

R33 24.07.2013 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1324207)
Ze co ?!

pincset znakow

Wyciąłeś zdanie z kontekstu.

heoij 25.07.2013 17:40

Zdjęcia ze sklepu Adidasa w Galerii Krakowskiej:

http://images63.fotosik.pl/19/e4103385a504abf2.jpg

heoij 25.07.2013 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1322435)
Wychodzi z tego, że klub miał już gotowe koszulki na ten sezon z dotychczasowym herbem, ale po akcji kibiców i zbieraniu podpisów postanowił zrezygnować z herbu na rzecz Białej Gwiazdy.

Czyli sprawdziły się moje przypuszczenia które napisałem zaraz po premierze :-)

Ale najlepsza jest cena :D

http://images61.fotosik.pl/19/a1186a83d9ab3485.jpg


A stroje z poprzedniego sezonu wciąż wiszą z ceną 249 zł ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1324141)
ale nie rozumiem tego linku powyzej i tych cyferek 279,90
chyba se ktoś jajca robi

Ja też tego nie rozumiem ...

Legia ma cenę za koszulkę 249 zł a my o 30 zł drożej ? Z jakiej racji ?

Kon®ado 25.07.2013 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1324440)


Ja też tego nie rozumiem ...

Legia ma cenę za koszulkę 249 zł a my o 30 zł drożej ? Z jakiej racji ?

Bo nie sprzedałyby się te po "PROMOCYJNEJ" cenie z poprzedniego sezonu :D

huberix 26.07.2013 11:44

Mnie nawet nie interesuje jak wykonany jest stroj. Wazne ze Biala Gwiazda jest.
jedynie co mnie zasmucilo to praktycznie brak sponsora na koszulkach.
Liczylem na cos innego niz Telefonika...

Kapcok7 26.07.2013 12:09

W SK koszulki z zeszłego sezonu po 170 zł.
http://skwk.pl/sklep/r22/index.php?r...product_id=153

gypsy 27.07.2013 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1324558)
Mnie nawet nie interesuje jak wykonany jest stroj.

Mnie interesuje. Jeśli mam płacić prawie trzy stówy za coś, co jest niewiele lepsze od szmatki, to jednak podziękuję. Białą Gwiazdę mogę sobie przyszyć na każdą koszulkę.

wiertar 27.07.2013 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1324747)
Mnie interesuje. Jeśli mam płacić prawie trzy stówy za coś, co jest niewiele lepsze od szmatki, to jednak podziękuję. Białą Gwiazdę mogę sobie przyszyć na każdą koszulkę.

:lol: aha....napewno jest nie wiele lepsze od szmatki, .......enie jak byś miał kupić to byś kupił i tyle

LucjuszWielki 11.08.2013 09:17

W Adidasie w GK koszulki meczowe z kołnierzem po 199zł, jakieś rozmiary jeszcze były, niektóre mają logo sponsora czyli telefoniki, inne nie. W innych miejscach też pewnie jest obniżka ( 2 tygodnie temu jeszcze były po 249). Tak więc jeśli komuś zależy na tej koszulce i chce dobrać rozmiar dla siebie ( w sklepach Wiślackich zostały same skrajne rozmiary) to szybciutko do sklepów.

domin_czyzyny 11.08.2013 13:29

Koszulki z BG mają być około 13-14.08 w W.Ś.

St Yabol 11.08.2013 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1327302)
Koszulki z BG mają być około 13-14.08 w W.Ś.

tragedia, żeby nowe koszulki wpuścić do sprzedaży miesiąc po zaprezentowaniu ...

mgła 11.08.2013 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1327315)
tragedia, żeby nowe koszulki wpuścić do sprzedaży miesiąc po zaprezentowaniu ...

Masz rację mogli darować sobie BG i zostawić logo S.A.
*ironia

Błaszczu_WIŚLAK 11.08.2013 16:07

To nie tylko u Wisły adidas ma takie opóźnienie, Śląsk i Legia tez dopiero w tym tygodniu będą mieć koszulki w sklepach.

Bartosz 11.08.2013 16:08

Śląsk to Puma.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl